Opinie o Poczta Polska WER w Pruszcz Gdański

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Poczta Polska WER. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w firmie Poczta Polska WER o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Poczta Polska WER w Pruszcz Gdański

RoKo Nowy wpis
Użytkownicy czekają na odpowiedź 13 dni.

Bardzo rzadko wysyłam przesyłki listem zwykłym. Jednak w ciągu ostatniego 1,5 roku wysłałem zwykłym priorytetem trzy list, które nie dotarły do adresatów. Co ciekawe, były to przesyłki, które zawierały komplet widokówek, książkę i trzy drobiazgi włożone do płaskiego kartonika. A, więc ktoś, kto sortuje przesyłki w "Poczta Polska" S.A. Wydział Ekspedycyjno-Rozdzielczy ul. Handlowa 4, 83-000 Pruszcz Gdański, musi "macać" koperty" i jeżeli wyczuje coś innego, niż kartka papieru, to ... przesyłka ginie. Zaznaczam, że w UP, w Pasłęku, gdzie nadawałem te przesyłki, zostały one przyjęte i stosownie opłacone, a teraz nie mam nawet dowodu, ze je wysyłałem. Wniosek - niech więc Poczta zlikwiduje usługę przesyłki zwykłe.

Czy firma Poczta Polska WER udziela pożyczek pracowniczych? Na jakie dodatkowe wsparcie może liczyć pracownik?

Wieloletni Nowy wpis

Jeśli masz możliwość uciekaj. Praca skrajnie (usunięte przez administratora) Nie spotkałem na swojej drodze kierownika który by co umiał czy soba reprezentował. Nie którym kierowniczką to się czasy pomyliły lub miejsce. Niestety kilka razy wspominana tu kierowniczka B to przykład jak wdroży w zarządzaniu pogardę i brak szacunku do drugiego człowieka. Aż dziw bierze że wytrzymuje sama ze sobą. Ja na szczęście po wielu latach postanowiłem uciec i sobie chwalę. Pozdrawiam

Sandra Nowy wpis

JEDEN WIELKI CYRK, A NIE POCZTA. Niekompetentni pracownicy, tylko tworzą problemy. Nie ma możliwości dodzwonienienia się do placówki, trzeba dzwonić przez Pocztę Główna i wtedy prosić o przekierowanie. Paczka została niby nadana 8.01. a dziś jest 16.01 i nadal nie może dotrzeć do Gdańska. Porażka !!! Nie wiem za co pracownicy otrzymują wynagrodzenie, chyba na obijanie się i uprzykrzanie klientom życia. Kompletne (usunięte przez administratora).

Czy po rozmowie w Poczta Polska WER rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
logo firmy Pomocnik Mechanika Samochodowego
Azet Olgierd Odyniec
logo firmy SPAWACZ TIG stal nierdzewna
ATN Service ApS
logo firmy pracownik ochrony- Pruszcz Gdański
Pruszcz Gdański
Seris Konsalnet Holding S.A.
Aj

Drugi dzien czekam na kuriera z przesylka za pobraniem.Kurier nie odbiera telefonu, smsy sa odrzucane poczta glosowa zapelniona.Kurier nasz pan!! Kto jest dla kogo? W WER w Pruszczu Gdanskim dwa dostepne numery telefonow sa odrzucane!! Numer do kuriera 885407342.Ludzie szanujmy się nawzajem!!!

@Aj

ten sam numer telefonu mam z dzisiaj i paczki nie dotarły, bo podobno nie ma mnie w domu, próba nieudana. dodał, że nie musi mi ich wcale przywozić i soe rozlaczyl.

to jest jakaś komedia pomyłek. jedna paczka od 26.11.23 widnieje w WER, cisza, nie dodzwonisz się, bo jeden numer jest wyłączony, drugiego nikt nie odbiera, a na infolinii wiszę cały dzień i nagle prosimy dzwonić w innym terminie. dziś czekam na 2 paczki, dostaje o 14 maila, że próba dostarczenia nieudana. dzwonię do kuriera, dostaje odpowiedź, że on mi nie musi przewozić tych pączek wcale, jak mi nie pasuje. co to ma być? serio mamy XXI wiek? poinformowałam go, że za to mu płacą, a ja muszę zapłacić jemu za odbiór przesyłek za pobraniem. rozlaczyl się.

