Opinie o LAMIPOL SP. Z O.O. w Chełmek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LAMIPOL SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LAMIPOL SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAMIPOL SP. Z O.O. w Chełmek

Ciekawa

Witam, czy ktoś wie jak wygląda praca w biurze w Lamipol w Chełmku? Jakie warunki finansowe dla pracownika biurowego. Bo widzę, że pojawiło sie ogłoszenie o naborze na stanowisko peacownika biurowego z j. Rosyjskim/ukraińskim i hiszpańskim. Dziękuje

Dominika

Czy wiecie coś o aktualnych rekrutacjach prowadzonych w firmie? Na stronie internetowej pracodawcy nie ma żadnych ofert. Jakie warunki są oferowane nowym pracownikom? Czy od początku kariery w Lamipol mogą liczyć na umowę o pracę? Czy osoby zatrudnione w firmie mają dostęp do benefitów pozapłacowych?

nicky

Forum ucichło... czy mógłby się ktoś wypowiedzieć na temat pracy biurowej w tej firmie?

Dominika

Co możecie powiedzieć o aktualnej sytuacji w firmie? Czy panuje tam miła atmosfera? Może wiecie coś o obecnie prowadzonych rekrutacjach? Wszystkie wasze komentarze mogą okazać się przydatne.

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy LAMIPOL SP. Z O.O.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Mechanik utrzymania ruchu? Podziel się swoimi doświadczeniami.
Stella

Czy jest jakiś powód tej ciszy na forum?

terelu
@Stella

Witam, ja mam takie samo pytanie? czy ktoś coś wie....

Tylko ja

Witam,jak wygląda praca biurowa w firmie LamiPol?Są w stanie zaoferować dobre warunki finansowe?

Koniec wykorzystywania

Zamknąć ten (usunięte przez administratora) , miła atmosfera ? Ludzie wykorzystywani na kazdym kroku !!!!!!! Zaniedługo będzie troszke kontroli :) wszystkiego po koleji !!!

F.KIEPSKI

Praca w tej firmie to jak juz tylko wyłącznie w ostateczności jak potrzebujesz pieniadze marne zarobić. Nie ma przerwy tyle ile trzeba ani dodatków żadnych do żadnych swiat ani nawet paczek dla dzieci i innych dodatków. Tylko wyzysk. Juz tu nawet Ukraińcy nie chca robic. A ten pseudo brygadzista " Mareczek" to lysa (usunięte przez administratora) lizusek szefa. Czepia sie o wszystko oprócz swoich pupili. Dużo mozna tu pisac o tym Auschwitz (lamipol) lecz szkoda mojego czasu i slow. OMIJAJCIE TEN ZAKŁAD!

@F.KIEPSKI

To prawda. Wszystko to prawda, co napisałeś. Też tam pracowałem. A nic mnie tak nie wkur... jak ta łysa, czerwona pała "Marek", co wyżej sra, niż (usunięte przez administratora) ma.

Dominika

@papa mógłbyś podać więcej szczegółów? Skąd taka opinia? Wszelkie opisy doświadczeń związanych z pracą w LAMIPOL SP. Z O.O. będą naprawdę pomocne dla osób zainteresowanych pracą, które nie miały styczności wcześniej z danym pracodawcą i możliwe, że chcą aplikować na podobne stanowisko. @:) może podasz argumenty przemawiające za pracą w tej firmie? Może kogoś zainteresują warunki pracy, które Tobie również odpowiadają. :)

a mi sie tu podoba!

papa

najgorsza firma jaka kiedykolwiek powstała ,wyzysk! a kierowniczek mareczek śmiech na sali .

@papa

Popieram w 100%, całą Twoją wypowiedź.

dcfv

no hej w nie wiecie czy będą tutaj może znowu szukac osob ze znajomoscia jezyka hiszpańskiego bbo wiem ze takie oferty tutaj od nich się pojawily ?:))

Czytam i nie wierze w to co widzę, wolne soboty, koleżeńska atmosfera, haha dobre sobie. Najlepiej przyjdź, zobacz, sam ocenisz. Wg. mnie to tu tylko pracują osoby które nie mają innego wyjścia. Sam przy pierwszej lepszej okazji stąd ucieknę.

Madara Uchiha

Ja również mam zamiar zwiać z tej firmy. Żeby się tylko trafiło coś lepszego. Bo tu niema nic. Dosłownie nic.

