Opinie o Merx Polska Sp. z o.o. w Wągrowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Merx Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Merx Polska Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Wyroby metalurgiczne - Nakładanie powłok na metale

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Merx Polska Sp. z o.o. w Wągrowiec

@dobrzezesiezwolnilem

No witam. Jak tam podwyżki były ??? Hahahaha dobrze że się zmylem bo słyszałem że do dnia dzisiejszego podwyżek nie było bo firma nie ma środków a to żeby 3 nowe maszyny kupić za bańkę to środki się znalazły. Jedyna firma jaką znam która nie daje podwyżek a kierownicy nawet nie rozmawiają o tym z szefem bo się boją. Niedługo będzie tak że ,,,szef,,, będzie stał i robił bo to kpiny. Rachunki i wszystko w górę a ludzie nie mają podwyżek. Jeszce w dodatku znajomy mi powiedział że już nie będziecie chodzić nadgodzin. To dopiero się oczy otworzą wszystkim jakie naprawdę są zarobki. Najlepiej uciekać z tej firmy bo schodzi na psy

Cieszsie

Nie masz czego żałować tyrał byś na 2 zmiany uwalony w oleju i emulsji a 2(usunięte przez administratora) kierownika Andrzej chodziły by tylko rano i oczywiście czysta robutka. Ciesz się że się nie przyjales.

Maksio

Polecam jak najbadziej. Firma mega przyjazna i ludzie w niej pracujący. Wypłata około 4500 na rękę + bonusy, za wrzucanie na maszynie i klikanie dwóch przycisków jak małpa. Możliwość rozwoju, także zapraszam

@Maksio

Płacą tyle, bo nie mają wyjścia. Widzą co się dzieje, że w naszym fachu nie ma ludzi do pracy. Nie dają tyle kasy, bo chcą. Gdyby cofnęli się w czasie (lata 90-te), placiliby tyle ile sami by chcieli, czyli nic. Przestańcie opowiadać, ze tam super się pracuje, ponieważ jest to bzdura totalna. Dlaczego zostały same (usunięte przez administratora) a fachowcy poszli ?

Maciej piroman

Mi jako uczniowi się podoba we firmie nie wiem jak potem :D 3 zmiany są

Rysiu
@Lolek

Prócz premii są jakieś benefity? Czy uczniom nie przysługują? Jak są trzy zmiany to na każdej osoba która się uczy może pracować? Nawet w nocy?

Na stronie firmy jest tylko "MERX Polska Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko:", a pod spodem nie ma żadnej oferty. To błąd czy po prostu ktoś został już zatrudniony? Może są jednak jakieś wolne stanowiska i napisze ktoś jakie?

@dobrzezesiezwolnilem Nowy wpis

@@dobrzezesiezwolnilem

Siemka, ja na początku roku miałem się tutaj spróbować przyjąć za elektromontera, ale zrezygnowałem w ostatniej chwili. Co jakiś czas tu zaglądam, bo trochę żałuje :P Dasz mi znać czemu się zwolniłeś, chodzi o zarobki i brak podwyżek, czy coś jeszcze ci nie pasowało?

Cieszsie Nowy wpis

Ddddd

Kierownik zmiany od razu do wywalenia. Ten gościu to największy idiota jakiego kiedy kolwiek poznałem. Nie wychodzi na miasto bo się boi ludzi a w firmie cwaniakuje jak pajac

@Ddddd

możesz coś więcej na ten temat napisać? czy zachowanie tego kierownika ma wpływ na pracę pozostałych pracowników? jak to wygląda? wyjaśnij.

W mieście Wrocław poszukiwano elektromonter. Jakie tam proponowano zarobki?

W jaki sposób weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Merx Polska Sp. z o.o.? Czy pracodawca zawsze powiadamia o wyniku rekrutacji?

Aga

Cześć, a co takiego się stało? Piszesz jako pracownik, dobrze zrozumiałam? Chłopak chce się tu przyjąć za elektromechanika, czytamy opinię, ale w sumie przewija się tu temat pieniędzy jedynie. O coś jeszcze chodzi?

Maksio

Lila
@Maksio

No kasa faktycznie niezła, ale mówisz że praca nie jest zbyt wymagająca, "klikanie dwóch przycisków" :D To jaki tam rozwój jest możliwy? Serio pytam, każdy dodatek do pensji czy szkolenia są dla mnie na plus.

Maciej piroman

Mi jako uczniowi się podoba we firmie nie wiem jak potem :D 3 zmiany są

Kuba :)
@Maciej piroman

Ile zarabia się w 1,2,3 roku I jak dostać się na praktyki ?

