Opinie o Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki w Oborniki Łukowska 7/9

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki w Oborniki Łukowska 7/9

Kolo

Hej Panowie a co powiecie o dziale Utrzymania Ruchu? Chciałbym tam przyjśc do pracy-warto?

czasoumilacz

zdecydowanie odradzam prace w tej pseudo firmie... brak slow zeby opisywac to co sie tam dzieje... ludzi to maja za nic.. zmiany grafiku 10 razy dziennie, zaplanowac czlowiek nic nie moze... podziekowania za wykonana prace zadnego, ciagle same negatywne aspekty widziane przez kierownika.. z ust tego czlowieka jeszcze nigdy nie padlo slowo dziekuje.. a o godnych zarobkach to mozna pomarzyc... aha mozna puszki pozbierac aluminiowe po hali.. taki dodatek do wyplaty.. duzo osob tak robi no coz o czyms to jednak swiadczy... nie pozdrawiam ! i nie polecam.. mowa tu o wydziale plyt dla jasnosci !

Polityka kadrowa Ruukki jest co najmniej dziwna. Zwalnia albo nie utrzymuje się wartościowych pracowników a później wielkie oczy, że są reklamacje albo nie ma kto odpowiedzieć merytorycznie na jakieś pytania z zewnątrz. Jak tak dalej pójdzie to nie będzie kim pracować. Oczywiście znajdą się ludzie do pracy ale po jakim czasie wdrożą się w zwoje zadania i ile rzeczy "skopią" po drodze? Szanse awansu są marne no chyba, że kogoś zwolnią albo ktoś sam odejdzie to z braku laku można wejść na czyjeś stanowisko. Kasy lepszej się nie dostanie tak łatwo. Albo trzeba "wychodzić", albo jak firma ma nóż na gardle to da podwyżkę. W tym całym bajzlu wartością dodaną są ludzie z którymi można dużo załatwić na tak zwanej nieoficjalnej ścieżce. Oczywiście nie z wszystkimi można gadać bo niektórzy po parudziesięciu miesiącach pracy nic nie kumają więc takich omija się szerokim łukiem i załatwia z pracownikami niższego szczebla, którzy maja potężną wiedzę na tematy istotne a nie pitu pitu o "niebieskich ptakach" i wypełnianie dziesiątek papierków co niczemu nie służy. Gdyby nie kilka kompetentnych ludzi ta firma dawno już by popłynęła w siną dal. Trzon kadry firmy dzięki to jeszcze trzyma się w kupie można powiedzieć, że jest gdzieś na średnim szczeblu wszystkich ludzi. Reszta (często osoby z "meneczmentu" co jest dziwne a raczej przykre) nie wie często o czym się do nich rozmawia. Dlatego jak chcecie popracować i złapać trochę doświadczenia to ta firma jest OK. Jeżeli oczekujecie czegoś więcej to nie ma raczej szans. Jak to w korporacji - po to kupuje się fabryki tam gdzie siła robocza jest tańsza niż w macierzystym kraju, aby mieć z tego jak największy zysk. Radzę zmienić politykę kadrową w firmie bo Ruukki popłynie z wszystkimi w niewiadomym kierunku ze swoimi tabelkami, papierkami i innymi propagandowymi akcjami :)

All Bandy

Ta firma to prawdziwa porażka! Pracuje na konstrukcjach wiele lat i to co się dzieje ostatnio to masakra. Najprzymowali nowych kierownikOw bez żadnego doświadczenie byle by zad Ilki renifera lizali a tak pozatym to się kompletnie na niczym nie znają.. Cała grupa trzymając władze czyli kolesie wazeliniarza [usunięte przez administratora] co poprzednio pracowali przy żarówkach a teraz mądrzą się na hali a wiedzy technicznej nic nie maja. Jak można zatrudniać tak nieodpowiednich ludzi na takie stanowiska? Jeden wielki cyrk w tej firmie. Ludziom niechcą dać podwyżki choćby jedną polską złotówke do godziny a sami rozbijają się samochodami firmowymi i wypłaty dziesięć tysięcy maja. Tylko karać, zabierać premie o byle błąd i straszyc ludzi umieją aty masz pracować jak głupi murzyn i się nie odzywać bo inaczej za brame. I jeszcze do tego ten mały stary głupi klaun chodzący po hali!!!! Odradzam prace w tej firmie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
tHe bESt oF rICHArd

[usunięte przez administratora] tyle obietnice bez pokrycia ... Żarówy opanowały firmę skoro byli tacy dobrzy w tym co robią dlaczego odeszli z "filipsa" .. Dlaczego tamta firma pozbyła się tak wspaniałych ludzi jak [usunięte przez administratora] banda durni nic dla ludzi wszystko dla siebie i pod siebie.. Róbcie więcej szybciej i tak z tego nic nie będzie pod koniec każdego miesiąca wymyślanie reklamacji byle nie dać premii wstyd. Obietnicę premii 20 % wiocha .. Panowie Wu my zarabiamy marne grosze a mówicie do nas tak jakbyśmy zarabiali tyle co wy .. Żadnej odpowiedzialności ze strony kontroli jakości nawet gdy się podpisują pod swoją pracą i coś jest źle to nie jest ich wina .. Oni mogą się mylić i do tego jeszcze ta homoseksualna para kontrolerów [usunięte przez administratora] . Nie polecam firmy naprawdę . SYF

