Opinie o Relacom sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Relacom sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Relacom sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Relacom sp. z o.o. w Gdańsk

monter z południa Nowy wpis

A co się stało z Leonem Biedacomowskim? W Enevie siedzi czy gdzie?

monter z południa Nowy wpis

"wynagrodzenie zasadnicze plus atrakcyjny system premiowy za dodatkowe zadania" - chyba zadań robionych w godzinach 23:00 - 06:00 tylko pytam kiedy spać? Chłe chłe.

Podhale

Mimo wszystko - Wesołych Świąt !!!!!!!!

eneviak Nowy wpis
@Podhale

Wesołych Świąt!!! a tak poważnie to na południu monterzy ratują dupska panu wielkiemu dyrektorowi za to ze ich dyma tak jak chce na kasie i na wszystkiem dla niego nie liczą się ludzie tylko jak zgnębić człowieka i reszta jego kierownictwa też przeszła na jego stronę nawet nie jest w stanie spojrzeć w oczy pracownikom tylko wysyła jakieś głupie zarządzenia typu praca w wigilię do oporu i w święta też żenada i żal ale coż jak kto mądry to sobie radzi a reszta niech ratuję strefą będą tego żałować a w nagrodę pojadą na wsparcie do innych stref!!!!

New Mont

Dajmy wszyscy wypowiedzenia niech ta firma upadnie

Monter

logo firmy Asystent Projektanta Konstrukcji
Siemianowice Śląskie
MERAENG SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ SPÓŁKA KOMANDYTOWA
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
sdfer

Duże kary są dlatego, że jest za mało ludzi a BiedacomEneva od OPL dostaje za mało pieniędzy od łącza. Kiepski interes, do tego nieudolność "góry" - z góry to jest skazane na niepowodzenie.

ZTR

Firma się rozwija ale chyba ku upadkowi. Piszesz, że problemem są duże kary. A ja się pytam czyja to winna? Może tych monterów co pracują po "8" dni w tygodniu z nocnym dyżurem SLA (dziwne że jeszcze PIP się tym nie zainteresował). Już nie ma kto pracować, bo za taką pensję z tymi obowiązkami każdy ma dość. A młody jak przyjdzie i jest ambitny to po 3 miesiącach rezygnuje bo to nie firma dla takich ludzi. A jak już zostanie to po co ma się starać, certyfikację zrobić jak i tak będzie zarabiał tyle co doświadczony monter z długim stażem pracy. Także firma płaci kary tylko przez swoją nieudolność, a raczej nieudolność kadry zarządzającej.

monter

Ale to prawda.Firma się rozwija. Dodatkowo przejęliśmy Łódź Północ oraz Bydgoszcz. Problemem są duże kary, które firma musi płacić. W momencie kiedy firma nie musiałaby ich płacić byłoby więcej na wynagrodzenia pracowników

ktos
@monter

przejęliście Bydgoszcz :))) tylko że tutaj nie ma kto pracować , kilku monterów na całą Bydgoszcz , dosłownie śmiech na sali

@ktos

Admin pewnie to usunie chociaż jest to prawda zapisana w prawie pracy ale jest to nie wygodne dla pracodawcy, a forum powinno być bezstronne ale cóż ….. Pracodawca nie powinien planować pracownikom pracy w wyższym wymiarze niż obowiązujący ich w danym okresie wymiar czasu pracy. Takie zachowanie może być uznane za planowanie pracy w godzinach nadliczbowych, co stanowi wykroczenie przeciwko prawom pracownika. Ciągłe łamanie prawa w ENEVA TELECOM - Zakaz planowania nadgodzin, ponadto Pracodawca nie może stale zlecać pracownikom pracy w godzinach nadliczbowych. Stanowi to naruszenie przepisów o czasie pracy, naraża go na odpowiedzialność za wykroczenie i karę grzywny od 1 tys. do 30 tys. zł.