Byly uczeń
@Kuba :)

Aktualnie mniej wiecej jest tak, 1 klasa ~ 220 2 klasa ~ 280 3 klasa ~ 340 Do tego też dochodzą premie, 50 zl w 1 , 100 w 2 i 150 w 3, jak jednak coś umiesz to możesz dostać troszke wiecej, ale na kokosy powyzej 550 bym nie liczyl No chyba że coś sie zmienilo od poprzedniego roku

Lolek
@Byly uczeń

Nie prawda 1 klasa 300 zł +- dochodzą do tego premie 2. Klasa 380 zł +- oraz premie 3 klasa 440 zł +- oraz premie Premie zależą od zachowania i tam gdzie się trafi (na jaki dział) bo na niektórych będą cię kablować o wszystko i nie dostaniesz żadnej premi

Rysiu
@Lolek

Daw

Witam. Chciałbym zapytać jak wygląda praca na stanowisku elektromechanik. Jaka atmosfera, jakie zarobki +- na takim stanowisku ponieważ w ogłoszeniu nie ma podanej stawki. Czy ekipa jest zgraną?

@Daw

O, a jest teraz rekrutacja na to stanowisko Elektromechanika? Bo brat szuka zajęcia. Mnie ciekawi bardziej jaką dają umowę na początek?

Bylpra

Firma solidna, park maszynowy duży i ciągle sie powiększa. Wypłata na czas, dodatki na swieta malutkie ale są :) Nadgodziny dobrze platne. Na produkcji szefem jest dariusz l. ktory wiedze na temat pracy ma ale w zadnym wypadku nie powinien zarzadzac ludzmi bo jest skonczonym idiotą. Zabiera premie bez powodu jesli ktos mu sie nie spodoba. Pytania o urlop zbywa srodkowym palcem albo grzecznym sp*****laj. Gdy chcesz urlop zeby isc na pogrzeb blikiej osoby to uslyszysz pytanie: „Co mnie to (usunięte przez administratora) obchodzi?”. Do pracy na nadgodziny w soboty przychodzi większosc pracownikow ktorzy mu sie podlizują. Jesli bardzo sie nie spodobasz to oprocz zabranej premii i wypłaty miesięcznej 1700zł masz system pracy nie 3 ale 2 zmianowy - nocki i popoludniowki :)

Magdalena
@Bylpra

Pracodawca tak źle traktuje pracowników że do nich przeklina jak się pyta o urlop? To kiedy macie wolne :)

ahyhahyha
@Bylpra

Większość tego co piszesz się zgadza ale 1700 gołej wypłaty to bzdura chyba że masz uczniowską stawkę haha

Elżbieta
@ahyhahyha

Skoro to bzdura to na ile aktualnie można liczyć? Podasz chociaż tak mniej więcej? Jakieś widełki czy cos?

Joe

I jak tam w końcu z tym ZUS-em wyszło? Bo kontrola była bardzo potężna XD

Justyna
@Joe

Jaka była kontrola? O co chodzi? Nie jestem w temacie więc proszę daj znać czego to dotyczy...

Joe
@Justyna

No odnośnie umów zlecenie wystawianych za soboty pracownikom mechaniki na merx I pracownikom merxa na mechanikę Podobno wszystkie dokumenty jakie mieli przetrzepal ZUS haha

Pelek

Chciałbym się zatrudnić w merxie ale na kontroli jakości. Może mi ktoś podsunąć jak tam jest, jak kierownictwo i ile się zarabia mniej więcej

Abc
@Pelek

Jeżeli lubisz się podlizywać i lubisz donosić do stanowisko idealnie dla cb. Ewentualnie jesteś rodziną z kierownikiem to masz życie jak w bajce Zarobić zarobisz pytanie jak będziesz dogadywał się z kierownictwem

Hyhy
@Abc

Takie czasy. Jak nie masz chodów u kierowników i brygadzistow to jesteś nikim w merxie. Takie prawo tam jest. No ale widocznie wszystkim to odpowiada ze nic z tym się nie dzieje. Pracowałem tam to trochę się widziało.

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Merx Polska Sp. z o.o.?

Mmm

Ciezki temat. Kierownik nadaje się tylko do wymiany. Nie ma co dużo pisać, gdyby nie on to byloby całkiem spoko. Mowa o kierowniku produkcji. Na kontroli ok.

Abc

Najgorsze kierownictwo jakie może być . Normalne zakłady pracy robią po 8h na zmianę a tu 9/10 na zmianę więc pozdrawiam. Nigdy z mężem nie mogę zaplanować weekendu bo trzeba czekać do piątku żeby szanowne kierownictwo wytypowało jakie osobniki pójdą w sobotę robić. A jak się nie zgodzisz to możesz potem zapomnieć o sobotach. Takie życie w merxie

Same bzdury Merx Polska to najlepszy pracodawca w Wągrowcu zarobki minimalne 2500 zł na rękę plus premia od 0 do 100% praca w niedzielę płatna dododkowy 200%czyli ktoś chętny w potrzebie może zarobić w jeden dzień 500 zł Praca na maszynach na 3 zmiany w kontroli 2 zmień

Mmm

Ta kwota to z sobotami czy wolne soboty? Jak wygląda sprawa z umowami?

Od czego zależy premia?

