Opinie o Macierzyński Czesław Eko-Sad Mirabellen w Jasieniec

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Macierzyński Czesław Eko-Sad Mirabellen. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Macierzyński Czesław Eko-Sad Mirabellen o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - przetwarzanie owoców i warzyw

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Macierzyński Czesław Eko-Sad Mirabellen w Jasieniec

Olga Nowy wpis

Kelnerka Ma umowę do wyboru? Chodzi o to że podali oba rodzaje - umowa o pracę/zlecenie - nie wyjaśniając jak to działa w ogłoszeniu, ja szukam czegoś żeby dorobić najlepiej w weekendy, można na zlecenie się tak przyjąć?

Przynajmniej człowiek ma nadzieję, że w bonusie pracowniczym jakieś jabłko zje w pracy :D Ale serio, co wiecie o pracy przy zbiorach w tym roku? Szukam takiej roboty od sierpnia, już robiłem w szkółkach na zrywaniu pączków drzewek, przy owocach nie, ale chcę spróbować. Może ktoś wie, ile płacono rok temu??

Frek

Nie Polecam firma dno obiecuja gruszki na wierzbie a pozniej nic z tego.Robota od rana do Nocy,Flota strach jezdzic nic nie dopilnowane,Pracownicy nie szanowani.Czy to pracownik,czy kierowca czy skupowy.Nie Polecam

Teresa Nowy wpis
@Frek

Ciekawi mnie definicja tych gruszek, co konkretnie mówił? I które ze stanowisk uznajesz tutaj za najgorsze pod względem warunków?

Frek Nowy wpis
@Teresa

To co mowione bylo czyli obiecywane ,mozna wywnioskowac z opiniiiii. Wyżej napisanych,przez pracownikow,kierowców itd.Czas pracy nie okreslony,zarobki rowniez itd.

Warka

Dzwonię, odbiera cham coś żre pewne jabłko. Podane zarobki 12-14 tyś miesięcznie, więc pytam chama ile godzin trzeba jeździć przy stawce 30pln/h żeby tyle zarobić. Chamie się rozłącza. Ostrzegam chłopaków z Warki cham cechą bity

Teresa
@Warka

"Cham"? Nie są to troszkę za mocne słowa przypadkiem? Tak nagle się rozłącza i co niby, już potem zero odzewu? Czemu mieliby mieć takie właśnie podejście do kandydata?

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Macierzyński Czesław Eko-Sad Mirabellen? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Pracown1k

Mimo różnych opinii wybrałxm się do pracy w tym miejscu. Sama praca może i nie jest zła o ile się robi swoje to szefostwo dramat. Nic sobą nie reprezentują, a wymagają by skakano koło nich. Sam szef lata w samych gaciach. Rozumiem, że to wieś i niskie wymogi, ale jednak będąc na takim stanowisku jednak by wypadałoby jakoś wyglądać i coś na siebie ubrać. Tam pracują jak i przyjeżdżają młode kobiety i nie sądzę by chciały chętne oglądać coś takiego by nie ubierać to w gorsze słowa. Do tego brak szacunku do drugiego człowieka. Wyżywanie się na innych bo ma się gorszy dzień. Nie na miejscu. Zero wprowadzenia, od razu rzucają do pracy i masy obowiązków. Jakakolwiek rozmowa o pracę? Wręcz jej nie ma. Do tego jeśli nie potrzebujesz osoby na dane stanowisko to nie wystawia się ogłoszenia i jej przyjmuje, a następnie nagle pozbywa bo jest zbędna. Stara czasu drugiego człowieka gdzie w tym czasie znalazłby porządną pracę. Do tego ciężko dostać umowę o pracę, którą obiecują w pierwszym dniu :))

Kwiatek

Totalne (usunięte przez administratora) Podają numer telefonu, a gdy zadzwonisz próbując dowiedzieć się o szczegóły mówią, że o tym na miejscu po czym totalnie bez niczego rozłączają się. (usunięte przez administratora) i brak jakiejkolwiek kultury.

Innocenty

@Były kierowca Możesz rozwinąć swoją myśl? Chyba, że to konkurencja tak inspiruje bo firma ma dobrą opinię pracodawcy!

Ktos
@Innocenty

Jakby firma była rzetelna nie byłoby takiej rotacji. Czy kierowców czy pracowników

Ktos

(usunięte przez administratora)Ogolnie szefostwo nic sobą nie reprezentuje. Jak to napisał poprzednik szefowa nosi sie gorzej niz pracownicy. poszanowanie pracownika? Nie ma czegoś takiego. !! Z tego co się orientuję to flota na złom. A nie do jazdy po drogach publicznych. Stwarzają zagrożenie. gdzie PIP? A Skarbówka??? Przemiał kierowców większy niż na dworcu kolejowym.

Reni

To jest forum pracownicze a nie plotkarskie. Firma z dobrymi opiniami dla osób którym chce się pracować.

Adela

Nie polecam! Pani szefowa, która nic sobą nie reprezentuje, wyglada gorzej niż pracownicy, a uważa się za gwiazdę. A szef chodzi ciagle roznegliżowany. Uważają się za nie wiadomo kogo a tak naprawdę to jedna wielka wiocha!

ULIK

Może słyszał ktoś czy firma szuka teraz kogoś do pracy?

Driver

Eco Sady (usunięte przez administratora) i dziady????

Były kierowca.

Zapomnij o pracy w ekosad.

Jabłecznik11

Wszystko jest dopilnowane na ostatni guzik, Polecam!!!

Łucja
@Jabłecznik11

Piszesz, że w Ekosad wszystko dopilnowane jest na ostatni guzik. Możesz zagłębić się w tym temacie? Co konkretnie miałeś na myśli dodając taki komentarz? Napisz proszę coś więcej podając argumenty, gdyż będzie to informacja przydatna dla tych, którzy jeszcze zastanawiają się nad podjęciem tam pracy.

Były kierowca

Nie polecam.... (usunięte przez administratora) i brak podstaw kultury u właściciela i jego żony to norma. Jeżeli ktoś ma ochotę na orkę na wsi po 15 godzin a czasami nawet i więcej za "dniowke " firma idealna. Do tego zatrudnienia na najniższą krajową reszta pod stołem. O urlopach nie ma mowy. Rotacja pracowników nieustanna. To najlepsza rekomendacja dla firmy. Moje sugestie dla Ekosad: Mam nadzieje ze skarbówki się za was wezmą i to zamkną Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Podać się do dymisji

Polecam!!!

Opłaty na czas !!!

Nie polecam!

Wymagania maja a od siebie nic. Najnizsza krajowa na umowie reszta do reki + dwie soboty w miesiacu pracujace. Najlepiej czlowiek po studiach, ze znajomoscia angielskiego. Odpowiedz na zapytanie odnoscie zakresu obowiazkow byla rozbrajajaca „robota papierkowa” - oczywiscie wszystko jasne... brak slow!

Zostaw merytoryczną opinię o Macierzyński Czesław Eko-Sad Mirabellen - Jasieniec

• Jak się pracuje w Macierzyński Czesław Eko-Sad Mirabellen?

Zobacz opinie na temat firmy Macierzyński Czesław Eko-Sad Mirabellen tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

Macierzyński Czesław Eko-Sad Mirabellen
1.8/5 Na podstawie 5 ocen.

Macierzyński Czesław Eko-Sad Mirabellen