Opinie o Agri Plus w Poznań

Poniżej zobaczysz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Agri Plus. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agri Plus o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Rolnictwo, hodowla i uprawa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agri Plus w Poznań

Hej, czy w firmie Agri Plus płacą za nadgodziny?

Bonzo

To zależy na jakim stanowisku. Raczej wszystko tak jak kodeks pracy nakazuje.

Nie płacą za nadgodziny.

Julia

Hmm.. wasze zdania są podzielone więc jak to w końcu jest? Nadgodziny są płatne? Jeśli nie to w jaki sposób pracownik jest z nich rozliczany? Odbiera się te godziny w inne dni?

A w dziale logistyki jest możliwe HO?

Potencjalny pracownik

Czy ktoś może dac obiektywna opinie o pracy w logistyce lub obsłudze klienta w Poznaniu ? Jakie zarobki, atmosfera?

Chciałabym złożyć papiery na stanowisko laborantki. Na jakie zarobki mogę liczyć ? I jak z pracą ?

Jfjdhh
@Gość

Praca na dwie zmiany, zarobki mi nie znane.

Marian 82

Byłem tu pierwszy i ostatni raz!!! Brak organizacji pracy, z tym obiekcie rozładunek tylko dla C-360 A przyjmują duże zestawy ciągników A w dodatku jeszcze Tiry. Firma musi iść na dodatkowe szkolenie !!!

Czy w Agri Plus są paczki/bony świąteczne?

Odpowiadam

Kasa

Artur
@Odpowiadam

Skoro na święta pracodawca oferuje dodatkowe pieniądze, to mógłbyś dodać jakiego rzędu są to sumy? Najbardziej ciekawi mnie to, czy każdy z pracowników otrzymuje taką samą kwotę, czy może jest to uzależnione od zajmowanego stanowiska.

Tom Bishop

Wow!!! Pani Renato podziwiam Panią a szczególnie te błyskotliwe przeprosiny. Nic jednak nie przyćmi faktu w jaki sposób niektóre jednostki dostają pracę w tej organizacji, oczywiście ap szuka wybitnych specjalistów lub nawet managierów...btw Pani Renato osobiście uważam, że człowiek kształtuje swoją seksualność całe życie , wiele jeszcze przed nami a i może przed Panem Jackiem.

Zerkając-z-korytarza:):)

:) :) Do Bartek 17.05.2018 22:11 Już wiesz dlaczego nikt nie pisze...

Bartek

Czy macie jakiś powód, że tak rzadko piszecie na forum?

kierowca

To prawda kierownik zatrudnia swoich z rodzin zeby miec wszedzie gomowe ucha a tak po za tym to kierownik jest nie mily krzyczy i obraza wszystkich pracowników robi co chce jezdzi tylko i szuka plam po olejach na zakładzie poprostu człowiek bez kultury cham i tyle nie polecam tego zakładu w zamosciu omijac go szerokim łukiem

xxx
@kierowca

co to za kierownik. Jakim autem jeździ

Paulina

@Zadowolony pracownik :), a na jaka umowę może liczyć nowo zatrudniony pracownik? @Paweł, aplikowałeś do Agri Plus? Czy firma aktualnie rekrutuje? Macie może informacje? Jak przebiega proces rekrutacji?

Podpowiedzcie co słychać w firmie? Interesuje mnie praca dlatego dopytuję.

doxy
@Paweł

no cóz ASF coraz bliżej i bliżej co roztropniejsi już mają backupy

Ktoś w końcu napisał jak jest w Zamościu choć to malutki procent tego co robi kierownik żałuję że dopiero teraz mam okazję się wypowiedzieć. Firma ogolnie jest ok są benefit, jakieś, pensja zawsze w terminie, przełożeni z Poznania bardzo kulturalni i rzeczowi nigdy nie było przypadku o którym mi wiadomo żeby straszyli czy byli nieuprzejmi dla pracowników. Warunki pracy w mojej ocenie są bardzo dobre zakład jest dość nowoczesny pomieszczenia socjalne stołówka prysznice pomieszczenia pracy itp są odremontowane, także w tym zakresie naprawfe złego słowa powiedzieć nie można o Zamojskim oddziale, pod kątem bhp też wewnętrzni audytorzy firmy sa bardzo skrupulatni i pilnują żeby eliminować zagrożenia.. Natomiast co chodzi o atmosferę pracy to jest makabryczna !! Podczas zarządzania przez byłego kierownika było o niebo lepiej obecny kierownik traktuje zakład i pracowników poniżej jakichkolwiek norm zero jakiegokolwiek zainteresowania czymkolwiek no może poza wspomnianymi już plamami po oleju, ciągłe krzyki i wulgaryzmy w stosunku do pracowników firmy , i to nie w sposób zwrócenia uwagi czy wyjaśnienia tylko zwyczajne bardzo niecenzuralne zdania typu "co ty k....a robisz" "c..j mnie to obchodzi" "jak coś ci nie pasuje to się zwolnij" wszyscy są zastraszani zwolnieniem . O nic pracownikowi się nie wolno upomnieć czy to środki czystości czy nadgodziny czy urlop we wszystkim zaraz jest problem a sam kierownik tylko jezdzi służbowym autem całymi dniami niestety ale MOBING w zamościu jest na porządku dziennym. Ktoś pomyśli że staram się zrobić byłemu pracodawcy w takim razie prosze wziąść ludzi na osobiste rozmowy w cztery oczy i przekonać się osobiście lub popytać ludzi którzy zajmują się transportem, jak widać po wczesniejszym wpisie też sporo widzą Podsumowując ciężko jest wystawić jednoznaczną opinię o zakładzie w Zamościu z jednej strony można byłoby polecić pracę tutaj z drugiej jednak traktowanie jakiego się tutaj doświadcza jest poniżej jakiejkolwiek godności dla człowieka. Pozdrawiam serdecznie

