Opinie o ING TECH Poland w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy ING TECH Poland. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w ING TECH Poland o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi IT - hosting stron internetowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ING TECH Poland w Katowice

Kandydatka

Gdzie lepiej startować do AML? Katowice czy Warszawa? Stawki są takie same? Zatrudniają do zdalnej, ludzi spoza tych miast? Rozmowy rekrutacyjne są po polsku, angielsku? W jakim stopniu faktycznie używa się angielskiego na codzien w pracy ? Spotkania, szkolenia?

Zawiedziony
@Kandydatka

Najlepiej nie rekrutować się wcale, serio. Stawki niskie i nierynkowe. Angielskiego używasz tyle, żeby codziennie klepać takie same formułki. Możliwości rozwoju tyle co nic, o zewnętrznych kursach innych niż narzucone z góry zapomnij. Awans i sensowna podwyżka? Zapomnij. Jeśli chcesz za kilka lat zdać sobie sprawę, że utknąłeś w ślepej uliczce i musisz się przebranżowić-to warto aplikować, w innym wypadku, rozważ konkurencję lub w ogóle coś innego niż AML

@Zawiedziony

Ponownie - jaką konkurencję? Patrząc na opinie pod SC, JPM, GS, CS, Citi, RBS, to wszędzie tragicznie, nierynkowo i uciekajcie w pieprzniczkę. Skoro cały rynek jest nierynkowy, to gdzie te złote grudy? Pytanie poważne, bo coś mi się nie klei. Mowa o TM / AML ogólnie.

Rynkowo
@Był i jest

Jeśli na juniorze masz 5.5 albo 6 to w SC placa 7.4

@Zawiedziony

Nie zgadzam się- ludzie awansują, przenoszą się do innych zespołów np miesiąc aml TM do DevOps, optymalizacji, globalnych zespołów TM, szkolenia. Możliwości jest dużo!

Były pracownik SCB
@Rynkowo

No stary, chyba w innych firmach pracowaliśmy ;-)

Rynkowo
@Były pracownik SCB

Pracowaliśmy, to jest dobre słowo. Popytaj ile ludzie jako nowi mają w SC, popytaj nowych seniorów w ING i seniorów z awansu ze speca porównaj, gwarantuje Ci ze bedzie taka sama rozbieżność jak u ex pracowników SC i nowych pracowników SC.

Devops Expert

To była świetna firma, ale wiele lat temu. Teraz ciągle informacje o tym, że Holandia to i Holandia tamto. Uzależnienie maksymalne od centrali nie pozwala zrobić tej firmie nic sensownego w celu przekonania do siebie nowych ludzi. Główny manager zajmuje się tematami bieżącymi, nie ma wizji rozwoju tej organizacji dalej. Zawsze zachowawczy, obserwuje rynek i decyzję podejmuje jak juz inne firmy są dawno z przodu. Spotkania z pracownikami, które robi są do bólu nudne i przewidywalne. Ciezko się to ogląda więc wszyscy wrzucają tylko sarkastyczne komentarze. Area leadzi z łapanki ostatnio. Albo nie mają kompletnie wiedzy technicznej( chociaż podobno wymagana) albo kompletnie nie mają wiedzy miękkiej a uwaga - zarządzają managerami (!!!), którzy potem zarządzają nami - inżynierami. Jak to ma działać? ING Tech jest typowym korpo niestety nastawionym tylko na wynik a ludzi przeżuwa i wypluwa gdzieś po drodze. Nikt się nie troszczy o długoletnich pracowników. Awanse są możliwe po spełnieniu miliona wymagań i znajomości, widoczności a ludzie z zewnątrz od razu wskakują na te stanowiska po godzinnej rekrutacji. Ludzie odchodzą bo mają dość, a firma twierdzi że porównuje się z rynkiem i jest dobrze:) Takie rzeczy tylko w Tech.

prac

prawda

Zawiedziony
@Devops Expert

Totalnie prawda. Mam takie same odczucia. Jednego dobrego, doświadczonego specjalistę zastępują studenciakami z łapanki a później się łapią za głowę skąd wziął się fakap-przynajmniej ja odniosłem takie wrażenie. Szkoda, naprawdę szkoda, bo pracuję już ponad 2 lata a widzę, że firma robi się coraz gorsza.

