Market BRICOMARCHE -kasjer

Świebodzice

Opinie o Market BRICOMARCHE -kasjer

klient 2016-06-02 23:15
owszem znana marka z lenistwa pracownicy widmo szukaj wiatru w polu a ja nie jade do kina na przeminęło z wiatrem śmiech straszny jaka pracowita kadra
niewolnik 2016-06-30 08:58
zatrudnij się i sam zobaczysz....nawał obowiązków, ciężka, fizyczna praca , nie raz ponad siły . Praca za 1350 zł /m-c netto . Za mało ludzi na dziale, bo trzeba oszczędzać...najlepiej na ludziach. Uwierz mi, bardzo chciałabym mieć czas na spokojne obsłużenie klienta ( teoretycznie na to jest personel) ale niestety....jest jak jest
niewolnik 2016-06-30 08:58
Jan 2016-07-14 14:51
Jak tak mało płacą to po co pracujesz nie masz gdzie? ja wam za takie olewatorstwo nie zapłaciłbym grosza jestescie ubezpieczeni,nie martwicie sie o nic i jak odwiedzam ten sklep to widze ze najbardziej leniwe towarzystwo. Szedlem przez sklep mokra plama i trzeba obejsc a obsluga gdzie? jasnie Panie wytapirowane siedza na kasie i sufituja smiechu warta ta praca.Wiec jaka praca taka płaca .
Monika 2016-07-16 10:13
szkoda slow jak pracuja osoby zatrudnione czy jest tam ktos kto pilnuje? totalny luz nic nie robienie a taka lanserka w okularkach z ciemnymi wlosami udaje boginie niech sie wezmie do pracy bo wyraz twarzy swiadczy ze jest bardzo prosta wiec lustereczko i wnioski
Sara 2016-07-20 15:26
wiecie co chodze do roznych sklepow ale takiego syfu nie widzialem dawno caly czas wisi kartka ze przyjma do pracy ale badziew
ZADOWOLONY KLIENT 2016-08-17 09:22
SAMA SIĘ ZATRUDNIJ ZOBACZYMY CZY OGARNIESZ BLONDYNKO. NIE OCENIAJ KOGOŚ JAK NIE MASZ POJĘCIA CZYM SIĘ ZAJMUJE. JA JESTEM BARDZO BARDZO ZADOWOLONA Z OBSŁUGI I DUŻEGO ASORTYMENTU, ZOSTAŁAM OBSŁUŻONA PROFESJONALNIE I NAWET NIE SPADŁA MI KORONA Z GŁOWY JAK POSZUKAŁAM PRACOWNIKA KTÓRY WYKŁADAŁ TOWAR (WYDAJE MI SIĘ, ŻE SAM SIĘ NIE WYŁOŻY).
Janek 2016-08-19 09:26
Szkoda słow. Biorę wózek, wchodzę, kupuję rzeczy po kóre przyszedłem w dobrych cenach,i idę do kasy zapłacić . Jestem zadowolony z zakupów w takim sklepie. Kto tu wogóle pisze te komentarze. Ludzie czy wy nie potraficie robić samodzielnie zakupów na przykład w Biedronce też potrzebujecie pomocy. Dobre ceny i dostępność różnego rodzaju towaru, miła obsługa. O to chodzi i to w tym sklepie to jest.
byla 2016-08-20 20:10
Dlaczego w konkursach wygrywaja co roku rodzina pracownikow??? bez sensu i tak od poczatku ktos by sie tym zbadal w regulaminie napisane ze osoby zatrudnione oraz czlonkowie ich rodzin nie maja prawaq do losowania a tu inaczej tylko rodziny wygrywaja
wac 2016-08-20 20:14
wariactwo dzien w dzien co gdzie inne a ta od pradu to sie drze jakby ja sam by chcial pradem zabic a o zarowke mi chodzilo bo osoba niedowisdzaca jestem
pikuś 2016-09-12 09:45
hahaha...spoko pensja to najniższa krajowa,No...chyba, ze nowy kierownik werbując ludzi obiecuje im...gruszki na wierzbie :D
niewolnik 2016-09-12 17:16
Mam wrażenie, że ostatnie wpisy należą do nowego kierownika Brico :) Wszystko to kłamstwo...o znośnych zarobkach...stabilnej pracy itp...szykujcie się na najniższą pensję,brak premii i brak socjalu. Za to będzie mnóstwo obowiązków,ciężka fizyczna praca i wieczne niezadowolenie szefów...Macie to jak w banku :)
Zip 2016-09-13 16:47
HHahahaha...
