Opinie o GAMET SP. Z O.O. w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GAMET SP. Z O.O.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie GAMET SP. Z O.O. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GAMET SP. Z O.O. w Toruń

XxX

Dwie rzeczy: 1) p. Ewa i Walduś to akurat na donoszeniu znaja sie doskonale. 2) Zalezy czy kogos tam znasz. Czyli maasz plecy zatrudnia Cie gamet. Zarobisz w zaleznosci od stanowiska. Najlepiej platna jest odlewnia. Reszta to ochłapy. brak plecow zatrudnia cie przez progres czy inny manpower. Umowa co tydzien odnawiana a po jakims tam czasie zatrudia cie na 3 miechy zarobisz wiecej niz zebrak na szerokiej

pracownicy

Ze co gdzie ty chcesz przyjsc ludzie wszedzie do pracy tylko nie tam wykorzystuja ludzi jak moga a wogole ich nie szanuja i nie doceniaja. prezes sobie kase bierze a ochlapy pracownikom daja he he

kazik

Z tego co wiem to potrzebują do pracy w narzędziowni ale na jakie stanowisko to nie wiem.Zsdzwon zapytaj.

hmm

praca? no własnie - klikałem w taką zakłądkę na tornie gametu a tam cały czas jakaś inna zakładka wyskakiwała to tylko bła strony internetowej czy mam to rozumieć, tak, że w fimie nie ma miejsc pracy znaczy wolnych miejsc pracy na które można by było aplikować? prosze o odpowiedź osoby zorientowane

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Gamet S.A. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Kontroler Jakości?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Leszno
edek

ja mam takie problem, że bardzo chciałbym u nich pracowac, ale niestety nie widzę od jakieś czasu ofert od nich w internecie, wiecie gdzie mógłbym takie znaleźć o ile takowe istnieją? bardzo mi zależy na tym i proszę o pomoc, jak coś ktoś wie w temacie, ja będę obserwował wątek i zobaczymy co z tego wyjdzie.

bubbabba

(usunięte przez administratora)Biedny Gamet teraz nawet do domu nie beda jezdzic po siano trzeba zarabiac :D Akurat mam wrazenie ze Asia nie kapowala na ta dwojke, szybciej wlazidupowy Waldemar i Ewa na nich donosili. Taka ich natura :D Podobno zmiany tez na galwanie, nie dziwne ze 2 brygadzisci zostali odeslani na Wschodnia??? Ciesze ze pracowników tej firmy omijam z daleka.

pracownik gametu
@bubbabba

Jeśli nie wiecie jak było z Bartkiem i Izą to proszę nie wypisywać bzdur! Pani Ewa jest dobrym brygadzistą niech każdy spojrzy na siebie a później ocenia innych. Waldek jest spoko, ludzie proszę zajmijcie się swoim życiem macie za mało problemów i zajmujecie się czyimś życiem.

pipi

Niestety ale w tych kwestiach to już się nie orientuję..

...

chodziło mi o to, że ona jest w chełmży ale pracuje w gamecie w Toruniu, żle napisałem sorry

Zastanawiam sie

Jaki jest stosunek w firmie do handlowcow , dostalem propozycje i sie wacham?

pipi
@Zastanawiam sie

Raczej nie narzekają :) myślę, że warto spróbować.. a zrezygnować zawsze można... i tak wszystko będzie zależało od tego ile sprzedasz i ilu pozyskasz klientów. Wszystkie powyższe wpisy dotyczą ludzi z produkcji bądź magazynu..

hm

jej mąż jeździ sobie na rybki z kierownikiem, po jednym takim wypadzie Iza i Bartek zostali wezwani do dyrektora i zdegradowani a Asia została brygadzistką troche dziwne co?

I..

czy to prawda, że Pani Joanna z chełmży została brygadzistką ( na działe z gwintownicami)? a jeśli tak to czy to prawda że dostała kablując najpierw na poprzedniego brygadzistę Bartka i jego żonę?

@I..

