Opinie o ELSUR sp. z o.o. w Legnica

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie ELSUR sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie ELSUR sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ELSUR sp. z o.o. w Legnica

rambo

Pracowałem w tej firmie prawie pięć lat.Zwolniłem się ponad rok temu.Mam teraz porównanie.Gdy zwolniłem się z Elsuru i zacząłem pracować w nowej firmie nie mogłem się przyzwyczaić.Nikt na Ciebie nie krzyczy , nikt Cię nie straszy,nikt nie zabiera Ci premi nie wiadomo za co.Kierownik w porządku odnosi się do Ciebie z szacunkiem,nadgodziny 100% płatne.Była w Elsurze brygada spawaczy,ludzie którzy nie bali się żadnej roboty,była też zgrana a to bardzo niektórym przyszkadzało.Teraz CI ludzie pracują w innych firmach (fachowców potrzeba) i każdy z nich mówi że ma lepiej.Nie wiem jak tam jest teraz ale zanim złożysz tam podanie zastanów śię dwa razy ale to jest tylko moja opinia.

edzio

Praca stabilna i nie dają wypowiedzeń bez powodu ! umowy normalne - o pracę na czas określony (nikt nie da od razu na czas nie określony)

trojan11

Witam tola!!Podają od-do. A podczas rozmowy kwalifikacyjnej wiesz ile masz ! Co do twojej sugesti -czego oczekuję-niczego!! Pracowałen w tej Spółce jakiś czs temu. Umowy są na czas określony ,a gdy zbiża się Umowa na czas nieokreślony to dostajesz kopa i tyle.Nie wiem czy teraz nie dają Umów zlecenie,lub o dzieło. Wcale bym się nie zdziwił .Decyzja należy do Ciebie!

trojan11

Witam!! Zgadzam się z - Kominem co do pensji za taką pracę!!Totalny wyzysk!!!Jak chcą zatrudnić Fachowca to niech się określą za ile!!Pracownicy zwalniają się sami.-chyba są w depresji! W takich warunkach i z taką płacą nikt nie będzie tracił zdrowia dla tej Spółki! Teraz ogłaszają się na OLX-sie z ofertą pracy-a o stawce milczą!Nie dajcie się nabić w butelkę,żeby póżniej Cię potraktowali jak mnie.Poczekajmy jeszcze -sami się będą zabijać o pracownika-szkoły zawodowe polikwidowali-a skąd wziąśc fachowca!! Starzy się już wykruszają!! Zpoważaniem -trojan11.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie ELSUR sp. z o.o.? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
Komin

NIE POLECAM Strata czasu Firma nie godna uwagi TOTALNE NIEPOROZUMIENIE SZKODA CZASU NA SKŁADANIE TAM PANIERÓW Mimo że brygada była ok To co z tego Kasa to jakieś wacikowe Nawdychasz się tego syfu z komina a masz mniej niż sprzątaczka Ba! Przerzucili się na stażystów Ale oni też nie bardzo chcą tam pracować Bo widzą co się dzieje ŻAŁOSNE Dziwne że huta chce współpracować z tą firmą chyba są w wielkiej desperacji

trojan11

Cieszę się,że ktoś podziela moją opinię o tej Firmie!Ostatnio dowiedziałem się o zwolnieniu następnych pracowników przed Emeryturą i nie tylko,razem z majstrem ,który był za ludżmi.Zwolnił ich dokładnie na koniec roku-2014,tak jak wspominałem!Czysty Egoizm ze strony Pracodawcy!!Co mają oni teraz zrobić!! O Emeryturze niech zapomną!! W tym wieku o przyjęciu do pracy to zapomnij,jest bardzo ciężko -sam się przekonałem na własnej skórze!Jest wyzyk na rynku pracy,za przysłowiową marchewkę !!Dlatego od tego jest to Forum ,ażeby ustrzec innych chcących podjąć pracę w takich Firmach,które obiecują złote góry!!Kto jes rozsądny to niech przemyśli to co napisałem! Z wyrazami szacunku-trojan11.

rambo

Miałem napisać swojąwłasną opinię ale pracownik o nicu trojan11 napisał ją za mnie.Jedyną pozytywną rzecz którą mogę powiedzieć o tej firmie to to że poznałem tam kapitalnych ludzi,pozdrawiam ich wszystkich.Dzięki tym ludziom nauczyłem się konkretnej roboty.Firma jak firma ale nikomu nie polecam,chyba że masz stalowe nerwy.

trojan11

Pracowałem swego czasu w tej Firmie !Praca jak każda,Ludzie w pożądku,tylko kierownictwo zastraszane przez Prezesa Spółki.Zarobki takie sobie ,nie najgorsze!Wożenie się na pracownikach,Umowy śmieciowe, zwalnianie pracowników z byle powodu,obcinanie premii za nic!Umowy przeważnie do końca roku,a potem kopa!Rób co chcesz,w tym czasie ,nikt cię nie zatrudni-To taki prezent świąteczny od -Prezesa Firmy! A potem Macki Prezesa ,przez które o pracy na Hucie -Legnica zapomnij! Przeszedłem przez to kosztem swojego zdrowia,i w pracy i,po nieprzedłużeniu ze mną Umowy o pracę,chociaż byłem pracowity.Starych ludzi- fachowców przed Emeryturą,którzy pracowali sumiennie, potrafił posłać na bruk!! To jest w porządku!Jak można tak traktować pracownika, który przepracował w tej Firmie szmat czasu ,nabijając kabzę Prezesowi,a gdy osiągnął poważny wiek tj.50+ pozbył się go jak chwatu!!Dlatego odradzam tą Firmę - ELSUR ,bo po jakimś czasie ty też będziesz to żle wspominał,a niechciałbym ,ażeby ktoś musiał przechodzić przez to wszystko! Z powagą-trojan11.

były

Wszystko zależy od kierownika nad Tobą , ja miałem takiego z ludzką twarzą , dbał o nas więc i my odwdzięczaliśmy mu się pracą i współpracą . Ale racja , słyszałem czasem historie o karach za nic , mam na myśli kary finansowe .

ggg

nie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o ELSUR sp. z o.o. - Legnica

• Jak się pracuje w ELSUR sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy ELSUR sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ELSUR sp. z o.o.?

ELSUR sp. z o.o.
1.8/5 Na podstawie 23 ocen.

ELSUR sp. z o.o.