Fifindo
@Devops Expert

Prawda to niestety. Poprzedni lider był inspirujący, i firma też była. Teraz po prostu kolejne korpo

owner
@Fifindo

Są liderzy inspirujàcy i dbający o ludzi oraz ci ktorzy po prostu spełniają cele swoich szefów…nawet u trajb lidów to widać - jedni zawsze dobrze mowia o swoich ludziach i ich bronią (szacun u bezpieczników) - a inni ludzi traktują bez sentymentu i dla ktorych relacje sie nie liczą wcale (infrastruktura).

Julia
@owner

a jak wyglądają zarobki :P abstrahując od atmosfery :)

@Julia

W AML dobrze. Specjalista ok 9k, starszy specjalista ok 10-11, expert ok 12-14, bonus roczny (plus minus 13 pensja, może być więcej jak jest dobra ocena) I 10k za każdą polecona osobę która przyjmą

xDDDD

Specjalista 9k? Nie ma szans xDDD

Specjalista
@xDDDD

Specjalista to tak 7 k 8.5k, 9 k czasem się znajdzie ale to rzadkość i napewno nie stary pracownik. W osoby które już pracują w ING dostają podwyzki wew działu po około 10% więc może 7.7 k mają a do 9 jeszcze dluga droga XD

Starsza specjalistka
@Specjalista

Dokładnie tak jak mówisz-mozesz wypruwać z siebie flaki jako junior a i tak podwyżka przy awansie to ok 10%, do marnego 7-7,5k (o 9 to możesz zapomnieć bo tyle około dostają seniorzy (jak mają farta). Ogólnie moim zdaniem można zaobserwować tendencję spadkową. Ludzie odchodzą

Bob

Rozumiem, że mówimy o kwotach netto?

xDDDDD
@Bob

Netto?hahahahahah xDDxD

spec
@Starsza specjalistka

po przejsciu z juniora na speca podwyzka wynosiła od 900zł do 1500 brutto dla najlepszego z teamu ;) wszyscy zaczynali mniej wiecej od 5600,00 brutto więc nie mam pojecia skad tu jakieś wieści o nawet 9k dla specjalisty hahahaha :D powyzek inflacyjnych też nie było :D

dsdsa
@Devops Expert

pracuje w tej firmie i wszystko co tutaj zostalo napisane to prawda.

Senior Gułag Master
@Devops Expert

Totalne (usunięte przez administratora) nie polecam dla tych szukających startu w IT oraz tych doświadczonych. Jest wiele firm które zapewnia o dużo lepsze warunki. W tym "(usunięte przez administratora)" liczą się wyniki dla Holandii a Ty jesteś tylko pionkiem

Zgadzamsie
@Devops Expert

Ogólnie zgadzam się z opinia. Poniżej widziałem tez opinie odnośnie zarobków i tu mam mieszane uczucia. Zaczynałem od groszowych stawek kilka lat temu, a teraz nie ma aż takiego dramatu, ale wciąż nie są to stawki rynkowe, a napewno nie stawki, które można zobaczyć w ofertach na LinkedIn. Minusem jest tez to, ze ing zamyka ludzi w dziesiątkach swoich aplikacji i technologii- włączając w to tą największa czyli private cloud.

Barbara
@Starsza specjalistka

Skoro junior przy awansie może dobić do 7-7,5 K to z jaką kwotą startuje? :0

Orange
@Barbara

a z jaką kwotą ma junior startować. 4-5k to max. Trochę się ludziom poprzewracało, że za brak wiedzy i doświadczenia chcą 10k na start xd

Junior
@Barbara

Junior po awansie 7 ani 7. 5 raczej nie dostanie to rzadkość, podwyzki daja 10 procent, Junior średnio ma 5.5, 6k jak ma jakieś doświadczenie więc 7 k to to nie jest po podwyżce, a 7.5 tym bardziej..

Jola

Witam, jak wygląda sytuacja z targetami w TM? czy są podnoszone? A czy z KYC ktoś mogly tez sie wypowiedziec na ten temat?

Daniel

Aplikowałem na stanowisko DevOps, rozmowa była luźna i przyjazna. Osoba techniczna robiła wszystko, aby kandydat się nie stresował. Rozmowa kwalifikacyjna była przeprowadzana online. Wynik rekrutacji jest nie znany. Minęły już 3 tygodnie i dalej nie wiadomo czy kandydat przeszedł do kolejnego etapu czy nie. Pewnie nie, skoro sie nie odezwali. Ale mogli chociaż napisać jaki był powód odmowy współpracy. Szkoda. Dla kandydatów jest to istotna informacja..

