Opinie o bricomarche.pl - ITM Polska sp. z o.o. w Swadzim

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bricomarché. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Bricomarché o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bricomarché w Świebodzice Jeleniogórska 25A

Pou

Najlepszy jest ten nowy kiero który wszystkim ziomalom daje rabaty i upusty a ph zakłady robią nie "czy" tylko "kiedy" puści sklep z torbami, no chyba że ma taki potajemny cel

amaka

@poldek a powiedz mi prosze kolego gdzie Ty widziales takie oferty pracy od nich? bo ja nic nie znajduje

Haaaa,haaaaaa ,haaaaaaa AM co słyszałeś zatrudnij się i po jakimś czasie odezwij się na czacie jak sie ucieszysz to pogadamy.Reklamy w telewizji to jedno a atmosfera w środku to druga sprawa.

Max

Naprawdę kapują cały czas donoszą na innych co za dzikie babsztyle i rudy kic szok co za dziwaki nie personel.Czym się kierują na rozmowach kwalifikacyjnych? bo IQ mają dzieci wyższe.Ale czego się spodziewać tuszki się liczą co jedna to grubsza.

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Bricomarché.
logo firmy Mechanik / Lakiernik
Maxpol
logo firmy Pracownica sprzątająca/Pracownik sprzątający w fabryce
Świebodzice
INWEMER System sp. z o.o.
logo firmy Elektryk / Elektronik w Niemczech Okolice Lipska
Wackler Personal-Service GmbH
Monia

Skladajcie CV dziewczyny do Strzegomia bedzie rowniez brico nowe pytanie czy szefostwo to samo ?i kasjerka z wada wymowy bulgoczaca ????? donosicielka pierwsza klasa grubaska tez bedzie tam pracowac??? napiszcie jestem ciekawa czy skladac dokumenty ? czy nie natkne sie na te same geby

Bolus

Ale to dziwne jak ktos prawde napisze to szybko usuwaja Szefostwo powinno dbac o personel taki oddany ktory po godzinach dzwoni i donosi na pracownikow a pozniej napyla na Szefostwo do personelu,podziwiam takie osoby toz to obluda jak cholera. Podwyzke dla kapusia podwyzke bo mamrocze ze jest oddana dla skarpy i nie dostaje nic.

Justyna
@Bolus

Boluś a skąd ty wiesz takie rzeczy, może sam jesteś donosicielem. Super jak ludzie anonimowo piszą co im ślina na język przyniesie.

paula

Ja wole isc do innego sklepu gdzie jest fajna atmosfera, tutaj kabel na kablarzu jedzie wszystkie wielkie tyłki łażą po sklepie toczą się grubasy i udają jak pracują strasznie.Szefie uprzejmie donoszę tak to wygląda a ponieważ to jakaś patologia lepiej omijać coś takiego.

gorg

Heloo dajcie newsy jestem w Hiszpanii kto zostal kierownikiem ????????? i co sie zmienilo jak wroce odwiedze,was tak sie zmienilo niema blondi juz?a kasjerow zartrudnia chetnie pracowalbym

Zip

Podstawy? ja tam JESZCZE pracuje..Takie to podstawy. Mam wrażenie, że w ogóle nie czytacie tegoco tu jest napisane.

Zip

Podstawy? ja tam JESZCZE pracuje..Takie to podstawy. Mam wrażenie, że w ogóle nie czytacie tego co tu jest napisane.