hmmmmm
@pracownik

jak panowie z oponami zimowymi? bo jak narazie ich nie ma czekamy na snieg i nie bedziemy robic bo jak na lysych letnich

@hmmmmm

kupują opony wielosezonowe całoroczne hahahhaha bedzie jazda

hmmmmm
@eneviak

kupuja a cos blizej? kiedy one wogole beda? bo jak sypnie konkretnie to monterzy sa niestety ale udu............i a co za tym idzie uszkodzenia nie zostana usuniete chyba ze dyrektor powie jezdzic na moja odpowiedzialnosc heheheheh nigdy tak nie powie hm tzn pewno powie ale nie napisze masakra jakas

@hmmmmm

dyrektor to jest miekkim robiony on tylko się nadaje na klin do dupy nie zna sie na niczym tylko jak ludzi dołować i wydymać z kasy

Garibaldi

Sezon letni się otwarty, coraz więcej ludzi na L4.

Południe.....

A na południu mieszanie ludźmi z jednego rejonu na drugi żeby utrzymać pozdory dla pomarańczowych czy oni do ch...ry nie widzą że ludzie uciekają od takiego operatora który nie potrafi utrzymać odpowiednich norm czasowych na usuniecie uszkodzenie.Ja osobiście bym zrezygnował z takiego operatora pozdrawiam wszystką brać monterską z południa....

@Południe.....

OPL nie widzi albo się dogaduje z enevą niestety tak już jest od dłuższego czasu na układy nie ma rady!!

jak żyć
@Południe.....

W rejonie centralnym na usługę klient czeka średnio kilka tygodni i co drugi mówi że czeka do końca umowy i odchodzi od pomarańczy. A może to tak ma być pomarańczowym nie zależy na sieci miedzianej więc aby pozbyć się klientów przekazuje kolejne strefy Enevie która to czyni genialnie.

Ex

to skąd tyle rezygnacji ze skargami na opieszałości w naprawach sieci??

znany JJ

Nie mów, że ni­kogo nie ob­chodzę. Ob­chodzę pra­wie wszys­tkich - sze­rokim łukiem. Szczególnie dawnną TP dzisiaj OPL oraz tzw. firmy PT

ENEVA

Dnia 1 czerwca 2015 r. ENEVA Telecom rozpoczęła świadczenie usług utrzymania sieci w strefie abonenckiej ORANGE Polska w Bydgoszczy. Jest to kolejna, już 6, strefa abonencka ORANGE Polska utrzymywana przez ENEVA Telecom. "Po raz kolejny udowodniliśmy, że dzięki naszemu doświadczeniu i bardzo dobremu zorganizowaniu, skutecznie podejmujemy się trudnych wyzwań. Oceniam nasze przygotowanie bardzo dobrze, zarówno od strony logistycznej, jak i od strony zapewnienia zasobów ludzkich o odpowiednich kompetencjach i w niezbędnej ilości. Priorytetem było zapewnienie ciągłość świadczenia usług dla Klientów ORANGE Polska i to się udało." – podsumował Jarosław Siennicki, Wiceprezes oraz Dyrektor Operacyjny Grupy ENEVA Jacek Kasperski, Prezes Grupy ENEVA, dodał: „Nasz rozwój w 2015 roku przebiega zgodnie z planem. Dziękujemy ORANGE Polska za zaufanie jakim nas obdarzył, powierzając nam do obsługi kolejną strefę abonencką. Współpraca z ORANGE Polska jest jednym z kluczowych elementów naszej strategii rozwoju.”

aaa
@ENEVA

HAHAHAHAHAHHAHAHAHAHA ŻAL ŻENADA NIC WIĘCEJ !!!!!!!!!!!!!! Nie wiem kto im to pisał ale musiał dobre zioło wypalić!!!!!

serwisant pełen wdzięku Nowy wpis
@aaa

I pali je dalej. Łgarstwo sięga zenitu.

