Opinie o Sklep zoologiczny Kakadu w Częstochowa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Sklep zoologiczny Kakadu. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Sklep zoologiczny Kakadu o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sklep zoologiczny Kakadu w Częstochowa

piotr szewczyk czestochowa Nowy wpis

nie ma co się dziwić się jak twoje dane będą wszędzie dostępne w okolicy tam specjalnie rozpowiadają twoje dane osobowe , w księgowości ( jeżeli to tak można nazwać bo to jest parodia nie księgowość) wszystkie ważne dokumenty z danymi osobowymi nie są niszczone w niszczarce do dokumentów tylko tak do kosza wyrzucane- każdy może sobie przeczytać twoje dane adres nr konta itd. Na każde zapytanie o niezgodność na pasku płacowym odpowiedź księgowej brzmi ( co jest naj śmieszniejsze ) że wszystko się zgadza jak są dwie osoby i każda ma inną kwotę wynagrodzenia to tej co ma więcej się zabiera ( w wieki i erze technologii pani księgowa ma włączony program Excel i liczy na kalkulatorze konkretne pozycje w okienkach programu , zamiast używać odpowiednich funkcji w programie) ta firma to pan życia i śmierci to oni decydują kto zasługuje na życie a kto nie ( nie wygadani nie mają prawa zyc normalnie) ta firma korzysta z uslug szata..nistów którzy posługują sie czarną magią potrafią tak zrobić że twarz jest czerwona na ogrągło dzien i noc bez przerwy ze boli brzuch ( aż jest czerwony) ostrzegam wszystkich przed tą firmąz czystego serca jesteś nie wygadany to powód śledzenie ciebie na okrągło ) pracowałem tam dwa i poł roku obecnie jestem na bezrobotnym i od pół roku nie mam nic wspólnego z tą poje...baną firmą po paru dniach zauwoarzono ze jestem nie wygadany a tam nie wygadany nie ma poprostu prawa do życia tam specyjalnie myślą o wszyscy o tobie zeby ci dzwoniło w uszach na okrągło dzien i noc ( poł rokunie mam nic wspólnego z tymi poje.. ..bami ) a nadal mi dzwoni w uszach Przez ta firmę zwątpiłem w boga porostu niema czegoś takiego jak bóg obecnie nie jestem pracownikiem od 31.03.2021 czyli pięć miesięcy i nadal dzwoni mi w uszach i nadal coś robią sataniści że mam czerwoną i gorącą twarz . bardzo proszę o poważne potraktowanie całej sytuacji .

Czy w Sklep zoologiczny Kakadu jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Xxx Nowy wpis

Nie

Czy osoby bez doświadczenia mają szansę na zatrudnienie w Sklep zoologiczny Kakadu?

Rojal Kanjon Nowy wpis

Pewnie, teraz nie liczy się jakość a ilość. Wezmą każdego szczególnie jak im się grunt pod nogami wali. Tylko pytanie jak długo tam wytrzymasz. Bo szkolić nie chcą a wymagania mają.

Dziewczyny jaki styl panuje w Sklep zoologiczny Kakadu?

asdfg

Styl ubioru pracowników czy wystroju sklepu? Bo niebardzo rozumiem...

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Sklep zoologiczny Kakadu spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
Częstochowa
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Częstochowa
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Oem Energy Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Częstochowa
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Agnieszka

Jak duża trzeba mieć wiedzę o zwierzętach? Czy są może jakieś szkolenia dla pracowników ?

Iwo

Normalna, spoko firma ale pracować trzeba. Myślę, że niektórym jest pod górkę z pracą i dlatego narzekają!