gorg 2016-09-22 20:49
Heloo dajcie newsy jestem w Hiszpanii kto zostal kierownikiem ????????? i co sie zmienilo jak wroce odwiedze,was tak sie zmienilo niema blondi juz?a kasjerow zartrudnia chetnie pracowalbym
New 2016-09-30 22:31
No niestety ale Włodzia od wczoraj już nie ma
paula 2016-10-02 09:54
Ja wole isc do innego sklepu gdzie jest fajna atmosfera, tutaj kabel na kablarzu jedzie wszystkie wielkie tyłki łażą po sklepie toczą się grubasy i udają jak pracują strasznie.Szefie uprzejmie donoszę tak to wygląda a ponieważ to jakaś patologia lepiej omijać coś takiego.
byly 2016-10-03 13:31
zgadzam s ie w 100 %
Zip 2016-10-03 20:47
Podstawy? ja tam JESZCZE pracuje..Takie to podstawy. Mam wrażenie, że w ogóle nie czytacie tegoco tu jest napisane.
Zip 2016-10-03 20:47
Podstawy? ja tam JESZCZE pracuje..Takie to podstawy. Mam wrażenie, że w ogóle nie czytacie tego co tu jest napisane.
Bolus 2016-10-04 13:06
Ale to dziwne jak ktos prawde napisze to szybko usuwaja Szefostwo powinno dbac o personel taki oddany ktory po godzinach dzwoni i donosi na pracownikow a pozniej napyla na Szefostwo do personelu,podziwiam takie osoby toz to obluda jak cholera. Podwyzke dla kapusia podwyzke bo mamrocze ze jest oddana dla skarpy i nie dostaje nic.
Monia 2016-10-04 17:39
Skladajcie CV dziewczyny do Strzegomia bedzie rowniez brico nowe pytanie czy szefostwo to samo ?i kasjerka z wada wymowy bulgoczaca ????? donosicielka pierwsza klasa grubaska tez bedzie tam pracowac??? napiszcie jestem ciekawa czy skladac dokumenty ? czy nie natkne sie na te same geby
Justyna 2016-10-05 18:00
Boluś a skąd ty wiesz takie rzeczy, może sam jesteś donosicielem. Super jak ludzie anonimowo piszą co im ślina na język przyniesie.
Max 2016-10-06 19:12
Naprawdę kapują cały czas donoszą na innych co za dzikie babsztyle i rudy kic szok co za dziwaki nie personel.Czym się kierują na rozmowach kwalifikacyjnych? bo IQ mają dzieci wyższe.Ale czego się spodziewać tuszki się liczą co jedna to grubsza.
Monika 2016-10-07 13:50
Haaaa,haaaaaa ,haaaaaaa AM co słyszałeś zatrudnij się i po jakimś czasie odezwij się na czacie jak sie ucieszysz to pogadamy.Reklamy w telewizji to jedno a atmosfera w środku to druga sprawa.
amaka 2016-10-09 16:06
@poldek a powiedz mi prosze kolego gdzie Ty widziales takie oferty pracy od nich? bo ja nic nie znajduje
Pou 2016-10-28 22:24
Najlepszy jest ten nowy kiero który wszystkim ziomalom daje rabaty i upusty a ph zakłady robią nie "czy" tylko "kiedy" puści sklep z torbami, no chyba że ma taki potajemny cel
Stały klient 2016-10-29 21:58
Nie rozumiem jak można było zj..ać ten zajebisty sklep !! Kochałem briko za jego domowy klimat a teraz gdy wchodzę do briko to czuję się jak na sztywnej imprezie dla wenerytów. Teraz ten zajebisty klimat mam w mrówce i teraz p...do.e briko .pozdro, wasz "były" stały klient.
dachowiec 2016-11-07 20:06
Ja pier...le...jaki burdel w tym Brico teraz...masakra. Bałagan, niekompetencja . Nic nie można znaleźć. Poprzestawiane bez sensu . Taki rudy i ten z jednym zębem to chyba pedzie bo ciągle razem. Przestaję tam chodzić. Kiedyś było inaczej i robiłem tam duże zakupy. Był kierownik co znał się na rzeczy. Teraz nikt nic nie wie.