Monter Północ

Nie zapomnę gdzie się urodziłem i skąd pochodzę Jackowo :)

bydgoszcz

Prawda jest taka jak na razie przeszło 89% monterów ,żaden z grupy A ,a gr B nie pojęcia o łaczach Hdsl Shdsl itd. i Vdsl instalacje i to tyle.

bbb
@bydgoszcz

skoro przeszło was tylu to wystarczy a nawet jest ponad stan i prawdopodobnie będziecie wysyłani na wsparcie do innych stref, skoro tylu przeszło to albo jesteście zdesperowani albo super warunki Wam zaproponowali. Dobrze bo ludzi w Polsce brakuje będzie miał kto pracować. Wam też proponowali drugą umowę do podpisu? jeżeli tak to czy duża ilość osób podpisała wyrok?

aaa

I wszyscy na Bydgoszcz!!! do pomocy znowu eneva dostała strefę i mądrzy monterzy nie przeszli za smiesznie pieniądze mają jaja, karierowicz M.C robi swoje pogrąża eneve a dyrekcja z Warszawy tego nie widzi!!!klapki na oczach, wsparcie na południu , wsparcie na Łódź, na Bydgoszcz żal żenada !!! a burze tuż tuż!!

bbb
@aaa

W końcu jaka jest prawda bo kierownictwo twierdzi że wszyscy w Bydgoszczy przeszli i samochodów brakuje?

oszołom

Tak ogólnie to wszystko OK. OPL ma super serwis, nie wpuścił bym do domu.

antyeneva

Ja rozumie że macie tez ciezko ale przynajmniej jesteście u siebie a wsparcie musi dojeżdżać i poznawać nową sieć i zasuwać ale jesteśmy zgodni eneva to firma dla zdesperowanych i naprawdę współczuje pracy w tej firmie pozdrawiam kolegów monterów

antyeneva

Ogólnie praca dla zdesperowanych przynajmniej montera weekendy święta i często wydłuża się do 10, 12 h i nie czytajcie tych pozytywnych opini to piszą albo kierownicy albo ludzie z niedawno przejętej strefy łodzkiej gdzie robi za nich wsparcie z innych stref

ŁÓDŹ
@antyeneva

kolego antyeneva jestem z niedawno przejętej strefy łódzkiej i nie piszę pozytywnych bzdur typu że jest dobrze itp. To co opisujesz to jest prawda że tyracie po 10-12 godzin ale chyba Wam to pasuje i robicie to na własne życzenie. Sami sobie zgotowaliście ten los, Ugadując się kiedyś z pracodawcą to Wy sami zrezygnowaliście np. z Funduszu socjalnego, na rzecz RISu gdzie obiecywali Wam duże pieniądze to teraz nie miej pretensji do garbatego że ma dzieci proste. Pracownicy z WPRT w większości mają swój rozum i nie wejdą w złodziejskie umowy - zlecenie i dzięki temu pracują mniej, i proszę nie siej zamętu że robi za nas wsparcie bo to jest niegrzeczne, mógłbym dużo napisać co z siecią robi wsparcie ale się powstrzymam bo pomimo pewnych ..... szanuję to co robicie i radzę się zastanowić i wyciągnąć wnioski.

były południe

część opini to belkot panów kierowników Generalnie ta firma to obóz pracy dla naiwnych.Omijać szerokim łukiem!!!!!!!!

byly

"zmiany na lepsze ""solidne wynagrodzenie" hahaha to ty chyba o innej firmie piszesz chyba ze dla ciebie zmiany na lepsze to praca w weekendy i świeta za g...wniane pieniądze tzw. wsparcia i jakieś chore procedury i pomiary które niczemu nie służą a są tylko nalicznikiem kar ale skoro jesteś przekonany że tobie jest lepiej to mi ciebie żal. pozdrawiam

Zostaw merytoryczną opinię o Relacom sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Relacom sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Relacom sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Relacom sp. z o.o.