Opinie o Merx Polska Sp. z o.o. w Wągrowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Merx Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Merx Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merx Polska Sp. z o.o. w Wągrowiec

Ciekawski

Moi drodzy parafianie, co tam znowu w merxie za afera jest? Podobno roboty były robione na lewo przez całą śmietankę tejże firmy ????

Elvis
@Ciekawski

No to nie pierwszy raz przecież. Robią na lewo a i tak nie są wyciągnane z tego wnioski. Mało tego ludzie dalej tam pracują jak gdyby nigdy nic. Nie wiem czy szef ma z nimi jakieś układy aby ich nie zwalniać czy jak

Igor

Dobry pracodawca i stabilna firma tak w skrócie można firmę ocenić, polecam!

Iguś
@Igor

Sam chyba nie wierzysz w to co napisałeś, błagam :), zastanów sie co piszesz, bądź merytoryczny i pisz prawdę, pozdro

mmm
@Igor

cale na konto, tu akurat nie ma kombinacji

Jakie warunki trzeba spełnić, by zostać członkiem waszego zespołu w Merx Polska Sp. z o.o.?

Były i zniszczony

Dobrze wchodzić wiadomo gdzie kierownikowi i masz życie jak w bajce. Nie potrzebujesz żadnych kwalifikacji. Oj przepraszam jak masz maturę to zarabiasz więcej mimo że robisz mniej i jesteś najsłabszym ogniwem na dziale. Ale co tam i tak usłyszysz że nici z podwyżki bo koronawirus jest i trzeba ciąć koszty. Więc najlepiej omijać firmę chyba że masz ochotę (usunięte przez administratora) zza najniższą i dawać sobą pomiatać to wtedy jak najbardziej firma dla cb

Były

Eee chłopaki, co tam się za chlew odjaniepawla na mechanice? Podobno nikt już nie chce tam robić XDDD

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Merx Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Czy nowo zatrudnione osoby otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Elvis

Tak, bo nie ma już kto tam robić

raczej nie. najpierw kilka dni przepracujesz bez

Joker

Jakie kroki podejmuje ta firma w sprawie koronawirusa? Bo oprócz flaszki z izosolem w łazience, nic nie widać?

Niki

Lepiej zlikwidujcie premie całkowicie, bo te ochłapy co dorzucacie do wypłaty są żenujące.

Stach
@Niki

Stawki słabsze niż mają w marketach to premi nie ma z czego naliczyć.

Bartosz
@Niki

A te według Ciebie żenujące premie to jakie?

Candy
@Bartosz

Te po 150 zł XD

Jakie godziny pracy przyjęte są w firmie Merx Polska Sp. z o.o.?

Mat

Praca 2 lub 3 zmianowa wszystko zależy na jaki dział się trafi 8 godz dziennie

Konrad

Czy firma prowadzi szkolenia dla nowych pracowników ?

Salt
@Konrad

Szkolenie? ???? Może prezes tak dumnie to ujął w wielu swoich wypowiedziach Ale "szkolenie" polega na wrzucaniu detali do maszyny jak Ukrainiec, oczywiscie nie na jednej, tylko minimum trzech ????

Były

Siemka pracujac w tej firmie za najnizsza stawke 13 zl brutto nie idzie wyzyc a robilem to samo co starsi stazem pracownicy ktorzy maja 21 zl brutto na reke. Wiec o co chodzi?? Karty w tej firmie sa jyz rozdane. Ostatnio brygadzista Mateusz P. chcial uderzyl pracownika podlegajacego bezposrednio pod niego, bo ten nie chcial zostac nadgodzin. Wstyd. Plusem sa dodatkowe soboty platne 100% , ale wtedy robicie na umowy zlecenie. Wiec zarobione pieniazki nie licza sie do emerytury. A szkoda. Reasumując- lizesz (usunięte przez administratora) to masz dobrze, nie pracujesz za najniższą

Inny były
@Były

Kojarzę tą sytuację, wtedy nie tylko Aleks nie chciał zostać, ale jako jedyny poinformował że sobie idzie. Na następny dzień dywanik :D

Harry
@Były

Najlepsze w tym wszystkim jest to ze ten ala brygadzista twierdzi od paru lat że jeśli zwolnią go z firmy to idzie do konkurencji w Bydgoszczy i opowie o praktykach firmy i o tym jak przygotowywuje sie upiększone detale z nierdzewki do nich i (usunięte przez administratora) raporty pomiarowe, taki typ, ale jakimś cudem został brygadzista bez wykształcenia, szkoda Pana Kolackiego że ma takich ludzi,