@Daniel

A ile generalnie miało być tych etapów rekrutacji w ING Techu? Wiesz może jak wygląda cały proces? Czy po rozmowie online, jest spotkanie w siedzibie firmy? Mógłbyś też dodać o co Cię pytano? Czy skupiano się na danym obszarze, czy to była taka luźniejsza rozmowa? :)

Aplikowałemtam
@Daniel

Przecież praca tam z DevOpsem ma tyle wspólnego co (usunięte przez administratora)z ogrodnictwem.

Ciekawska
@Aplikowałemtam

Dlaczego?

dildowagins
@Ciekawska

klepiesz tickety albo robisz ściepy z krajów Beneluksu których tam robić się nie chcę.

@dildowagins

true. tu każde stanowisko ma w nazwie devops...

Ona
@Anna

Dokładnie, Ci DevOpsi stad nie maja ani 1% wiedzy jaka maja DevOpsi w innych firmach. Trochę to mylące i nie rozumem dlaczego to stanowisko się tak nazywa.

Nova
@dildowagins

Tak dzienne klepie się tickets,każdego dnia jest masa meetings i calls i trzeba robić prezentacje.Angielskiego uzywa się tylko robiąc tickets.Atmosfera jest w porządku.Ale jak ktoś chce się naprawdę rozwijać zawodowo to klepiac tickets tego nie osiągnie.Ing to typowa korporacja.

DevOps

Bardzo dobrze poprowadzona rozmowa.

Przyjemna rozmowa, jedna z sympatyczniejszych, w których miałam przyjemność uczestniczyć. Kilka pytań technicznych, pytanie z gatunku jak się zachowam w pracy w grupie. Trzy osoby bezpośrednio związane z projektem. Zero ględzenia i bajeczek o benefitach i misji firmy. Pięknie. Na koniec standardowo pytania o oczekiwania i dyspozycyjność. Kilka dni po spotkaniu informacja zwrotna. Na razie za cienka jestem. Ale ja tam jeszcze wrócę :-p

logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
Tygrys

Tak jak ktoś napisał wcześniej-najlepiej rzucić wysoką stawkę na rozmowie, bo później praktycznie nie ma szans na podwyżkę. Zarobki już dawno nierynkowe, może pójdą po rozum do głowy po tym jak sporą część pracowników odejdzie. Nieciekawa praca bez większych perspektyw, idealna jako entry level dla podłapania doświadczenia. Potem lepiej uciekać do konkurencji, gdzie dostaje się po prostu więcej.

Wnikliwy
@Tygrys

Nie pójdą…bo jak pokazuje praktyka według managementu kazdy człowiek jest zastąpiony. Jak odchodzą cenne „nazwiska” to po prostu wzruszają ramionami. Taka smutna polityka. Byle słupki sie zgadzały a cele odgórne byly zrealizowane. Ehhh…

bartek
@Tygrys

nie wiem gdzie pracowałeś, ale u nas podwyżek nie dostawali po prostu najsłabsi. ja dostawałem podwyżki regularnie, wysokość różna ale w 3 czy 4 lata podwoiłem dochody. startowałem z juniora

Tygrys
@bartek

Regularnie to jest jak często? Ile dostawałeś na juniorze a ile teraz?

@Tygrys

Wielu pisze o konkurencji z lepszą pensją, ale nie ma przykładów. Pytam bez sarkazmu, bo sam się rozglądam: gdzie można oczekiwać więcej? Może daj znać, o jakim dziale/stanowisku piszesz, u mnie chodzi o TM poziom analityka. Pozdrawiam!

M
@Był i jest

Podobno w Danske

Hej ile czekaliscie na odzew jak wyslaliscie CV?

Tuti fruti

Od wysłania cv ile się czeka na telefon?

@Tuti fruti

jeszcze rok-1.5 remu to było kilka dni/tygodni/miesicy, wielki miszmasz. Podobno mieli się tym zająć przynajmniej pół roku temu, ale nie wiem, czy są efekty. Jedna znajoma 1.5y temu chyba po 5 miesiącach dostała info, ja bodajże w ciągu miesiąca.

