Opinie o LAMIPOL SP. Z O.O. w Chełmek

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy LAMIPOL SP. Z O.O.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie LAMIPOL SP. Z O.O. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja i przetwórstwo tworzyw sztucznych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o LAMIPOL SP. Z O.O. w Chełmek

Cześć wszystkim, szukam kogoś, kto pracuje lub pracował w biurze. Swego czasu firma miała ofertę (usunięte przez administratora) dla pracownika biurowego z językiem hiszpańskim, wtedy odpuściłam aplikowanie, bo dostałam inną pracę, ale chyba znowu szykują się u mnie zmiany. Podpowiecie mi ile według firmy wynosi to atrakcyjne wynagrodzenie, które obiecują i czy umowa o pracę jest już od samego początku. Wymagają prawa jazdy, trochę mnie to zdziwiło, ciekawi mnie czy jest to praca mobilna w takim razie. Bo zakres obowiązków nic o tym nie mówi. No i w sumie najważniejsze, jak często pojawiają się rekrutacje dla pracowników z językiem hiszpańskim?

Podzielam pytanie niżej, co tu taka cisza? Przegapiłem rekrutacje na mechanika tu do firmy, dostał ktoś tę pracę? Jakie warunki wam zaproponowali? W sensie kasa, benefity itp. Czy w firmie jest jakaś polityka dotycząca pracy nadgodzinowej? Dobrze by sobie było coś dorobić do podstawowego wynagrodzenia. Piszą o możliwości uzyskania uprawnień w ogłoszeniu, a jakich? Czy to ogólnie tyczy sie firmy a nie stanowiska mechanika?

A co znów szukają? Nazwałeś się ' nowy', czyli niedawno się przyjąłes? Polecasz pracę? Możesz powiedzieć jak przebiega ten początkowy okres zatrudnienia? Jaką miałeś umowę na start, na jaki okres czasu była zawarta? Czy miałeś jakieś spoko wdrożenie w obowiązki?

iii Nowy wpis

Od czego zacząć.hmm Ok idą święta jak zwykle nic nie będzie od szefa na święta jak zwykle biuro i kierownictwo dostaną szary pracownik który napędza ten zakład jest pomijany.A żeby umilić czytanie to będziemy mieli wolne między świętami a sylwestrem za co zostanie nam odebrana premia frekwencyjna każdy coś straci jeden mniej drugi więcej.Dlaczego nie ma premi za kwartał półrocze roik itd za pracę bez zwolnienia lekarskiego?Nowe kirownictwo zawitało do zakładu ciężki temat.Są ludzie z różnych krajów ciężko się porozumieć nawet po angielsku jak ktoś umie.Ukraińcy są traktowani lepiej niż polacy już nie mówiąc o innych narodowościach.Nic dodać (chociaż temat rzeka) nic ująć.Polacy.

Co to znaczy tak właściwie? Pracy dla Polaków nie ma czy co? Dużo Polaków tu pracuje? Bo nie wiem czy warto tu się zgłaszać jak tak piszesz

Tosia Nowy wpis

Jak to, o co konkretniej chodzi? Ktoś pisał tutaj że ciężko tutaj się pracuje, to masz na myśli? Czy może za ciężką pracę teraz jakoś lepiej wynagradzają?

Co możecie powiedzieć o pracy w firmie LAMIPOL SP. Z O.O.? Jakie macie spostrzeżenia?

Rekruter zaprosił Cię na rozmowę do firmy LAMIPOL SP. Z O.O.? Jakie warunki Ci zaproponowano? Jakie wymagania ma pracodawca względem osoby pracującej na stanowisku Mechanik utrzymania ruchu? Podziel się swoimi doświadczeniami.

Ciekawe jak to jest ze się ludzi goni o używanie telefonu w trakcie pracy a nowi jakoś to robią i mają to gdzieś

Kamila

Czysty wyzysk ludzi, brak poszanowania szczególnie dla Polaków, pani brygadzistka Marzena wyzyskuje polki i zmusza do ciężkiej nieludzkiej pracy. Tą firmą powinny zająć się odpowiednie instytucje, to co się tam dzieje to liczne paragrafy, (usunięte przez administratora)i wykorzystywanie ludzi.

@Kamila

Potwierdzam ten komentarz i widzę że nic się w tej firmie nie zmienia

Aneta
@Taii

I tak jakby w sumie dalej tego nie wiesz. Zwróć uwagę, że to komentarz byłej pracownicy, może odnosić się do przeszłości chyba? Ktoś kto aktualnie pracuje potwierdzi?

