Agri Plus

Poznań

Opinie o Agri Plus

Kathys 2010-04-28 20:08:12
Firma duża, dobrze prosperująca, ciągle rozwijająca się, a zarobki bardzo zróżnicowane, księgowość zarabia śmieszne pieniądze, wiele osób jest tu tylko na chwilę, duża rotacja.
Ktos 2010-05-11 20:05:15
Witam! Agri plus potentat na skalę krajową jak i międzynarodową w hodowli trzody chlewnej.Praca wymagająca w terenie, w miejscu raczej lekka i w sumie zarobki adekwatne do wykonywanej pracy.Ja poleciłbym.Pozdrawiam!
Wafelek 2010-06-16 13:58:19
Duża firma, wciąż rozwijająca się. W księgowości pracuje blisko 30 osób, więc można sobie wyobrazić, jaki tam "klimat" panuje. Pracy jest zawsze bardzo dużo, główna księgowa zmusza pracowników, żeby zostawali po godzinach, za które oczywiście nie płaci. Pochwały nie można się spodziewać, natomiast wykorzystywania i owszem! Ludziom z ambicjami odradzam pracę w tej firmie (księgowość).
Pozdrawiam
Pogromca wafelków 2010-07-30 19:24:19
Jak ktoś wolno pracuje i wolno myśli to musi nadrabiać po godzinach. Kumatym starcza 8 godzin. Wafelek sobie nie radzi - wafelek musi odejść.
anonim 2010-08-10 17:05:56
Pogromca wafelków - 2010-07-30 19:24:19