Az

Podejście rekruterów, którzy reprezentują calą markę ING jest żenujące. Kłamią, że poinformują również w przypadku negatywnego feedbacku, po czym oczywiście tego nie robią. Celowo użyłam mocnego słowa "kłamią", gdyż z własnej inicjatywy o tym zapewniają podczas rozmowy, po czym słowa oczywiście nie dotrzymują. Moja znajoma, która jakiś czas temu brała udział w rozmowie, wysłała maila prosząc o feedback, na który nigdy nie dostała odpowiedzi. Bardzo nieprofesjonalne podejście w stosunku do kandydatów.

Liga

Unikać tej spółki, zwłaszcza TM Warszawa. Managerowie są po prostu tragiczni, zachęcają do nieudolnego wykonywania swojej pracy. Jeżeli już zaaplikowaliście wybierzcie cokolwiek innego niż Belgia, bo tam CL terroryzuje wszystkich. Czekam obecnie do końca roku i opuszczam tą spółkę

Prac
@Liga

Hmm dużo zależy od TL. Ja trafiłam na świetną TL (Paulina) i pracuje się naprawdę miło, są możliwości rozwoju, TL dużą wagę przywiązuje do tego żeby ludzie w zespole czuli się dobrze. Fakt, jest ciśnienie na target że strony chapter lead ale dla mnie praca i zespół bardzo na plus

Liga
@Prac

mam inne doświadczenie, TLe są spoko, po prostu wyżej jest niesamowity młyn i TLe nie wiele z tym mogą zrobić.

NICK!!

Az tak zle ?!!!

Arturo
@Liga

Czy wy wiecie o czym piszecie? Pomyliliście chyba TL z CL. TL to najwższe stanowiska Tribe Lead - nie ma tam żadnej Pauliny.

Trajb lid
@Arturo

A może chodzi o Team Lead?

Mati
@Arturo

Tribe Lead to żeś pojechał gościu

TEDW

Niestety ING tech Poland (Zwłaszcza AML w Wawie) nie jest dobrą firmą. Początkowo atmosfera była dość przyjazna, luźna i ogólnie byłam pozytywnie nastawiona do pracy. Zawiodłam się po dość krótkim okresie przez nierealne wymagania, bezsensowne treningi, które niczego nie uczą, codzienne meetingi (również bezsensowne). Uciekajcie bo nie warto tracić czasu oraz zdrowia :). Jedyny plus to, że dobrze płacą w porównaniu z konkurencją.

kandydat

ciężko się dostać na stanowiska AML? testy są zero - jedynkowe, czy nastawione na różne punkty widzenia i potencjalną rozmowę/wymianę zdań?

@kandydat

Test jest dyskusyjny ale w internecie znajdziesz podobno odpowiedzi ;) case study nastawione na rozmowę i argumentację + czy klarownie przedstawiasz swój punkt widzenia itd.

XYZ

Czy pracownicy pracują hybrydowo? Jest możliwość pracy zdalnej?

Mugo
@XYZ

Hybrydowo, 2-4 razy w miesiącu w biurze, reszta HO.

AML w Wawie = chaos, chaos i jeszcze raz chaos. Nierealne wymagania, niejasne procedury i ciągła presja związana z targetami

Paweł S.

Praca na stanowisku Change Expert (Project Manager)- czy potrzebna jest wiedza techniczna? Jakie zarobki? Jaka atmosfera?

Czy ktoś mógłby podzielic się informacja jaka jest atmosfera w dziale HR?

Karol

Cześć, czy możecie coś powiedzieć o premiach kwartalnych / rocznych? Istnieją? Na jakich warunkach?

Nie, to tak nie jest. Zmiana jest taka, ze cześć premii ricznej jest regulaminowa, czyli dostaje sie ją niezależnie od wyników (tzw trzynastka) I jest właśnie mniej więcej wartości 1 miesięcznej pensji a reszta jest przyznawana uznaniowo

Freddy
@Karol

Premie są roczne, zależne id Twojego performance’u. W praktyce z roku na rok coraz niższe. Pracuję 10 lat oceny dobre mam co roku (o najwyższe coraz ciezej bo chore rozkłady i ambicje managementu bla bla bla) a czas wysokich premii juz dawno za nami. Od 2023 beda znowu nizsze i to juz teraz wiemy (nowe wytyczne).

