Opinie o GPUG w Gliwice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o pracodawcy GPUG. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w firmie GPUG o rekrutacji.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o GPUG w Gliwice

abcd

Nie ma kasy!!! Aneta masz całkowitą racje!!!

zawiedziony

dostał ktoś dzis kase????

ANETA

no każdy czeka jak na nitce kiedy będzie kasa i nici a zaległości stoją w miejscu Ludzie im sie narażają na życie a debile mają to w (usunięte przez administratora) nie rozumnie ludzi którzy jeszcze tam pracują i na to wygląda że są za nimi skoro trzymają się tej firmy jak ognia...:!!!!!!!!!!!!!!!!!

zwolniny

chłopaki nie ma się tu co rozpisywać poprostu oddajcie sprawę do sądu pracy i z tego co mi mój adwokat mówił do takiej sprawy nie można dać pozwu zbiorowego. wiec każdy niech sobie napisze pozew i niech zaniesie do sądu , bo pisaniem nic nie zdziałacie. mój adwokat powiedział ze sprawa napewno jest wygrana bo firma wobec nas naruszyła ciężkie prawo nie wypłacenia wynagrodzenia. pozdrawiam

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w GPUG się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
sugowiec

i po h.j tam jechac jeszcze jakbys cos zalatwil tam h.ja zalatwisz to po co jechac zwiedzic (usunięte przez administratora) zlodzieji idzcie do sadu bo to jedyna droga odzyskania pieniedzy a nie jezdzic na gliwice h,j wie po co walnijcie sie tez w leb zanim cos napiszecie

byly pracownik

Chłopaki pieniadze otrzymali i otrzymają tylko ci co tam dalej robią dzwoniłem do Gliwic i ci co się pozwalniali pieniędzy narazie nie dostana ... Ktos się wybiera może do Gliwic rozz...pierd....olic ten Burdel ? Gdzie nasze wypłaty za grudzień styczeń luty ? Takim pisaniem nic nie zdziałamy trzeba osobiście die tym zająć !!!!!

nic

debile same to pisza nic tylko wyzywac umiecie, bic i straszyc heh a (usunięte przez administratora) robicie jestescie tak ograniczonymi ludzmi ze społeczenstwo powinno eliminowac takich prostaków jak wy zal takich pajcy jak Wy!!!!!

pierwszydo sądu pracy

Szczęś Boże nie rubcie nic głupieg nie dórzo by brakło a bym skoczył albo sie podcioł prosze was nie rubcie nic głupiego'ja jestem na skraju wyczerpania imówię dość sobie i dyrektorom .nie rubcie nic złego morze Pan Bóg nas doceni

PREZES

Panowie,jutro prosze zapierdalac do pracy,a o pieniazki sie nie martwcie bo kiedys tam beda,zreszta pieniadze nie sa najwazniejsze,najwazniejsze ze jest praca.

POZER

jest jedna firma co poszukuje do pracy ale jest jeden warunek pracujecie za darmo to jest FIRM sug-gpug

byly pracownik

Na budryku poszukajcie byly przyjecia do gor budu, silesi serwis, eko zory, zwik podobno tez bedzie przyjmowal ludzi, prg gliwice, pojechac popytac a juz sie znajdzie pozdrawiam

kilof

nigdzie nie przyjmoja mlodszych gornikow tez nim jestem i jest cieszko

pitbull

POZER zgadzam się z Tobą... Zwolniłem się i teraz mam normalną wypłatę.... A nie za BÓG zapłać robić... koledzy z SUGu przy zjeździe nie mówią SZCZĘŚĆ BOŻE tylko BÓG ZAPŁAĆ!!!

szukający pracy
@pitbull

Gdzie przyjmują? Jakoś n ie mogę znalezc - młodszy górnik

A CO NIE MAM RACJI ZE J..CIE ZA DARMO A TERAZ PŁACZ ZE NIE MACIE WYPŁATY

ZAWIEDZIONY

mogli wypłacić chociaż po 50 zł na kwiatki dla wkur ... ych żon. Od walentynek przejebane , od 8 marca to dopiero przejebane. Prezesiku kup żonce ładny bukiet w imieniu pracowników za kasę którą im zajebałeś

yyyyyyyyyyyy

ja tez nie mam hajsu jeszcze długów pelno dzieci kredyty a na dodatem z mieszkani mnie chca wyrzycic za zaległy czynszz do konca marca musze uzbierac 2000 zl bo inacze wyladuje na ulicy z dziecmi

kikoki

pozer ty debilu popatrz na siebie a nie na kogos wielce sie kurwa zwolniles a dalej tam kurwa siedzisz idioto ja tez moge napisac ze tam nie robie a dziennie zjezdzam

xxx

Siema z Makoszów nikt nie dostał powiedzieli nam że 10 będą przelewy za styczeń. Te POZER weś ty się je..bnij w łeb a nie wyzywaj tu ludzi od debili bo nie każdy ma tak prosto się zwolnić,tak wiec pomyśl trochę zanim komuś pociśniesz baranie

POZER

(usunięte przez administratora) za darmo bo i tak nie będzie kasy a wy dalej wierzycie tym złodziejom dobra proszę robić bo ja kasę potrzebuje kasy a rozprawa sądowa za pare dni

sugowiec

to sa najwieksze zlodzieje w polsce obiecuja a guwno daja ja sie zwolnilem ale walcze o swoja kase ktora mi sie nalezy i widze ze nie idzie po dobroci to czeba siegnac po inne srodki odzyskania kasy

Zostaw merytoryczną opinię o GPUG - Gliwice

GPUG