Tarkon Sp. z o.o.

Opinie o Tarkon Sp. z o.o.

Esab

Praca ok, Stawka ok, jak mam za darmo kwatere i dojazd do pracy to jest w porzadku, panie z biura zawsze pomoga.

Szanowni Państwo, Każda Wasza opinia, która wskazuje nam obszary wymagające naszej uwagi czy poprawy warunków pracy naszych pracowników, jest dla nas bardzo cenna. Każdą z nich uważnie analizujemy. Aby móc udzielić rzetelnych odpowiedzi na pojawiające się uwagi i pytania dotyczące naszej firmy, liczymy na zachowanie kultury wypowiedzi i merytoryczne komentarze, tylko do takich możemy się odnieść. Przypominamy, że opinie niezgodne z regulaminem forum mogą być usuwane przez administratora portalu. Serdecznie pozdrawiamy, Tarkon Sp. z o.o.

Fiutoman Roman

Firmok. Obsluga w biuze ok . Czekamy na kontrakty w Niemczech . Merry Christmas

T

Pracuje tu już 5 lat - Zarobki Ok , atmosfera spoko nie narzekam ale mimo to podwyżki zawsze się spodziewam :)

KK

jest ok

Szanowni Państwo,

Serdecznie pozdrawiamy,
Proweld

W Tarkonie jestem od kilku miesięcy i opinię mam dobrą. Róznica z Tech-Export zauważalna. Nasze mieszkanie wynajmowane z Agencji w stanie dobrym, z garażem, wynagrodzenie zgodnie z informacją. Do biura nie dzwonię nie mam po co... Ja ogólnie polecam ...

super monter

bardzo nie polecam tej firmy z tarnobrzega wyplaty sie nie zgadzaja co chwile jakies nowe obciazenia ciezki kontakt z biurem a jak juz odbiora to maja cie za smiecia lepiej podjac prace w biedronce niz w tarkonie

Gabriela
@super monter

Nie da się ukryć, że masz nie najlepsze zdanie na temat pracy w Tarkonie. Nadmieniłeś, iż wypłaty się tam nie zgadzają. A możesz napisać coś więcej na ten temat? Co to właściwie oznacza?

@super monter

Drogi Panie, W przypadku wystąpienia jakichś wątpliwości, proszę o kontakt z biurem, z pewnością wszystko zostanie wyjaśnione. Uważamy, że Pańska opinia jest dla nas krzywdząca. Nasi pracownicy zawsze starają się stanąć na wysokości zadania i odpowiedzieć na każde pytanie i wyjaśnić każde nieporozumienie. Jeśli poczuł się Pan zignorowany, jest nam z tego powodu przykro. Prosimy o kontakt, na pewno wszystko sobie wyjaśnimy.

MInor

Plusy: mieszkanie wyposażone u mnie dodatkowy zamrażalnik, samochody, dobre wynagrodzenie, kontakt z biurem Minusy: z niektórymi nie da się mieszkać i stawka moglaby byc wyzsza

Rocco
@MInor

Plus dobre wynagrodzenie... Minus stawka mogła by być wyższa... (usunięte przez administratora)

Leo

Pracuje tu bardzo długo firma jak wszystkie tego typu zależy jak trafisz możesz robić na jednej firmie 10 lat albo w ciągu tygodnia na 5 z kasa nie ma problemów ZPaniami z biura da się załatwić prawie wszystko mniej kasy swoim Kobietom mniej rozwodów Światem żądzą mężczyźni a mężczyznami Komiety i to jest PARADOKS

Agnieszka
@Leo

Trochę chaotyczny jest Twój wpis, ale i tak należy Ci serdecznie zna niego podziękować - doceniamy tu także i dobre chęci. Wspomniałeś, że w Tarkon pracujesz już od dawna, a więc na pewno znasz zarówno dobre, jak i te nieco słabsze strony wspomnianego pracodawcy. Do tych słabych stron zaliczyłeś zarobki. A jak rzecz ma się z dodatkami pozapłacowymi? Masz dostęp do jakichś?

qwerty
@Agnieszka

w którym miejscu Leo narzeka na zarobki w firmie .... ? Czytanie ze zrozumieniem się kłania .. Leo napisał "mniej kasy swoim Kobietom mniej rozwodów " Pozdrawiam

Leo
@qwerty

Nie potrafi nawet dobrze przeczytac

Rock

Pracuje od 2 miesięcy i nie narzekam. Pieniądze z opóźnieniem ale bez problemów, mieszkanie w porządku. Praca ciężka ale jak na kontraktach. Ogólnie nie jest źle i ja polecam

rocco
@Rock

Co ty piszesz !!!!masz napisane w umowie ze kasa do 10 to ma (usunięte przez administratora) byc do 10 !!mieszkania to prawie wszystkie ruiny

Dobrze poinformowany
@Rock

Pieniądze nie na czas, mieszkania popytajcie znajomych ;) Słynny magazyn na hulst to prawdziwa perełka heh Firma ma wielki problem ze zwrotem pieniedzy za dojazd oraz za badania lekarskie , pierwsza wypłata i już około 1000zl się nie zgadza . Z biurem kontakt dobry do momentu wyjazdu później zabawa w głuchy telefon i nikt nic nie wie . Na maile nie odpisują również .. Nikomu nie życzę , jesli będzie jakiś konflikt na linii pracownik biuro a Ty się nie przygotujesz wcześniej będziesz miał duży problem aby ujrzeć pieniądze , wszystko dokumentuj , rob zdjęcia itp patrz co każą Tobie podpisywać i nie daj się później szantażować , jeśli masz alternatywę to przemysl to dwa razy

