Market BRICOMARCHE -kasjer

Świebodzice

Opinie o Market BRICOMARCHE -kasjer

klient niezadowolony 2015-12-31 14:24:34
Obsługa klienta fatalna ,bieganie miedzy regalami i szukanie pracowników.Jak się już znajdzie to idzie i dyszy jak lokomotywa stara szurając nogami i narzeka ze za marne grosze tyra.To się zwolnij i nie narzekaj do klientów jak ci żle.
zadowolony klient 2016-01-09 08:51:49
To może Ty się przyjmij tam do pracy i sam zobaczysz jak tam naprawdę jest? Nie dałbyś rady... zamówienia, przyjęcia towaru, współpraca z przedstawicielami,obsługa klienta ( nie raz na innym dziale) , wykładanie towaru, sprzątanie sklepu....i to wszystko za najniższą płacę. Dasz radę cwaniaku ? Co do Twojej porady ,,zwolnij się " ? I co? Wtedy nie masz pracy , nie znajdziesz prędko innej, korzystasz z pomocy Opieki Społecznej i...żyjesz z Twoich podatków. Reasumując...Jesteś idiotą,który się nudzi i trollujesz po necie.Bo o pracy w Brico nie masz pojęcia na pewno.
klient 2016-02-03 19:28:19
Biedaczki za najnizsza krajowa pracujecie oj bidolki a zasuwacie ze az wam się za wami kurzy naprawdę żal mi was. Skwaszone miny,przewracani oczkami i to nazywacie praca wyrazy wspolczucia
janek 2016-02-03 19:38:12
a Włodziu jeszcze robi?
klient 2016-03-25 17:28:11
Witam jeżeli czyta to zwierzchnik sklepu to pytanie za 100 punktów gdzie macie obsluge jak się wchodzi to nikogo nie widać chowają się trzeba szukac obsługi a to nie o to chodzi wchodzę to klienta należy obsluzyc jak należy
sklepowy 2016-03-25 18:05:15
panie to je sklep samoobsługowy! poniał!???
klient 2016-04-01 17:15:47
ale numer to tak naprawdę po grzybka ta wasza obsluga a poniał to ładna pisownia
Kliento 2016-05-06 23:30:52
Jasne jak siedzisz i nic nie robisz tylko gierki na telefonie i smsiki i pogaduszki jasne to przyjemnie.Może ktoś sprawdziłby jak sie pracuje.Ale gdzie tam nie martw sie i na ciebie czas przyjdzie i kopa dostaniesz kasjerko hiiii.
klient 2016-06-02 23:15:42
owszem znana marka z lenistwa pracownicy widmo szukaj wiatru w polu a ja nie jade do kina na przeminęło z wiatrem śmiech straszny jaka pracowita kadra
niewolnik 2016-06-30 08:58:22
zatrudnij się i sam zobaczysz....nawał obowiązków, ciężka, fizyczna praca , nie raz ponad siły . Praca za 1350 zł /m-c netto . Za mało ludzi na dziale, bo trzeba oszczędzać...najlepiej na ludziach. Uwierz mi, bardzo chciałabym mieć czas na spokojne obsłużenie klienta ( teoretycznie na to jest personel) ale niestety....jest jak jest
niewolnik 2016-06-30 08:58:36
Jan 2016-07-14 14:51:03
Jak tak mało płacą to po co pracujesz nie masz gdzie? ja wam za takie olewatorstwo nie zapłaciłbym grosza jestescie ubezpieczeni,nie martwicie sie o nic i jak odwiedzam ten sklep to widze ze najbardziej leniwe towarzystwo. Szedlem przez sklep mokra plama i trzeba obejsc a obsluga gdzie? jasnie Panie wytapirowane siedza na kasie i sufituja smiechu warta ta praca.Wiec jaka praca taka płaca .
