Opinie o Edugo (Nova Centrum Edukacyjne Sp. Z O.O.) w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja samochodów osobowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. w Warszawa

????????????

Zamknięcie szkół nie schowa ich przekrętów????????

????????????
@????????????

Miały być uśmiechy a nie znaki zapytania

@????????????

Już się sam zapętlasz - panie "buziak":) Powoli się wszystko wyjaśni - kwestia czasu. Jak w wierszu Tuwima. Idzie Grześ przez wieś, worek piasku niesie. A przez dziurkę, piasek ciurkiem, sypie się za Grzesiem...

Nauczyciel

Puk, puk... Spokojnie Grzesiu, nie denerwuj się. Piasek, papiery, dokumenty wszystkie są. Przyjdzie czas, przyjdzie odpoczynek, przyjdzie i puk, puk aż kukle będą piekły jak to mawia klasyk:)

Koronavirus

Od 16 marca 2020 decyzją rządu, na dwa tygodnie zostają zamknięte placówki edukacyjne, wyższe uczelnie, przedszkola. To dopiero początek a już wiadomo, że do wakacji sytuacja się pogorszy. I z początkowych dwóch tygodni, zrobi się niebawem dramat w Polsce! Większość nadal nie zdaje sobie sprawy, co ich czeka. No cóż, każdy ma własne priorytety - jeden dba o przetrwanie, rodzinę. Inny wolny czas poświęca na hejt.

P
@Koronavirus

Prawda to nie hejt Czy szkoła robi windykację? Czy szkoła płaci w terminie? Czy szkoła dba o uczniów? Czy szkoła odsyła dokumenty? Czy szkoła nalicza kary? Czy szkoła dba o pracowników? Gdzie tu hejt

@Koronavirus

Od 16.03 do dzisiaj to więcej niż dwa tygodnie i więcej dni do aktualnej daty 26.04 Ciekawe gdzie pracujesz z tą umiejętnością liczenia .. kiepsko

Olo
@P

Czy szkoła robi windykację? - Tak. Windykacja jest skutkiem niewywiązania się z umowy i jest wszczynana po prawomocnej decyzji sądu. Czy szkoła płaci w terminie? - Tak, jeśli pracownik wywiązał się z obowiązków. Czy szkoła dba o uczniów? Tak, dba. Problemy wynikają z zaniedbań słuchaczy a nie szkoły. Czy szkoła odsyła dokumenty? - Dane osobowe, RODO. Wyłącznie odbiór osobisty. Czy szkoła nalicza kary? - Tak, nalicza jeśli ma do tego podstawy. Czy szkoła dba o pracowników? - Tak dba. Gdzie tu hejt - Hejt jest wszędzie tam, gdzie brak jest obiektywizmu i wypisuje się jedynie to, co pasuje drugiej stronie. To by było na tyle a i tak za dużo czasu poświęciłam na wyjaśnianie rzeczy oczywistych. Coś za coś a nie coś za nic!

@,,

Polecam czytanie ze zrozumieniem. Ale wyjaśnię. Początkowo rząd wprowadził zakaz prowadzenia niektórych działalności tylko na dwa tygodnie. Już wtedy informowałem, że to będzie co najmniej do wakacji a sytuacja jedynie się pogorszy. I z początkowych dwóch tygodni, będzie kwartał lub dłużej. Ciesz się bo za chwilę będzie płacz i zgrzytanie zębów.

Jak Kuba Bogu tak...
@P

Może jesteś jedną z tych "artystek", która "pomylyła niechcąco" konta i zajumała kasę? A może jesteś jednym z tych "pracowników", który przypadkowo wcisnął enter w służbowym laptopie i dysk się sformatował a dane, które są własnością firmy? A może jednym z tych "uczciwych", którzy nie potrafią liczyć do 20 i nie wiedzą ile to 50%? Może jednak jesteś tą, która nie trafiała w klawiaturę i dane dotyczące sprawozdań do UM z frekwencji się nie pokrywały z rzeczywistością? A może jesteś byłym dyrektorem, który był odpowiedzialny i wyleciałeś na zbity pysk? Może jesteś jeszcze inny asem? - Pochwal się, ponarzekaj, popisz, że nie dostałeś/łaś kasy.

276 kk

. 276. Kto niszczy, uszkadza, czyni bezużytecznym, ukrywa lub usuwa dokument, którym nie ma prawa wyłącznie rozporządzać, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2.

@276 kk

Aga Gdańsk

Witam, czy są tu słuchacze tej szkoły, których placówki zostały zamknięte? Odzyskaliście swoje dokumenty? Oddział Gdańsk został zamknięty w zeszłym roku i do dnia dzisiejszego nie otrzymałam swoich dokumentów (świadectwo maturalne- byłam słuchaczką szkoły policealnej). Kiedy zadzwoniłam do placówki w Wawie, poinformowano mnie, że zostaną przesłane pocztą i tyle w tym temacie.... Podobno dokumenty zaginęły...Żenada!!!! Przetrzymywanie lub niszczenie dokumentów to przestępstwo art. 276 k.k. Może zagląda tu ktoś z pracowników NOVA i wypowie się w temacie. JAKIM PRAWEM PRZETRZYMUJECIE MOJE DOKUMENTY !!!!! Przestrzegam wszystkich trzymajcie się jak najdalej od NOVA!!!!!

