Opinie o FUGO.SA w Konin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie FUGO.SA. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w FUGO.SA o rekrutacji.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o FUGO.SA w Konin

Pawełcioch

Panie Parzyñski miej honor i odejdz z FUGO! To nie jest miejsce dla Pana! My takich ludzi w FUGO nie chcemy!

@Pawełcioch

Fugo przejął ktoś inny? Nowa firma jakąś? Mają być przyjęcia? interesuje mnie stanowisko na spawacza mam tig i mag,ponoć mają budować nowe jakieś kontenery, konstrukcje?

Frugo Nowy wpis

Jakie są teraz warunki pracy w Fugo. Chciałbym aplikować na spawacza. Jaka stawka, czy pensja miesięczna. Czy dużo nadgodzin trzeba robić w miesiącu i czy są obowiązkowe czy kto chce.

Bylypracownik Nowy wpis

Jak tam ? Ile kasy Fugo na święta rozdał?

@Bylypracownik

To tu dają coś na Święta? Bo jeśli tak, to sam bym chciał wiedzieć, czy to w okolicach dodatkowej pensji może być kwota?

Zuza

To co z tą pracą tam w końcu? Jedni pisali, że firma ma zakończyć działalność, inni że były jakieś zmiany. Czy aktualnie jest jakaś praca dla pań? Mogą być jakieś proste czynności manualne. Będę ogromnie wdzięczna za jakieś aktualności.

B
@Zuza

Z tego co mówią, jeszcze tam pracujący, jest dużo roboty, spore zamówienie. Szukają monterów, spawaczy. Zawsze warto zadzwonić i zapytać.

@B

Tylko na jak długo można liczyć na takie zatrudnienie na stanowisko montera? Bo osobiście zależy mi na stabilnej pracy... W ogóle to na jakie kwestie podczas rekrutacji najbardziej zwracają uwagę? Im dłuższe doświadczenie, tym większe szanse? No i jak atmosfera w tym miejscu pracy? Chcę aplikować.

Pawełcioch

Szymon
@Pawełcioch

Widzę że znasz FUGO od środka. Nie wnikając w personalne przytyki, może powiesz mi jak oceniasz atmosferę w firmie i czy to Twoim zdaniem dobre miejsce do rozwoju zawodowego? Czekam na Twoją odpowiedź, liczę że dowiem się czegoś nowego.

Poinformowany
@Szymon

Tu juz rozwoju zawodowego nie uzyskasz. Fugo w Likwidacji a pan Likwidator nas juz po raz kolejny (usunięte przez administratora)w grudniu, wiec nic z tego nie bedzie. To taki standard z jego ust...

Qt
@Szymon

Atmosfera w firmie poniżej miernego z dwoma, rozwinąć się zawodowo zapomnij tam w żaden sposób się nie rozwiniesz a co jedynie cofniesz w rozwoju, reasumując unikać szerokim łukiem, tam do pracy nikt normalny nie idzie. Tragedia przez wielkie T.

Agnieszka
@Qt

A w sumie to wiesz coś więcej na temat aktualnej sytuacji tutaj? Opinii tak długo nie było, że wyglądało to tak jakby się zawinęli. Końcówka roku jak jest obchodzona? Paczki, podwyżki?

@Agnieszka

Nie zawineli sie, ale bida z nędzą. Omijać szerokim łukiem. Obgadywanie za plecami, donoszenie.

Stary
@Iwona

Jak sytuacja po pożarze? Wiadomo co z zakładem, jest do czego wracać?

@Pawełcioch

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie FUGO.SA? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
???

Jak się macie pod nowym zarządem? Dostajecie premie, podwyżki?

Singer
@???

Czystki robią ????

@Singer

Czystki? Zwolnienia jakieś się szykują? Z jakiego powodu? W internecie nic na ten temat nie piszą. Daj znać, bo lokalizacja firmy bardzo mi pasuje

Widzę na stronie rekrutacje na specjalistę ds sprzedaży. Był ktoś na rozmowie? Możecie napisać jak wygląda i czy duże są wymagania?

