Opinie o McDonald's w Szczecin

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy McDonald's. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie McDonald's na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o McDonald's w Szczecin

Nie polecam!!!!!! Trzymajcie się z daleka, jeśli nie chcecie mieć zniszczonej psychiki

To ja
@Jan

Dokładnie wyniki a człowiek nie ten przyjdzie inny ..WYNIKI WYNIKI

Trochę sie bałam przez negatywne opinie ale jest naprawdę Ok - grafik rzeczywiście elastyczny, szkolenie tak jak trzeba - jest dużo możliwości spróbowania na różnych stanowiskach, menagerowie tez w porządku. Nie wiem czy coś sie tak zmieniło czy po prostu moje odczucie jest takie. Ja jestem zadowolona także polecam Ster :)

Jan
@Anonim

Masz na myśli relacje z kierownikiem? Już wcześniej ktoś pisał na ten temat. Az taki nadzór i nacisk na wyniki? Nie znalazłeś w tej pracy nic pozytywnego?

To ja Nowy wpis
@Jan

Dokładnie wyniki a człowiek nie ten przyjdzie inny ..WYNIKI WYNIKI

M

Dobra atmosfera, dużo zmieniło się na plus jakby bardziej zwracają teraz uwagę na komfort pracy pracowników i jest jakby jakoś przyjemniej tez kadra menagerska lekko się zmieniła jakby na plus No i dużo osób zatrudnili wiec już nie trzeba pracować za dwóch… mcd ster

Kto to Nowy wpis
@M

Kadra menedżerska może i tak ale zawsze nad nim stoi kierownik i wtedy obrywa że poszedł na rękę pracownikowi . Takze Zawsze jakieś konsekwencje ktoś poniesie mimo że ma rację .. LUDZIE DOBRZE się zastanówcie zanim tu przyjdziecie pracy ..

Obecny kierownik tragedia … (usunięte przez administratora), człowiek bez szacunku do drugiego człowieka. Szefostwo rozkłada ręce a wszystko zamiatane jest pod dywan. Jeśli nie chcecie mieć przetartej psychiki omijajcie tego maka, szczerze

Wujek Nowy wpis

Zgadzam się kierownik jest hmm no właśnie do niczego zero szacunku do personelu z dłuższym stażem .narzucanie swojej wizji mimo że nie ma racji ewedentnie to widać ..Zamiast ludziom podwyższyć jakieś dodatki to inwestycja w lokal żeby samemu mieć korzyść ..a ludzie przyjda inni takie podejście obecnego kierownictwa...

Wujcio Nowy wpis

Usunięte bo słowa prawdy były umieszczone a prawda zawsze w oczy kole ..Pracownik żeby nie mógł zaparkować pod pracą tylko niewiadomo gdzie .żenada ..kolejny brak szacunku dla personelu ...Jak macie zamiar przyjść do pracy do się upewnijcie czy będziecie mieli gdzie zaparkować auto .chyba że jesteście mgr ..

Anonim33

Najgorsza restauracjach sieci w Szczecinie . Kierownik nie radzący sobie z obowiązkami i kadrą. Faworyzowanie pracowników , najniższe stawki w mieście. Jednym słowem wyzysk z człowieka i brak szacunku dla wyrobieni norm. Stanowczo odradzam to miejsce do pracy. Zero polityki koleżeństwa i pomocy „. Nie przestrzeganie godzin odpoczynku.

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie McDonald's. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Inżynier budowy
Gryfbud Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
KK

Zdecydowanie NIE polecam pracy w McDonald's Szczecin. Nie dosyć, że zatrudniają wszystkich pracowników na 1/4 etatu - czyt. chorobowe, urlop - wszystko liczone z 1/4 etatu - to jeszcze podstawowa stawka jest poniżej najniższej krajowej i jest podbijana bonusem, co jest zabawne patrząc na to, że franczyza ma kilka restauracji i zdecydowanie stać ich na płacenie najniższej krajowej na podstawie. W związku z tym jak idziesz na L4 to dostajesz 80% ze stawki podstawowej poniżej najniższej krajowej (21,5) i jak to jest tydzień to z 10h. Osoby układające grafiki nie posiadają najmniejszej wiedzy co do prawa pracy. Nikt nie słyszał tam o dobie pracowniczej. Czasami zaczynasz pracę o 20, następnego dnia o 16. Brak szacunku w stosunku do pracowników. Nie polecam.

Jaka atmosfera jest między działami w McDonald's?

Czy w firmie McDonald's są regularne szkolenia pracownicze?

Xx

NIE POLECAM PRACY W RESTAURACJI MC STER!!!! Mobbing i umywanie rąk od tego funkcjonuje w tej firmie bez żadnego problemu. Omijajcie to miejsce!

ster

(usunięte przez administratora) pseudo menagerki. Omijajcie to miejsce

@ster

Ok, ok. A dasz znać czemu? Bo jednak warto wiedzieć jak człowiek się na rezygnację z pracy decydował

Agnieszka

Dzień dobry, jakie są warunki pracy w McDonald's w Szczecinie? Wiem, że firma zawsze w ofertach pracy sporo oferuje swoim przyszłym pracownikom. Napiszcie więc proszę jak to wygląda w praktyce akurat w tym miejscu.

@Agnieszka

Koszmarne. Wyzysk na całego.