@Aga Gdańsk

Podejrzewam że to dotyczy wszystkich zamkniętych szkół.Napewno jest dużo osób w takiej sytuacji Zgłoś to i załóż sprawę sądową w każdym mieście można uzyskać pomoc bezpłatnie. Proponuję powiadomić kuratorium.rzeczy z zamkniętych oddziałów gdzieś musiały zostać przewiezione pewnie do oddziału w Warszawie więc niech pracownicy Warszawy szukają w kartonach

@..

Oddział jest zamykany z dnia na dzień pracownicy na bruk a wszystko pewnie zjeżdża w kartonach do Wawy a w Wawie nikt tym się pewnie już nie interesuje.

Łatwo znalesc pracowników Nova

@Aga Gdańsk

To się obudziłaś rychło w czas. Przecież były dyżury do kilku miesięcy po zamknięciu oddziału i można było odbierać dokumenty bez problemu.

Jak Kuba Bogu tak...
@Aga Gdańsk

Ja przestrzegam przed wszystkimi, którzy mają "kiełbie we łbie", są roszczeniowi, czekają aż im ktoś po nos podsunie, za nich pracę zrobi, itd. Tak się zachowują ci, których mamusia ciągle niańczyła i za nich wszystko robiła. To jest dopiero żenada!

logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dobre Miasto
Dfm Sp. z o.o.
Magda

Uczniowie z wrocławskiego oddziału do dzisiaj nie dostali zwrotu pieniędzy za nadpłacone czesne!!! Termin zwrotu minął 1 listopada 2019 roku. Nie ma żadnego kontaktu z tą szkołą. To są (usunięte przez administratora) Ja osobiście będę zgłaszać tą sprawę na policję, mam już dosc.

@Magda

Kontaktuj się z Warszawa.to oni teraz odpowiadają za wszystkie płatności itp

KAsia
@Warszawa

Ma ktoś kontakt do Warszawy bo sekretariat nic nie zdziała

@KAsia

Bo nikogo nie ma w sekretariacie - wszyscy się pozwalniali.

@KAsia

Poproś o numery telefonu dziewczyny z innych oddziałów

@Ania

Ktoś z Warszawy chyba pracuję?

KAsia
@.

Ludzie w oddziałach nie podają numerów nie wiem boja się ?

@KAsia

Zadzwoń jak nie będzie chciała podać telefonu do osób decyzyjnych z Wawy to weź id niej imię i nazwisko i do niej skieruj skargę będziesz mieć oficjalne pismo więc albo pracownik weźmie na siebie odpowiedzialność za cudze decyzję lub poda telefon do decyzyjnych osób w Warszawie No chyba pracownik sekretariatu nie będzie chciał brać na siebie odpowiedzialnosci

@Magda

Uczniowie jedynie, co mogą zrobić, to zgłosić sprawę na policję. Nie liczcie na to, że ktoś zwróci wam pieniądze. Nie nękajcie dziewczyn z sekretariatu, bo one nic nie mogą. Nie dadzą wam kontaktu do Warszawy, bo zostaną zwolnione dyscyplinarnie. Mogą jedynie przekazać wasze pismo do kierownika, a ten do Warszawy. Tylko, że z tego i tak nic nie wyniknie.

Rodo nie dotyczy telef firmowy
@!

Od kiedy zwalnia się za podanie komórki do osób które nie płacą Rodo nie obowiązuje firm to nie są telefot prywatne tylko firmowe

!
@Rodo nie dotyczy telef firmowy

Jeżeli zostanie wydane polecenie służbowe, a Ty go nie wykonasz. Skoro wszyscy tu piszą, że w sekretariacie im nikt nie chce podać takiego numeru, to znaczy, że ma zakaz jego podawania. Czy to tak trudno zrozumieć. Nie chcą Ci zwrócić pieniędzy, to idziesz na policję i zgłaszasz. Nie bardzo rozumiem w czym tkwi problem

Hihi
@!

A kto wydał takie polecenie? Może sam pracownik żeby usprawiedliwić swoje tchorzoswo

@Hihi

Polecenia wydaje główna dyr. A do niej telefonu nie dostaniesz, bo sekretariat też go nie ma.

@.

Jakby podanie numeru mogło coś dać to sami pracownicy, którzy nie dostają wynagrodzeń nie pisaliby tutaj o tym tylko dzwonili. Niestety nie ma co się łudzić, że telefon załatwi sprawę. Polecam wysłać oficjalne pismo do Warszawy z wezwaniem do zwrotu pieniędzy na numer konta, poczekać maksymalnie 2 tygodnie i zgłaszać sprawę do odpowiednich instytucji. Niestety, ale telefonicznie mogą tylko naobiecywać a i tak nic z tego nie wyniknie ;)

Kasa
@...