2021

Znam przypadki gdzie ludzie w 2021 też nie dostawali premii

yoyo
@2021

rozwiń proszę. też znam ludzi które znają ludzi i td... żeby nie dostać premie to trzeba bardzo się postarać. raz że trzeba zawalić wszystko co robisz w przeciągu roku i dwa - trzeba być niezwykłym chamem. zazwyczaj managerowie próbują cię wyciągnąć do normalności jak coś odwalisz/zawalisz. przynajmniej tak jest w mojej jednostce. i jeśli to nie pomaga i dalej zwracasz się do ludzi per spie...aj to faktycznie wtedy premii nie będzie. i raczej nadajesz do zwolnienia bo zespolowi ciężko pracować z (usunięte przez administratora) tak więc poproszę o przykład...

2021
@yoyo

Przyjladu dokładnego Ci nie podam bo było to zbyt proste do identyfikacji osoby, mogę Ci jedynie zagwarantować ze nie było per (usunięte przez administratora) ani żadnych dymów na porządku dziennym. A podawanie przykładów nie da wiele bo nawet po przykładzie byś nie uwierzył, tak samo jak nie uwierzysz w ten post

Zaciekawiony

Hej, Jestem ciekawy, jakie benefity proponuje tech, oprócz multisport, luxmed, ubezpieczenia, jest coś ciekawego? My benefit, dodatkowe dni wolne, czy firma zapewnia relokacja? Jakieś zniżki na produkty ING?

Roman cieciuszko
@Zaciekawiony

Żadnych zniżek, jak sobie poczytasz resztę postów tutaj to zobaczysz jak Panie z hr twierdzą że nie są ing bankiem śląskim, mało tego przy braniu kredytu np mieszkaniowego większość banków nie liczy cie jako pracownika sektora bankowego tylko jako IT, więc nie masz żadnych zniżek dla bankowości a w ING też nic =)

Słabo
@Zaciekawiony

Żadnych zniżek, benefity raczej z tych podstawowych. Poza tym-co Ci po benefitach jak pensje są słabe i stoją w miejscu....

engineer

Czytałem już w jakimś poście, że inaczej się traktuje cybersecurity, a inaczej gości od DevOps. Ktoś może rozwinąć temat ?

Lilly

Hej! Orientuje się ktoś może na jakie zarobki można liczyć jako analityk AML w monitoringu transakcji? Jak praca w tym dziale, targety osiągalne? Z góry dzięki!

null
@Lilly

Według mojej najlepszej wiedzy widełki są dość szerokie: 10-19k brutto, ale musisz udowodnić swoją wartość oczywiście :)

Muzgowiedz
@null

10 k to jako senior, specjalista w granicach 8, junior 5.5 -6 k

Estenna
@null

To jest absolutna nieprawda. Nie wiem skad informacja o takich stawkach została wyciagnięta. Chyba z najlepszej wiedzy ze snów i marzeń.

null
@Estenna

To było śmieszne, ale chodziło mi bardziej o stanowisko Data Scientist :)

muzgowiedz
@Estenna

to są "typowe" widełki - dla osób wyrózniających sie i lepszych senior może mieć i nawet 12 14 k brutto, ale raczej typowo to junior ~6 , spec ~8, senior ~10 wiedza wzięta z pracy w ING i z informacji jak inni zarabiaja na tych stanowiskach :)