Jack
@rocco

Przyjmijcie się do sewertu we vreden to dopiero będziesz płakał

Marcin Spawacz
@Dobrze poinformowany

Powiem Ci kolego tak. Byłem z Tarkonu na 3 kontraktach i faktem jest że kasa wpływa z lekkim opóźnieniem ale do 15 zawsze była a teraz wiem że zorganizowali to jeszcze lepiej i są wcześniej. Kwatery różnie jedna średnia ale zdarzały się fajne z fajnymi ludźmi gdzie to jest najważniejsze a nie jakieś buraki którzy uważają się za Bóg wie kogo.

@Marcin Spawacz

Tak atmosfera jest super szczególnie jak się popiję i nie umyje ???? wypłaty nie ma , dawno po 10tym telefon do biura .. pan prezes jest na nartach i nie ma teraz czasu zatwierdzić przelewów - sytuacja autentyczna - pogratulować i życzyć samych sukcesów . Jaka firma i jej podejście tacy pracownicy i ich podejście .

@Marcin Spawacz

Dodam jeszcze że w takim towarzystwie nie trudno nabrać przekonania graniczącego z pewnością iż jest się ponad to . Ponad donoszenie aby zaistnieć , (usunięte przez administratora) , prostactwo brązowe palce od wsadzania komu trzeba itp.. Pozdrawiamm normalnych , zazdroszczę cierpliwości ????

Bolo
@Jack

Pracowałem wSevecie jak Ciebie na świecie nie było i nie płakałem

Pytajnik

Pytanie moje brzmi czy bardzo ciężko jest praca w Belgii, czy bez doświadczenia idzie dać tam radę oraz czy można liczyć na pomoc i wskazówki innych pracowników? Chodzi dokładnie o budowę, kopanie liniowe itp. Jak wyglądają warunki mieszkalne? Chciałbym to wiedzieć gdyż zastanawiam się nad podjęciem pracy. Pozdrawiam

Pawel
@Pytajnik

To czy możesz liczyć na wskazówki i pomoc zależy od człowieka na którego trafisz . Niestety większość jest jaka jest , poprostu pomijając mentalność Polaka na wyjeździe to z regoly osoby takie nie potrafią same za wiele więc może i by pomogły ale obawiają się o swoje miejsca pracy . Najchętniej to wbili by Tobie nóż w plecy ... Donoszenie w tej firmie jest na porządku dziennym . Warunki mieszkaniowe hmmm pozostawię to bez komentarza .

Jak wyglądają możliwości ewentualnego awansu na wyższe stanowiska w Tarkon Sp. z o.o.?

Rekrutacja

Awans jest możliwy po okresie próbnym .. Od brygadzistów, liderów wymagamy znajomości języka obcego, uprawnień, doświadczenia

Rocco

No to ja tu ci szybciutko sprostuje jak to jest z tym awansem.Nie musisz znać języka! Nie musisz się w ogóle na niczym znać wystarczy że będziesz miał dobry kontakt z biurem i masz awans gwarantowany ????

Jan

Koledzy zapomnieli dodać że aby dostać awans to najpierw musisz udowodnić jak bardzo dobosz na kolegów

Na jakie wynagrodzenie można liczyć w firmie Tarkon Sp. z o.o.? 15 września na portalu GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na Pracownik Budowlany. Ktoś z Was aplikował?

Rekrutacja

Wynagrodzenie ustalane jest indywidualnie, bierzemy pod uwagę doświadczenie, posiadane certyfikaty, znajomość języków obcych... W celu uzyskania szczegółowych informacji prosimy o telefon do działu rekrutacji 502 116 233

Stachu

do biura zawsze miło wracać, takie Panie tylko w Tarkonie .....he,he

Dawid

Zero problemow z hajsem. polecam! a robota cienżka wiadmomo jak wszedzie

Józek

Dobra firma. Płacą dobrze i o czasie.

Aktualność
Tarkon Sp. z o.o. zaprasza serdecznie wszystkich zainteresowanych podjęciem atrakcyjnej pracy na
XII edycję Europejskich Targów Pracyorganizowaną
30 października 2019 r.
w Hali Podpromie w Rzeszowie!

Szukasz pracy, jesteś fachowcem? Przyjdź na targi, porozmawiajmy o szczegółach!

Chciałbyś pracować, ale nie jesteś pewien swoich umiejętności? Żaden problem! Przyjdź na targi, porozmawiamy o przeszkoleniu w kierunku: spawacz, monter, malarz, piaskarz, glazurnik, operator zwyżek
oraz innych profesji.

Warto porozmawiać, nasze rekruterki pomogą Ci w podjęciu właściwej decyzji!

ADRES TARGÓW:

Hala Podpromie w Rzeszowie
ul. Podpromie 10
35-045 Rzeszów
Stanislaw

Robie tu od lat i jestem zadowolony z warunkow. Robota nie jest lekka ale nie narzekam a placo zawsze na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkon Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w Tarkon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkon Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tarkon Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.