Opinie o DCC finanse w Bytom

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie DCC finanse. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie DCC finanse o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - zakładanie stolarki budowlanej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o DCC finanse w Bytom

Są warci sznura konopnego, a nie miejsca na rynku. Do windykacji podeszli klasycznymi metodami na które stać było i mnie, to znaczy przygotowanie pozwu i skierowanie sprawy do komornika w miejscu mojego zamieszkania i miejscu zamieszkania dłużnika. Formalności załatwiane na odległość, bez wychodzenia z biura.. Ich koszty w związku z tym ograniczone były do minimum. Pieniędzy nie ściągnęli ani grosza, po czym przysłali mi wezwanie do pokrycia i kosztów w kwocie zbliżonej do 1/3 długu, którego nie odzyskali !!!! Powiedziałem do słuchawki "gońcie się a jak nie do do sądu, wtedy pogadamy". Umowa przez nich podłożona jest wadliwie skonstruowana i tyle. Odradzam, i jeszcze raz odradzam a jak zobaczycie na ulicy od razu w pysk :)

legia102006
@444

Zgadzam się z opinią w 100%omijajcie tą tzw firmę w moim przypadku 6 lat ciężko pracowali, a dzwoniąc często dowiadywałem się, że ten pan jest na urlopie przy kwocie do odzyskania 10500 wywalczyli uwaga nieco ponad 13zl!!!!! I wysłali mi koszty do zapłaty blisko 8500zl.z czego koszty sądowe ponad 5000 zł. Oni szukają frajerów nie zaczynajcie z nim ostrzegam!! Szukajcie innych firm. Tam jeden pracownik odszedł od nich, bo też czuł się oszukiwany przez nich. Gdzie są inspekcje? Służby? Które nas przed nimi powinny chronić?!!!!

444 Nowy wpis

legia102006 Nowy wpis
@444

Michał Nowy wpis

Straszna firma, (usunięte przez administratora) naciągacze, przed podpisaniem umowy windykacji bardzo mili, zapewniają o jakże szybkiej windykacji długu, a tak naprawdę korzystają z nieszczęść ludzkich, gdzie ktoś ma problem z odzyskaniem dużych pieniędzy, wplątują tym samym w straszna umowę, nabijają później sobie jakieś wielkie koszty, są kompletnie nieskuteczni i obciążają tym wszystkim swojego klienta... Do tego bardzo niemili ludzie, traktyjacy po podpisaniu umowy swoich klientów bardzo znieważająco..

Eug

Dramat, wilki nie ludzie, przestrzegam każdego przed kontaktem z tą firmą..

poszkodowany Nowy wpis
@Eug

Marcin.H

Firma tragiczna - nękają telefonami, nie potrafią odzyskać należności a klient ma dodatkowe koszty z tym związane. Pozdrawiam Marcin.H

Aro
@Marcin.H

Potwierdzam . Firma nie dosyć , iż nie potrafi odzyskać należności to obciąża klienta kosztami , choć wg zapewnień i ustaleń koszty windykacji miały zostać potrącone z należności .

U mnie. To samo
@Aro

Zapłacił Pan?

@Marcin.H

Panie Marcinie Również jestem poszkodowanym, bardzo proszę o kontakt w sprawie tej firmy w wiadomości prywatnej ewelina.kryczka@gazeta.pl

@Aro

Aro Również jestem poszkodowanym, bardzo proszę o kontakt w sprawie tej firmy w wiadomości prywatnej ewelina.kryczka@gazeta.pl

@U mnie. To samo

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w DCC finanse rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Radca Prawny / Adwokat?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Magdalena

(usunięte przez administratora) w tej branzy, podejmują sie odzyskac dług po czym kontakt sie urywa, po dwóch latach przysyłają olbrzymi rachunek, nie odzyskując nawet 100zl … W trakcie podpisywania umowy zapewniają o braku dodatkowych kosztów oraz o weryfikacji dłużnika, gwarantują odzyskanie długu. Przestrzegam z całego serca, ludzie (usunięte przez administratora), nastawieni na zdobycie pieniądza kosztem czyjejś tragedii.