Polak 58

Dlaczego prokuratura krajowa nie zajmie się tą patologią, skoro tak aktywnie działają w sprawie Amber Gold, a tu gdzie gnębi się ludzi nie ma żadnej reakcji, czy ta firma płaci odpowiednie profity odpowiednim ludziom by tego gówna nie ruszać. Uważam że skoro jest to prawda co piszecie o firmie Agri Plus to napiszcie odpowiednie pismo do Prokuratora Generalnego zbierając podpisy z nr. dowodów osobistych oraz umotywowanymi skargami. Jednocześnie uprzedzam nie zgłaszajcie tego prokuraturze w Poznaniu bo na pewno wszystko zostanie zatuszowane, bo miejscowa prokuratura może być w układach z Agri Plus, bo zazwyczaj tak bywa że na miejscu rządzą układy .

Bartek
@Polak 58

mało kto zdaje sobie sprawę, ze po przejęciu pinni chinol będzie miał 27% ubojów trzody w polsce, czy to dużo? myślę że to pozycja dominująca do której nie wolno dopuścić organowi nadzoru, UOkiK powinien nakazać sprzedaż nabytych udziałów w spółkach pinni, 27% to nadmierna koncentracja biznesu w jednych rękach ale może o to chodzi, z drugiej strony dziwie się chinolom, w dobie asf kiedy rynek chiński jest zamknięty a lejek hongkong-u za wąski posiadanie takich aktywów w polsce podlega silnej deprecjacji

Olek

To co dzieje się na czarnym małym to porażka. Kierownik ma głęboko w (usunięte przez administratora) kierowców i to co mają do powiedzenia, dla niego tylko liczą się cyferki. Logistyk to ostatni cham, zresztą wszyscy w biurze na czarnym tylko myślą o sobie. KIEROWCA JEST TAM TRAKTOWANY JAK PIES MIESZKAJĄCY W BUDZIE.

Paulina

@Ktoś, a na jakim stanowisku jesteś zatrudniony? Pamiętajmy, że ogólne warunki pracy różnią się w zależności od obejmowanego stanowiska. Może powiesz kilka słów więcej na temat pracy w Agri Plus? Jakie benefity oferuje pracodawca? Czy organizowane są imprezy firmowe, wyjazdy integracyjne? Czekamy na Twój komentarz.

Bbbbb
@Paulina

Imprezy ci głowie do roboty.

agri plus w czarnym malym to tragedia stazi pracownicy co maja dafy jezdza brudnymi autami nie umytymi wogule w trocinach po fermach od zaladuku do zaladunku a nowych przyjmuja i scigaja jak psy ze maja brudne auta a kierownik nie widzi starych kierowcow co robia na firmie a czepia sie mlodych i wyrzuca z roboty powinni sie kierownikowi zabrac do (usunięte przez administratora) wkoncu

Tom Bishop

problemem agriplusa jest kompletny brak standaryzacji, znam przypadek gdzie zastępca z lichymi kompetencjami ma wyższe zarobki od harującej szef(owej) a brak szacunku do kobiet pomimo zarządzania przez kobiety to już istne dno. dział hr praktycznie nie spełnia swoich funkcji budowania strategii zasobów dla dobra organizacji ale stara się zadowolić swoją zakompleksioną szefową i tak dalej. wszyscy myślący ludzie już stamtąd odeszli i budują swoje kariery z powodzeniem w innych organizacjach ... za jakiś czas pozamiata agriplus ASF a ostatni zgasi światło

Mlody wet

Jakiś lek Wet jest w stanie coś powiedzieć o pracy w terenie, jest się tylko posiadaczem pieczątki czy można się rozwinąć ? Bo myśle czy do nich aplikować. Jak zarobki ile na start?

zeus
@Mlody wet

uważaj aby tej pieczątki nie stracić

Norbi
@zeus

A czemu można stracić pieczątkę, przecież wiadomo,że przy takiej produkcji stosuje się leki,bo te zwierzeta sa bardziej narażone na choroby. Może ktoś dokładniej wyjaśnić a nie tk jakoś enigmatycznie wszyscy piszą...

Paulina

@Mikołaj z ogłoszenia na Pracownika operacyjnego wynika, że zapewniają stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę szkolenia produkcyjne, adekwatne wynagrodzenie. Wynagrodzenie często jest zależne od doświadczenia. Dlatego warto aplikować i dowiedzieć się więcej szczegółów na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Agri Plus.

Zostaw merytoryczną opinię o Agri Plus - Poznań

• Jak się pracuje w Agri Plus?

Zobacz opinie na temat firmy Agri Plus tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agri Plus?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agri Plus?

Kandydaci do pracy w Agri Plus napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agri Plus