Skoro szkoła utrzymuje się z dotacji z urzędu miasta to powiadom urząd miasta . W końcu wynagrodzenie jest z kasy urzędów miast a szkoła musi rozliczyć się z dotacji.

@Kasa

Ja akurat problemów z wynagrodzeniem nie miałam jak tu pracowałam, odnoszę się tylko do tego co piszą tu inni ;)

Wi@f12

Zakończyłam w lutym pracę w jednym z oddziałów i do dzisiaj nie dostałam WYPŁATY ZA LUTY!!! To jest skandal, nie wiem co robić, chyba wytoczę sprawę do sądu...

@Wi@f12

Zgłoś sprawę do inspekcji pracy . Napisz tez oficjalne pismo do kadr

Wi@f12

Nie jestem bogata, kasa miała być wypłacona w marcu, a potem odwlekali że już niedługo, że w ciągu kilku dni a teraz to już żadnego kontaktu na emaile nie odpisuja nic

@Wi@f12

Ścigaj Warszawę oni odpowiadają za wszystkie kwestie finansowe

Pip

Złóż sprawę do pip u Siebie w mieście i odrazu w Rawie.bedzie podwójna kontrola to odrazu ci przeleją a firmie nalicza karę .jeśli to pierwsze to kara z tego co kojarzę to 5 tys jeśli to kolejne skargi to kwoty są większe.pip zrobi to za Ciebie i pracodawca musi ci przelać kase

Um
@Wi@f12

Zgłoś brak wynagrodzenia również do urzędu miasta

@Wi@f12

Sprawę zgłaszasz do PIP w Warszawie. Jest to bardzo proste, robisz to przez Internet. Zrób zdjęcie umowy i dołącz w załączniku, a w treści pamiętaj by napisać dokładne dane firmy (spisz z umowy). Ważne, że jeżeli pracowałaś w innym mieście to napisz o tym i podkreśl, że sprawę kierujesz do PIP warszawskiego dlatego, że w siedzieć firmy znajduje się księgowość, która odpowiada za naliczenia i zlecanie przelewów. W PIP warszawskim firma jest już znana, więc przyspieszysz działania. Pamiętaj, że im dłużej czekasz tym bardziej zmniejszasz swoje szanse na odzyskanie pieniędzy. Pamiętaj, że jest okres przedawnienia, po którym już nie będziesz mogła o nic się ubiegać. PIP ma miesiąc czasu na zapoznanie się ze skargą.

Patryk

(usunięte przez administratora) Czy was przypadkiem nie (usunięte przez administratora) Zabierać 4tys z konta. Wiecie (usunięte przez administratora) o kim mówię. Jak cię spotkam w tym świecie. To nogi z (usunięte przez administratora) powyrywam. I każe kaczkom (usunięte przez administratora)wam do tych posklejanych (usunięte przez administratora)

Hhhj
@Patryk

Rozwiń proszę temat o czym mówisz?

ByłyPracownik

Nie życzę nikomu. Praca nie jest zła, ludzie są bardzo pomocni i życzliwi ale osoby zarządzające zwalniają bez żadnego zastanowienia, ciągla rotacja zarówno wśród nauczycieli jak i obsłudze. Oddziały są zamykane z dnia na dzień, siedzisz jak na szpilkach. Po roku pracy otrzymałem 80zł podwyżki a onbiecywano mi 500zł. Co więcej, za ta podwyżkę musiałem dłużej pracować bo godziny mi się nie zgadzały. Całe szczęście juz sie zwolniłem, ale pieniędzy jeszcze nie mam a minął już prawie miesiąc

@ByłyPracownik

Rozumiem, że dokumentację masz/miałeś prowadzoną wzorowo i nigdy nie odwoływałeś lekcji (największy zarzut słuchaczy, że odwoływane są zajęcia). Najpierw się trzeba wywiązać rzetelnie z obowiązku, nie odwoływać zajęć lub wyznaczyć zastępstwo i nie narzekać na pracodawcę tylko na własne nieudolności, zaniedbania, (usunięte przez administratora)

Śmiechu warte :) dacie radę

@PiotEr

Nie jestem nauczycielem :) W niedługim czasie otwieram sprawę w sądzie o niewypłacenie wynagrodzenia. @PiotrEr -jak nie masz pewności kogo nazywasz kłamliwym niekompetentnym pracownikiem to lepiej w ogóle się nie odzywaj

Koronavirus

Jak myślicie do kiedy ten stan będzie trwał?

PiotEr

Jajca są takie, że stanęłaś okrakiem... Więc masz co chciałaś.

Nauczyciel

Na razie jest jak dotychczas - bez zwolnień. Podobno będzie kształcenie internetowo. Słyszałem, że Kuratoria przygotowują platformę do nauki online.

Oga

Tu nie wypłacają pieniędzy na czas, trzeba się prosić. Najgorsza firma z jaka miałam styczność. To są jakieś jaja.

