Opinie o Relacom sp. z o.o. w Gdańsk

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Relacom sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Relacom sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Relacom sp. z o.o. w Gdańsk

obiektywny

Jak w każdej pracy są plusy i minusy, pracuję w firmie już ponad 10 lat, z każdym rokiem przychodzą jakieś zmiany i widać, że są to zmiany na lepsze. Lubię to co robię i wiem, że robię to dobrze za co otrzymuje solidne wynagrodzenie.

ix
@obiektywny

też widzę te zmiany i idą w dobrym kierunku przestańcie narzekać

młodszy

Pracuję w firmie od kilku miesięcy, jestem zadowolony.

południe
@młodszy

Napisz jeszcze kilka takich postów może was się więcej przyjmie a wtedy nie trzeba będzie wyjeżdżać i ratować strefy!!!!

@młodszy

Kolejny popapraniec któremu jest dobrze!!!!!!

południe
@monter z południa

ciekaw jestem czy ci co tak piszą to naprawdę młodzi u nas, A może jest tak że wcale nie pracuje (lub tylko spróbował)a teraz wkłada "kij w mrowisko" i się cieszy jak "mrówki" sie złoszczą,ale trzeba to dementować!!!!!!!!! Jestem za natychmiastową reakcją na takie posty.

Roni
@monter z południa

Zauważ, że jak się rozmawia z tymi nowymi to coraz więcej z nich jest zadowolonych.

torun

W Toruiu spokojnie, nie ma na co narzekać.

Garibaldi

Co słychać w Toruniu, jakoś nic nie słychać?

Monter

Rozmowa trwała 2 minuty.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy Monter sieci zewnętrznej
Arcus Technologie Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
monte

Daro nie wiem z kim rozmawiasz bo ja też pracuję w Łodzi i mam kontakt z kolegami z różnych stref w Polsce i nie spotkałem osoby która by pozytywnie się wypowiadała o firmie a o zadowoleniu o którym piszesz to może jest ale w kadrze zarządzającej bo na pewno nie wśród monterów.

Daro

W rożnych miastach są różne zarobki, pisałem że pracuje w Łodzi, znam parę osób z Nowego Sącza, też są zadowoleni i jakoś nie słyszałem żeby narzekali .

do Daro
@Daro

To faktycznie nic nie umiesz i nic nie masz na utrzymaniu ,a ludzie z Tarnowa maj (usunięte przez administratora) nie kasę porozmawiaj z monterami z Nowego Sącza

jacekz48
@do Daro

a czym tak naprawdę zajmuje się firma RelaCom ?

eneva
@jacekz48

firma relacom zajmuje sie sieciami telefonicznymi miedzyinnymi w szwecji natomiast eneva zajmuje sie utrzymywaniem prezesow

kns

Daro nie ściemniaj. Stawka jest 1800 brutto (ok 1330 na rękę) na początek, po trzech miesiącach 1900 brutto (ok 1400 na rękę). Nadgodzinny płatne ok 12 zł na godzine (na rękę). Żadnych premii a nocne dyżury to śmiech na sali (szkoda komentować). Samochodu na pewno nie do staniesz na początku, dopiero po jakimś czasie o ile będzie jakiś wolny na stanie.

kns

W Nowym Sączu w ostatnim czasie 2 albo 3 "nowych" monterów po 3 miesiącach powiedziało Dziękuje i tyle ich widziałem. W sumie im się nie dziwię. Chcesz spróbować swoich sił to zapraszam sam się przekonasz. Na początku może ci się spodobać bo sama praca nawet ciekawa, ale po pewnym czasie zrozumiesz jakie są oczekiwania w tej pracy. Czyli pracujesz pod presją czasu, debilnych procedur i cały czas cię poganiają żebyś robił więcej i szybciej. A dyrekcja cały czas nie może zrozumieć że: nie ma czym, nie ma kim i nie ma za co pracować.

Dzieki za informacje, pozdrawiam

Daro

Pensja podstawowa w zależności od umiejętności ja mam 2100 ale z tego co wiem to przedział jest od 2000-2300 . W każdym razie, sporo kasy wpada za nadgodziny , jest też kasa za nocne dyżury , prace dodatkowe no i premie, także można w miesiącu naprawdę nieźle zaobić. Tak dają do domu auto, dla mnie to bardzo duża wygoda.

@Daro

Potwierdzam. Mam trochę niższą kasę, ale można dorobić. No i auto do dyspozycji po godzinach.

tele777
@11111

poczekaj wkrótce wyjazdy strefa Bydgoszcz chyba że wolisz południe albo północ albo jesteś przydupas i poza komin nie wyjeżdzasz

orcyk

a jak wyglądają zarobki? i to prawda że dają auta do domu?