Wiola

Pracowalam rok w kakadu mam ,le dozwiadczenie robilam wszystko wykorzystywali mnie jak sie dalo ja zapiepszalam inni siedzieli caly czas na telefonie lub na krzeselku bo byli chorzy zwierzeta ja sprzatalam i o nie dbalam byl problem z urlopem podany termin nagle kierownik zmie ila bo swoim (usunięte przez administratora) musiala dac kiedy chcieli a kolega ktory nie powinien miec urlopu dostal w tym czasie co ja mialam miec jak zaczelam sie buntowac o urlop to kierownik sklepu powiedziala ze moge zlozyc wypowiedzenie jako jedyna przez rok caly czas bylam w poniedzialek na wszystkich dostawach towaru gdzie najwiekszy jest zapierdziel jak na kogos sie uwezma to zapiepsza caly czas a drudzy siedza ze cv dajcie sobie spokoj bo sa zbierane a po jakims czasie wyrzucane jak zaczynasz buntowac ze tego czy tego nie bedziesz robic to daja wyppwiedzenie umowy o prace bez podania przyczyny a osoby co lenia sie pracuja dale tam nowych wykorzystuja starzy jak ino sie da

lesina

Chciałam dziś zrobić zakupy w sklepie w Galerii Jurajskiej w Częstochowie, ale niestety było to niemożliwe. O godzinie 13 we wszystkich alejkach sklepu walały się rozwalone paczki z towarem, uniemożliwiając podejście do jakiejkolwiek półki. Pracownica na moje pytanie o konkretny przedmiot machnęła ręką i stwierdziła, że i tak nie dojdę do półki. Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Doszkolić personel i pouczyć, że czasami można się uśmiechnąć do klienta

Justyna
@lesina

Dobrze, że postanowiłaś pozostawić tu swój komentarz, bowiem opinie klientów są równie ważne. Zgłosiłaś zaistniałą sytuację Kierownikowi sklepu? Z największą przyjemnością poznamy Sklep zoologiczny Kakadu z perspektywy tego, jakim jest pracodawcą. Może znajdzie się tu chociaż jeden jego pracownik, który by opisał nam tamtejsze warunki zatrudnienia? Zachęcam Was do aktywnego uczestniczenia w dyskusji.

Waldi

Jest jakiś powód, że przestaliście pisać na forum?

ania

To switnie ze daja umwoe o prace, a powiedz czy od razu czy przez jakis czas musisz pracowac na zleceniu? Ja mam dosiwadzcenie w pracy w sklepie zoologicznym i tez myslalam by tam aplikowac, jednka w centrum handlowym niedaleko mnie jest kakdu wiec osobiscie zaniose jutro cv

flora

wiesz co, ja jak kiedyś starałam się o pracę w kakadu, to po prostu zaniosłam im Cv i kobieta odpowiedzialna za rekrutację, przejrzała je, zadała trochę pytań o zwierzęta i opiekę nad nimi, co należy robić a co nie i tyle w zasadzie i mieli się odezwać. Do mnie się nie odezwali, ale Tobie mam nadzieję, że uda się dostać :)

Mała

Jak szukasz pracy na wakacje to lepiej jedź na truskawki, kto Ci da prace w sklepie na sezon? ;d co do zarobków to najniższa krajowa, ale lepiej jakbyś miał w cv że jesteś kolejarzem albo bednarzem , w zainteresowaniach wpisz taniec i wyplatanie koszy ,

(usunięte przez administratora) i cały czas szukają ludzi do pracy. Lepiej generować koszty na zatrudnianie i zwalnianie bezpodstawne, niż przeznaczyć te pieniądze na towar, żeby klient miał wybór. Dziwna spółka Z BARDZO O.O.

gość

W kakadu o zwierzęta i ich dobro pracownicy muszą walczyć. Właściwie to o wszystko trzeba walczyć, nawet o to, żeby towar był na półce. Ale to niebezpieczna zabawa, bo można się narazić, a wtedy- zielona trawka -pozostaje. Wybór należy do Ciebie