Damian

Dlaczego administrator usuwa prawdziwe wypowiedzi dotyczące osoby Parzynskiego ,który zniszczył Fugo i gnębił pracowników? Dlaczego takiemu człowiek owi jak Parzynski ma wszystko uchodzić na sucho. To wredny człowiek. Powinien dawno zniknąć z Fugo ...(usunięte przez administratora)

@Damian

Witam, poszukujemy spawaczy i monterów. Jeśli szukasz pracy na bardzo atrakcyjnych warunkach, skontaktuj się z nami. PM lub telefon 0048 573 118 988 lub e-mail p.kocyba@qws-info.com Zgłoszenia są mile widziane! www.qws-info.com

Izi

@Konin ale to normalnie mimo takich długów działają nadal?

Konin
@Izi

Z tego co zlyszalem TDJ dofinansowal. Nowy dobry prezes, który ma doświadczenie w takich sytuacjach (były boos cersanit-opoczno), więc może coś z tego będzie, choć będzie bardzo ciężko. Potrzeba dużych zmian, my musimy się zmienić. Fugo to tradycja, więc walczmy.

@Konin

Nie oszukujmy sie, ale Prezes i jak go nazywasz boos cersanit opoczno to ma male pojecie o tym co tytaj sie dzieje. Na miejscu jest 1-2 razy w tyg, albo i wcale czasami, pochodzi, popatrzy i na tym sie konczy. Nawet do ludzi nie wychodzi by pogadac. Nie ma pojecia kto jest kim. On to zyje ta druga spolka, a Fugo juz spisal na straty. Cala robote zrzucili na drugiego Prezesa, ktory jest tu caly czas u ma pojecie o produkcji. Tym ktorych tu nie ma wydaje sie, ze nagle firma stanie ot tak na nogi. Na jakiekolwiek efekty po zmianach trzeba poczekac miesiacami a nie dniami.

@Konin

Nie wiem który z prezesów jest z cersenitu, ale prawda jest taka że długi prezes ma wszystko w(usunięte przez administratora) nie ma zielonego pojęcia o produkcji u nas. Podobno pare razy na spotkaniu z brygadzistom mowil od zeczy. Gruby prezes się stara, jest na produkcji i stara się zaprowadzić dyscyplinę. Niestety mu to nie wychodzi. Nie jest lubiany, ale generalnie w końcu ktoś próbuje wprowadzić na K2 dyscypline. Cześć pracowników (w tym ja) ma już dość, ze my (usunięte przez administratora) a inni udają że robią. Bez twardej ręki czeka nas zamknięcie. Któryś z prezesów, nie wiem czy długi czy gruby, zachował się debilnie robiąc dyrektorem produkcji chłopka pracującego w Fugo z 20 lat, który ma takie samo pojęcie o produkcji jak długi. Tylko SZANOWNI PREZESI, jak chłopczyk który 20 lat kupował nam herbatę i mydło ma poukładać tak rozwalaną produkcje. I jak ludzie z K2 maja się słuchać kupca herbaty?

Kejter
@Andrzej

A znasz rozwiazanie na to by prezesowi wyszlo? Moze cos podpowiedz?

Komik
@Mistrz

zgadza się bracie gruby prezes to coś wie. Reszta wierchuszki bez komentarza teatr i cyrk n kółkach. Wszyscy myślą co dslej

@Komik

I co wymyślili? Jakieś nowinki?

D
@Mistrz

Firma w likwidacji od 01.10.2020.

@Mistrz

Nieprawda..oni ze Śląska nic tu nie robią tylko zwalniają....

@Kejter

Prezes na niczym się nie zna.wsadzili go bo nim rządzili a on nie reprezentuje sobą nic ani wyglądem ani wiedzą...A

@Janusz

Niestety Janusz ma rację. Piszę niestety bo chciałbym aby było inaczej. Miałem okazję obserwować zachowanie i strategię długiego. Ten człowiek myśli, że jeżeli nawiesza tablic to wdroży lean. W praktyce nie ma pojęcia ani o szczupłej produkcji, ani o zarządzaniu zmianą, osobiście żadnych narzędzi też raczej nie zna, wszystko o czym mówi to jego teoretyzowanie. Pytanie do szefa TDJ: po co Wam taki słup w organizacji?

Fugo
@obiektywny

Hehe...obiektywny, dobre, już odpowiadam. Po to abyście wszystkie swoje niepowodzenia mogli zrzucić na jednego człowieka. Pytanie jest zasadnicze mistrzowie zarządzania, praktycy szczupłej produkcji oraz doskonali stratedzy : co robiliście ostatnie dlugie lata by poprawić kondycję finansową, operacyjną firmy która przynosiła co rok większe straty. Znaleźć kozła ofiarnego dobra rzecz-zgoda ,natomiast w takich okolicznościach należy i też sobie zrobić rachunek sumienia, powiedzieć jasno co poszło nie tak, co zrobiłbym inaczej. Mi np. jako wieloletniemu pracownikowi przychodzi dużo takich rzeczy do głowy..., niestety.