Szymon
@Ania

Możesz napisać co masz na myśli pisząc o wyzysku? Płacą zdecydowanie za mało przy obecnych obowiązkach?

...
@Szymon

Mogliby więcej dawać

Kura
@Ania

Kierownik jest wrednym szowinistą. Jak jesteś ładna i przede wszystkim blondynką to masz szansę coś tam osiągnąć. Wyzyskują pracowników na maksa. Szczerze nie polecam.

Często zamówienia znikają ludzią musza sie prosić o zwroty ludzie a czasem zamówienie zniknie i zamówienia nie odzyskasz nie wazne ile wydałeś/as ja straciłem 84zl

Łucja
@Anonim

Jakim cudem? Chyba dostajesz paragon przy płatności więc powinno zwrócić??

Napiszesz coś o warunkach zatrudnienia?

Kropa

Zatrudniają cię na okres próbny miesiąc - okres wypowiedzenia trwa dwa tygodnie. Jak się pod nich nie dostosujesz to walą dyscyplinarkę

Koszmar. Wyzysk na całego

@Kropa

I na jakiej podstawie pracownicy dostają dyscyplinarkę? Przecież żeby dostać dyscyplinarkę trzeba spełnić konkretne warunki, to nie jest byle jaki papierek który ot tak można dać pracownikowi. Masakra.

Jak długo trwa proces awansu w McDonald's?

Agent

Proces awansu zalezy głównie od ciebie. Składają się na niego: twoja dyspozycyjność, jak szybko nauczysz się standardów i obszarów a następnie możesz starać się o awans. Warto także dodać, że nie do przeskoczenia jest również fakt trzy miesięcznego okresu próbnego podczas którego nie możesz zostać awansowany oraz z własnego doświadczenia dodam, że nie awansują osoby, której nie zna i aprobuje zespół menagerski. Także w zależności ten proces może trwać od 6msc i nie ma gwarancji, że kiedykolwiek go dostaniesz

Kropa

Szefowa w Szczecinku jest miła tylko do momentu podpisania umowy. Potem robi na przekór pracownikom i zachowuje się jakby za karę tam siedziała. Na dodatek straszy zwolnieniem dyscyplinarnym i nie jest to rzadkość w tym miejscu, że ktoś z takim zwolnieniem kończy prace. Strasznie niemiła i chamska osoba nie potrafiąca dogadać się z pracownikami. Kierownicy za to fajni, jednakże szefowa psuje cały klimat tego lokalu. Nigdy więcej pracy w McDonald.

Knychu

Nie polecam mc donalds w Galaxy zamawia się zestaw happy meal z chessburgerem to dostaje się ser z kotletem a gdzie reszta dodatków nie raz tam brałem i zawsze czegoś brakuje

porazka

szkoda ze firma reklamujaca sie stabilnym zatrudnieniem nie potrafi zapewnic umowy po okresie szkoleniowym

Smutek

Bardzo się zdenerwowałam, zamówiłam w McDrive 20 nuggetsow na spółkę z tata, dla mnie oczywiście miał być sos śmietanowy razy dwa i jeden slotko kwaśny dla taty. DOSTAŁAM DWA SOSY SLODKO KWAŚNE I CAŁA RADOŚĆ Z JEDZENIA SKOŃCZYŁA SIĘ NA 5 NUGGETSACH

Agnieszka
@Smutek

Widzę, że jesteś z tego powodu bardzo rozżalony. Mogłeś zgłosić ten fakt pracownikowi McDonald's albo Kierownikowi - wówczas na pewno wymieniliby Ci sosy. Dlaczego tego nie zrobiłeś? Fajnie byłoby, jakby jakiś pracownik McDonald's w Szczecinie zabrał tu głos. Chciałabym się dowiedzieć, jaki pakiet socjalny Wam tam oferują. Powiecie mi?

Polecam pracę w maku bardzo mili ludzie

Od pracownika do managera

Przepracowane 2lata. Ogólnie błędem jest postrzeganie McDonald's jako całości. Każda restauracja to inne miejsce, specyfika pracy tez się zmienia, a najważniejsze pracownicy managerowie i goście są inni. Nie wspominając już, że w Szczecinie są chyba 3 firmy (licencjobiorcy) obsługujące McDonald's. Jak na moje realia praca jest lekka, fakt przy dużym ruchu nie będzie obijania się, ale jeśli chcesz lekka pracę fizycznie szukaj w biurze. Wynagrodzenie, hmm... Nawet jeśli zaczynasz od minimalnej krajowej, tak u mojego licencjobiorcy (który płacił najgorzej ze wszystkich trzech) i tak łatwo jest o premię czy awanse, wystarczy wykazać że swojej strony zaangażowanie. Czy płacą mało? Zależy jak kto na to patrzy, jeśli jesteś managerem i bez większego wykształcenia jesteś w stanie zarabiać 3000 (netto/brutto) to już nie tak źle, jeśli spojrzeć na to że nie pracujesz szkodliwych waraunkach. Za chwilę ktoś zaoyta, ciekawe gdzie dostanę 3000 na rękę, nie odpowiem bezpośrednio, ale dam do myślenia, tam gdzie dałeś z siebie więcej niż powinieneś.

Zostaw merytoryczną opinię o McDonald's - Szczecin

• Jak się pracuje w McDonald's?

Zobacz opinie na temat firmy McDonald's tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 9.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w McDonald's?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

McDonald's