Przedsiębiorstwo Produkcyjno..

Współpracuję z DCC od wielu lat. Kilkukrotnie sprzedałem swoje należności i dostałem w terminie umówione pieniądze

Aleksandra
@Przedsiębiorstwo Produkcyjno..

Możesz coś więcej napisać o współpracy? Jak się ona zaczęła i jak oceniasz komunikację obu stron?

?

@Monika a jakie masz tu stanowisko ?

Bardzo słaba współpraca.

Tymek

Tylko, że to forum pracownicze nie jest właściwym miejscem na zamieszczanie uwag dla firmy!

stach

niestety ta firma to żart - zero profeski, przez ponad miesiąc nie potrafili nawiązać kontaktu, jak w końcu po której interwencji i prośbie raczył się ktoś odezwać telefonicznie i cos ustalił to potem dostałem maila wzywającego do wypełnienia załączonego dokumentu. szkopuł w tym ze znowu nie było załącznika ........... taka to firma

Marcin.H
@stach

Tragedia - firma jest porażką - miałem tylko dodatkowe koszty z tytułu odzyskania należności a nic nie odzyskali od dłużnika. Pozdrawiam Marcin.H

Izabela

Myślę, że opinie obecnych pracowników DCC bardzo by pomogły osobom, które rozważają wysłanie CV do firmy. Napiszcie proszę, czy polecacie tę pracę i dlaczego. Jak wygląda system motywacyjny?

alien

Nie zamierzam sobie dłużej strzępić języka na temat tej firmy, dlatego powiem tylko jedno: NIE POLECAM!!!

zmiażdzony
@alien

potwierdzam motłoch, brak szacunku dla pracowników, krzyczą, mobbing itd.

Natalia

Widać po opiniach, że to firma tak bardzo zmienia się na korzyść. Sadzicie, że warto aplikować?

Weronika

A jak oceniacie DCC finanse jako pracodawcę? Jesteś pracownikiem danej firmy? Jak przedstawiają się warunki pracy w DCC finanse? Czekamy na Twoją opinię.

Misiek

Tak to prawda, potwierdzam, bardzo profesjonalni są

Sebastian

Jestem Klientem Firmy, pracownicy z którymi miałem kontakt podeszły do tematu odzyskiwania należności bardzo profesjonalnie. Przedstawiciel przyjechał do mnie z dokumkentacją, a pieniądze odzyskuje ratalnie co miesiąc, Pracownicy wydają się wykwalifikowani i profesjonalni.

OLA!!

Nie polecam w ogóle tej pracy :) jedynie pracownicy są w porządku. Nowy koordynator nie obdzwania naszych klientów, nie było żadnej premii odkąd pracuje. Nie było żadnego wprowadzenia, żadnego szkolenia, posadzili przy komputerze i trzeba było dzwonić :) Nie miał za co mnie zwolnić, ponieważ miałam takie same wyniki jak koleżanki z pracy, więc poczekał do końca umowy i pod koniec dnia podziękował za współpracę :) mówiąc mu na koniec jakie jest moje hasło do laptopa, odpowiedział, że mu niepotrzebne bo ma administratora, więc zapewne nasze komputery były sprawdzane na bieżąco :)

bzik

Hahaha. Efekty..... ta...... premia..... jakieś drobne jeżeli wogóle jest.... ale przynajmniej nie ma złudzeń .....

czeko

Jest spoko. Jak ktoś się stara to na pewno zostanie zauważone. Można robić przerwy itd, byleby były efekty pracy. Liczy się wynik ;)

czeko

Wyślij cv na adres biuro@dccfinanse.pl

Zostaw merytoryczną opinię o DCC finanse - Bytom

DCC finanse
1.9/5 Na podstawie 20 ocen.
  • ul. Piotrkowska 270 lok. 209
    90-361 Bytom