Monika 2016-07-16 10:13:17
szkoda slow jak pracuja osoby zatrudnione czy jest tam ktos kto pilnuje? totalny luz nic nie robienie a taka lanserka w okularkach z ciemnymi wlosami udaje boginie niech sie wezmie do pracy bo wyraz twarzy swiadczy ze jest bardzo prosta wiec lustereczko i wnioski
Sara 2016-07-20 15:26:49
wiecie co chodze do roznych sklepow ale takiego syfu nie widzialem dawno caly czas wisi kartka ze przyjma do pracy ale badziew
ZADOWOLONY KLIENT 2016-08-17 09:22:26
SAMA SIĘ ZATRUDNIJ ZOBACZYMY CZY OGARNIESZ BLONDYNKO. NIE OCENIAJ KOGOŚ JAK NIE MASZ POJĘCIA CZYM SIĘ ZAJMUJE. JA JESTEM BARDZO BARDZO ZADOWOLONA Z OBSŁUGI I DUŻEGO ASORTYMENTU, ZOSTAŁAM OBSŁUŻONA PROFESJONALNIE I NAWET NIE SPADŁA MI KORONA Z GŁOWY JAK POSZUKAŁAM PRACOWNIKA KTÓRY WYKŁADAŁ TOWAR (WYDAJE MI SIĘ, ŻE SAM SIĘ NIE WYŁOŻY).
Janek 2016-08-19 09:26:05
Szkoda słow. Biorę wózek, wchodzę, kupuję rzeczy po kóre przyszedłem w dobrych cenach,i idę do kasy zapłacić . Jestem zadowolony z zakupów w takim sklepie. Kto tu wogóle pisze te komentarze. Ludzie czy wy nie potraficie robić samodzielnie zakupów na przykład w Biedronce też potrzebujecie pomocy. Dobre ceny i dostępność różnego rodzaju towaru, miła obsługa. O to chodzi i to w tym sklepie to jest.
byla 2016-08-20 20:10:56
Dlaczego w konkursach wygrywaja co roku rodzina pracownikow??? bez sensu i tak od poczatku ktos by sie tym zbadal w regulaminie napisane ze osoby zatrudnione oraz czlonkowie ich rodzin nie maja prawaq do losowania a tu inaczej tylko rodziny wygrywaja
wac 2016-08-20 20:14:45
wariactwo dzien w dzien co gdzie inne a ta od pradu to sie drze jakby ja sam by chcial pradem zabic a o zarowke mi chodzilo bo osoba niedowisdzaca jestem
pikuś 2016-09-12 09:45:57
hahaha...spoko pensja to najniższa krajowa,No...chyba, ze nowy kierownik werbując ludzi obiecuje im...gruszki na wierzbie :D
niewolnik 2016-09-12 17:16:44
Mam wrażenie, że ostatnie wpisy należą do nowego kierownika Brico :) Wszystko to kłamstwo...o znośnych zarobkach...stabilnej pracy itp...szykujcie się na najniższą pensję,brak premii i brak socjalu. Za to będzie mnóstwo obowiązków,ciężka fizyczna praca i wieczne niezadowolenie szefów...Macie to jak w banku :)
Zip 2016-09-13 16:47:26
HHahahaha...
gorg 2016-09-22 20:49:56
Heloo dajcie newsy jestem w Hiszpanii kto zostal kierownikiem ????????? i co sie zmienilo jak wroce odwiedze,was tak sie zmienilo niema blondi juz?a kasjerow zartrudnia chetnie pracowalbym
New 2016-09-30 22:31:56
No niestety ale Włodzia od wczoraj już nie ma
paula 2016-10-02 09:54:52
Ja wole isc do innego sklepu gdzie jest fajna atmosfera, tutaj kabel na kablarzu jedzie wszystkie wielkie tyłki łażą po sklepie toczą się grubasy i udają jak pracują strasznie.Szefie uprzejmie donoszę tak to wygląda a ponieważ to jakaś patologia lepiej omijać coś takiego.
byly 2016-10-03 13:31:46
zgadzam s ie w 100 %
Zip 2016-10-03 20:47:11
Podstawy? ja tam JESZCZE pracuje..Takie to podstawy. Mam wrażenie, że w ogóle nie czytacie tegoco tu jest napisane.
