Tarkon Sp. z o.o.

Opinie o Tarkon Sp. z o.o.

Lol

Od Podkarpacia to (usunięte przez administratora) pajacu

sdstn

plusem jest to ze firma wszystko organizuje.... martwisz się tylko o swoje prywatne rzeczy Bus zalatwiony Wyposażone mieszkanie czeka..(gary, lodówka, zamrażarka itp) Żadnych dopłat

@sdstn

Busa nie umiesz sobie zamówić to musisz być na pewno z Podkarpacia,gary to stare zardzewiałe śmieci lodówka tak samo pościel inne wyposażenie na mieszkaniach często brakuje dosłownie wszystkiego.W mieszkaniach często grasuje robactwo i szczury

sdstn
@Rocco

widocznie trafiliśmy na różne kontrakty, na pewno jesteś wysokiej klasy specjalistą który pracuje gdzieś na Morzu Północnym za grubą kasę ....i dodaje komentarze będąc w pracy... a ludzie z podkarpacia są bardziej zaradni niż niejeden światowiec ....

@sdstn

Widocznie to ty komuś w Pupę wlazisz;))

Ktos

Sam fakt że nie jesteś z Podkarpacia a tutaj pracowałeś to już świadczy jaki z Ciebie fachowiec przerabialem takich jak ty chyba z 1000 w tej firmie pajace przyjeżdżają z Gdańska chwała się Norwegią stocznia a (usunięte przez administratora) drutu do podajnika nie umie złożyć

@Ktos

To właśnie świadczy o firmie!!!jak może zatrudniać takich ludzi kto ich przyjmuję do pracy jak to możliwe ,co biorą ich na ładne oczy?ja się jeszcze dziwię że zagraniczny kontrahent chce w ogóle brać ludzi z tej firmy!!!

Wielun

Czytać uważnie 30 euro to nie fantazja oczywiście brutto 33 euro to najniższa stawka brutto w Belgii i dlatego oni idąc na emeryturę mają 1500 euro A my 800 zł na razie bo za10 lat emerytur nie bedzie

Kamil S

Witam wszystkich , zdecydowałem się napisać kilka zdań może dla kogoś okażą się pomocne. Pracowałem w Tarkonie na różnych kontraktach w różnych latach i zawsze była to firma w 100% wypłacalna na czas ale to powinno być absolutnym standardem. Współpracowników miałem przeróżnych ale na tak duża firme wiadomo ze będzie przekrój przez wszystkie typy ludzi. Byli super fachowcy z którymi praca i zycie to czysta przyjemność ale trolle gotujace rosół w niedziele w majtkach zgrzani najtańszą wódą od rana tez bywali. Taki standardzik eksportowy. Pracowałem także 2 ,lata bezpośrednio w belgijskiej firmie jako monter i mogę Wam powiedzieć ze stawki dla montera na poziomie 30 czy nawet40€ to czyjaś fantazja. Stawki oczywiscie są wyższe ale koszty mieszkania i dojazdu są bardzo duże. Jeśli nie pracujesz na warsztacie stacjonarnie to zazwyczaj smigasz po calutkiej BE na.montaże poświęcając na dojazdy do pracy mnóstwo czasu. Na plus 13 pensja , pieniążki wakacyjne i zwrot podatku.Kontakt z biurem zdecydowaniie na plus w Tarkonie. Z 3 polskich firm z których wyjezdzalem do pracy za granice to najlepsza . Polecam jak najbardziej , mam nadzieje że komuś moja opinia pomoże. Bezpiecznej pracy i szczęśliwych powrotów do domu dla wszystkich . Pozdrawiam.

Jola

Ty Tzw Minik Belg nie ma 13 -14 brutto bo nie opłacało by mu się wychodzić z domu ponieważ więcej brał by dopu jeżeli wiesz co to jest 33 50 to jest minimum za 1 godz pracy w Belgii jesteś niedouczony zresztą jak większość po prostu w Belgii się nie robi wałków i wszyscy są zadowoleni

Dziadostwo i złodziejstwo nie polecam

J

Jaki wysyp neutralnych , pozytywnych komentarzy . Czyżby osoby z biura się uaktywniły? Za te wpisy macie premię? Czy może nowych naiwniaków do złupienia? Prawda jest jedna kasa ruletka ( ile i kiedy ) , panie z biura - mile do czasu pojawienia się jakiegoś problemu. Dla tych co nie wiedzą jak wyglądają sprawy finansowe - w Belgii , Holandii monter , spawacz na pełnej umowie zarabia 14-20€netto za godzinę plus wszystkie dodatki za zmiany, nadgodziny, pracę w weekendy ,13penasja ,dodatki wakacyjne ,płatny urlop,premie itd.itp. Dodatki za nadgodziny i zmiany się sumują więc przychodząc w niedzielę czy sobotę na drugą zmianę powinniśmy otrzymać przy stawce 14€ 14x2+30%= 37netto za godzinę . Około tyle otrzymuje Belg czy Holender . Ile otrzymujecie Wy? Nie dajcie się nabrać na wysokie koszta firmy , oni to wszystko odliczają od podatku . Swoją drogą koszta nie są aż takie wysokie . Podsumowując firmy pośredniczące płacą wam w stosunku 50/50 lub nawet 30/70 oczywiście 70%dla nich . Dla osób początkujących , nieobeznanych może to być jakaś alternatywa jednak na dłuższą metę dajecie się okradać . Czytałem że ktoś wybudował dom w osiem lat pracując dla tej firmy , gdyby był mądrzejszy to wybudował by go w cztery . Powodzenia panowie , bezpiecznej pracy .