Tadi

Witam,tak jakoś przypadkiem trafiłem na tę opinię o Poczcie Polskiej gdzie jakoś czas temu pracowałem i też wyrażę opinie ???? co do placy była bardzo słaba dlatego ja zmieniłem ale luz jak w żadnej innej. Wiadomo było ciężko ale też są zastoje co do kadry kierowniczej pracując na rozładunku najlepiej wspominam Pana P. Fajny ułożony gościu znający się na pracy a najważniejsze wyczuwał ściemniaczy na km???? zawsze pomocny znający się na pracy. Nie było tematu którego by nie rozwiązał pozdrowienia dla niego.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Poczta Polska WER? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Aj

Po raz kolejny w statusie mojej przesylki otrzymuję informację, ze byla proba dostarczenia przesylki.Zadnej proby ze strony kuriera nr tel.885407342 nie bylo!! Kolejny dzien siedze w domu i czekam!! Telefony, smsy do kuriera da odrzucane.Nawet poczta glosowa została zablokowana.Nadal nie wiem, czy w ogole otrzymam moja przesylkę, bo jezeli kurier klamie, to i ukraść moze!! ostrzegam przed uslugami WER Pruszcz Gdanski!! Za złą pracę będą kary!!!

JOLANTA

W dniu 16/01/23 dostałam informację, że nadano do mnie paczkę, w dniu 17/01/23 zadzwonił do mnie telefon, po odebraniu rozłączył się, nie mogłam oddzwonić bo byłam u lekarza, oddzwoniłam po godzinie i okazało sie, że to kurier, ale jak mi powiedział był u mnie pół godziny temu a ponieważ nikogo nie było w domu zostawił paczkę (10 kg) na poczcie. Zaznaczam, że nie dostałam żadnej informacji, że kurier będzie właśnie tego dnia. Informacje, że kurier do mnie przyjedzie dostałam 17/01 o godz. 15,33 (czyli 4 godziny po fakcie) a o 16,03 dostałam nastepnego smsa, że paczka jest w UP. Pytanie jak to jest, że takie informacje przychodza po tzw. "musztardzie po obiedzie", jak można potem mieć pretensje do odbiorcy, że nie było go w domu, nie można czekać na kuriera w nieskończonośc. Od jakiegoś czasu próbuję dodzwonic się do kierownika, żeby wyjaśnić sprawę, ale bezskutecznie, nie odbiera telefonu

mrsblack

Czy ktoś mógłby mi wyjaśnić co z moją paczką, jeśli jest na tym etapie? Wysłałam paczkę do Australii i nie wiem czy rozumieć to, że jest już w drodze morskiej czy wciąż tkwi w WER? Wysłano z Polski 2023-01-09 10:13:22 WER Pruszcz Gd.

Paulina

Co to za kurierzy że trzeba samemu dzwonić i dopytywać się o paczkę bo a co do czego okazuje się że na poczcie jest brak słów po co place za wysyłkę żeby paczka była na poczcie nigdy więcej nie zamowie kuriera z poczty hamstwo

el

MIało być pytanie

el

Cała dobę dwie paczki leżą u państwa i nie są dostarczone do mieszkanki Gdańska rzadnej możliwości skontaktowania się z Poztą Polską WER w Pruszczu Gdańskim Status przesyłki Nazwa zdarzenia Data i czas Jednostka pocztowa Nadanie 2022-11-15 18:34 UP Szczecin 2 Wysłanie przesyłki 2022-11-15 19:33 UP Szczecin 2 Nadejście 2022-11-15 20:42 Terminal Przeładunkowy Wysłanie przesyłki 2022-11-16 19:37 Terminal Przeładunkowy Nadejście 2022-11-17 03:53 Terminal Przeładunkowy Przygotowano do doręczenia 2022-11-17 08:27 WER Pruszcz Gd. Przekazano do doręczenia 2022-11-18 11:01 WER Pruszcz Gd. dzisiaj jest godz 16,39 dzień 18 11 gzie sa paczki?

Misiek Misiek

Pracuje już ponad 36 lat a oddznaczenia resortowego nie dostałem kasę po ponad roku opóźnienia tak ale to jakaś farsa i żenada. Piszą że ma wręczyć dyrektor tylko przetarg się opóźnił ale co mnie to ma obchodzić należy się i już ale przetargi na samochody dla dyrektorów zdążyli zrobić. Przykro że po tylu latach za nic mają pracowników którzy poświęcili tej firmie większość swego życia.

