Opinie o McDonald's w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy McDonald's. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie McDonald's na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Szczecin

Xxx

Nie uwzględnienie Bonifikaty i odmowa udzielenia rabatu na ważną bonifikatę do sierpnia nie polecam

Olek

@Gosc Zawsze pozostaje zmiana pracy jeśli jest tak źle. Spoko pracodawca i tyle w temacie.

Student2010

Praca jako zwykły pracownik jest w porządku gdy chce się tylko dorobić jako np. student lub podczas wakacji. Praca nie jest ciężka ani stresująca, kierownictwo i menagerowie są w porządku. Polecam tą firmę ale jako pracownik na wyższym stanowisku jako lider albo menager, możliwości awansu są realne przez co stawka się zwiększa, wystarczy się zaangażować w powierzone obowiązki. Standardy i zasady bezpieczeństwa są przestrzegane, atmosfera w pracy jest pozytywna, grafik raczej dopasowany do potrzeb. Faktycznie można dostać premię za dobrze wykonaną pracę w miesiącu i za zdane audyty. Polecam ale od razu aplikować na stanowisko lidera gościnności z pominięciem etapu zwykłego pracownika.

Gosc
@Student2010

Ale jestes naiwny.Wykorzystywanie na maxa tam jest.I malo bulą.A te kontrole to juz w ogole porazka t(usunięte przez administratora).Sciema ..wyrzucaja jedzenie a powinni dawac pracownikom a niewyrzucac do kosza..beznadziejnosc.

Irmina

Być może praca w firmie ie jest lekka ale są różne osoby i lubią różne prace!!

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie McDonald's. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Opiekunka osoby starszej w Niemczech
Szczecin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Szczecin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
Somepeople

Nie polecam pracy w tym miejscu. Ci wszyscy, którzy mówili o babach wyżywajacych się na pracownikach pracowali chyba w tym samym Maku co ja. Jak dbasz o swoje zdrowie psychiczne to lepiej idź do KFC, tam dostaniesz więcej kasy i nie będa ci ucinac wypłaty. Ktoś, kto jest niestabilny psychicznie nie powinien być na wysokim stanowisku, ale niestety, takie są realia. O ile ludzie są super to te babska na wyższym stanowisku potrafią się czepiać o to, że za wolno chodzisz. Autentyczna uwaga..

Jarek

Jak się pracuje w firmie? Tak dawno nikt nie pisał a przydają się wasze wpisy.

Iwona

Pracujesz w McDonald's w Szczecinie? Chętnie dowiemy się więcej na temat tego jak teraz wygląda Twoja praca. Czy w ostatnim czasie zaszły w niej jakieś zmiany?

hhj

@ledik myslałam, że jak dla syudentów to lepsza jest opcja umowy zlecenia? Wtedy taki student mają taką samą kwotę brutto na umowę zlecenie jak na umowie o prace dostanie wiecej, bo nie odchodzi ubezpieczenie emerytalne, wiec to dla studentów lepsze.

kamil

na start masz ok 1800 zl ale bezpieczestwo, fajnych ludzi itp

opolo

no to jest takie samo stanowisko dla każdego? no nie wydaje mi się, żeby tak było @tolik.. przeciez jest jakiś kierownik zmainy, jest sprzedawca, są Ci, którzy kompeltują zamówienia.. nie wszyscy robią wszystko na raz jednak i teraz ja zaczynam się zastnawiać czy Ty tam pracowałeś w ogóle i widziałeś?

Demi

Jak ktoś szuka pracy w McDonald's to mam dobrą wiadomość. Pojawiła się nowa oferta pracy. Nie wiem ile jest wakatów, a podobno sporo chętnych. Restauracja McDonald’s® w Oławie   ul. Ks. Franciszka Kutrowskiego 76   tel. 668 319 694  ... http://www.gowork.pl/praca_podglad,5709759?keywords=&region=

afc

(usunięte przez moderatora) to największy gbur jakiego można sobie wyobrazić. Nie przejawia za grosz szacunku do swoich pracowników o managerach nie wspominając. Wielki Pan boss.....pffff. nie warto sie tam przyjmować bo zostaniecie zmieszani z błotem prędzej czy później

róża

(usunięte przez moderatora) jest beznadziejna i poza pracą u p.k. niez nalazła nic, bo nic nie potrafi.dziwie się ,że wielkiemu panu p.k. jeszcze nikt nie narobił smrodu.powinni się zebrać i oskarżyć ,ale wcześniej nagrac. ps.pani (usunięte przez moderatora):-) niech się pani nie przejmuje opiniami, jest pani piękna ,mądra i bogata:) (usunięte przez moderatora)

Dobry duszek

Witam! Pracowałem u (usunięte przez moderatora) niecałe 3 miesiące, mimo chęci awansowania mnie przez (usunięte przez moderatora), wyleciałem po okresie próbnym, dbałem o wszystko , byłem pracowity, nie przychodziłem pijany , czy na kacu jak co po niektórzy. Pani (usunięte przez moderatora)wywaliła mnie . gdyż wybrałem 2 urlopy na rządanie, które mi przysługiwały i o których poinformowałem parę godzin, przed czasem pracy. W ogóle podejście (usunięte przez moderatora) do pracowników pozostawia wiele do życzenia, nie mówiąc o chamskim (usunięte przez moderatora)

witam!!! wiedzialem ,ze pani(usunięte przez moderatora) lubi dokuczac pracownikow i nie szanuje pracownika niedoslyszacej. sam zawsze wredna byla!

Asia

Anonimie, Czy (usunięte przez moderatora) ma dlugi karciane, czy tez nie. Czy ma kochanke w Policach, Wroclawiu, czy Zabrzu. To jego prywatna sprawa. Nie sadze, by to mialo zadecydowac o podjeciu u niego pracy. W ogole skad takie dosmysly?

K.

Wiele fajnych osób wiec chce się az chodzić do pracy. niezły ubaw i wiele miłych wspomnień. co do Pani (usunięte przez moderatora). to złego słowa nie powiem poniewaz nie miałam z nią żadnego spięcia. wystarczy dobrze pracować a do byle rzeczy napewno sie nie przyczepi

Katarzyna A.

heh w połowie można sie zgoodzić z opiniami innych ogólnie mówiąc to atmosfera jest ok :D no nieraz wiadomo że nie zawsze jest po myśli :)

suzi agip gorzów

to wszystko prawda o tej małej (usunięte przez moderatora)lubiła dręczyć pracowników w Gorzowie wielkopolskim. pracowała u nas 1rok i wszyscy menadżerowie przez nią odeszli z pracy. była osobom nie sympatycznom itd.

parówka

to wszystko prawda o (usunięte przez moderatora) lubiła dręczyc ludzi

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Szczecin

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

McDonald's