Sklep zoologiczny Kakadu

Częstochowa

Opinie o Sklep zoologiczny Kakadu

anonim 2011-05-21 23:38:08
chore zwierzaki, królik z grzybicą i biegunką... SKANDAL!!!! jak to możliwe, że taki duży sklep ma do sprzedaży chore zwierzęta ????
piesekbenek 2011-05-23 19:39:54
Chore zwierzaki od szmeranego dostawcy,brud na sklepie,przeterminowane karmy,zarobki poniżej najniższych oczekiwań,nową obsługa sklepu niemająca pojęcia o zoologi brak osób mających jakiekolwiek kompetencje do pracy na sklepie,wyłączając pracowników ze starej ekipy którzy znają się na rzeczy.Podsumowując jeżeli chcesz pracowac po 12 h wykonując katorżniczą pracę bez możliwości jakiegokolwiek awansu za ( usunięte przez administratora ) etto,ta praca jest dla Ciebie!!!
anonim 2011-05-23 19:56:53
Chyba mnie przekonałeś pieskubenku-złożę CV, może są jeszcze wakaty?
PRL 2011-05-24 22:15:39
Życzę Cierpliwości pracownikom KAKADU w Częstochowie... Jeśli potraficie liczyć - liczcie na siebie...
anonim 2011-05-25 08:22:58
Nigdy nie było inaczej. Myślę, że "starzy" pracownicy o tym się przekonali, a nowi, cóż przekonają się bardzo szybko. Powodzenia
GŁUPIK 2011-05-26 23:02:51
Chyba coraz gorzej z fachową obsługą w Kakadu w Jurajskiej. Panienka, która mnie obsługiwała, łowiła rybki chyba pierwszy raz w życiu. Ale to jeszcze nic. Wróciłem do domu, spojrzałem na worek i dowiedziałem się, że kupiłem 2 GŁUPIKI.
anonim 2011-05-26 23:32:10
Mam małe akwarium ale o głupikach jeszcze nie słyszałem...
Ale jak to babka ze sklepu zoologicznego to znaczy ze sie ZNA.
Wędkować też wędkuje i wiem że nia zawsze jest łatwo złapać rybe.LATA PRAKTYKI I NĘDĄ WYNIKI.HEHE.
Te GŁUPIKI to na pewno jakaś nowa odmiana rybek akwariowych.Napwno tam zajże zeby poznać tą PANIĄ....może fajna laska i nie jest taka GŁUPIA.
burak 2011-05-26 23:40:23
stra ekipa to było to...
można było ich słuchac ,to była wiedza...słuchło sie jak jakiś starych opowiesci...GDZIE CI LUDZIE SIE PODZIALI , KTO TO WIE...stare dobre czasy juz nie wrócą....polecam giełde taniej,lepiej i od profesjonalistów.
piesekbenek 2011-05-27 17:21:05
Starzy pracownicy poszli po rozum do głowy i zrozumieli że kakadu to dno...niewiadomo jak sie starasz i tak nie zostaniesz doceniony...pozdro dla ( usunięte przez administratora ) :D teraz kakadu stać tylko na takich pracowników....
WYROCZNIA 2011-05-28 18:01:55
Panie i Panowie - czas zacząć!
FINAL COUNTDOWN
rybka 2011-06-07 22:37:08
Nikomu nie polecam kakadu od chwili gdy zabrakło starej obsługi sklepu.Byłam stałym klientem i zawsze otrzymywalam fachową pomoc w zakupie czegokolwiek ale od jakiegos czasu nie widze znajomych twarzy...a nowa obsługa od ktorej ostatnio oczekiwałam pomocy przy zakupie pokarmu kompletnie mnie zignorowała, nie interesują się klientem a jeżeli już ktoś podchodzi to z wielką łaską i z brakiem podstawowych informacji na temat danej rzeczy.C
eny.... od nowego roku niemiłosiernie poszły w górę(szczególnie ceny karm),niektóre nawet o 12 zł!! Ogólnie sklep zszedł na psy...
anonim 2011-06-08 00:48:08
Własnie....chciałem spytać, gdzie się podziali ludzie, którzy tam pracowali? Czy ktoś wie co się z nimi stało? Znikają jeden za drugim. I gdzie jest towar, bo na półkach go nie widać. Coraz mniejszy wybór, a właściwie to w ogóle go już nie ma. Słyszałem, że czyszczą półki przed zamknięciem.
zniesmaczona 2011-06-08 12:44:12
Kakadu nie czyści półek przed zamknięciem. To po prostu nowa polityka firmy - mądre głowy z góry, które w życiu nie widziały na oczy, jak wygląda praca ze zwierzętami, ba nawet nie próbowały sobie tego wyobrazic - wzięły się za myślenie. A jak się wzięły, to wymyśliły - sprzedawajmy rybki do kul! To nic, że trzymanie ryby w kuli to dla niej męczarnia. To nic, ze skraca to jej życie o połowę. Kula pieknym przedmiotem jest, a skoro tak, to sprzedawac tez się będzie pięknie. Zróbmy wiec konkurs na sprzedaż kul i zamęczmy te biedne rybki, a co tam!
Mało tego - mój znajomy z innego miasta kupił w Kakadu chomika.
A jako przepiękne mieszkanko dla tegoż, w którym z pewnością chomik będzie czuł się znakomicie, sprzedano mu... wspomniana już kulę.