Póki co pracujemy ale nie pełne godziny co do wynagrodzeń nic nie wiadomo nic nikt nie mówi co dalej

Ph
@Nauczyciel

To jest pseudo „szkoła”, wiec ciężko mi uwierzyć o tworzeniu specjalnej platformy :)

Śmieszne

Usunęli zapytanie, odnośnie Pani Izy kuczaj. Print screan i tak został zrobiony.

Witam czy ktoś z obecnych może podać imię nazwisko Pani z języka polskiego pilne plisss

@Kasia

Oczywiście, że możemy. imię:Rodo, nazwisko: Rodo.

Ada

I co to teraz będzie? 80% firm ma zwalniać. Wysyłam cv i od trzech tygodni nikt się nie odzywa. Jakaś masakra.

La

Nie polecam szkoły Novy w Bialymstoku. Ile pieniędzy straciłam to już nie powiem. Tragedia i tyle, mogłabym więcej napisać, ale Ci co dali negatywne opinie wiedza o co chodzi. Nie polecam !!! Idźcie gdzieś indziej, ale napewno do tej szkoły stanowczo NIE!!!

Jankowskiego z Gdańska hehe

PiotEr

Trzeba wszystkich podać do sądu nawet sąd do sądu i sędziego do niego, by nie było byle jakiego, za wyjątkiem uczciwego:)

Nauczyciel

To prawda. Na zajęciach często zwracam słuchaczom uwagę aby nie lekceważyli frekwencji bo będą musieli płacić z własnej kieszeni. No cóż, nie docenia się tego co dane za darmo, więc się tego nie szanuje. Odwrotnie bywa jak się samemu na coś ciężko zapracuje.

Słuchacz

Czy ktoś wie, czy sekretariat w Warszawie pracuje czy jest zamknięty z powodu koronowirusa? Nie mogę się dodzwonić..

@Słuchacz

Tak chwilowo jest nieczynny ze względu na wirus... niestety.

Słuchaczka

I wszędzie tak czy tylko Warszawa zamknięta?

Agata
@Słuchaczka

Lublin pracuje

@Agata

Nie wprowadzaj ludzi w błąd!!! Administracja pracuje szkoła NIE.

Joanna
@Agata

Dokładnie, Lublin pracuje i wydzwania żeby płacić! Bo żeby kasę wziąć to od razu a żeby zorganizować normalne zajęcia to z tym gorzej! Odwołują w ostatniej chwili a potem opłaty naliczają nikomu nie polecam, mam nadzieję że ktoś się w końcu za nich weźmie.

@PiotEr

Ale pytanie dotyczyło tego czy pracuje sekretariat więc gdzie Pani Agata wprowadziła w błąd? Nikt nie pytał o to czy są zajęcia

@Słuchacz

A jednak otrzymałem z sekretariatu z Warszawy odpowiedź, że jest on zamknięty do odwołania. Jakby się jescze ktoś zastanawiał, czy da się coś teraz załatwić ;)

Y
@Joanna

Żeby tylko to, po skończeniu szkoły męczą słuchaczy pismami o wezwaniach do zapłaty, sądu, straszą komornikami bezpodstawnie. Ludzie nie warto chodzić do tej pseudo „szkoły”, lepiej zaoszczędzić pieniądze i iść na studia zaoczne...

@Joanna

Wydzwaniają bo nie mają jak pracownikom zapłacić :) Windykacja to ostatnia deska ratunku na otrzymanie wynagrodzenia

Koronavirus

Jeszcze kilka miesięcy i gdzie wy "najlepsi pracownicy" będziecie pracować jak wszystko padnie...

Asia
@Y

Ale nic nie bierze się z niczego. Jeśli się nie płaci to naturalna kolej rzeczy ze są wezwania itp. Niestety sporo ludzi nie płaci różnych swoich zobowiązań...

Maja

A odział w Krakowie został zamknięty?

Anka
@Maja

Tak, pracownicy i uczniowie zostali na lodzie...

@Anka

Ciekawe który oddział będzie następny... Najlepiej przyjąć kasę za egzaminy, czesne itd a potem z dnia na dzień zamknąć oddział

Podobno Katowice zamykają

Pr

To panie ze sprzedaży się nie popisały pewnie teraz firma im wystawi rachunek za poniesione straty. Oddziały padają, nabór kiepski, a pieniądze państwowe trzeba będzie oddać.

...

W sumie to zamykają i tak po kolei więc to kwestia czasu aż zamkną wszystko

@...

To w jakich miastach jeszcze mają szkoły?

Chyba Poznań, Kielce, Warszawa, Białystok i Lublin

&

A było 25 oddziałów....

@...

Do Warszawy to nawet nie można się dodzwonić tel są nie poprawne albo wyłączone

Jola

Naprawdę ???? Ja od września próbuje odzyskać pieniądze za kurs który się nie odbył prawie 2 tys a Pani Kierownik nigdy nie ma odsyłają mnie do Warszawy chociaz to u nich wpłacałam . Najlepiej brac a już oddać nie łaska

@...

