E-PRINT

Rydułtowy

Opinie o E-PRINT

konik-1 2010-03-03 15:02:54
otrzymałem propozycje zagospodarowania odpadów w tej firmie. Jestem z opolskiego (moja firma też). Dziękuję za informację.
Może ktoś mi powie czy ta firma działa legalnie?
Anonim 2010-04-10 21:47:20
Na prawde? Może wyjaśnij jak można założyć potajemnie firme? Każdy może ja założyc, jak zazdrościsz to też sobie załóż. A to może koleżanko ktoś ich tam rolował i woleli pójść tam gdzie ktoś zaoferował im lepsze warunki? Coś w tym złego? Każdy by tak chyba zrobił. No chyba że ty jesteś bezgranicznie lojalna firmie. A jeśli Ci pracownicy nawet wzieliby kontakty to co w tym złego? Chyba te osoby same je znalazły a poprzednia firma już zarobiła na nich. Niech znajdzie sobie nowych pracowników i oni niech szukaja nowych klientów. Widac że to za ciezkie dla wlasciciela firmy Menadzer. Firma jest tak silna jak jej pracownicy, a Menadzer widac ze jest chyba bardzo slaby. Pozdrawiam
anonim 2010-05-11 20:54:01
Jejku, a to nie mozna juz pracowac?? Czlowieczku, wez sie lepiej do roboty a nie placzesz i narzekasz. Zazdroscisz po prostu osobom ktorym sie cos udaje. Proponuje Ci wziasc telefon do reki to znajdziesz kontakty :) NIECH MOC BEDZIE Z TOBA!! Wierze w Ciebie
gość 2012-01-05 09:25:56
Człowieku weź się do roboty. Jak możesz pisać o nieuczciwości skoro sprawę znasz tylko z plotek? Znam właścicielkę i mam inne zdanie na ten temat. Poza tym w ramach wyjaśnienia przecież nie podpisała w poprzedniej firmie dozgonnej służalczości!!!! Nikt takich umów nie zawiera - zatem o czym dyskusja? Do roboty plotkarze. Ta firma działa legalnie - nie kłamcie - załóżcie okulary bez krzywego zwierciadła!!!
... anonim 2012-03-21 20:34:58
A to może być ciekawe. Prawda zawsze wypływa na jaw. Ciekawe co na to Firma Menager? Jeszcze nikomu nieuczciwość nie wyszła na dobre. Ale wiecie co żal mi go jest - TO ŻAŁOSNE!
anonim 2013-06-27 21:23:35
A może sami pracownicy, by się wypowiedzieli jaka panuje atmosfera wewnątrz firmy, co się dzieje, że obsługa jest nienajlepsza?
2013-10-01 08:22:19
Jeżeli ktoś był nie lojalny wobec pracodawcy to nigdy nie będzie lojalny wobec pracowników. Jak można mówić o sobie, ( usunięte przez administratora ) innego przedsiębiorcy. Co tu mówić o uczciwości.
E-PRINT 2013-11-14 10:43:29
Szanowni Państwo, uprzejmie informuję, że wobec licznych wpisów na portalu gowork zleciłam Kancelarii Adwokackiej prowadzącej obsługę prawną mojej Firmy podjęcie kroków prawnych celem ustalenia sprawców przestępstw zniesławienia Firmy.
Na chwilę obecną po ustaleniu adresów IP komputerów, z których wysłane były posty- dane otrzymane od administratora serwisu gowork- wszczęte zostały postępowania przygotowawcze celem ukarania sprawców przestępstw.
Mając powyższe na uwadze podkreślam, że każde zniesławienie Firmy lub pracowników Firmy spotka się ze stosowną reakcją prawną, w konsekwencji zaś Firma domagać się będzie odszkodowań oraz przeprosin na łamach prasy. Żadne zniesławienie nie zostanie bez reakcji.
Jedynie informacyjnie podaję, że anonimowość w internecie nie łączy się z bezkarnością.

Estera Cichy- Firma Usługowo Handlowa „E-PRINT” oraz pracownicy
hamilton 2014-03-31 22:15:04
po za tym raczej nikt nie piszę takich rzeczy o które E-Print mógłby się burzyć. Przynajmniej nie jest ich wielu ;)
Timek 2014-04-09 22:43:00
Mi tam się wydaje, że E-print w ogóle nie ma świadomości istnienia takiego forum. Mogliby się zdziwić co pracownicy o nich wypowiadają :)
alehandro 2014-05-21 22:04:57
LUBIE TO !
jodeł 2015-01-31 22:17:27
według mnie i tego co ja sprawdzałem to totalna cisza, nawet nie wiem czy ten przestój u nich to chwilowy czy nie ? pewnie ciężko tak stwierdzić. Ja myślę żeby w poniedziałek po prostu Cv i list motywacyjny wysłać im na maila i łudzić się ze sie uda i doceniął w e-princie że w szukaniu pracy wybrało się właśnie ich
Maniek 2016-05-12 23:17:11
No fajnie fajnie jest, co mam Wam powiedzieć, mi się bardzo rzecz podobała ze wszystkich stron, polecam
Zostaw swoją opinię o E-PRINT - Rydułtowy
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie E-PRINT