Były
@Mmm

premia zależy od tego jak dobrze liżesz odpowiednim osobą ;) Soboty? idą tylko wybrańcy - ci najlepiej liżący, przynajmniej na kontroli, gdzie bossem, panem i władcą jest wspaniały aciu (celowo z małej) :D jak mu się coś nie spodoba to (jak mi powiedział) "adios muciacios premios" i tyrasz za najniższą ;)

obecny
@Były

Widzę pisze pracownik który ostatnio zwolnił się bo już miał być zwolniony prawda Michał? sam sobie kopałeś pod sobą dołek bo w miesiącu potrafiłeś mieć 3 zwolnienia l4 urlop na żądanie miałeś wykorzystany na dwa lata a ściemy w stylu że jesteś chory przestały się sprawdzać bo co weekend tankowałeś %% nie każdy o 12 w południe ma promil i pojawia się potem w pracy

Mateusz

2500netto to kwota do zarobienia z sobotami(wszystkimi), ale nie liczył bym na to... pracuje tam już długo i z racji że nie jestem "kolegom" przełożonego w soboty nie chodzę chyba że pali im się (usunięte przez administratora) i muszą zrobić szybką wysyłkę, ale to kwestia braku organizacji pracy

@Mateusz

Czyli bez sobot ile zarabiasz na reke?

Lewy

Chyba ty tak masz idź na piły lub na kontrolę stawki jak 10 lat temu po 16 zł premia marna

Siwy

Bzdura to chyba ty jesteś

Niezadowolony pracownik

Jest rok 2022 a ta wypowiedź wciąż aktualna. W tych czasach "sprzątaczka" w biedronce zarabia więcej. Na umowie jest premia od 0 do 100 ale nie widziałem większej niż 20% a pracuję tam ponad dekadę. Soboty tylko dla wybrańców (czyli opierdzielasz się cały tydzień to idziesz w sobotę). Nie polecam. Wykfalifikowani z dużym stażem pracy pracownicy po prostu odchodzą bo nie ma przyszłości w tej firmie .

Obecnie
@Niezadowolony pracownik

Sama prawda jak(usunięte przez administratora) kierownikowi to jesteś nie tykalny w innym wypadku pomiatają Tobą jak (usunięte przez administratora) . Ja jak ci się nie podoba to jak to kierownictwo mówi ,,, weź się zwolnij,

Rudy 102

Witam. Czy polecacie prace w Merx'ie w Wągrowcu ? Bo chce złożyć cv A nie chce później żałować. Proszę o szybko odpowiedź

Pryyy

Co się odwajnia u smierdzącej Shakiry z budki? Nikt pracować nie chce u niej? W ciągu miesiąca 10 dziewczyn do sprzątania.A gdzie Ta Marta? Też się przejechala na niej? A szef co na to,nie widzi tego? Od kad nie ma o dziwo najbardziej w porządku dziewczyny właśnie o marcie mówię to jest (usunięte przez administratora) smród

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w Merx Polska Sp. z o.o.?

Aaa

Na początek umowa na okres próbny od 3 do 12 miesięcy, nie wiem od czego to zalezy, pozniej zazwyczaj na stale

Majkel

Pozdrawiam wszystkich którzy robią na hali gdzie temperatura nie spada poniżej 30 stopni. Brawa dla kierownictwa i całego rządu przez których ludzie nie wytrzymuja upałów. A jak chcą SB odpocząć w pomieszczeniu klimatyzowanym to wielkie oburzenie że jakim prawem opuściłem stanowisko pracy . BRAWO . Co niektórzy siedzą cała zmianę w klimatyzowanym i gdyby nie to że toaleta i przerwa pewnie by wcale nie wychodzili a zwykły szarak ma (usunięte przez administratora) przy stole

Przyszły pracownik

Witam chciałbym się dowiedzieć jak wygląda praca w Merxie jaka stawka i jakie zmiany i po ile , a i najważniejsze jakie jest przygotowanie firmy na koronawirus. Przy okazji jaki jest tam.stosunek kierownictwa do pracowników na poszczególnyvh działach.

mmm
@Przyszły pracownik

jesli nie pracowałeś na cnc to stawka od 18 zl/h, jesli cos potrafisz to od 22-24 w gore, zależy jak wynegocjujesz z szefem na rozmowie. do tego premia ok 300 zl na początek. firma olewa korone. niby rozdaje maski , mierzy temp itd a jak ktoś zachoruje to tuszuje wszystko żeby jak najmniej osob poszlo na kwarantanne czytaj nikt nie poszedl. zazwyczaj chory byl wcześniej na urlopie i nie było go w pracy w cudzysłowie oczywiście.

Micky
@mmm

To bardzo małe stawki, biorąc pod uwagę że minimalna wynosi 18zl brutto. Jak coś już się umie to trzeba być (usunięte przez administratora) żeby tam iść, ludzie w innych zakładach fachowcom płacą więcej, tylko wyjezddzcie z tego zapizdzialego Wągrowca

Czy rozmowa rekrutacyjna w Merx Polska Sp. z o.o. odbywa się również w języku angielskim?

Grrr

Nieee

Bamber

Tak????

Merych

Tak Stary mówi po angielsku z akcentem z Wagrowca

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Merx Polska Sp. z o.o.?

mmm

tak

Zostaw merytoryczną opinię o Merx Polska Sp. z o.o. - Wągrowiec

• Jak się pracuje w Merx Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Merx Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Merx Polska Sp. z o.o.?

Merx Polska Sp. z o.o.