Pogromca wafelków może i jest kumaty, ale ambicji mu brakuje... :D
Niech żyją Wafelki !!!
topone 2014-12-22 09:09:13
Agri to firma ktorej glowna dzialalnoscia jest produkcja trzody chlewnej wiec jesli chodzi o stanowiska z tej branzy (osoby po weterynarii i zootechnice itp) to na pewno jest to firma jako potentat dajaca duzo mozliwosci i to zarowno placowych jak i pozaplacowych (sa umowy o prace i czeste premie)...jesli tylko ktos zaangazuje i zwiaze sie z firma na dluzej to raczej nie pozaluje!Takze dla osob bezposrednio po studiach z duzymi checiami pracy z trzoda jest to dobry wybor bo mloda kadra zarzadzajaca jest najlepszym przykladem ze da sie dosc w tej firmie do awansu!:) Co do innych stanowisk biurowych...ciezko sie mi wypowiadac!
anonim 2015-06-21 22:07:41
Kiedyś w tej firmie było nieźle. Teraz tylko uciekać. Zero premii, zero nadgodzin, tylko podstawowa płaca. W tym roku zero podwyżek. Zaczyna się wyzysk za marne pieniądze.
Blender 2015-07-13 22:18:09
Danuta to ty?
Maciej 2015-08-05 18:40:23
Rozmowa kwalifikacyjna - niczym z podstawówki, brak odpowiedzi o wynikach rekrutacji.... żal - tak się nie robi w dzisiejszych czasach :(
ona_ano 2015-08-13 10:09:18
mimo ze nie pracuje bezposrednio w tej firmie to moj maz jest jej pracownikiem i z tego co widze jako osoba bezstronna raczej oboje jestesmy zadowoleni, moge wiec polecic ta firme po opowiesciach meza, szczegolnie dla mlodych rozpoczynajacych swa zawodowa kariere np po studiach. co do kasy to dostaje sie tyle ile kazdy sobie wywalczy w granicach rozsadku ale na start to ok 2000pln netto (a nie brutto jak w wiekszosci na polskim rynku pracy), jak sie sprawdzisz firma to doceni, bo sa duze mozliwosci awansu z racji na zapotrzebowania kadrowe. Do tego sa premie i socjal, zwykle kadry staraja sie tez o roczne podwyzki wynikajace ze wskaznikow waloryzacji itp, itd. Wiadomo, praca gł. w terenie na fermach czyli albo poczatkowo płaca i gwarantuja pobyt albo pozniej staraja sie zapewnic auto i ulokowac cie na fermach twego regionu.
jadźka 2015-09-05 09:48:25
W Agri Plus w Poznaniu można dostać porządny etacik jak jest się znajomym np. byłej już pani technolog. Takich ludzi się zatrudnia, że nastawieni są tylko na cyferki. Pracowników się nie szanuje, odradzam tam pracę bo to wyzysk u tego chińczyka, a Polacy to wyścig szczurów...
Chichi 2015-09-11 13:33:51
W biurze pracuje sie bardzo zle. Polowa osob to rodziny zarzadu szczegolbie kadrowej. Nikt sie tam zbytnio nie przemecza nie siedzi po godzinach. Kompetencje pracownikow szczegolnie na staniwiskach kierowniczych bardzo niskie. Duzo zawisci i plotek. Taka PRL firma.
zeus 2016-01-25 17:39:28
Szczerze mówiąc to tak: jeśli zostajesz nadgodziny to nie wiadomo czy zapłacą jak nie to w czynie społecznym, można wszystko zrobić co ci kazali i to dobrze to i tak się do czegoś przyczepią, premia to około 400 zł jeśli nie zabiorą, rzadko kiedy się wyrobić w 8 godzin a jak ty się wyrobisz to trzeba pomoc innym, kierownictwo traktuje pracownika jak śmiecia i ciągle straszą że zwolnią. POPROSTU WYZYSK CZŁOWIEKA ZA ŚMIESZNE PIENIĄDZE.
gość 2016-03-16 20:17:55
Może ktoś coś napisać o zespole z laboratorium w Szamotułach? J
Lobo staw 2016-03-17 21:16:13
Jeżeli chodzi o zarobki w laboraotirum to dużo poniżej minimelnej w regionie, praca bardzo cięża, niekompetentni przełożeni. Lepiej poszukac pracy wokoło dużo za mniej do zrobienia wiecej do zarobienia. Brak szkoleń, socjalu etc.
Gość 2016-03-18 13:02:17
W takim razie nie wygląda to zbyt dobrze. Zespół jest w miarę młody czy raczej trzymają emerytów do odprawy?
Xxx 2016-03-20 16:57:09
Co tam się wydarzyło, że zwolnili głównego technologa i szukają tylu laborantów? Czyżby fałszowali wyniki analiz? XD
Wafelek 2016-05-12 23:18:23
Danuska nie sciemniaj to ty zamiatałas wszystko pod dywan no oprócz bonów z dsm
chętny 2016-05-17 15:20:33
a jako zootechnik jakie są godziny pracy? w jakie dni praca?
Maciej 2016-06-21 18:28:50
@chętny pewnie to jest do dogadania, musisz chyba po prostu iść na rozmowę kwalifikacyjną i wtedy dowiesz się wszystkich konkretów. Ja się zastanawiam nad aplikacją na logistyka w Poznaniu, mam nadzieję, że też zostanę zaproszony na rozmowę i poznam wszelkie szczegóły.
kas 2016-11-05 12:55:20
Stanowczo odradzam lab w Szamotułach. To co się tam dzieje to komedia. Niektórym się wydaje, że mogą sobie pozwolić na wszystko i są nietykalni. :) Szkoda nerwów na to z czym trzeba się użerać w kontakcie z tymi ludźmi i mam na myśli głównie współpracowników. Płaca nieadekwatna do obowiązków a szefostwo też lubi zamiatać pewne niewygodne kwestie pod dywan. Naprawdę lepiej poszukać czegoś innego.
Anastazja 2016-12-07 19:31:01
Firma Agriplus z siedzibą w Poznaniu ma niewiele wspólnego z tym co dzieje się u nich na fermach.
W Poznaniu zapewniają że firma szkoli pracowników podnosi ich kwalifikacje a w rzeczywistości
zostaje się zesłanym do pracy na fermę która znajduje się w środku lasu, ogrodzona wysokim płotem i szeregiem zabezpieczeń. Zanim wejdzie się na teren fermy trzeba się wykąpać, potem przebrać w bieliznę i ubrania fermowe. przy temperaturze -15, -20 człowiek mokry idzie do pracy.
Przełożeni począwszy od brygadzistów po kierowników mają bardzo krytyczne nastawienie do zwykłego pracownika, jest to w ich oczach coś około... niżej jak zwierze bo w czasie ustawowej przerwy śniadaniowej zwierzęta MUSZĄ być nakarmione i jeśli choćby jedno zwierze miało zjeść pózniej niż pracownicy na swojej przerwie to taki pracownik nie jest dopuszczony do swojej przerwy tylko najpierw karmi zwierzęta dopiero może zjeść sam. Przy obecnym braku rąk do pracy każdy pracownik ZMUSZONY jest przyjść do pracy i oddać jeden dzień w tygodniu swojego wolnego. Przepisy BHP to czysta fikcja. Panuje duże zapylenie, duży hałas ale oczywiście nikt nie stosuje żadnych środków ochrony osobistej. Podczas przeganiania zwierząt BHP również nie obowiązuje,zwierzęta powinny być przeganiane z zastawami do tego dostosowanymi a są przeganiane tym co obecnie znajdzie pod ręką pracownik. Kobiety są zmuszane do dźwigania ciężkich worków z paszą i środkami do obsypywania prosiąt. Ogólnie to co jest oferowane na stronie tej firmy nie ma nic wspólnego z rzeczywistością. Nadgodziny które się (wyrabia) jeśli jest ich zbyt wiele to bez zgody pracownika są rozpisywane na kolejny miesiąc bo (za dużo masz nadgodzin). Itd.
mmm 2016-12-07 23:57:11
Ja zostałam zaproszona na rozmowę kwalifikacyjną. Jestem "świeżym" lekarzem weterynarii po studiach. Chciałabym zdobyć doświadczenie w pracy. Trochę obawiam się tej firmy z tego co tu widzę po wcześniejszych komentarzach i Twojej opinii. Z tego co wiem, to najpierw jest się na stażu i mieszka w hotelu, a później oni pomagają Ci w ulokowaniu Cię na danym terenie fermy. Jakie tam warunki w ogóle panują. Jak jest z wyżywieniem? Jak z wynagrodzeniem, itp? Czy możesz mnie bardziej wtajemniczyć w realia tej pracy jako lekarza weterynarii. Czy można się tam rozwinąć zawodowo, czy są perspektywy...???

Dziękuję za wszelkie informacje od wszystkich osób.
Zostaw swoją opinię o Agri Plus - Poznań
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Agri Plus