W tej szkole pracownicy o wszystkim dowiadują się ostatni nikt o niczym nie mówi a z dnia na dzień dowiadujesz się ze za tydzien nie masz pracy. Zmiana dziewczyn z Lublina nic nie da. Nie ma żadnych telefonów o tym co się dzieje w firmie jak dalej będzie funkcjonować nie rozumiem jak pracownicy mogą się dowiadywać ostatni o wszystkim ludzie

@Ex

Zgadzam się z dnia na dzień się dowiedziałam ze zamykają oddział a można było normalnie nas poinformować miesiac wcześniej my tez mamy rodziny kredyty . W tej firmie każdy wymaga a nikt nie przyjedzie i nie zapyta jakie mamy problemy jak można pomoc

@Jola

Jeżeli masz umowę i dowód wpłaty to złóż pozew do e-sądu. Bedą mieli nakaz zapłaty od sądu. Całą Polskę obsługuje e-sąd lubelski. Nie trzeba prawnika, można samemu sobie poradzić.

Ew
@Kasia

Bo ruszył proces przeciwko głównej dyr i tym się pewnie teraz w Warszawie zajmują i nie mają czasu odbierać telefonu.

@Jola

Jola to duża kwota, policja przyjmie od Ciebie zgłoszenie, że dostałaś oszukana. Możesz, a nawet powinnaś to szybko zgłosić.

Ala
@Jola

Pani Jolu kierownik tu nie ma nic do powieszenia nie on decyduje czy zostaną zwrócone pieniądze. Proszę pisać do Warszawy tam jest glowna dowodzaca. To jest najgorsze że wszystko zwalane jest na kierownikow i oni przyjmuja to wszystko na siebie..

Tosia
@Ew

Telefony w warszawie zostały zablokowane. Zatrudnili ukrainki i nie można się dogadać...

@Pr

Nikt nie zdziała cudów ze sprzedażą.. dziewczyny robiły co mogły A nagonka na nie to czyste pomówienia. Jest taka jedna z Poznania która o wszystkim donosi A sama guzik robi :)

Jestem ciekawa o kim piszesz z Poznania?

@Ew

Kasia możesz coś więcej powiedziec o jaki proces chodzi jest szansa na odzyskanie opłat za kurs ?

...)
@Ex

Proces dotyczy wyłudzenia dotacji. Ty jeżeli chcesz odzyskać pieniądze musisz o nie walczyć. Zgłoś się na policję i załóż sprawę. Z własnej woli nie zwrócą Ci pieniędzy.

Pr

To nie są pomówienia. Te panie wyrzucały z pracy bez skrupułów ludzi.

Pewnie o Tobie skoro pytasz :)

@Pr

Wyrzucaly? One? Czy raczej za poleceniem MB to jest największy powód wszystkiego co się działo i dzieje w firmie. Ktoś robi coś rękoma innych.

@...)

Aha jasne. Czyli ze prwnie resztę szkół zamkna

Bo właśnie nie bo ja nie z Poznania

Na miejscu reszty pracowników składałabym wypowiedzenia bo za chwile zamkna oddziały i będą musiały się mierzyć z wkurzonymi ludzmi

@Ex

Co wiecie na temat zamknięcia reszty szkół uciekać ? Zwalniać się ? Poradzicie ?

!

Tak one wyrzucały i to była ich sprężyna. I miały z tego ogromną satysfakcję. Więc ich nie broń.

Wszystko na to wskazuje.

@!

Nie wnikam jakie miałaś kontakty z działem marketingu Ale nikt nikogo nie zwalnia bez przyczyny. Powtarzam po raz kolejny to nie była ich decyzja, na wszystko miały polecenie..

@,,

Czy ktoś może coś więcej powiedziec co dalej ze szkołami zamkna czy jak ? Pomóżcie pracownikom którzy nie wiedza co robić

Uciekać póki można, jeśli nie chcecie sprzątać tego bałaganu. Ale decyzja należy do was ;)

@Anka

A jak wyglądała procedura zamknięcia odzialu ?

Elka

W zasadzie powinni dać wam odprawy, bo następuje redukcja, restrukturyzacja, zamknięcie. Jak zwał tak zwał. Nic nie mówią i zwalniają tylko po to, aby nie dać odpraw.

Mm

Oczywiście, że uciekać. Tam gdzie zamkneli odziały pracownicy nie dostali wypłat.

!

W taki sposób mnie zwolniły. Powody wyssane z palca. Widzę jednak po twojej wypowiedzi, że je bardzo dobrze znasz.

@Maja

Nie ma procedury. Będzie telefon, że jutro już ma nikt nie przychodzić do pracy i tyle.

Ex

Szalały, szalały, aż w końcu same wyleciały. Zwalniały ludzi, bo za mało telefonów wykonanych, bo za mało spotkań umówionych, bo za mała sprzedaż. Morał: kto mieczem wojuje ten od miecza ginie.

@Pr

Jestem w szoku!!! Ktoś napisał, że one po 8 tyś zarabiały!!!

Ktoś

A do mnie dotarły informacje, że Lublin też.