Marzena
@Kamila

Pani Marzena nikogo nie zmusza do pracy ????

Jakie są mocne strony pracodawcy LAMIPOL SP. Z O.O.?

Taii

Mocną stroną jest wykorzystywanie pracowników pod każdym względem!

Taii

Ta firma to porażka pod każdym względem. Praca od poniedziałku do soboty,która niby nie obowiązkowa a jednak nieobecność w weekendy odbiera prawo do premii.Praca w godzinach nadliczbowych nie jest dodatkowo płatna.Każdy dzień nie obecności czy to z winy pracownika czy pracodawcy równa jest utracie premii.Wypadki przy pracy starannie ukrywane w porozumieniu z inspektorem BHP. Kierownictwo w większości z problemami alkoholowymi zauważalnymi również w trakcie pracy.Ukraincy lepiej traktowani przez kierownictwo i szefa.Zgłoszenie do inspekcji pracy do tej pory nigdy nie skutkowało poprawą warunków pracy ani poniesieniem jakichkolwiek konsekwencji przez pracodawcę. Właściciel firmy to przykład osoby dorabiającej się kosztem pracowników. Szczerze odradzam zatrudnienie w tej firmie.

Łysol

Kasę wypłacają na czas ?

Łysol
@Łysol

Tak tylko nigdy nie wiesz ile. Z pasków nic nie wiadomo

Mmm
@Taii

A ja lubię firmę zarobki są dobre

Pablo

Ja słyszałem że nadgodziny i soboty są o 1 zł więcej płatne ???? heh

Bond

kiepska ostatnio pogoda.

Bond
@Bond

Pogoda jak to pogoda bywa zmienna, raz kiepska a innym razem dobra, ale Bond w służbie "jego" królewskiej mosci w końcu i tak ginie...

Mieliście już wypłaty za wrzesień ?

F. KIEPSKI

Staruszek po wielu latach ma nowa suszarnie. Działa automatycznie jak te wszystkie. Trzeba dodatkowych ludzi. Starych pracownikow traktuja jak smieci i placa gorzej niz ukraincom. Szkoda że ostatnio nie spali mu sie zaklad cały

@F. KIEPSKI

@F. KIEPSKI może lepiej porozmawiać wprost o podwyżce, zamiast życzyć komuś utraty majątku w pożarze, nie uważasz? Mnie interesują zarobki dla nowo przyjmowanych pracowników produkcji. W ogłoszeniu jest wymóg prawa jazdy kat. C, ale nic o płacach. Pomożesz?

Wojtek
@Dominika

(usunięte przez administratora)Hiszpanie. Pracowałem tam z pół roku i zwolnił mnie na szczęście. Wypłata i praca masakra. Ukraińcom więcej płacą na budowie a nie hiszpański dziadek będzie rządził Polakami. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) też byli. A wypłata? Szkoda gadać ????????????????

Rzadko ktokolwiek ma ochotę tutaj dzielić się opinią o pracy w Lamipol. Bardzo szkoda, że nie ma żadnych aktualnych informacji od was na temat zatrudnienia tam. Czy przypadkiem nie prowadzą żadnych rekrutacji? Jeśli są wolne stanowiska, proszę o info.

Wojtek
@Ewa

Ja tam pracowałem jakieś 5 może 6 lat temu. Była masakra. Szefem by jakiś (usunięte przez administratora) Hiszpan który wykorzystywał ludzi jak tylko można. A płaca zarobki? Masakra. Teraz może się zmieniło nie wiem. Ale napewno mam zle wspomnienia z tej firmy. I (usunięte przez administratora) które jebaly nas pracowników. I praca to ciągła monotonia. Stoisz w jednym miejscu przez cały dzień i robisz cały czas to samo i tylko 15 minut przerwy??? Mówię tylko jak było kilka lat temu nie wiem jak jest teraz. Pozdrawiam ????

Dominika

LAMIPOL jest producentem brzozowych i bukowych listew sprężynujących oraz łuszczki bukowej obwodowo skrawanej. I tak się zastanawiałam ostatnio, jak pracuje się w tej firmie. Może jakiś jej pracownik zechce zabrać tu głos? Chętnie, na początek, dowiem się czegoś o zarobkach.

Sanuk

Як робота на данному заклади

@Nick a dużo osób z Ukrainy pracuje ?