No, moi państwo. To już zakrawa o znęcanie się nad zwierzętami. A gdzie te dumne hasła, ze dobro zwierząt jest w Kakadu najważniejsze??
O jakości obsługi nie wspomnę. ŻENADA...
aaa 2011-06-08 13:51:31
Co do starych pracowników, to nie ma ich już nie tylko w Częstochowie. Kraków też wymienił całą ekipę - kto miał trochę oleju w głowie i jakiekolwiek inne możliwości zarobkowe, składał wypowiedzenie. Ostatnią osobę z ponad rocznym stażem, zwolniono bez podania konkretnej przyczyny.
Każdemu, który nie chce oszalec, proponuję trzymac sie z daleka od Kakadu Sp.z.o.o.
cała prawda 2011-06-08 13:52:47
"Nie rób sceny, liczą się ceny" :-)
żabka 2011-06-08 15:12:35
Regionalny zmienia sobie tancerzy, którzy przynajmniej przez jakiś czas będą tańczyć jak on im zagra. Nikt z charakterem(poza znikomymi jeszcze wyjątkami) już tam nie pracuje. Jeżeli jeszcze pracują, to albo nie mają wyjścia, albo liczą jeszcze na zmiany. Powodzenia dla wytrwałych, albo naiwnych.
porażka 2011-06-15 22:51:07
Porażka!!!
gosc4 2011-06-21 17:43:51
Osoby rekrutujace pracownikow robia to chyba wg sobie tylko znanych wytycznych.Od niedawna mieszkam w ok.Czestochowy-zwierzeta mam od zawsze w tym od kilkunastu lat gryzonie na których nieskromnie mówiac znam sie lepiej od niektorych "doradców"Kakadu(mam na mysli tych z ktorymi dane mi bylo rozmawiać)interesuje sie behawiorystyka,dosc długo siedze w temacie żywienia jak i pielęgnacji psów i kotów(jak i wspomnianych wcześniej gryzonii)nie mialam chyba jedynie pajaków i jaszczurek i tu przyznaje sie bez bicia ze mam slabe pojecie-ale czlowiek sie szybko uczy.Mieszkajac wczesniej we Wroclawiu raz po raz przekonywalam sie o "kompetencji"tychże osób.Mam doświadczenie w handlu,znam język angielski itd..jakis zcas temu rzucilo mi sie w oczy ogloszenie o pracy w CZestochowskiej Kakadu-doszly mnie sluchy ze nie dzieje sie tam najlepiej-pomyslalam ze to dlatego ze pracuja tam osoby ktorym nie zalezy na tych zwierzakach ze traktuja to jak zwykla prace a zwierzeta jak przedmioty-skoro tak sie dzieje,pomyslalm ze dostajac sie tam cos sie uda zmienic,ruszyc swiadomosc ludzi.Nie dostalam odpowiedzi na moje CV.Wiec tak siezastanawiam czy przypadkiem kierownictwo Kakadu specjalnie nie zatrudnia osób ktore maja słabe pojecie-byle tylko siedzialy cicho i nie interesowaly sie losem zwierzat,skoro wola zatrudniac osobe ktora jak ktos wyzej wspomnial nie umie złapać rybki niz kogos kto moze słuzyc rada
gość 2011-06-23 16:30:04
W kakadu o zwierzęta i ich dobro pracownicy muszą walczyć. Właściwie to o wszystko trzeba walczyć, nawet o to, żeby towar był na półce. Ale to niebezpieczna zabawa, bo można się narazić, a wtedy- zielona trawka -pozostaje. Wybór należy do Ciebie
anonim 2011-07-01 00:56:02
(usunięte przez administratora) i cały czas szukają ludzi do pracy. Lepiej generować koszty na zatrudnianie i zwalnianie bezpodstawne, niż przeznaczyć te pieniądze na towar, żeby klient miał wybór. Dziwna spółka Z BARDZO O.O.
Mała 2013-06-07 09:31:15
Jak szukasz pracy na wakacje to lepiej jedź na truskawki, kto Ci da prace w sklepie na sezon? ;d co do zarobków to najniższa krajowa, ale lepiej jakbyś miał w cv że jesteś kolejarzem albo bednarzem , w zainteresowaniach wpisz taniec i wyplatanie koszy ,
flora 2015-01-31 23:48:41
wiesz co, ja jak kiedyś starałam się o pracę w kakadu, to po prostu zaniosłam im Cv i kobieta odpowiedzialna za rekrutację, przejrzała je, zadała trochę pytań o zwierzęta i opiekę nad nimi, co należy robić a co nie i tyle w zasadzie i mieli się odezwać. Do mnie się nie odezwali, ale Tobie mam nadzieję, że uda się dostać :)
ania 2016-05-18 18:07:29
To switnie ze daja umwoe o prace, a powiedz czy od razu czy przez jakis czas musisz pracowac na zleceniu? Ja mam dosiwadzcenie w pracy w sklepie zoologicznym i tez myslalam by tam aplikowac, jednka w centrum handlowym niedaleko mnie jest kakdu wiec osobiscie zaniose jutro cv
Zostaw swoją opinię o Sklep zoologiczny Kakadu - Częstochowa
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Sklep zoologiczny Kakadu