@Fugo

uderz w stół, a nożyce się odezwą... osobiście nie wierzę, że jesteś wieloletnim pracownikiem firmy, TY jesteś... długi. Nie wiem czy zauważyłeś, ale pytanie o słupa nie było kierowane do ciebie - chyba że pod nickiem Fugo kryje się Tomasz Domogała. Niepotrzebnie przelewasz żółć na nas, na pracowników Fugo - zostałeś powołany właśnie dlatego, że lokalnie nikt nie miał pomysłu co zrobić aby było lepiej. To TY miałeś największą sprawczość, to TY miałeś wdrożyć zmiany mające wpłynąć na sposób funkcjonowania firmy. Nie szukaj wymówek. Ostatecznie to TY ponosisz odpowiedzialność za to co się stało. Twoja twarz na zawsze będzie kojarzyć się z zamknięciem tego zakładu. Pozostaje jeszcze inna ewentualność - miałeś inne cele. Ale to Twoje sumienie...

Fugo
@obiektywny

Jak zwykle i tym razem wpis niemerytoryczny nic nie wznoszący do całości, a mający na celu oddalenie odpowiedzialności od swojej osoby. Również identyfikacja autora poprzedniego posta całkowicie chybiona, długi jak nazwales prezesa, podejrzewam że wogole nie wchodzi no to forum. Tresc która wyżej chciałem przekazać także nie zrozumiana, ponieważ nie miała na celu bronić osoby zarządzające, a jedynie popatrzyc obiektywnie na to co się dzieje. Biorąc pod uwagę ogrom niepowodzeń proponuje zmienić login z Obiektywny na Porażka. Ja tez już kończę polemikę z Tobą ponieważ jest bezproduktywna, to ostatni mój wpis. Pozdrawiam serdecznie Pana bez charakteru i chyba osobowości.

@Fugo

"kończ waść, wstydu oszczędź"..., gdy brakuje argumentów najlepiej jest uciec. Uciekaj więc tchórzu. W swojej retoryce pogrążasz się coraz bardziej. Zadam Ci kolego długi pytanie: za co odpowiedzialny jest trener, selekcjoner np. w reprezentacji piłki nożnej? Zastanów się i potem zastanów się za co odpowiedzialny jesteś Ty. Abyś nie zboczył za bardzo z właściwej drogi podpowiem: za wynik. Nieważne kogo postawiłeś na bramce, kogo na ataku, w obronie..., jak osiągniesz oczekiwany rezultat to nikt nie powie, że ten czy ten powinien grać na innej pozycji. A nawet jak powie, to Zawsze się wtedy obronisz. Twój problem polega jednak na tym, że nie osiągnąłeś oczekiwanego rezultatu. Mało tego - odpowiedzialność za własne decyzje na siłę próbujesz zepchnąć na innych - w tym wypadku na zawodników których we własnej drużynie zaakceptowałeś. Postawiłeś na złych graczy, wybrałeś nieodpowiednią strategię a winą za to obarczasz poszczególnych członków zespołu zadając im filozoficzne pytanie o ich przeszłość i ich decyzje... To bardzo słabe. Nic nie zrozumiałeś i dalej szukasz wymówek. Ponawiam zatem pytanie do szefa TDJ: po co Wam taki słup w organizacji? Naturalną konsekwencją będzie to, że prędzej czy później następny będzie Kluczbork.

On gra jak mu zarządzą. Facet nie ma wlasnego zdania. Tylko przed pracownikami na nizszych stanowiskach niz on, pokazuje kim jest. Sam trzesie gaciami, bo za chwile i on moze stracic prace. Wtedy zobaczy co to znaczy. Zle mu sie z oczu patrzy.(usunięte przez administratora)

Tarkan
@Komik

Może i wie COŚ, ale stosunek do ludzi, świadczy o nim. Jest słaby to wyżywa sie na innych. Nie prezentuhe soba nic. Wysłali go do Konina, bo nikt go nje chciał w poprzednich spółkach. Ludzie sie cieszyli, ze go nie bedzie juz. W Koninie ludziom wszystko jedno bo i tak zamykaja zaklad. Kto w ogole robi z niego wiceprezesa z takim podejsciem do ludzi? To stanowisko zobowiązuje. Zarzad powinien miec kulture, klase. A ten co teraz siedzi, nie ma ani tego, ani tego, a robi z siebie Belmondo.