HHahahaha...

niewolnik

Mam wrażenie, że ostatnie wpisy należą do nowego kierownika Brico :) Wszystko to kłamstwo...o znośnych zarobkach...stabilnej pracy itp...szykujcie się na najniższą pensję,brak premii i brak socjalu. Za to będzie mnóstwo obowiązków,ciężka fizyczna praca i wieczne niezadowolenie szefów...Macie to jak w banku :)

pikuś

hahaha...spoko pensja to najniższa krajowa,No...chyba, ze nowy kierownik werbując ludzi obiecuje im...gruszki na wierzbie :D

Beeb
@pikuś

Nie obiecuje tylko daje swoim lizusom nawet i trzy tysie a inni którzy robią tam kupe lat za najniższą. Taka sprawiedliwość nastała.

wac

wariactwo dzien w dzien co gdzie inne a ta od pradu to sie drze jakby ja sam by chcial pradem zabic a o zarowke mi chodzilo bo osoba niedowisdzaca jestem

byla

Dlaczego w konkursach wygrywaja co roku rodzina pracownikow??? bez sensu i tak od poczatku ktos by sie tym zbadal w regulaminie napisane ze osoby zatrudnione oraz czlonkowie ich rodzin nie maja prawaq do losowania a tu inaczej tylko rodziny wygrywaja

byly
@byla

zgadzam s ie w 100 %

Janek

Szkoda słow. Biorę wózek, wchodzę, kupuję rzeczy po kóre przyszedłem w dobrych cenach,i idę do kasy zapłacić . Jestem zadowolony z zakupów w takim sklepie. Kto tu wogóle pisze te komentarze. Ludzie czy wy nie potraficie robić samodzielnie zakupów na przykład w Biedronce też potrzebujecie pomocy. Dobre ceny i dostępność różnego rodzaju towaru, miła obsługa. O to chodzi i to w tym sklepie to jest.

Sara

wiecie co chodze do roznych sklepow ale takiego syfu nie widzialem dawno caly czas wisi kartka ze przyjma do pracy ale badziew

szkoda slow jak pracuja osoby zatrudnione czy jest tam ktos kto pilnuje? totalny luz nic nie robienie a taka lanserka w okularkach z ciemnymi wlosami udaje boginie niech sie wezmie do pracy bo wyraz twarzy swiadczy ze jest bardzo prosta wiec lustereczko i wnioski

ZADOWOLONY KLIENT
@Monika

SAMA SIĘ ZATRUDNIJ ZOBACZYMY CZY OGARNIESZ BLONDYNKO. NIE OCENIAJ KOGOŚ JAK NIE MASZ POJĘCIA CZYM SIĘ ZAJMUJE. JA JESTEM BARDZO BARDZO ZADOWOLONA Z OBSŁUGI I DUŻEGO ASORTYMENTU, ZOSTAŁAM OBSŁUŻONA PROFESJONALNIE I NAWET NIE SPADŁA MI KORONA Z GŁOWY JAK POSZUKAŁAM PRACOWNIKA KTÓRY WYKŁADAŁ TOWAR (WYDAJE MI SIĘ, ŻE SAM SIĘ NIE WYŁOŻY).

Jan

Jak tak mało płacą to po co pracujesz nie masz gdzie? ja wam za takie olewatorstwo nie zapłaciłbym grosza jestescie ubezpieczeni,nie martwicie sie o nic i jak odwiedzam ten sklep to widze ze najbardziej leniwe towarzystwo. Szedlem przez sklep mokra plama i trzeba obejsc a obsluga gdzie? jasnie Panie wytapirowane siedza na kasie i sufituja smiechu warta ta praca.Wiec jaka praca taka płaca .

klient

owszem znana marka z lenistwa pracownicy widmo szukaj wiatru w polu a ja nie jade do kina na przeminęło z wiatrem śmiech straszny jaka pracowita kadra

Kliento

Jasne jak siedzisz i nic nie robisz tylko gierki na telefonie i smsiki i pogaduszki jasne to przyjemnie.Może ktoś sprawdziłby jak sie pracuje.Ale gdzie tam nie martw sie i na ciebie czas przyjdzie i kopa dostaniesz kasjerko hiiii.

Zostaw merytoryczną opinię o Bricomarché - Świebodzice

• Jak się pracuje w Bricomarché?

Zobacz opinie na temat firmy Bricomarché tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bricomarché?

Bricomarché