@Ex

Wykonywały tylko polecenia i dziwne macie podejście bo też byłam pod nimi też byłam przez nie kontrolowana i mnie nie wyrzuciły i też nie było sprzedaży. Firma ma wiele za uszami Ale prac brudy na marketing mega słabe..

Ex

Wszystkich wyrzucić nie mogły, bo w tej firmie nikt już nie chce pracować. Brak jest CV. Ty jako NICK podajesz były pracownik, rozumiem, że się sama zwolniłaś. Ciekawe jaki był powód?

@Ex

Tak sama się zwolnilam bo znalazłam po prostu inna lepsza pracę Ale to nie powinno mieć dla Ciebie żadnego znaczenia.

@Ktoś

Lublin tez zamykają ?

@Maja

(usunięte przez administratora) Kto przyjmie do pracy panią po liceum która ma w cv prace w takiej firmie ?

@Ewa

Czyżby Panie od sprzedaży i marketingu z Lublina nie potrafiły wyszkolić nawet oddziału który miały pod nosem tak żeby były wyniki? :D

Lublin
@...

Lublin nie ma kasy ani dotacji i nie ma z czego się utrzymać jak większość oddziałów... żal

Ktoś
@Ewa

Przecież panie od sprzedaży padły, to Lublin nie jest już potrzebny. W zestawieniach jest na ostatnim miejscu. Nauczycieli brak, kierownika brak.

Słuchacz

Poznań chyba tez nie stoi najlepiej Pani dyrektor na Zwolnieniu bo w ciąży, zastępca się zwolnił, Pani kierownik również w ciąży a i doszły nas słuchy ze nauczyciele odchodzą :( szkoda bo to całkiem fajny oddział jest/był

ex pracownica
@Słuchacz

Jak czytam te wszystkie wpisy, to dziękuję Bogu, że zwolniłam się sama w styczniu... jak widać wszystkie oddziały padają. a panie z Lublina? zwolnione przez Panią zarządzającą? przypuszczam, że tak, bo po kilku miesiącach pracy tam, miałam wrażenie, że marketing życie by oddał za tą "pracę ". do tej pory jak o tym myślę, to czuję niesmak.. przypuszczam, że pozostanie na lata. Ktoś wyżej pisał, że prosi o radę w kwestii obecnych pracowników. Co robić? Pozostaje tylko jedno - uciekać.

@Słuchacz

No nowa Pani kierownik z Poznania swoim zachowaniem zniechęciła wszystkich ze nauczyciele odchodza bo nikt nie chce tam pracowac

?
@Ex

To właśnie tak rekrutuje dział sprzedaży. Najpierw zwalniają a potem zatrudniają przypadkowe osoby. Dobrze, że straciły swoje stanowiska. Tylko pytanie, czym się teraz w firmie zajmują? Sprzątaniem?

@Ex

Oby nie przyjęli tych wypowiedzeń nauczycieli, chcemy skończyć ta szkołę. Teraz nawet nie wiadomo do kogo się zgłosić o pomoc.

@Ex

Jak się zatrudnia ksiezniczki i rozczeniowe osoby to nikt z takimi nie chce pracować. Zmieniajcie szkołę A pracownicy niech uciekają szkoda ludzi.

@Słuchacz

Poznań-szkoła bez dyrektora? To nie ma racji bytu! Jak chcesz skończyć szkołę? Kto dokona klasyfikacji? Kto wyda świadectwa? Kto zorganizuje egzaminy zawodowe? Kto będzie podejmować bieżące decyzje? Szkoła bez dyrektora, to już nie szkoła!!!

@Nauczyciel

Teoretycznie dyrektor jest tylko....na zwolnieniu lekarskim. Może wróci?

@Słuchacz

A czemu nauczyciele składają wypowiedzenia nic nie słyszałam nie ma zajęć ?

@Marta

Nikt nie potrafi wytrzymać z kierowniczka

@.

Nie prościej zwolnić kierowniczkę niż żeby nauczyciele odeszli przecież szkoła padnie bez nich

@Nauczyciel

Czy zajecia w Poznaniu są odwołane ?

@Słuchacz

Dyrektor na zwolnieniu ciażowym raczej już nie wróci, a to ozacza, że szkoła jest bez dyrektora. Ta firma pada, oddziały są zamykane jeden po drugim potem trudno jest odzyskać papiery. Jeden wielki cyrk.

@...

Panie z Lublina wolały jeździć w delegacje, za które dostawały tysiaka niż przejść na drugą stronę ulicy na szkolenie lubelskiego oddziału. Opisy z delegacji: "dopilnowanie zmiany hasła na komputerze kierownika" Ehh pracusie Nawet jak siedziały w sali obok to dzwoniły na sekretariat zamiast się przejść :) Pamiętam jak jedna z nich szkoliła pracownika z Lublina, nie wiem czy 5 minut jej to zajęło- to jedyne szkolenie jakie się odbyło w Lublinie, poza zamkniętymi drzwiami więc nawet nie wiem o czym była rozmowa. Całe szczęście i one doczekały się zwolnienia i nawet włażenie w d*pę MB nie pomogło Odradzam wszystkim tą firmę. Nie zapisujcie się do szkoły i nie przyjmujcie ofert o pracę. Przede wszystkim też szanujcie osoby, które tam pracują bo nie jest lekko

@Maja

Mam nadzieje ze Lublina nie zamykają jednak. Wsadziłam tam trochę kasy, jestem na 4 semestrze i zapłaciłam za egzamin. Nie straszcie ludzi. Kto mi za to odda ?