Madara Uchiha

Wyżej w innym poście napisałem, że soboty są nieobowiązkowe. Nie musisz iść w żadną, jeśli nie chcesz. ja od listopada tamtego roku, byłem może 4 razy w sobotę.

Madara Uchiha

Oczywiście, że się da. Zazwyczaj jest tak, że pytają Cię, czy chcesz przyjść w weekend. Możesz wówczas odmówić, lub powiesz że będziesz i przychodzisz. Jeżeli nikt Cię nie spyta, czy chcesz przyjść a ty nie masz ochoty, to nie przychodzisz, lub sam pytasz czy jest praca, jeśli chcesz przyjść. Drugą opcją jest np ustalenie z kierownictwem, że będziesz chodził w soboty, żeby nie musieli cię ciągle pytać, czy będziesz, a jak nie chcesz przyjść, to sam wtedy poinformujesz że cię nie będzie, bo nie masz ochoty. Pozdrawiam

Madara Uchiha

A więc tak. Obecne zarobki na stanowisku pracownika produkcji, to stawka minimalna za pracę po 8 godzin od poniedziałku do piątku, czyli ustawowe 1850 brutto (jakieś 1355 na rękę) plus na początek 10 zł na rękę za dziewiątą godzinę pracy ( zazwyczaj pracuje się po dziewięć godzin). Po przepracowaniu pół roku, dostaje się podwyżkę 1 zł do nadgodziny. Czyli ta dziewiąta godzina jest za 11 zł na rękę. Pozostałe 8 godzin, bez zmian. Soboty nie są z reguły obowiązkowe, ale wiele osób chodzi, jakby podświadomie byli do tego zmuszani. W soboty pracuje się po osiem godzin i wówczas każda godzina jest płatna 10/11 zł na rękę, w zależności od stażu pracy. Umowy wprawdzie o pracę, lecz przedłużane co miesiąc, tak że zapomnij o wzięciu zwykłej pożyczki, choćby na telewizor. Na stałe ma umowy tylko kilku starszych pracowników, a na jakąkolwiek podwyżkę, prócz tej złotówki niema co liczyć. Nawet gdy się pracuje kilka lat. Chyba, że ustawowe za przepracowanie, podajże 10 lat. Fakt, są tacy którzy zarobią więcej, ale oni mają określone stanowiska. Poza tym zero dodatków, żadnych bonów na święta, żadnych paczek, żadnych wczasów pod gruszą. Niema nic. Atmosfera wśród ludzi jest koleżeńska. Pracuje coraz więcej Ukraińców, spoko ludzie, można pogadać, są pracowici, ale tańsi dla kierownictwa od "polaczka". Na 9 godzin pracy przysługuje zaledwie 15 minut przerwy. Są stanowiska lekkie i takie na których można się "nayebać". Ja mam nadzieję, że szybko uda mi się znaleźć coś lepszego, bo za takie pieniądze nie warto tam długo siedzieć.

MadziuteQ

Witam, a czy jest sie tam w stanie osiagnac zarobki ponad 2tys? I czy mozna liczyc na umowe na stale?

@MadziuteQ

Oczywiście, że zarobisz ponad 2000 zł. Jest tylko jeden haczyk. Musisz zrobić przynajmniej 21 dni po 9 godzin i do tego pięć sobót. Przy stawce 11 zł za nadgodzinę, zarobisz jakieś 2037 zł. To raczej marne pieniądze, jak na stracone weekendy....

MadziuteQ

Witam. W zwiazku z nowym naborem do pracy w firmie LamiPol chcialam zapytac czy Panstwa opinie na temat tej firmy zmienily sie od 2015r (poniewaz wtedy byly one raczej kiepskie). Jakie sa szanse na otrzymanie umowy o prace na pelny etat? I jakie sa zarobki na stanowisku pracownika produkcji?

@MadziuteQ

alala

tak jak umiesz po ukrainsku to zapraszamy hi hi

@alala

moze napiszesz wiecej szczegółów na meila a jestes brygadzistka bo slyszalem ze bygadzistka chodzi w czerwonych ogrodniczkach a widzialem taka fajna kobietka:P)

Witam Mam pytanko czy na ta druga hale produkcyjna trudno sie dostac co prasuja plyty slyszalem ze tam jest spoko i mila atmosfera wiekszosc kobiet na prasach i to dosyc ladnych pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o LAMIPOL SP. Z O.O. - Chełmek

• Jak się pracuje w LAMIPOL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy LAMIPOL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LAMIPOL SP. Z O.O.?

LAMIPOL SP. Z O.O.