Tarkon Sp. z o.o.

Opinie o Tarkon Sp. z o.o.

lol możesz coś więcej napisać ,o co chodzi z tym wywiązywaniem sie z umowy

spawacz

Witam kolego jak najdalej od tej firmy pozdrawjam

mario

Witam, czy wybiera się lub pracuje ktoś jako monter konstrukcji stalowych?

tom68

Witam wszystkich teraz szukają fachowców-spawaczy,proponują 9-10e netto,proszę o jakieś wskazówki byłych lub aktualnych pracowników tej firmy ile w tym prawdy i czy warto myśleć o Tarkon,pozdrawiam.

lilo

wszystko sie kiedys konczy pamietaj (usunięte przez administratora)

oli

oj czas sie konczy adres sint pauli hamburg

poli

to misiaczek ma kolegow gdzie

osco

firma jest super (usunięte przez administratora)

polo

masz racje

sylwek k

ogulnie nierozumiem czemu ludzie zle pisza firma jest wyplacalna ludzie sa mili w biurze jeest bardzo mila pani ewa pani agnieszka pani katarzyna takze ok .jesli szukasz pracy i zarobku 9 eu na godzine to ok ja jestem wymagajacym spawacze dla mnie bylo troszke za malo gdyby byly wieksze stawki firma byla by super teras jest ok ale nie super pozdrowienia dla pan z biura

bolo

raz lepiej raz gozej jak to w rzyciu ale ogulnie jest ok badzcie obietywni polaczki

mlody

jest paru normalnych nawet jeden spawacz robil w gencie 2 lata temu u marka byl naprawde dobry ale chyba uciekl

shadow1

no co jest wstydzicie się tych zarobków?są tacy co napewno mniej zarabiają a wiec proste pytanie:ILE????? przecież ludzie się was pytają już od miesięcy

artur

witam. pracowałem jako hydraulik u Willemsa jakieś 5 lat temu. nie było tragedii(usunięte przez administratora)macie jakieś świeże informacje o tej firmie?

czy ktoś z osób tu piszących może coś jeszcze wspomnieć a tym jaka atmosfera panuje w firmie SC Tarkon Wilsko?

Ile dają pieniędzy?

Im trudniej...

To nie wiem gdzie ty byłeś że liczyła się sztuka ktoś tam przecież musiał coś potrafić bo robota by była nie zrobiona a to nie taki łatwy zawód pozdrawiam.

kilos

im trudniej tym łatwiej - 2013-04-06 18:11:29 No nie wiem czy ciastkarz czy piekarz tam się czegoś nauczy jak widzą że się nie nadajesz zjeżdżasz od razu.Więc nie opowiadaj głupot kto tam ci pomoże każdy ma cie w (usunięte przez administratora) div>To nic nie wiesz ,kto robił w tej firmie to kolesia zna ,,fachowiec " ale innej branży a i paru innych też było .Ale tam kasa liczona od łebka pojedzie ,porobi jak nie ten to inny liczy się ilość nie jakość.

im trudniej tym łatwiej

rbsch

Do roboty się weźcie ćwierć mózgi... Wasze rozgoryczenie kolejnym pudłem w totka sięgnęło już zenitu. Wypisujecie totalne bzdury a potem przez to inni mają kłopoty prawne. Tylko obsmarowywać ludzi potraficie nie posiadając żadnych dowodów.

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkon Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w Tarkon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkon Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tarkon Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkon Sp. z o.o.