Zawiedziona
@Misiek Misiek

Zgadzam się ,nawet paczki nie potrafią dostarczyć pod adres tylko na poczcie zostawiają !!!! A awiza wogole w skrzynce nie ma !!! To za co ja place aż 50 zł , skoro mam sobie sama z poczty ciężka paczkę odbierać ??????!!!!!!!

Iza
@Zawiedziona

Skarga na listonosza nic nie da?

Elżbieta

Nie rozumiem dlaczego przetrzymujecie paczki po 5,6 godzin? Wysłałam po raz kolejny paczkę z Łodzi do Sztumu. W kilka godzin znalezla się u was i koniec. Przyjęliście paczkę o 4,40,i do 10tej tkwiła w Pruszczu Gdańskim. Jak widzę po opiniach jesteście najgorsza poczta w Polsce.!!!!!!

Aleksander
@Elżbieta

Tego typu uwagi najlepiej gdybyś kierowała bezpośrednio do Poczty Polskiej. Wszedłem do wątku z nadzieją, że dowiem się czegoś o pracy w tym miejscu. Czy ktoś z Was mógłby napisać, czy warto jest tam aplikować?

taśmowy
@Aleksander

Tak fajna atmosfera i ludzie w porządku pracowałem tam czasem mozna sobie wydlużyć przerwe ;) :) nie przedzwigasz sie ani nie przemeczysz a kaska wpada fakt że okolice najnizszej krajowej ale polecam ogolnie bo fajna praca i nie za ciezka.

@taśmowy

Polecasz pracę za minimalną? :d W Biedronce więcej dają..

Dzik
@Piotr

To leć do Biedry pracować a nie się żalisz

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Poczta Polska WER?

Beduin

Złe, nieodpowiednie, kierownictwo to jakiś żart jeśli chodzi o WER PRUSZCZ... Jedno wielkie kolesiostwo

Zalezy na kogo trafisz, Mateusz i Karol to mega spoko kierownicy z ekspedycji, xayoo fajny gosciu z recepcji, iza to jakas nawiedzona baba

Mdjdn

Nie ma, moze jak będziesz miał dobry dzien, to trafisz na kogos kto Cie czegos nauczy.

Dominika
@Mdjdn

Czyli atmosfera w sumie jest średnia, skoro nie każdy z pracowników pomoże nowej osobie?

Krzychu
@Dominika

Jak trafisz na kogos spoko to Cie nauczą, zadnego profesjonalnego szkolenia nie ma xd

Pracowałem tam 3msc, ogolnie magazyn mega zacofany, płaca 2400 na reke, większość ludzi to zwykłe lumpy, które pracuja tam na siłę i na każdym musza sie rozładować. Kazdy w pracy pogania, oczekuje wielu, ale każdy i tak się nie spieszy za taka kase xd kobiety z masówki to mega fajne babki, kierownicy z ekspedycji to kozaki totalne, ale na recepcji jest tylko jeden spoko kierownik (xayoo). Baby z listówki to dno, kierowniczka Iza wyżej (usunięte przez administratora) niz duoe ma, główna kierowniczka magazynu (Beata) jest jakas nawiedzona, a na większość rzeczy z biura czeka sie tyle, co 2 razy okres wypowiedzenia. Nie polecam ogolnie tego magazynu, nikt nie patrzy na te paczki, czy zostaną zgniecione, rozerwane. Nikomu nie polecam tego oddziału

Listówka

Nie maszna co liczyć to moloch z układami. Inwestycji brak tam dbają tylko o siebie tak jak wWarszawie czyna Rakowymsyf na około, wszystko się sypie kible to lata 70, wsocjalach czajnik zkamieniem to wszystko, lodówek nie ma, kible obsrane, dzrzwi wyrwane(usunięte przez administratora), zobacz jak tenbus co dowozi wygląda , palarnia i szatnia, wstaw facjate dwóch Kierowników i jak nie pękniesz ze śmiechu to Lechista jesteś

/Ja
@Listówka

Przecież budynek jest z 2001 więc jak kible jak z lat 70.? A że obsrane... jak szanujecie, tak macie.

Zostaw merytoryczną opinię o Poczta Polska WER - Pruszcz Gdański

• Jak się pracuje w Poczta Polska WER?

Zobacz opinie na temat firmy Poczta Polska WER tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Poczta Polska WER?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 17, z czego 3 to opinie pozytywne, 9 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Poczta Polska WER