@Lilly

Zarobki: junior 4-8k mid 6-10k senior 7-14k kwoty zaokrąglone wyciągnięte z regulaminu Jako osoba zatrudniona na bliźniaczym stanowisku mogę doradzić rzucenie zaporowej kwoty na samym początku, bo jeśli chodzi o podwyżkę to jej po prostu nie otrzymasz. Przełożony będzie Ci pięknie mówić żebyś robił więcej, a MOŻE przyjdzie z tym jakaś gratyfikacja jednak to nic innego jak mydlenie oczu. Jak to usłyszałem od swojego przełożonego na moje pytanie o podwyżkę (poprzedzające sprezentowaniem wartości dodanej dla firmy, zespołu i działalności dodatkowych na rzecz firmy [których notabene nie było mało + udany POC z większym projektem długoterminowym]) usłyszałem "Są inni co są dłużej i nie dostali", czy "Myślisz, że jesteś jedyną osobą, która się o to pyta?" - śmiech na sali. Podejście do osób nietechnicznych też jest śmiechu warte.. na rozmowie zapewniali o budżecie szkoleniowym, jednak na każde pytanie o niego zostajesz zbyty i proponowany jest Ci kurs z ich platformy, który jest za przeproszeniem gówn.. xD Więc jeżeli lubisz pracować za początkową stawkę przez dłuuuugi czas i być rozliczanym z każdego case'a z osobna (pomimo, że całkowite statystyki będą wyróżniać się na tle zespołu i bedą na dosyć wysokim poziomie - jednak wiadomo nie możesz być chwalony, ale jak czegoś nie zrobisz jako analityk to trzeba pstryknąć w nos bo się rozbestwisz i o Boże jeszcze będziesz roszczeniowo chciał zarabiać więcej.. ) to śmiało. Jeśli to natomiast Twoja pierwsza praca to przebolej i od razu jak nabierzesz trochę doświadczenia bez skrupułów szukaj zmiany za lepszą stawkę i jak już podpiszesz nową umowę wychodź z tej farsy.. Jeśli chodzi o osoby jak to się mówi w firmie "IT" to w sumie jest to jednym wielkim losowaniem... każde stanowisko nazywa się DevOps Engineer i dosłownie nigdy nie wiesz na co trafisz. Oferta pracy mówi, że szukają kogoś z pythonem? Świetnie mamy nadzieje, że po wejściu do firmy ucieszysz się z tego, że będziesz pisać w crudy w javie, bo cele Twojego zespołu się zmieniły. A może szukali kogoś z Javą? Świetnie właśnie będziesz prowadzić migracje do chmury. Więc ponownie - jeśli chodzi o pierwszą pracę bierz w ciemno. Jednak jeśli masz jakieś doświadczenia i chcesz zmienić pracę na lepsze to Tech niestety nie należy do najlepszych miejsc. Podsumowując Jesteś nietechniczny - pracujesz za stałą pensję za jaką się zatrudnisz umiesz w kąkuter - stawki nie rynkowe nigdy nie wiadomo na jaką technologię trafisz, więc jeśli celujesz w juniorke zapraszamy, jednak na podwyżkę nie licz chyba, że trafisz do 2 nielicznych menago co szanują pracownika

adaś
@pracownik

Kolego, bardzo mi przykro czytać to, co piszesz. U mnie w dziale zupełnie na odwrót - namawianie na wykorzystanie budżetu szkoleniowego, zero problemów z jego realizacją, nawet na pomoce trwałe jak ksiązki i ebooki. Z podwyzkami tez brak problemu - CLom zalezy na niskiej rotacji i dobrym samopoczuciu pracownikow, przynajmiej w INFRA... Co do DevOps 100% racji - zero Dev, 100% Ops. Na szczescie od nowego roku nowe nazwy stanowisk

Pracownik2
@adaś

Potwierdzam, u mnie tak samo jak u Adasia. Gdybym był tak traktowany jak on wyżej który wylewa swoje żale to już by mnie w tej firmie dawno nie było.

Devops Expert
@adaś

Ochooo a gdzie z podwyzkami brak problemow? Jestem ciekaw, moze wewnetrznie przejde. U mnie ciagle problemy z podwyzkami.

AnonimusAmogus

Jakiego wynagrodzenia można spodziewać się na stażu w dziale prawnym? Czy są tu jacyś stażyści, którzy by coś opowiedzieli?

jdfnefefc
@AnonimusAmogus

Oferta stażu wiążę się z umową zleceniem. Stawka 14,70 bodajże za godzinę. Ostrożnie z ofertami stażu, bo są działy non IT gdzie stazystów na niskim wynagrodzeniu trzyma się rok, dwa...zanim sami nie odejdą na lepsze warunki poza ING. Taka smutna polityka zatrudnienia w niektorych częściach organizacji (HR, Rekrutacja, Komunikacja).

Zostaw merytoryczną opinię o ING TECH Poland - Katowice

• Jak się pracuje w ING TECH Poland?

Zobacz opinie na temat firmy ING TECH Poland tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 179.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w ING TECH Poland?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 51, z czego 6 to opinie pozytywne, 38 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy ING TECH Poland?

Kandydaci do pracy w ING TECH Poland napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

ING TECH Poland
2.5/5 Na podstawie 127 ocen.
  • Konduktorska 35
    40-155 Katowice