Opinie o Firma Usługowo Transportowa Fiedy Trans Anna Fiedurek w Złotów

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o firmie Firma Usługowo Transportowa Fiedy Trans Anna Fiedurek. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Firma Usługowo Transportowa Fiedy Trans Anna Fiedurek o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Firma Usługowo Transportowa Fiedy Trans Anna Fiedurek w Złotów

Macko Nowy wpis

Dla mnie to najgorsza firma z jaką podróżowałem a kierowca to arogancki i wulgarny prostak.Nigdy więcej z tą firmą nie pojadę.Wlasciciele ok ale kierowca beznadziejny.

Danuta Nowy wpis

Firma przez klientów widzę, że jest polecana a pracownicy podzielają to zdanie? Ile aktualnie można tutaj zarobić i przede wszystkim czy mogą tu jeździć kobiety? Przyjmują je?

Kamil Nowy wpis

Zawsze jeździłem z tą firmą. Jest spoko. Nie boję się jej polecać. Wręcz przeciwnie. Polecam FIEDYTRANS

Marek Nowy wpis

Ile macie maseczek przeciw covidowa?

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Firma Usługowo Transportowa Fiedy Trans Anna Fiedurek.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Złotów
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Przedstawiciel Handlowy rynku Agro-R10
Złotów
Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe EKODARPOL
Josef

@Jacek Zabrakło konkretnych argumentów żeby uzasadnić tak niesprawiedliwą opinię? Mam zupełnie inne zdanie o firmie.

Jacek

Bardzo nie miła Obsługa

dudziak

Wiecie może czy firma zatrudnia teraz kierowców?

Malina

Witam, muszę bardzo podziękować firmie za kierowcę Pana Piotra, który mnie wiózł ze Heidenheim do Stargard w dniu 20.10.2018, bardzo miły, kulturalny i profesjonalny kierowca. Bardzo miło pozdrawiam, M. Kiesler :)

Jacek
@Malina

Dziękuję za Twoja opinię. Jesteś zadowolona z usług firmy, a to dobrze świadczy o jej pracownikach. Większość opinii, które są tu zostawiane, piszą klienci Fiedy Trans. Dla użytkowników forum istotniejsze są jednak komentarze pracowników firmy. Interesuje ich, jakie warunki pracodawca proponuje i jakich kwalifikacji wymaga od pracownika? Wasza opinia mogłaby dużo wnieść do wątku.

Jerzyna
@Malina

Nastepnym razem zapytaj o bilet i ubezpieczenie w podrozy, a i czy kierowca jest zatrudnoiony. Mozesz sie zdiwic.

Małgosia

Cieszę się że mogę jeździć z taką profesjonalną firmą! Pozdrawiam fajnych kierowców ! Dziękuję za pomoc w ostatniej trasie. Dobrze że Jesteście!

Krystyna

Super profesjonalna firma. Bardzo miła obsługa i kulturalni kierowcy. Fanie informują o godzinach wyjazdu a największym zaskoczeniem był dla mnie obiad na granicy. Z pewnością jeszcze skorzystam z ich usług. Oby więcej takich firm :)

Robert Z.

Super firma, jeżdżę z nimi cały czas bardzo szybko i bardzo mili kierowcy pełna kultura.

Nadal oczekujemy na aktualne informacje, ponieważ wątek o zatrudnieniu w przedsiębiorstwie Fiedy Trans Anna Fiedurek w mieście 77-400 złotów ul. kościelna nadal nie ma wielu opinii. Wasza wiedza może pomóc użytkownikom!

Gosia

Ja nie narzekam jeżdżę to firma 4 lata jak nie dłużej i jest w porządku kierowcy uczynni i w biurze panie tez są miłe a pasażerowie niech sami będą mili to będzie wszystko ok bo też buraki jeżdżą a potem mają żale do wszystkich i o wszystko pozdrawiam .

Pasażerka

Niestety nie polecam obsługa baaardzo nie profesjonalna pani w biurze wścibska i nie miła

Zostaw merytoryczną opinię o Firma Usługowo Transportowa Fiedy Trans Anna Fiedurek - Złotów

Firma Usługowo Transportowa Fiedy Trans Anna Fiedurek
3.1/5 Na podstawie 17 ocen.
  • Leśna 32
    77-400 Złotów