@Piotr

(usunięte przez administratora)Przecież to fakt, ze Likwiator ma ruchy kobiece (!). Nic w tym zlego przecież. To nie obraza a stwierdzenie faktu.

On
@obiektywny

A obserwowales zachowanie TP Likwidatora?

@Izi

Fugo K

Dzis powiadomili ze od października wypowiedzenia i likwidacja zakladu. Przyszli nowi i zamkneli trzy firmy w ciagu pol rok Zgorzelec. Piotrkow i teraz Konin. To mieli w zamiarach od poczatku.

@Fugo K

Straszne rzeczy powiadasz. To bylo do przewidzenia. Mozna cos podnosic raz, drugi, ale za 100 razem trzeba juz to zamknac.

romek
@Fugo K

czego się spodziewać nikt nie miał pomysłu związki i zaloga bez chęci zmian. Szkoda ludzi i wcześniejszych lat....

Mkmkmkmk
@romek

a co załoga ma do tego??

@romek

@Mkmkmkmk

Ando

Witam byłem pracpwnikiem FUGO jako spawacz zacznę od tego że przełożeni czyli niby kadra zarządzająca nie maja szacunku do ludzi,zawsze jest mało i mało potrafią tylko straszyć że godziny odpisza.I co śmieszne tak sie wszyscy boją prezesa ze szeptem rozmawiają jestem tym zszokowany.Został tam garstka starych pracowników fachowców ktorzy znają tematy budowania rożnych konstrikcji stylowych ale KADRA ma ich gdzieś bo wychodzą z założenia że oni nigdzie juz nie odejdą.Oswietlenie na hali to wydaje mi się ze lepsze światła ma stary JELCZ ludzie nie widzą bo średnia w FUGO to 50 lat,albo wiecej i takim tanim kosztem FUGO dogania ŚWIAT.Sa firmy zewnętrzne tak zwani najemnocy ktorzy sa traktowani jak tredowaci szczerze mówiąc mozna by tu pisac i pisać same negatywne rzeczy plus jest taki ze mają pracowników doborze wyszkolonych tylko nie docenionych.Normalnie jak ktoś by popatrzył z boku na tych ludzi to by sobie powiedział jak oni to robią ze tu taka robota jedt robipna gdzie jest epoka kamienia łupanego. Pozdrawiam.

Nicki_1
@Ando

Najciekawsza postać z kadry zarządzającej to... "asertywny" kierownik, który "wszystko wie i na wszystkim sie zna"..zosia samosia, i tanczy tak jak długi mu zagra, a za pieniędzmi kosztem ludzi wskoczył by w ogien...

O
@Nicki_1

Dokładnie tak , bardzo nie miło wspominam tego człowiek ( zwykły (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) )

AntyAdmin
@O

Admin usuwa istotne info. Bezczelne podunięcie! Jak mozna tak robic?! Likwidator to bezwzgledny brzydki czlowirk. Gnebi ludzi a admin usuwa wszystko co mu nie pasuje?! Admin toleruje mobbing?!

Bogdan

Mój mąż tyle lat pracował w Fugo i zawsze był zadowolony,mieliśmy co jeść ,stać nas było na wczasy itp.. ale rządzili mądrzy,kulturalni ludzie. A teraz co zrobił z mężem Parzynski? Wyrzucił go na bruk w sposób bezczelny..nie podał ręki,nie podziękował tylko obraził nazywając bydłem. Co to za człowiek ..zero kultury,bezczelny gbur. Kto mu powierzył takie stanowisko???? Ktoś kto jest takim złym.czlowiekiem jak on?? Pijak jeden. Takie chodzą o nim opinie...ale wszyscy się bali go...

Wojtek

Nadal są długi w firmie?

Tomasz
@Wojtek

Firmy to już nie ma.

Anton

Witam, Słyszałem że firma zlikwidowała swoje odziały i zwolniała kilkaset ludzi by ratować się przed całkowitym zamknięciem przez właściciela. Czy ktoś może coś na temat napisać.

Konin
@Anton

Firma nierentowna, w 2019r 11mln straty, do tego pandemia cowid19, cud że jeszcze istnieje.