MINIK
@J

Problem z tym że Belg ma 13-14 brutto a ja mam 12-13 netto. Dopytaj lepiej dobrze zanim się wypowiesz ....... a widziałeś gdzieś Belga który pracuje w nadgodzinach? Wiesz dlaczego? Dopytaj się jakie płacą podatki ...........

Ktos

Wino z Aldika działa na wyobraźnię i nie poucza ludzi którzy więcej w Belgii pracują jak ty masz lat chłopczyku

Tomaszek

Pierwszy raz za granicą nasluchal się bajek łyka jak pelikan trochę pokory pajace tarkon wam uratował życie

Tom

Co ty pajacu piszesz jakieś 30 40 euro jak tak w tej Belgii czy Holandi dobrze płacą to możesz iść na ich warunki w czym masz problem 160 godz razy 13 i wiesz ile zarabiają oplacisz sobie mieszkanie kupisz paliwo i kupisz sobie zryc i zostaniesz czysty ale trzeba znać troszkę realia a nie wieśniak wyrwales się od płuca i wszystkich uświadamiają

Leo

Jak to w zwyczaju my polocki tylko narzekamy koleś na poziomie po prostu zmienia firmę ale jest problem bo ma się umiejętności równe 0 to najlepiej narzekać odrobinę pokory

Ja polecam. Osoby na mieszkaniu i atmosfera w pracy w porządku a przede wszystkim firma wypłacana a z tym na kontraktach jest różnie

@Tomek

Wypłacalna a po rozliczeniu podatku 6 tys do zapłaty

Maciej
@626

Musiałeś dokonać tak wysokiego zwrotu podatku pracując za pośrednictwem firmy Tarkon? Próbowałeś może dowiedzieć się od pracodawcy, dlaczego naliczono Ci tak wysoki podatek? W ogóle zastanawiam się, jak to możliwe, że musisz dopłacić tak wysoką kwotę. Może jesteś w stanie to opisać?

qwerty
@626

trzeba było się rozliczyć na właściwym druku .... wtedy nie miałbyś dopłaty a jeszcze zwrot ... pozr.

MIŚ

Pracuje tu od 8 lat. Wybudowałem dom i żona mnie zostawiła. Ale w firmie jestem nadal .....

Agnieszka
@MIŚ

Współczujemy Ci zaistniałej sytuacji, ale to chyba nie jest odpowiednie miejsce na takie wyznania. W Tarkon pracujesz już od ośmiu lat, a więc mogłeś poznać zarówno zalety, jak i wady tego pracodawcy. Przeglądając stronę internetową firmy zauważyłam, iż poszukują kilku nowych osób na różne stanowiska. W związku z tym chciałabym Cię zapytać, jak podchodzą tam do tych, którzy poszukują jedynie tymczasowej pracy - czy takie osoby mają szansę na zatrudnienie?

Król

Jeśli ktoś się pozytywnie wypowiada o tej firmie to albo nie ma pojęcia co mówi, albo widzi to co chce widzieć bo jeszcze krótko pracuje w niej , albo jak to wszyscy z podkarpacia poprostu mówiąc delikatnie donosi . Frajerska firma. Jeśli nie jesteś z podkarpacia i nie umiesz donosić daj sobie spokój.

Małgorzata

http://www.tarkon.pl/praca/ Powyżej znajdziecie link z najnowszymi ofertami pracy. Tarkon poszukuje obecnie pracowników na różne stanowiska, między innymi spawaczy oraz ślusarzy. Czy osoby z wykształceniem w tym kierunku, ale bez doświadczenia, mają szansę na zatrudnienie? Może pracodawca oferuje szkolenia i kursy doszkalające, dzięki którym pracownicy mogą podnieść swoje kwalifikacje?

Olaf

Jaka firma takie pieniadze jakie pieniadze tacy ludzie nic dodac nic ujac

Ben245

Wracałem do Tarkonu z obawami ale jestem na prawdę zadowolony.kontrakt ciekawy, dobre zarobki i dobry kontakt z firmą.Ja polecam

Gregror76

Lubię atmosferę w Tarkon Sp. z o.o. za: warunki pracy - atmosfera, bradzo profesjonalna i duza firma robi duze rzeczy

Nowy pracownik

Najlepsza firma w jakiej pracowałem . Pieniądze na czas , panie z biura uprzejme . Zwrot za wyjazd do pracy .POLECAM

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkon Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w Tarkon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkon Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tarkon Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkon Sp. z o.o.