W Mrówce teraz o niebo lepiej .
bifo 2016-11-20 20:09
A ja lubię Mrówkę bardzo atmosfera,spokój to ważne a nie tak jak tutaj stanie flefluniąca kasjera wagi sumo i wydziera gębę na cały sklep żeby ktoś podał coś kurcze takiego syfu to nie widziałam dawno. Szefostwo to słyszy??
Beeb 2016-12-07 22:36
Nie obiecuje tylko daje swoim lizusom nawet i trzy tysie a inni którzy robią tam kupe lat za najniższą. Taka sprawiedliwość nastała.
wodzianka 2016-12-11 19:55
bifo.
to idź sobie do Mrówki i już proste.!..szefostwo starych pracowników ma w głębokim poważaniu. Roje**li zajebistą ekipę co tu dużo pisać? Przyszli nowi i zarabiają o wiele więcej i gdzie ta sprawiedliwość ja się pytam? A może powstanie druga Mrówka?
pikuś 2016-12-12 14:52
,,Starzy" pracownicy masowo zwalniają się , prawie wszyscy. Innych zwalnia ichnia ,,szefowa"
Co tam się dzieje ? Takiego bałaganu tam nie było odkąd istnieje sklep . Dobrze by było gdyby ktoś z zarządu BricoMarche przyjrzał się właścicielom .
pikuś 2016-12-12 14:52
boko 2016-12-12 19:55
ojoj co się dzieje zwalniają haaaaa,haaaaa jak zwalniali wcześniej fajnych ludzi a za tym stały obleśnie grube kasjery szczególnie ta z wiochy gruba co siedzi na wielkim tyłku i fafluni i sepleni,może i na nie koniec przyjdzie obrzydliwe plotkary,Pani Szefowo jakby Pani słyszała jak jest Pani nazywana przez stare pracownice to szok,szok
Marta 2016-12-24 00:11
Nie pracuje, został zwolniony. A zatrudnili go w Mrówce.
niezorientowany 2017-01-02 10:52
Witam!! Chciałbym złożyć podanie do Brico , jaka tam teraz panuje atmosfera? Jak kierownik ? Jakie zarobki? proszę o info.
pikuś 2017-01-02 11:36
A co? Troszkę wymagał? Do roboty gonił nieroba? Włodek to dobry człowiek i świetny z niego był kierownik .
mega 2017-01-02 16:44
nareszcie nowa ekipa zrobi w tym sklepie porządek,jak się nie chce komuś pracować tylko podpierać regały to droga wolna,ponoć pracy wszędzie dookoła w brud.Nie wylewać pomyj tutaj tylko wziąć się do pracy.
dachowiec 2017-01-02 17:25
no proszę... czyżby sfrustrowana szefowa zabrała głos ? :D Nowa ekipa? Wystrzeli ten sklep w kosmos :) Klienci zaczynają omijać to Brico szerokim łukiem . Lubiłem ten sklep kiedyś... Dziś wolę Mrówkę
niezorientowany 2017-01-02 18:42
Mega a co z zarobkami ? Jaka atmosfera?
Patka 2017-01-05 16:22
o zmiany moze wreszcie Szefowa zobaczyla co za dziadostwo bylo chore siedzialy na swoich dupskach ale jak zobaczyly ze jedzie Szef to w szoku mopów brakowało tak szorowały ,a kierowniczka Ewelcia pusta podjudzała że Szefowa nic nie robi tylko siedzi wiec Pani Moniko najwyższy czas na zmiany
Orient 2017-01-06 18:16
Ciekawe jak nowe panie na kasie sobie poradzą. Kasa, faktury, transport, reklamacje, dokumenty, rozliczenia, sejf, aha no i oczywiście otwieranie i zamykanie sklepu czasami nawet wtedy kiedy ma się wolne albo urlop, że nie wspomnę o przyjeżdżaniu w nocy jak się alarm włączy bo trzeba ochronie otworzyć, no ale przecież wg opinii niektórych "one tylko siedzą na kasie i nic nie robią"
keks 2017-01-06 20:14
Poradza sobie swietnie bo sa pracowite nie to co bylo .Wreszcie sie na was poznali pamietajcie KASJERY STARE ze kopalyscie dolki pod ludzmi na was przyszedl czas ile razy nadawalyscie na Szefostwo ????