gosc4

Osoby rekrutujace pracownikow robia to chyba wg sobie tylko znanych wytycznych.Od niedawna mieszkam w ok.Czestochowy-zwierzeta mam od zawsze w tym od kilkunastu lat gryzonie na których nieskromnie mówiac znam sie lepiej od niektorych "doradców"Kakadu(mam na mysli tych z ktorymi dane mi bylo rozmawiać)interesuje sie behawiorystyka,dosc długo siedze w temacie żywienia jak i pielęgnacji psów i kotów(jak i wspomnianych wcześniej gryzonii)nie mialam chyba jedynie pajaków i jaszczurek i tu przyznaje sie bez bicia ze mam slabe pojecie-ale czlowiek sie szybko uczy.Mieszkajac wczesniej we Wroclawiu raz po raz przekonywalam sie o "kompetencji"tychże osób.Mam doświadczenie w handlu,znam język angielski itd..jakis zcas temu rzucilo mi sie w oczy ogloszenie o pracy w CZestochowskiej Kakadu-doszly mnie sluchy ze nie dzieje sie tam najlepiej-pomyslalam ze to dlatego ze pracuja tam osoby ktorym nie zalezy na tych zwierzakach ze traktuja to jak zwykla prace a zwierzeta jak przedmioty-skoro tak sie dzieje,pomyslalm ze dostajac sie tam cos sie uda zmienic,ruszyc swiadomosc ludzi.Nie dostalam odpowiedzi na moje CV.Wiec tak siezastanawiam czy przypadkiem kierownictwo Kakadu specjalnie nie zatrudnia osób ktore maja słabe pojecie-byle tylko siedzialy cicho i nie interesowaly sie losem zwierzat,skoro wola zatrudniac osobe ktora jak ktos wyzej wspomnial nie umie złapać rybki niz kogos kto moze słuzyc rada

porażka

Porażka!!!

żabka

Regionalny zmienia sobie tancerzy, którzy przynajmniej przez jakiś czas będą tańczyć jak on im zagra. Nikt z charakterem(poza znikomymi jeszcze wyjątkami) już tam nie pracuje. Jeżeli jeszcze pracują, to albo nie mają wyjścia, albo liczą jeszcze na zmiany. Powodzenia dla wytrwałych, albo naiwnych.

cała prawda

"Nie rób sceny, liczą się ceny" :-)

aaa

Co do starych pracowników, to nie ma ich już nie tylko w Częstochowie. Kraków też wymienił całą ekipę - kto miał trochę oleju w głowie i jakiekolwiek inne możliwości zarobkowe, składał wypowiedzenie. Ostatnią osobę z ponad rocznym stażem, zwolniono bez podania konkretnej przyczyny. Każdemu, który nie chce oszalec, proponuję trzymac sie z daleka od Kakadu Sp.z.o.o.

zniesmaczona

Kakadu nie czyści półek przed zamknięciem. To po prostu nowa polityka firmy - mądre głowy z góry, które w życiu nie widziały na oczy, jak wygląda praca ze zwierzętami, ba nawet nie próbowały sobie tego wyobrazic - wzięły się za myślenie. A jak się wzięły, to wymyśliły - sprzedawajmy rybki do kul! To nic, że trzymanie ryby w kuli to dla niej męczarnia. To nic, ze skraca to jej życie o połowę. Kula pieknym przedmiotem jest, a skoro tak, to sprzedawac tez się będzie pięknie. Zróbmy wiec konkurs na sprzedaż kul i zamęczmy te biedne rybki, a co tam! Mało tego - mój znajomy z innego miasta kupił w Kakadu chomika. A jako przepiękne mieszkanko dla tegoż, w którym z pewnością chomik będzie czuł się znakomicie, sprzedano mu... wspomniana już kulę. No, moi państwo. To już zakrawa o znęcanie się nad zwierzętami. A gdzie te dumne hasła, ze dobro zwierząt jest w Kakadu najważniejsze?? O jakości obsługi nie wspomnę. ŻENADA...

Zostaw merytoryczną opinię o Sklep zoologiczny Kakadu - Częstochowa

• Jak się pracuje w Sklep zoologiczny Kakadu?

Zobacz opinie na temat firmy Sklep zoologiczny Kakadu tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Sklep zoologiczny Kakadu