Koniec
@ByłyPracownik

szkolić ? Najpierw trzeba by było mieć jakieś kompetencje, coś wiedzieć a nie brać kasę za siedzenie na kamerach

@Koniec

Teraz niekiedy lepiej jak ich nie ma nic się niezmienionym dalej jesteśmy skazani sami na wszystko ze swoimi problemami. Pracujewodziale który nie ma dotacji nie ma kasy na zwroty za czesne na wyplaty i niktsietym nie interesuje zostałyśmy sama z problemami i jak w tej sytuacji mamy się skupić na oracy jak nie wiemy czy dostaniemy wyplate

@Ex

Przecież M. Nie była żadnym dr tylko zwykły spec ds marketingu. 8 tyś zarobku? Tylko Panie z Warszawy tyle mają. Wynagrodzenie z Lublina niskie jak pozostałych :)

@Ex

Dzień dobry Uprzejmie informuje że jako nowy KO nie zdążyłam jeszcze poznać słuchaczy i nauczycieli. W związku z tym pomówienia pod moim adresem na tej stronie są nieprawdziwe. W związku z sytuacją dotycząca pomówień w kwestii mojej osoby i naruszenia mojego dobrego imienia uprzejmie informuję że zgodnie z prawem karnym i cywilnym zgłaszam temat na policję w celu zidentyfikowania osób i IP komputerów postów które naruszają moje imie w celu rozpoczecia postępowania oraz wnosze sprawe na droge sadowa z powództwa cywilnego. Informacja dotyczy postów na stronie pod moim adresem

Dyrektor Szkoły
@Słuchacz

W imieniu swoim jak i nauczycieli chciałabym poinformować ze wypowiedzenia nie miały związku z pracą kierownika oddziału. Proszę nie pisać bzdur nie znając faktów. Nauczyciele są i nikt nie odchodzi. wszystkie zajęcia w szkole w Poznaniu odbywają się zgodnie z harmonogramem zajęć widocznym na stronie szkoły.

@Marta

Nikt nie straszy. Jak jesteś na 4 semestrze to zapewny wiesz, że do szkoły wkroczyła policja, że prokuratura zbiera dowody. Inne oddziały zamykali i nikt się uczniami ani pracownikami tam nie przejmował i pieniędzy nikt nie zwrócił.

@Ola

Dzień dobry Uprzejmie informuje że jako nowy KO nie zdążyłam jeszcze poznać słuchaczy i nauczycieli. W związku z tym pomówienia pod moim adresem na tej stronie są nie prawdziwe. W związku z sytuacją dotycząca pomówień w kwestii mojej osoby i naruszenia mojego dobrego imienia uprzejmie informuję że zgodnie z prawem karnym i cywilnym zgłaszam temat na policję w celu zidentyfikowania osób i IP komputerów postów które naruszają moje imie w celu rozpoczecia postępowania oraz wnosze sprawe na droge sadowa z powództwa cywilnego. Informacja dotyczy postów na stronie pod moim adresem W przypadku zwolnienia mnie na podstawie pomówień i insynuscji tego posta mam prawo wnieść sprawę o odszkodowanie finansowe od osób które sie do tego przyczyniły.

@Słuchacz

Dzień dobry Jako nowy KO uprzejmie informuje że Pani Dyrektor układa plan.zajecia się odbędą.Nauczyciele pracują. Co więcej informuje że dla nauczycieli i sluchaczy dostępne są jednorazowe bezpłatne zajęcia z samoobrony i jogi a kolejne w przygotowaniu. Pozdrawiam

?
@KO

Nie bardzo rozumiem....pani dyrektor jest na zwolnieniu lekarskim i układa plan zajęć? To znaczy, że pracuje. Zatem należy to zgłosić do ZUS. Bo na zwolnieniu pracować nie można.

Dyrektor
@?

Stwierdzenie „dyrektor układa plan” jest stwierdzeniem ogólnym bo tylko dyrektor ma takie obowiązki. Każdy zna swoje prawa i wie kiedy może pracowac a kiedy nie wiec proszę mi niczego nie insynuować. A jest tez ktoś taki jak p.o dyrektor.

@asia
@Anka

Ale przecież działa sekretariat normalnie.

Ewelina
@...

A jakie pojęcie moga miec o szkoleniu dziewczynka z nadwaga po liceum plastycznym i druga podstarzala tleniona blondynka? Bez komentarza...