Gall Anonim

Panowie w każdej sprawie was popieram,jak nas renifery przejmowały to obiecywali złote góry wielkie inwestycje duże zarobki to były tylko obiecanki.Ja obecnie jestem pracownikiem innego działu co wy i musze przyznać ze jest taka sama KIŁA co na waszym dziale.Przyjmują nowych kierowników co nie mają pojęcia o branży metalowej.Pracownik na produkcji jest popędzany przez mistrzów jest traktowany jak [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zero szacunku byle tylko wyrobić wymarzone tony i miec dla siebiewiększą premie od kierownictwa.o podwyżkach to już sie nie wypowiadam bo to jest temat STUDNIA.

łowca ptaków

nie tylko ;paputek' to laik w konstrukcji,a jego szef to wróbelek wiadomo ptasi móżdżek ,na żarówkach to może się zna?????? a reszta jego bandy to laicy w konstrukcji

stajnia ptaków i debili

Wielkie konstrukcie a brak wykwalifikowanej kadry nie mają pojęcia o robocie tylko miotła pozostała paputkowi bo gra debila ze coś potrafii

Niepolecam nikomu "korporacji" ruukki!!! Jestem pracownikiem WKS i moge z czystym sumieniem stwierdzić ze "kierownictwo" reprezentuje swoja osoba szczyt znieczulicy, hamstwa i prostactwa!!! Ciągły [usunięte przez administratora] i złudna zakłamana atmosfera.... Sam osobiscie pracuje bo musze ale licze na to ze zmienie w najblizszym czasie prace chetnie za te same pieniazki ale bez tych idiotyzmów z ktorymi teraz musimy sie borykać.... Jednym słowem niepolecam osobom poszukującym prace.... Pozdrawiam

tt

syf .................... ja pracowałem na płytach standard: przyszedłem do roboty i dowiaduje się że pracuje 12 godzin oczywiście te 4 godziny to za wolne kiedy indziej!!!!!!!!!!! czasem tak miałem pzez 2 tygodnie. wyzysk osobiście nie polecam

robol

zarobki: 10.5 - 15 zł brutto dla spawacza z bardzo dużym doświadczeniem i ponad podstawowymi uprawnieniami, praca ciężka jeśli popełnisz błąd i kontrola jakości wykryje go,masz pecha i możesz szybko stracić prace!! co ciekawe osoby nowe z uprawnieniami podstawowymi maja więcej niż nie jeden pracownik z 7 letnim stażem Marzenie pracownika WKS - kiedy wybuduje się za płotem hala firmy konegrenc i będzie można uciec [usunięte przez administratora]

Idol Ryśka

Zgadzam się!!! Praca ciekawa bo konstrukcje stalowe to nie produkcja seryjna żarówek:) ale zarobki to marne przez ostatnie 3 lata nie było nawet podwyżki inflacyjnej ( o jakiejkolwiek podwyżce nie mam mowy chyba że jesteś kolesiem z philipsa) bo tutaj jest jak jest po prostu... Folwark nieudaczników made in philips rządzą wszystkimi wydziałami a pracownika maja za nic!!! Paru walecznych którzy domagali się odpowiedzi czy mogą liczyć na swoje wymarzone 1 polskich złotych podwyżki na godzinne i miało dość słuchania stękania tępaka Rysia (czytaj pana kierownik od produkcji konstrukcji który nie zna się nawet na poprawnym czytaniu prostego rysunku technicznego, o spawaniu to już lepiej nie mówić) dostało po naganie do akt :) Bo w naszej kochanej firmie robisz jak wół a krowi zad tobą zarządza :)

stan

Wydział wks( konstrukcje stalowe) to "fiński obóz pracy"!Dwaj kierownicy [usunięte przez administratora] .wiedzą jak zmotywować(z mobingować)pracowników do"pracy"!

noname

Firma do niczego. Ostrzegam ! ! ! Zwykły pracownik nie ma co liczyć na pensje 1500zł. To jest max jaki może uzyskać. Nie zawracają uwagi na wykwalifikowanego pracownika, zero podwyżek zero premii a co najważniejsze grafik zmienia się z dnia na dzień, nie można nic zaplanować. Pracujemy po 12h, bez regulaminowej przerwy między zmianami (11h przerwy). Nikt na to nie zwraca uwagi, na papierku jest wszystko ok w razie wizyty inspekcji pracy ale w rzeczywistości jest MASAKRA. . .OSTRZEGAM przed tą firmą. . .

Zostaw merytoryczną opinię o Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki - Oborniki

• Jak się pracuje w Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki?

Zobacz opinie na temat firmy Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki?

Ruukki Polska Sp. z o.o. - oddział Oborniki