Bogdan
@Konin

Nierentowna ? Co za głupoty ...zleceń było dużo. Ale mądrzy prezesi wycofywali złożone oferty. Po co się męczyć? Zlikwidować..(usunięte przez administratora)

Jerzy
@Bogdan

Bo ani jeden ani drugi nie ma umiejetnosci sprzedazowych tak jak ich poprzednicy. Ich umiejetnosc to wyrzucanie ludzi na bruk. Ślązak przyszedl i nie dal rady podniesc firmy. To cienki bolek (cienki = slaby, a nie chudy, bo on gruby) Kase dostaje to sobie dogadza i je za 15. A innym zabiera.

Andrzejek

Gruby to wie tyle co dlugi. Nic. Gruby od poczatku wiedzial o co chodzi a klamal w zywe oczy, ze „walczymy”. Poza tym, jak sami wiecie, gruby to arogancki gbur, hanys, ktory nie szanuje innych. Dla niego kazdy jest leniem, tylko on sam „pracuje”. Wywala kazdego, bo tak mu dobrze. On to lubi, lubi pokazywac swoja wyzszosc stanowiskowa. Przyjechal do Konina by zamknac zaklad, bo niby skad ksywa Likwidator juz od zeszlego roku?

@Andrzejek

Racja. Patrzac na jego wyglad od razu widac kim jest. Ani wygladu, ani charakteru. Okropny gość. Bardzo brzydkie zachowania orezentuje.kazdego obraza. Przyjechal (usunięte przez administratora) ze Slaska. Nic dodac nic ująć. Wchodzil do dzialu jak do siebie, bez pukania i myslal, ze jest smieszny. Wszystkich wyzywal od poczatku, ze to przez nas firma upada. A co on zrobil? Nic.

On-w2
@Iwona

Pewnie ostro łoi wóde. Gada od rzeczy jakby ciągle był na kacu, a dzień wcześniej pił do upadłego. Zresztą jak on wygląda. Stary, brzydki. Długi to chociaz wygląda. Gruby nie wygląda.

@Andrzejek

Gruby to człowiek bez kultury. Poniżał wszystkich ..traktował większość pracowników jak polglupkow. Sam z sobą nie dawal rady. Jak można takiego kogoś trzymać na stanowisku rządzącego ludzmi.Nawet AA mu nie pomaga...

Czemu nic nowego nie wchodzi do roboty? Położyli na nas kreske? Wie ktoś coś?

Michu

Pracowałem tam kilkanaście lat temu dużo się nauczyłem ale też dużo straciłem człowiek się nie liczył ludzi traktowali jak (usunięte przez administratora) taki zakład położony na łopatki przez biurokrację

Hej, czy w firmie FUGO.SA płacą za nadgodziny?

Oczywiście że płacą. 50% i 100%

@Anonim

To oczywiście bardzo dobrze - byłby problem, gdyby nie płacili za nadgodziny. Na stronie firmy FUGO jest kilka nowych ofert pracy: http://www.fugo.com.pl/praca.html , dlatego też chciałabym Cię jeszcze dopytać o to wynagrodzenie. Czy oprócz podstawy, otrzymujecie tam od czasu do czasu jakieś premie uznaniowe? Jest to możliwe?

zdziwiony

@maka ale dlaczego miałby CI tak powiedzieć? Nie jest mu potrzebny nowy pracownik?

maka

bylem tam wczoraj 1dzien w pracy i po przeszkoleniu bhp zostalem od prowadzony na wydzial w 4. do mistrza produkci.. jego slowa albo sam zrezygnujesz albo cie (usunięte przez administratora) z pracy.. dobry typ.. Ludzi za smieci maja... omijajcie ich

rybcia

ciekawy jestem zarobków w fugo.sa, pewnie wiecie jakie są wiec podzielcie się tą informacją jeśli można. bo chce wiedzieć czego mogę oczekiwać jak jakimś cudem uda mi się dostać do nich do pracy. Bo rozumiem że ogólnie to polecacie tą firmę? chodzi mi o taki naprawdę ogół, bo wiadomo że wpadki zalicza kazdy i każdy też ma wady no nie

Zostaw merytoryczną opinię o FUGO.SA - Konin

• Jak się pracuje w FUGO.SA?

Zobacz opinie na temat firmy FUGO.SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w FUGO.SA?

FUGO.SA
1.8/5 Na podstawie 44 ocen.
  • Fabryczna 5
    46-200 Konin