niewolnik 2017-01-07 11:08
Dziewczyny z kasy same się zwalniają. Jak nie wiesz, matole to nie pisz bzdur .
MaxKolbe 2017-01-10 22:25
Wow... poczytałem sobie i znam bardzo podobne miejsce tyle, ze w Jaworze. Jest tam sobie podobny market z podobnymi realiami - kasa poniżej minimum, urlop w ciągłości łącznie maks. 5 dni i to nigdy kiedy go potrzebujesz lub planujesz . Dużo wymagań i bardzo dużo pracy tak, żebyś łba nie podnosił najlepiej. A przy tym Klient jest najważniejszy! ale nie masz na niego czasu mimo, że jesteś handlowcem wg stanowiska i zamiłowania zwyczajnie nie dasz rady obcować z nim jak należy po zbierzesz tzw. o.p.r. za to że nie zrobiłeś 7-12 czynności jednocześnie. Oczywiście bywa, że na chwilę uda Ci się przystanąć i zamienić z kimś parę słów z klientem czy współpracownikiem ale wtedy zawsze czujesz na sobie wzrok kapo.... Sielanka.
Zolza 2017-01-11 12:50
Czy kiedyś wezmą się za dupska tym właścicielom marketów?
Jacek 2017-01-23 14:15
Myślę żeby wzięli się za tyłki pracowników niby pracowników.Jest to koszmar młodymi się wysługują a Panie na dekoracji łażą jak jaśnie panny i wykładają się na chodnikach.A praca przychodzicie do pracy czy na wypoczynek za który jeszcze płacą ale dotąd tak będzie dopóki monitoringu nie będzie Szefostwo oglądało.Płacicie za labę pozdrawia klient .
Pracownik 2017-03-10 10:55
Ludzie jaki spokój jest teraz w sklepie,cisza nie ma tych wydartych kasjer starych co siedziały na tyłkach z komórkami i jak klient podchodził to darły sie na całą gębe po sklepie bo kodu nie znały a nie chciało sie ruszyć i podejść.Wyleciało najgorsze badziewie gratulacje decyzji.Wreszcie zobaczyli co mają pod swoim dachem.
niewolnik 2017-03-10 11:27
Zapomniałeś ,,Pracowniku" że kasjerki same się pozwalniały. Nie chciały robić wszystkiego za nowych pracowników, którzy naprawdę niewiele umieją. Nowym najlepiej wychodzi donoszenie swojemu kierownikowi na starych pracowników. Dziewczyny miały dość ciężkiej orki za marne wynagrodzenie i głupie teksty szefowej. Pożyjecie nowi pracownicy to sami z czasem przekonacie się jak traktuje się pracowników w tej firmie. Jestem szczęśliwa, że odeszłam z Brico. Pracuję z ludźmi,którzy mnie doceniają , również finansowo. A Wam, nowym,życzę naprawdę spokojnej pracy. I szanujcie tych ,,starych" , którzy jeszcze zostali. Mogą Was dużo nauczyć. A z tego co wiem, wiele rzeczy nie potraficie.
@małpeczka 2017-03-14 20:01
heh ale pracowite były stare kasjery siedzenie z telefonem i wysyłanie smsów,pierdu pierdu jedna z drugą i wydzieranie gęby na cały sklep żeby ktoś przyniósł, fakt jedynie pracowitość widać było jak przyjechało szefostwo to szybko po miotły i mopy i tyle waszej pracy było jakoś tym dziewczynom co zostały opłaca pracować i za te same pieniądze.Nędzne babole dobrze że was niema niech inni się na was poznają a ta sztywna donosicielka blondi przefarbowana szczęścia w donoszeniu oby się poznali
Zostaw swoją opinię o Market BRICOMARCHE -kasjer - Świebodzice
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Market BRICOMARCHE -kasjer