Zip 2016-10-03 20:47:32
Podstawy? ja tam JESZCZE pracuje..Takie to podstawy. Mam wrażenie, że w ogóle nie czytacie tego co tu jest napisane.
Bolus 2016-10-04 13:06:21
Ale to dziwne jak ktos prawde napisze to szybko usuwaja Szefostwo powinno dbac o personel taki oddany ktory po godzinach dzwoni i donosi na pracownikow a pozniej napyla na Szefostwo do personelu,podziwiam takie osoby toz to obluda jak cholera. Podwyzke dla kapusia podwyzke bo mamrocze ze jest oddana dla skarpy i nie dostaje nic.
Monia 2016-10-04 17:39:35
Skladajcie CV dziewczyny do Strzegomia bedzie rowniez brico nowe pytanie czy szefostwo to samo ?i kasjerka z wada wymowy bulgoczaca ????? donosicielka pierwsza klasa grubaska tez bedzie tam pracowac??? napiszcie jestem ciekawa czy skladac dokumenty ? czy nie natkne sie na te same geby
Justyna 2016-10-05 18:00:53
Boluś a skąd ty wiesz takie rzeczy, może sam jesteś donosicielem. Super jak ludzie anonimowo piszą co im ślina na język przyniesie.
Max 2016-10-06 19:12:49
Naprawdę kapują cały czas donoszą na innych co za dzikie babsztyle i rudy kic szok co za dziwaki nie personel.Czym się kierują na rozmowach kwalifikacyjnych? bo IQ mają dzieci wyższe.Ale czego się spodziewać tuszki się liczą co jedna to grubsza.
Monika 2016-10-07 13:50:02
Haaaa,haaaaaa ,haaaaaaa AM co słyszałeś zatrudnij się i po jakimś czasie odezwij się na czacie jak sie ucieszysz to pogadamy.Reklamy w telewizji to jedno a atmosfera w środku to druga sprawa.
amaka 2016-10-09 16:06:04
@poldek a powiedz mi prosze kolego gdzie Ty widziales takie oferty pracy od nich? bo ja nic nie znajduje
Pou 2016-10-28 22:24:07
Najlepszy jest ten nowy kiero który wszystkim ziomalom daje rabaty i upusty a ph zakłady robią nie "czy" tylko "kiedy" puści sklep z torbami, no chyba że ma taki potajemny cel
Stały klient 2016-10-29 21:58:31
Nie rozumiem jak można było zj..ać ten zajebisty sklep !! Kochałem briko za jego domowy klimat a teraz gdy wchodzę do briko to czuję się jak na sztywnej imprezie dla wenerytów. Teraz ten zajebisty klimat mam w mrówce i teraz p...do.e briko .pozdro, wasz "były" stały klient.
dachowiec 2016-11-07 20:06:22
Ja pier...le...jaki burdel w tym Brico teraz...masakra. Bałagan, niekompetencja . Nic nie można znaleźć. Poprzestawiane bez sensu . Taki rudy i ten z jednym zębem to chyba pedzie bo ciągle razem. Przestaję tam chodzić. Kiedyś było inaczej i robiłem tam duże zakupy. Był kierownik co znał się na rzeczy. Teraz nikt nic nie wie.
W Mrówce teraz o niebo lepiej .
bifo 2016-11-20 20:09:04
A ja lubię Mrówkę bardzo atmosfera,spokój to ważne a nie tak jak tutaj stanie flefluniąca kasjera wagi sumo i wydziera gębę na cały sklep żeby ktoś podał coś kurcze takiego syfu to nie widziałam dawno. Szefostwo to słyszy??
Zostaw swoją opinię o Market BRICOMARCHE -kasjer - Świebodzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Market BRICOMARCHE -kasjer