merx polska

Wągrowiec

Opinie o merx polska

NIKT 2010-03-17 23:13:43
To wszystko jest prawda!!!! Szczera aż do bólu!!!
ktos 2010-03-18 11:50:57
pogratulowac odwagi!!!!bo albo pracujecie dla tej firmy i jak tchórze po kątach głupoty gadacie albo wlasnie sie zwolniliscie bo zaden z was nie mial odwagi zalatwic tego jak zalatwia sie takie sprawy ale tak robia mali ludzie!!!!
bidon 2010-03-19 11:06:02
[usunięte przez moderatora] -pracuja nawet w niedziele,nie maja prawa wziac wolnego nawet na pogrzeb bliskich,jeden pracownik obsluguje trzy maszyny a pracodawca i tak robi co mu sie podoba,[usunięte przez moderatora] placi wiecej a tego co daje z siebie wszystko placi nedzne grosze.I gdzie tu sprawiedliwosc.
kun 2010-03-22 09:40:52
jakie glupoty czlowieku??!!!! pracujac w takich warunkach mozna dostac na glowe...zero zadowolenia z pracy...tylko nacisk z kazdej strony na robola...wieczna sciema i obiecywanie bez pokrycia...no i liderzy wielkie cwaniaki na produkcji...szkoda zachodu...strata czasu
jogobella 2012-03-07 20:39:50
pewnie sa bo maszyn przybywa a pracownikow ubywa...
sam pan 2012-03-13 15:15:50
witam chciałbym się dowiedziec jakie zarobki są we firmie i praca na ile zmian
Maciej piroman 2012-06-24 18:50:47
Mi jako uczniowi się podoba we firmie nie wiem jak potem :D 3 zmiany są
Motorek189 2013-06-08 09:59:12
polecam firmę Komfort w Budzyniu, na CNC pracuje się znakomicie ;D
rydzyk 2014-03-19 10:57:57
ja pracuje tam 7msc 11zl brutto na 1h. praca 3 zmianowa. zarabiam 1.5tys na miesiac.
szok 2014-05-23 20:45:44
Praca nie jest zła ale reszta to Kpiny na maksa u Hitlera było pewnie lepiej. Same zakazy i nakazy i godziny pracy różne a zarabiają dobrze ci którzy dobrze w cztery wchodzą.a 1.500 to na co chyba na zapłatę czynszu i rachunków,a reszta to zęby w ścianę.dzięki pozdrawiam
LOL 2014-07-11 18:35:10
zakaz słuchania radia, zakaz palenia, zakaz rozmawiania, ogólnie atmosfera bardzo kiepska. najgorsze są jednak olbrzymie kary jakie ponoszą pracownicy jeśli powinie się noga (co niestety w tej branży bardzo łatwo jest popełnić błąd, praktycznie kazdy pracownik miał choć jedną taką sytuację) bywały kary, że pracownik miał do spłacenia 3000zł (odciągali z kilku pensji), ale obiektywnie oceniając napewno zarobki są wyższe niż, np. w piekarniach czy w markecie, ale biorąc pod uwagę operatorów cnc, to w innych firmach płacą o wiele lepiej operatorom cnc. napewno praca nie jest adekwatna do zarobków.
Marian 2014-08-21 14:30:20
Dawno nie spotkałem takiego buraka jak prezesa tej firmy. Słoma wystaje z butów na metr.
Były pracownik 2014-09-30 16:17:11
Maszyny na bardzo wysokim poziomie...Nie można tego samego powiedzieć o atmosferze panującej na produkcji
olek 2015-01-10 16:47:45
Hej, a możecie powiedzieć, czy do merx trudno jest się dostać? Bo tak mysle, czy nie spróbować, chociaż sam nie wiem co myslec po tych komentarzach. Bardzo interesuje mnie o co oni moga zapytac podczas rozmowy rekrutacyjnej, wiecie może? W jaki sposób sprawdza moja wiedze, jakims testem, czy tylko rozmową?
mgr. 2015-01-12 07:20:35
Byłem- zobaczyłem -wyjechałem. Ktoś dobrze napisał, że prezes burak.Nigdy więcej firmy MERX. a 1500 zł to kosztuje wiertła fi 14. kurs- programowanie i obsługa CNC to koszt ponad 2000zł. Nie bądźcie śmieszni klakierzy buraka.
Lech 2015-12-23 20:48:36
zaden kurs nie jest wymagany, zeby tam pracowac, rzadko kiedy przychodzi nowy pracownik ktory ma kurs, a jesli ma to i tak nic nie umie i jest na przyuczeniu. Przyuczenie polega na tym ze wrzucasz sztuki gdy masz juz wszystko ustawione, tylko zalezy od ciebie i od pracownikow na jakich trafisz czy sie czegos nauczysz, bo nie ma tam zadnego systemu nauki. trafiaja tam wiekszosci ludzie bez zadnego dosiwadczenia oczywiscie robia tam za male pieniadze jak sie czegos naucza to dostaja podwyzke ale szalu nie ma, jak kots juz cos umie to lepiej sobie poszukac inne firmy z branzy, bo niestety z wysokoscia placa nie sa najlepsi. minus to takze kieras tego zakladu, dziala demotywujaco na pracownikow, duzo ludzi odeszlo bo nie umieli sie z nim dogadac
Ciekawska 2016-09-12 19:25:04
A takie inne pytanie. Czy wiecie może czy klub rowerowy w tej firmie ma swoich pracowników czy to nie są pracownicy firmy?
Andrzej 2016-09-15 13:27:43
Maxcess Sp. z o.o. międzynarodowa firma z ponad 50-letnią tradycją w branży maszynowej (ok 30 km od Gniezna), głównie dla przemysłu papierniczego, poligraficznego, metalowego itd. poszukuje osób na stanowisko: Tokarz i CNC operator (sterowniki: Heidenhaim). Pracując 5 dni w tygodniu / 40 h zarobki ok 2500 netto (tokarz), ok 2700 PLN (CNC operator). Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV andrzej.soliwoda@maxcess.eu.
Zostaw swoją opinię o merx polska - Wągrowiec
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie merx polska