Pani Joanna z Chełmży od kilku lat jest brygadzistką,a tak poza tym to nie ma działu z gwintownicami

...
@pracownik

chodziło mi o to, że ona jest z chełmży ale pracuje w gamecie w Toruniu, źle napisałem sorry

szczęśliwy

Witam wszystkich Poczytałem sobie troche komentarzy: - Jedna wielka "rodzina" jak ktos zna znaczenie tego słowa - Jednego Pana nazywaja "Tata", ale oczywiscie to kontrast tego słowa - Też pracowałem kilka lat ale od 2010 roku było coraz gorzej (małymi krokami, żeby badać reakcje ludzi) - Co do socjalu to nie było od kilku lat, chociaż w obecnej firmie gdzie pracuje nie mogą w to uwierzyć - Nie trzeba mieć znajomośći, zeby dostać się do pracy Znajomości sa po to, zeby się nie przepracować i ewentualnie znaleźć kozła ofiarnego, któremu mozna przypisać popełnione błędy, żeby samemu nie stracić roboty. - Oczywiście z braku pracy mozna sie zachaczyć na chwilę, żeby czegoś się nauczyć, ale fachowców coraz mniej Jak ktoś w miare bystry, mądry, doswiadczony i ma jakieś zasady to nie pozwoli sobie dłuzej na mieszanie z błotem. Obecny GAMET nie ma nic wspólnego z GAMETEM z przed kilku lat pozostała tylko nazwa, kilku zarządzających zniszczyło w tej firmie całą dusze... Firma to nie mury i maszyny to ludzki kapitał, ale nie wszyscy o tym wiedzą Nie polecam i dziękuje, że już tam nie pracuje Pozdrawiam

Bożo

Nie rozumiem dlaczego w Polsce panuje takie ciemnogrodzkie myślenie. Znajomości nie powinny być w ogóle żadnym wyznacznikiem do przyjęcia pracy! Dlaczego sugerujecie, że w Gamecie pracę można zdobyć tylko wtedy gdy jest się kolegą siostry wujka ze strony mamy syna właściciela?

cinek

Zgodze się z tym co napisał jarek, nie wiem dlaczego Gamet miałoby nie zatrudnić dobrego pracownika, no chyba, że ktoś faktycznie mało umie, to znajomości moga pomóc.

tbc

Zależy gdzie.Ogólnie jak na produkcje to z góry jesteś przegrany bo pracownicy z agencji to priorytet dla firmy.Ale jeśli masz w rodzinie lub wsród znajomych kogoś na poważnym stanowisku w gamecie,chłopie wygrałeś coś się znajdzie.Bo w Gamecie jak w rodzinie.Mężowie żony córki koledzy bracia bratowe szwagry oj można wymieniać.Jedna wielka rodzina:)

ja za rok

A co zrobita ze kasom z 15 lat pracy?

gosc

Czy to jest jego kolega z siłowni. Na fc jego profil zdjęcie nóg....żenada. Dawno się tak nie uśmiałem.

ww

A jak tam pomocnik łysego podobno Fakturek na niego wołają prawda???

Kaspian

Poznało sie ludzi i wyrobilo sie o nich opinie. Uwazam ze 8 lat zmarnowalem w tej firmie. Finansowo nedza bez wzgledu na jakim stanowisku sie pracuje. Moi znajomi nie wierza ze GAMET nie daje swoim pracownikom nic z socjalu (poza paczkami swiatecznymi dla dzieci) przed swietami.

Kaspian

przepracowalem 8 lat i uwazam ze stanowczo ...za długo. Tak sie zlozylo ze pracowalem na wszystkich zmianach na Fabryce. Kazda jest lepsza od innej. Uwazajcie na dzial gwintowania bo jest pewna pani, ktora potrafi z toba mile gadac a potem doniesc na ciebie. Uwazac trzeba tez na inna zmiane, ktora otrafii doniesc na cokolwiek do przelozonych. Jest i tez zmiana ktora "zlewa" wszystko ale jak tylko nadarzy sie okazja swoje rogi tez pokarze. Firma ta lubi i umie zwalniac pracownikiem z duzym stazem tak wiec przekraczajac brame zakladu pomysl kiedy ciebie z tad wyrzuca?

zz

To jest poganiacz i nie tylko następny tyracz ludzi szkoda gadać

Zostaw merytoryczną opinię o GAMET SP. Z O.O. - Toruń

• Jak się pracuje w GAMET SP. Z O.O.?

Zobacz opinie na temat firmy GAMET SP. Z O.O. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 36.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w GAMET SP. Z O.O.?

GAMET SP. Z O.O.