Daro

Nie wiem jak w Nowym Sączu, ale w Łodzi pracuje się bardzo dobrze, pozatrudniali sporo nowych osób, problemu z nadgodzinami nie ma.

orcyk

Cześć, powiedzcie jak wygląda sytuacja w Nowym Sączu? Dziś do mnie zadzwonili i mam iść na rozmowe. Jakie są zarobki na początek? Pozdrawiam

@orcyk

Przyjdz to się dowiesz hahahhaha napewno 1800zł brutto i nic więcej

@monter z południa

Kolejny nawiedzony ilu znasz z Nowego Sącza? Zastanów się co piszesz same głupoty

do monter łódzki

Mieszkasz w domu czy w aucie służbowym ?

monter łódzki

ja jestem zadowolony z pracy w Enevie. Moze i zostałem wrzucony na głęboką wodę, ale teraz się cieszę. Byłem zmuszony w szybkim tempie nauczyć się dużo rzeczy, które przydają mi się do tej pory.

Zwirek
@monter łódzki

No teraz to dosłownie Cię rzucą na głęboką wodę w Brzezinach w woj, łódzkim :-)

ŁODZ
@Zwirek

Nawet jak przerzucą mnie na Brzeziny w woj łódzkim nie będzie tragedii. Z chęcią poznam nowe rejony. Będę mógł się czegoś nauczyć pracując na innej sieci i rozmawiając z innymi specjalistami.

Żwirek

O, a nad łodzią burza z piorunami, proszę przygotować zapasowe NT-ki i modemy, hahahahah........

@Żwirek

Na południu czekamy z niecierpliwością na burze żeby w koncu trafiło

enevek

Obawiam się , że im bliżej daty 31 Maja to więcej się znajdzie co jednak podpisze te marne i tak umowy . Ludzie są zdesperowani aby tylko mieć pracę . Ja jestem za tym by czekać jak najdłużej , a nawet popracować czerwiec i nawet lato w telekom Usługi . Mieć jeszcze normalny urlop latem bo w Enevie latem mozna zapomnieć o urlopie . Przyjdą burze to sami do Nas będą dzwonić z ofertami dużo lepszymi niż teraz . Trzymajmy się tego mocno .

Walwuch

Jestem również monterem i co do tych rekrutacji w Nakle to jakaś bzdura.Zostajemy w Sprincie , będziemy pracować w delegacji chyba że nas zwolnią.Dyrektor Sprintu stwierdził że praca jest dla wszystkich.Wolimy zostać tu niż zapindalać za grosze w Enevie prawie całą dobę

młokos posted on April 23rd, 2015 - 7:55 AM Temat: nowik Komentarz: zgadza się totalna olewka starzy naginają aż miło a my młodzi totalny luzik , coś tam podam ale więcej to w wozie się siedzi albo czeka kiedy odbierze cię stary więc czasami i 3 godziny siedzę za nim z terenu wrócą polecam wszystkim . TO WPIS MŁODEGO zfirmy o tym profilu.Maja was za nic

Tar

Praca w Enevie jest spoko. Wcześniej miałem gorszą, bez samochodu, podobne wynagrodzenie, więc mam porównanie. Ogólnie polecam. Praca w Enevie jest spoko. Wcześniej miałem gorszą, bez samochodu, podobne wynagrodzenie, więc mam porównanie. Ogólnie polecam. Praca w Enevie jest spoko. Wcześniej miałem gorszą, bez samochodu, podobne wynagrodzenie, więc mam porównanie. Ogólnie polecam. Praca w Enevie jest spoko. Wcześniej miałem gorszą, bez samochodu, podobne wynagrodzenie, więc mam porównanie. Ogólnie polecam. Praca w Enevie jest spoko. Wcześniej miałem gorszą, bez samochodu, podobne wynagrodzenie, więc mam porównanie. Ogólnie polecam. Praca w Enevie jest spoko. Wcześniej miałem gorszą, bez samochodu, podobne wynagrodzenie, więc mam porównanie. Ogólnie polecam. Praca w Enevie jest spoko. Wcześniej miałem gorszą, bez samochodu, podobne wynagrodzenie, więc mam porównanie. Ogólnie polecam. Praca w Enevie jest spoko. Wcześniej miałem gorszą, bez samochodu, podobne wynagrodzenie, więc mam porównanie. Ogólnie polecam. Praca w Enevie jest spoko. Wcześniej miałem gorszą, bez samochodu, podobne wynagrodzenie, więc mam porównanie. Ogólnie polecam. Mnie też kazali napisać 100 razy za karę ;)- Dziwne ludzia :)

Garibaldi
@Tar

Ten 111 to bezdomny jakiś cieszy się, że dostał samochód wcześniej spał pod mostem, to trochę wiało, a teraz to luksus.

Zostaw merytoryczną opinię o Relacom sp. z o.o. - Gdańsk

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Relacom sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Relacom sp. z o.o. napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Relacom sp. z o.o.