express bus

Lublin

Opinie o express bus

a1 2014-11-22 10:32
W tej firmie jest dziwna polityka. Właściciel firmy pozwala swojemu byłemu zięciowi pracować po tym jak zrobił dziecko innej kobiecie i olał curie szefa. Ale i córeczka szefa ma na koncie zdrady. Robiła to z kierowcami z Krakowa, żadnemu nie przepuściła. Przyjerzdza ona teraz na parking a każdy się z niej naśmiewa za jej plecami. Mówią, że puszczalska przyjechała. Ona uważa, że jest atrakcyjną kobietą, ale jest inaczej. Może kupić jej lusterko trzeba. Wyrwała grubego kierowcę, ale on chyba tylko na kasę poleciał.
rrrrrr 2016-01-06 08:56
Ta firma to największe dno i patologia w Lublinie.Szefostwo chamskie aż do bólu.Nie życzę nikomu mieć przyjemności z tą firmą,szkoda zdrowia i nerwów.W ostatnim czasie pozwalniali się nawet kierowcy którzy przepracowali z tej patologii wiele lat.Tak jak napisałeś "a1" ten gruby kierowca tylko na kasę poleciał.
gghjm 2016-04-23 15:20
@rrrrrr a co konkretnie Ci nie odpowiadałao? poza atmosfera
podr... 2017-02-23 21:08
firma ta ma dziwna polityke jak nie jedziesz na całej trasie przejazdu to rezerwacji miejsca ci nie przyjmą.mialem niestety taka sytuacje...
Gorzata 2017-05-12 22:18
Samochody złom!!!!Jechałem z Holandi do Polski.25 km.przed granicą Niemiecką rozwalił się bus.Właściciel Nas olał.usieliśmy sami ogarniać dalszą drogę .Nie polecam.
Zostaw swoją opinię o express bus - Lublin
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie express bus