Moniczka
@ByłyPracownik

Nie chcialo im sie ruszyc tyłka bo lepiej siedziec i filmiki na yt ogladac... wielkie panie od marketingu. Zero kompetencji a ego wielkie jak ich tyłki. I do tego analfabetki ktore nawet najprostszego zdania nie potrafily sformulowac. Ech gwiazdy szybko zgasly???? pani Marta i pani Ewelina- (usunięte przez administratora) wodorosty i muł a do tego obecnie posmiewisko (pani-Celowo z malej litery)

@Maja

Jak się nie ma efektów w pracy - brak naboru, to nikt normalny dokładał nie będzie do interesu. Firma, szkoła, prywatny biznes musi zarabiać i być rentowny. Pieniądze pochodzą z efektywnej pracy ludzkiej a nie z kredytów bankowych jak w polskim rządzie. Odkąd pamiętam zawsze budżety w PL były deficytowe i oparte na kredytach, których efektem jest robienie Polaków w bambuko za sprawą inflacji. Później politycy wszystkim wmawiają, że prywaciarz to zło wcielone i...

słuchacz Poznań

co w takim razie z oddziałem Poznań? też słyszałam, że nauczyciele się zwalniają, pani Justyna (super dyrektor), na zwolnieniu lekarskim:( kto w takim razie zajmie się słuchaczami, harmonogramem, egzaminami zawodowymi?;( jestem szczerze zmartwiona, p. Justyna świetnie panowała nad wszystkim. Nowy kierownik nie ma jak widać pochlebnych opinii. Te sympatyczne dziewczyny co były w sekretariacie też szybko zniknęły..chyba jednak źle się dzieje.

@słuchacz Poznań

Radzę poznać panią kierownik a nie sugerować się opiniami. I z tego co ja wiem nikt się nie zwalnia, czyli kolejna plotka.

słuchacz Poznań
@.

fakt, bez sensu kierować się pogłoskami. może racja, że plotka goni plotkę i mam nadzieje ze nie mq czym sie martwić

@słuchacz Poznań

Nie trolluj, nie panikuj, nie wymyślaj plotek i ich nie rozsiewaj.

Kari

Wkońcu sie ta sprawą zajeła policja w lublinie banda oszustow

@Kari

Policja zajęła się oszustami - słuchaczami, którzy poświadczali nieprawdę, składając własny podpis w dokumentacji i tym samym potwierdzając obecność na zajęciach. Dlaczego poświadczali nieprawdę? Ponieważ brakowało im 50% frekwencji i tym samym zgodnie z umową musieli pokryć koszty nauki. Twój wpis jest dwuznaczny i może wprowadzać w błąd, sugerując, że oszustem w tej sprawie jest Nova. Twoje info jest precyzyjne jak to: Nie ważne czy ukradł rower czy jemu ukradli, ważne, że jest zamieszany w kradzież roweru.

kuba

najgorsza szkola jaka znam oszusci wyludzaka tylko pieniadze odradzam

Jak kuba Bogu tak Bóg...
@kuba

Naucz się poprawnie pisać, szczególnie po Polsku. Następnie naucz się czytać ze zrozumieniem. Następny etap to czytanie umów i zrozumienie obowiązków jednej i drugiej strony - kolejny krok to podpis pod umową, który jest zobowiązaniem wywiązania się z warunków zawartych w każdej umowie. Jeśli nadal nie rozumiesz, to znaczy, że szkoły, które do tej pory ukończyłeś, niczego praktycznego Ciebie nie nauczyły. Przypomnę, że podstawa programowa jest narzucona przez MEN i wszystkie szkoły (za wyjątkiem żydowskich na terytorium RP) muszą ją bezwzględnie stosować. Z poważaniem. Jarosław Skrzynecki

R
@Jak kuba Bogu tak Bóg...

Radzę Panu zapoznać się ze słowem „kultura” bo na pierwszy rzut oka widać i czuć wywyższanie się ;) Czyżby kolejna osoba, która pracuje dla „szkoły” Nova ? :) Nie bez powodu cudzysłów ;) Nie da się zaprzeczyć, że dana placówka z edukacja ma niewiele wspólnego.

Jak kuba Bogu tak Bóg...
@R

Jakby było tak jak Pan twierdzi, to już 5 lat temu zamknięto by szkoły. Widocznie trolle swoje a prawo jest jakie jest. Jeśli szkoła się do prawa stosuje, to kontrole z urzędów nie wnioskują o zamknięcie, sądy wydają wyroki słuchaczom do zapłaty, komornicy egzekwują, nierzetelni klienci muszą płacić z odsetkami i kosztami procesów. Osobiście wolałbym aby każdy klient był odpowiedzialny i jak już umowę podpisze, to niech się wywiązuje lub niech jej nie podpisuje, jak ma wątpliwości czy podoła wyzwaniom, każdy jest kowalem własnego losu - to nie eksperyment. Wówczas każda strona umowy byłaby zadowolona bo byłoby jasne. Prawa należy przestrzegać, jakie by nie było lub wnioskować o jego zmianę! J. Skrzynecki

Zostaw merytoryczną opinię o NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 33.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 23, z czego 6 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

NOVA Centrum Edukacyjne Sp. z o.o.