Xxmat

Nie polecam, jeśli ktoś coś umie i ma w głowie choć krople oleju to tam nie pracuje, praca idealna dla ludzi którzy lubią donosić, podlizywać sie i nic nie umieć a zarazem idealna dla drugiej grupy ludzi którzy coś potrafią, myślą ze osiągną coś uczciwą pracą a są tylko gnębieni przez brygadzistów którzy tworzą "układ", prezes niesprawiedliwy, nie widzi co sie dzieje, albo nie chce widzieć, widocznie jest dobrze, brygadziści ludzie na bardzo niskim poziomie, zarobki zależy, jak coś umiesz i pracujesz to niskie, jak jesteś analfabetą i nyrolem to duże, nawet jest wtedy szansa zostania brygadzistą, oczywiście warunek jest, niskie oceny na świadectwie z ostatniej skończonej szkoły, reasumując, tragedia poprostu, kapitałem firm są pracownicy, ta firma ma niski kapitał, dobrzy ludzie odeszli i wyjechali za granicę kraju, przed firmą dumnie powiewaja flagi państw Polski i Szwecji, niestety to dwa różne światy, nigdy ta firma w Polsce nie dogoni tej Szweckiej, nigdy, nigdy nie będzie tak rozwinięta z kadrą przeszkolonych ludzi, z zarobkami na godne życie, a o warunkach pracy nie wspomne ponieważ jest to niewyobrażalna różnica, przepaść nie do pokonania, jeszcze raz powtórzę, nie polecam

jarek

Jak wygląda praca na mechanice?Jakie zarobki?Jaka atmosfera?Ile zmian?Czy potrzebują teaz ludzi?

Tymoteusz

Jeśli ktoś sądzi, że firma będzie płaciła za robienie wrażenia to się faktycznie zderzy z niemiłymi konsekwencjami finansowymi.

kun

jakie glupoty czlowieku??!!!! pracujac w takich warunkach mozna dostac na glowe...zero zadowolenia z pracy...tylko nacisk z kazdej strony na robola...wieczna sciema i obiecywanie bez pokrycia...no i liderzy wielkie cwaniaki na produkcji...szkoda zachodu...strata czasu

Ciekawska
@kun

A takie inne pytanie. Czy wiecie może czy klub rowerowy w tej firmie ma swoich pracowników czy to nie są pracownicy firmy?

Siwy
@kun

Kun dokładnie tak jak piszesz to nie praca tylko (usunięte przez administratora) pod rygorem zwolnienia zabrania premii co na końcu ma doprowadzić do tego że sam się zwolnisz nie polecam !!!!

Artur

@Robert, jakie konkretnie są oczekiwania jakie pracodawca firmy Merx Polska stawia swoim pracownikom. Czy są one wpisane w zakres obowiązków danego pracownika? Jak wygląda taki dzień przepracowany w tej firmie? Jakie są godziny pracy? Jak układany jest grafik? Czy można liczyć na dodatkowe godziny bądź odpracowywanie dni wolnych?

Lewy
@Artur

Zapomnij tu są tylko układy i rodzina reszta traktowana jak bydło

Lewy

Trzeba niektórym w tyłek wchodzić. Być potulny nie wychylać się to pozwolą Tobie zarobić chodząc w soboty . Jedna wielka (usunięte przez administratora) przydupasów szefa .nie polubią cię masz przerąbane a szef im ślepo wierzy mimo że go okradają . Co do Pana R.Kołackiego to prosty człowiek ale nie jest obojętny na potrzeby pracowników .czasami warto pewne sprawy załatwić z nim niż z szefem Produkcki

Mmmm

Witam. Pracuje w tej firmie od jakiegoś czasu. Pieniądze ok, praca tez nie zla, jedynym minusem jest kierownik produkcji Dariusz L.. nie ma pojecia jak zarzadzac ludzmi, ustalac urlopy, grafik pracy itd. Ludzie pracuja miesiącami na popołudniowkach lub nockach a na rannych zmianach tylko (usunięte przez administratora) kierownika. Szkoda ze szef, który jest dosc wyrozumiałym człowiekiem tego nie widzi, bo bez tego pana ta firma bylaby jedna z lepszych w regionie, a tak niestey ale trzeba szukac innej pracy. Wszystkie wcześniejsze komentarze na temat tego pana okazaly sie prawdziwe. Nie polecam tej pracy chyba że na innym dziale

Stary

pracuje w tej firmie juz 9 lat i jestem bardzo zadowolony ???? na poczatku fakt zarabialem 1500 zl ale ludzie to bylo 9 lat temu !!!! te wszystkie negatywne opinie o firmie pisaly osoby ktore nie sprostaly najprostrzym zadaniom wiec z jakiej okazji mialy by zarabiac wiecej niz 2tys skoro miotla sprawiala im problem

Firma solidna, park maszynowy duży i ciągle sie powiększa. Wypłata na czas, dodatki na swieta malutkie ale są :) Nadgodziny dobrze platne. Na produkcji szefem jest dariusz l. ktory wiedze na temat pracy ma ale w zadnym wypadku nie powinien zarzadzac ludzmi bo jest skonczonym idiotą. Zabiera premie bez powodu jesli ktos mu sie nie spodoba. Pytania o urlop zbywa srodkowym palcem albo grzecznym sp*****laj. Gdy chcesz urlop zeby isc na pogrzeb blikiej osoby to uslyszysz pytanie: „Co mnie to (usunięte przez administratora) obchodzi?”. Do pracy na nadgodziny w soboty przychodzi większosc pracownikow ktorzy mu sie podlizują. Jesli bardzo sie nie spodobasz to oprocz zabranej premii i wypłaty miesięcznej 1700zł masz system pracy nie 3 ale 2 zmianowy - nocki i popoludniowki :)

Kuba

Czy macie jakiś powód, że przestaliście pisać? Szkoda szukałem informacji bezpośrednio od pracowników.

Zostaw merytoryczną opinię o Merx Polska Sp. z o.o. - Wągrowiec

• Jak się pracuje w Merx Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Merx Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merx Polska Sp. z o.o.?

Merx Polska Sp. z o.o.