Tere

Witam, czy szukacie może kogoś ze znajomością języka hiszpańskiego? Pozdrawiam Tere

@Tere

LAMIPOL to jest zakład produkcyjny. Od pracowników produkcji nie wymagają znajomości języków obcych. Chyba, że interesuje Cię praca gdzieś w biurze?

@Dominika

Właśnie o pracę biurowa pytam.

Jacek

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje?

Dominika

@tere, a jakie dokładnie szczegóły Cię interesują? Może pojawiły się w wątku już wcześniej. @Ciekawa, masz zamiar się jeszcze starać o zatrudnienie w tym miejscu? Może warto za jakiś czas przypomnieć się pracodawcy. Napisz proszę, jakie dokładnie stanowisko Cię interesowało.

@Dominika

tak oficjalnie na forum....

Dominika

@Ciekawa, później nie próbowałaś się już skontaktować z rekruterem? Wiesz może, czy poza podstawowym wynagrodzeniem miałabyś dostęp do benefitów? @tere, czy także jesteś zainteresowany pracą w tym przedsiębiorstwie? Składałeś swoją aplikację?

@Dominika

tak składałam , ale to daleko od Krakowa i skoro mało chcą płacić....a nikt tak naprawdę nie chce podać szczegółów to nie wiem co myśleć ????

@Dominika

@Dominika, nie próbowałam, ponieważ sami zadzwonili i powiedzieli, że niestety, szef wybrał inną osobę

Dominika

@Ciekawa, czy zdecydowałaś się aplikować do firmy? Może masz już za sobą rozmowę kwalifikacyjną? Jeśli tak, opowiedz proszę, jak przebiega rekrutacja. Czy jest wieloetapowa? Jaki rodzaj umowy jest oferowany nowym pracownikom?

@Dominika

Rozmowę mam już za sobą. Odnośnie umowy ma nuby być umowa na okres próbny i potem po 3 latach na stałe. Z tym że wypytali ile chcę zarabiać na rękę, powiedzieli że przekażą szefowi bo to on decyduje o wysokości zarobków (czy może tyle dać ile ty chcesz) i obiecali zadzwonić. I na tym się skończyło

@Ciekawa

A rozmowa była w siedzibie firmy w Chełmku? Była ona po polsku czy po hiszpąńsku? Bo jak to , zatrudniają bez weryfikacji znajomości języka?

@tere

@tere, rozmowa była w Chełmku. Po polsku. Powiedziano mi, że szukają tak naprawdę osób na 2 stanowiska: z językiem angielskim i hiszpańskim, oraz z językiem rosyjskim i ukraińskim

@Ciekawa

No to jest małe zamieszanie, bo są różne ogłoszenia: w jednych piszą tak a w innych inaczej. Co to za rozmowa po polsku skoro aplikujesz na hiszpañski? Chyba mają tam mały bałagan.....

@Ciekawa

Tak, dokładnie tak. Rozmowa po polsku, odbywa się w Chełmku, w biurze firmy. Jest bardzo miło, dowiesz się na czym polega praca, jakie obowiązki itd. Oferują umowę o pracę, wszystko legal. Temat wynagrodzenia kończy się na jednym pytaniu. Później dzwonią z info,że niestety nie są w stanie sprostać wymaganiom..Szukają ludzi ze znajomością języków obcych i doświadczeniem zawodowym, ale jakoś nie chcą przełożyć wymagania na wynagrodzenie. Takie trochę przedmiotowe traktowanie. Nie wiem po co piszą w ogłoszeniach jakich pracowników poszukują, skoro i tak o "kwalifikacjach" kandydata decyduje wysokość oczekiwanej kwoty.

Tylko ja

Niestety nie są w stanie, szukają taniego pracownika, najlepiej za darmo

terelu
@Tylko ja

No to ile chcą płacić?

@terelu

Trudno powiedzieć, bo nie podają. W sumie to nie ma dyskusji na temat wynagrodzenia, podajesz kwotę którą chcesz zarabiać, notują , a później telefon,że nie są w stanie sprostać oczekiwaniom finansowym. Rekrutacja trwa i trwa, ogłoszenie mają wciąż aktualne, czyli nie ma "godnych" tej pracy.

Zostaw merytoryczną opinię o LAMIPOL SP. Z O.O. - Chełmek

• Jak się pracuje w LAMIPOL SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy LAMIPOL SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w LAMIPOL SP. Z O.O.?

LAMIPOL SP. Z O.O.