Tarkon Sp. z o.o.

Opinie o Tarkon Sp. z o.o.

Janusz

W obecnej sytuacji w jakiej znajduje się Polska i cały świat,podejście firmy "Tarkon" i wielu innych firm jest wielce nieodpowiedzialne i cyniczne.Liczy się tylko interes firmy,a zdrowie i życie ludzkie schodzi na drugi plan.Zastraszanie ludzi wyciąganiem konsekwencji za porzucenie stanowiska pracy jest nie na miejscu.Kadra pracownicza firmy nie jest niczego winna oni też są zastraszani i zmuszani mówić ludziom te wszystkie rzeczy.Jedna z pań pracujących w Tarkonie nawet zrzekła się z diety radnej na rzecz szpitala,ale zdrowie pracowników już takie ważne nie jest,acz kolwiek muszę przyznać świetny sposób na kampanię wyborczą na przyszłe wybory.Myślę że tym wpisem nikogo nie uraziłem i nie naruszyłem dobrego imienia firmy.Pozdrawiam i życzę dużo zdrowia.

Cliner

Ta firma to jakiś badziewi na rynku pracy powina dostać wielo milionową kary za narażenia pracowników na utratę zdrowia i życia

@Cliner

Szanowny Panie! Firma Tarkon stanowczo protestuje przeciwko szkalowaniu jej dobrego imienia! Nie mamy sobie nic do zarzucenia, dotrzymujemy wszelkich standardów związanych z aktualną epidemia, a nawet więcej. W obecnej sytuacji zakłady pracy nie są zamykane żadnym aktem prawnym. Taki wpis natomiast stanowi podstawę do wystąpienia na drogę sądową o odszkodowanie za szkalowanie dobrego imienia firmy Tarkon! Doradzamy więc roztropność w doborze słów. Ustalenie autora komentarza czy hejtu nie jest formalnie trudne i w związku z tym informujemy niniejszym, że wystąpiliśmy o jego ustalenie do organów ścigania.

@Tarkon Sp. z o.o.

Więc dlaczego nie ewakuowano! Pracowników z państw gdzie jest bardzo duża liczba zachorowań na korona wirus mowa tu o małej holandii narażacie tych ludzi na utratę życia lub zdrowia.jak wy chcecie uchronić tych ludzi przed zachorowaniem skoro znajdują się w samym centrum epidemii!

Bolo
@Rocco

Skąd pajacu wiesz gdzie jest centrum epidemii co lewe ręce i nie zrobiłeś kariery

@Bolo

Zobacz sobie statystyki porównaj liczbę mieszkańców ile osób zarażonych i ile zmarło....w Holandii mają gorzej w niż we Włoszech.karjerowiczu

Jarek Kowalski

Strasznie dużo pozytywnych opinii tutaj jest odnośnie firmy Tarkon , Putin miał mniejszą frekwencje gdy został wybrany na prezydenta.

Jarek

Kiedyś pracowałem w tej firmie, oczywiście firma pomaga szczególnie te osoby które nie znają żadnego języka a na zawodzie to znają się bardzo dobrze podczas rozmowy kwalifikacyjnej i po pospawaniu dwóch próbek w Tarnobrzegu co jest ich życiowym osiągnięciem nigdy nie będą narzekać. Na każdym pobycie w kraju odwiedzają biuro i opowiadają jacy to fachowcy, a prawda jest taka że problemy to z ustawieniem spawarki mają, Firma docenia lizusów takich jest tam bardzo dużo. Na początek przygody pracy na kontraktach jest to rozwiązanie dobre a jak do tego potrafisz po pracy wypić piwo z osobą, a później na tą osobę nawymyślać w biurze to jest wymarzona praca dla ciebie i firma doceni to nawet stawką godzinową

boy

jedna z lepszych firm delegujących na Podkarpaciu

norbi
@boy

pełna zgoda wszystko daja na dzindobry: auto hawire a na hawize mikorfala lodowki zamrazarki na habanine z pl masakra

norek
@norbi

habanine z pl. i 20 chlebów-masakra, tępoki poloki

norbi
@norek

@norek nie fisiuj bo sam targasz kielbasy z pl

Sajmon
@norbi

kto co lubi ale robota nie głupota a po robocie trzeba cos jesc

Gustaw

To jedna z najlepszych firm w regionie. Atmosfera pracy świetna - żadnego wyścigu szczurów - z każdym można się normalnie dogadać. Płacą na czas. Polecam!

misiek
@Gustaw

oprócz tego że same kapusie, donosiciele i jeden drugiemu nóż w plecy - to jest OK

@Gustaw

Ile dostałeś PLN za tą opinię cos ci obiecali?czy po prostu jesteś ślepy,i głuchy!!!nie pisz bredni może byłeś dwa razy na wyjazdach zagranicznych z tej firmy i jeszcze nie wiesz co jak gdzie i z kim ????????????

Gustaw
@Rocco

Możeś trafił na jakie zadupie, u mnie było ok. Nie marudz nierobie

kubiszon
@Gustaw

Panowie klócicie sie jak dzieci a robota jak robota robisz placo nie robisz nie placo. Na Holandii bylo git w tamtym roku ekipa wporzo

krzysiek

zalezy gdzie trafisz ale jest ok generalnie

Tommy

Co chcecie firma jest ok.Ni e ma powodu do marudzenia. EUR na koncie ma sie zgadzac i tyle chyba ze nie umiecie nic to na co liczycie

Tom
@Tommy

Powiedz mi, czy wymagane jest doświadczenie w podobnej pracy, czy wystarczy, że na codzien potrafisz się obsługiwać narzędziami typu kątówka, wiertarka itp. I czy na plus jest to, że posiadam kurs na wózki widłowe i podesty ruchome czyli zwyżki.

Tommy
@Tom

Zawsze kursy jak masz to na plus im wiecej tym lepiej dla ciebie kolego a jak nie masz doswoiadczenie to dadza ci na poczatek leksza robote aż sie doszkolisz.

paweł

Zależy gdzie sie trafi bo nieraz bywa ciezka ekipa na chatach ale robota wporzo

Fazi

Wszedzie gdzie robilem bywalo roznie w tarkonie tez ale hajs sie zawsze zgadza i to trzeba przyznac.

WW

duzo maja ludzi zagranica .. w firmie jak byłem to kandydatów było paru.. po nowym roku ludzie szukaja pracy...

Darek

Dobra kasa ,praca cięzka ale nmikt nie mowil ze bedzie lekko .Mi sie podoba

adam

pracuje tutaj najdluzej jak dotychczas i nie nażekam-kasiora sie zgadza to najwazniejsze

Gienek P.

Organizują wyjazdy porwoty wszystko na miejscu jest na czym ugotowac jak w domu.kasa sie zgadza.nie ma co nażekać

pracownik RR

Byłem, podpisałem umowę ... Pobrałem ciuchy....Wracam do pracy

JJ

dobra firma. nie sluchajcie tych nierobow co piszo zle

Czy można w Tarkon Sp. z o.o. liczyć na jakieś dodatki?

Co Pani / Pan ma konkretnie na myśli?

Niko

Nie ma nic za darmo. Firma wymagająca ale stabilna, pracuję 10 lat i nigdy nie było problemu. Na plus jest to że można starać się o wyjazd w delegację na budowę BE / PL kilkutygodniową za wyższe wynagrodzenie które uzależnione jest od doświadczenia. Zdecydowanie polecam tę firmę.

O

Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

S

Firma jest w porządku. Polecam:)

Zostaw merytoryczną opinię o Tarkon Sp. z o.o. - Tarnobrzeg

• Jak się pracuje w Tarkon Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Tarkon Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Tarkon Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 3 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Tarkon Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Tarkon Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Tarkon Sp. z o.o.