Opinie o Elfeko S.A w Gdynia

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Elfeko S.A. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Elfeko S.A o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Elfeko S.A w Gdynia

umowa na czas nie okreslony 10 h dziennie ogólni ok

angolik

ludzie nie wierzcie tym bredniom o dobrej pracy.obudzcie się.a jak przyjedziecie na linię to zobaczycie.BHP NA NIEDOSTATECZNY.jeszcze cię szantażują

tety

pracuje w tej firmie jest ok pozdrawiam czepsów i petingów

M....

Jeśli ktoś uważa, że jest na tyle dobry że konkurencja przyjmie go z otwartymi rękoma (na lepszych warunkach) to nie rozumiem na co czeka. Prawda jest taka, że Elfeko gwarantuję stabilną pracę za wynagrodzeniem adekwatnym do wiedzy i umiejętności - z całą pewnością dotyczy pracowników nowozatrudnionych. Pracownicy z większym stażem muszą się trochę natrudzić, aby wynegocjować większe wynagrodzenie i w sytuacji w której pracuje się u przełożonego niedbającego o interesy podwładnych może być to sporym problemem. Uważam to za największy błąd - może to prowadzić to do skutecznych działań konkurencji zmierzających do przejęcia doświadczonych pracowników. Dodatkowym atutem jest możliwość rozwoju zawodowego na wielu płaszczyznach (u konkurencji niekoniecznie) związanych z realizacją danych inwestycji co pozwala rozwinąć skrzydła i wzlecieć ponad przeciętny poziom - nie tylko stanowiska, ale i zarobków. A i bym pominął najważniejsze - do dyspozycji komóra i czasami fura. W Elfeko pracuje (praca biurowa) od kilku lat więc myślę, że opinia może być pomocna

Jarek

Pracowałem w Elfeko i zrezygnowałem. To był mój błąd. Wszedzie jest dobrze, gdzie nas nie ma. Z chęcią bym wrócił, ale mój wakat zajęty. Pensje mierne? Idz do konkurencji, to dostaniesz jeszcze wiecej obowiazków za mniej kasy. Na wyplate tez poczekasz. Wiem, co mowię.

logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier budowy
Międzywodzie
Gryfbud Sp. z o.o.

Cały czas Elfeko zatrudnia i zwiększa sukcesywnie zatrudnienie. Co do atmosfery to moim zdanie jest super.

k.

Też mnie interesuje praca w elfeko, moglibyście napisac, czy chociaż pojawiają się nowe osoby od czasu do czasu.

cywil2

Witam serdecznie, czy podzieli sie ktoś ze mną informacją odnoscie stanowiska specjalisty ds inwestycji? jak wyglada praca w tej firmie?

Miro
@cywil2

Wydaje mi się, ze sytuacja tej firmy jest stabilna. Sam zdecydowałbym się na podjęcie zatrudnienia w Elfeko. Szukają kogoś?

angolik
@Miro

Płace coraz gorsze,podwyżek brak dla pracowników liniowych,chociaż pracy coraz więcej,człowiek się stara jak może a i tak jest to niedocenione.Praca w deszczu ,zimnym,ciuchy na poziomie miernym,sprzęt też wiekowy

Wiem co wiem

gwint - 2013-07-23 15:12:02 do Ja: cześć, pracujesz może w ELFEKO? może Ty udzielisz mi jakichś konkretnych informacji dotyczących rodzaju umowy? jest szansa na umowę o pracę'?Mam pewną wiedzę i chętnie się nią podzielę. Generalną zasadą Elfeko jest, że wszyscy pracują w ramach umowy o pracę. Na początku jest to umowa na okres próbny 2-3 miesiące, następnie umowa na czas określona 6-12 miesięcy i następnie umowa na czas nieokreślony. Jeśli w trakcie okresu próbnego ktoś wykaże się to czasami etap umowy na czas określony jest pominięty i od razu można dostać umowę "na stałe". Jeśli chodzi o kondycję firmy to upadająca firma na skraju bankructwa nie otrzymuje nagród świadczących o dynamicznym rozwoju i stabilnym finansowaniu. Dodatkowo proponuję lekturę biuletynu PSE co do ogłoszeń o wygranych przetargach. Do p. Jana Sadowskiego - pracował Pan kilka tygodni, a wydaje się że udało się poznać Panu firmę na wskroś. Feerruje Pan opinie na temat pracy na budowie, a także doradza Pan osobom szukającym pracy w biurze projektowym - jaką ma Pan wiedzę na temat różnorodności realizowanych projektów i możliwości rozwoju? Zarzut ".... krewni i znajomi królika.." jest trudny dla mnie do zrozumienia. Znam wiele osób pracujących w firmie i według mojej wiedzy wśród kadry inżynierskiej i zarządzającej nie ma osób które wiązałyby więzy pokrewieństwa.

Stek bzdur! Nie wiem skąd macie takie informacje? Firma się rozwija, mało kto sam rezygnuje z pracy w ELFEKO. Gdyby pensje były małe, sytuacja firmy zla, to ci wszyscy wykształceni, doświadczeni pracownicy odeszliby z tej firmy, a nie pracowaliby tam latami. Przez ludzi przemawia czysta zawiść i nie mogę pojać po co wypisują takie rzeczy? Opinie mają być obiektywne, pomagać innym użytkownikom portalu, a nie być miejscem wylewania swojego żalu za niespełnione ambicje?! Nie spodziewam się po Polakach niczego innego, dlatego kupcie sobie bilet do Anglii i ruszajcie podbijac świat za wiekszą kasę, czyszcząc nocniki Brytoli! Powodzenia!

adam h.

Witam mam pytanko ostatnio pojawiła się oferta pracy z Elfeko pracy w Warszawie, na stanowisko związane z przygotowaniem inwestycji pod kątem geodezyjnym. Mam pytano jaka atmosfera panuje w fili w Warszawie i czy ktoś może powiedzieć jak się tam pracuję. Mam jeszcze jedno pytanie czy na tym stanowisku często będzie trzeba wyjeżdżać w delegację...

Jan Sadowski

anonim - 2013-05-17 15:20:37 Di - 2013-05-06 22:43:44 Jak na dzień dzisiejszy wygląda atmosfera pracy w ELFEKO SA? Jest OK? Można pogadać sobie z ludźmi, czy wieje nudą? Ile dają nowemu na starcie i czy poradzę sobie bez doświadczenia? Jaką drogą najlepiej złożyć CV? Co z samorozwojem? Jaka jest szansa by początkujący dostał bardziej odpowiedzialne obowiązki lub brał udział w różnorodnych projektach?Atmosfera jest Ok nic się nie zmieniło. Pragnę zauważyć, iż sam napisałeś że jesteś nowicjuszem stąd dalsze pytanie o odpowiedzialne zadania wydaje mi się nie na miejscu. Zapewne wraz ze wzrostem Twoich kompetencji oraz doświadczenia powierzane Ci zagadnienia będą coraz bardziej skomplikowane i odpowiedzialne i nie dotyczy to tylko ELFEKO ale każdego pracodawcy.Nie słuchaj anonimów i tych co nie mają odwagi cywilnej aby podpisać się nazwiskiem.Ja ci odpowiem stracisz czas a i tak nie zdobędziesz doświadczenia a o nowym projekcie to możesz zapomnieć w tej firmie to tylko mają dobrze krewni i znajomi królika a reszta to(usunięte przez administratora)

Schlaffrock

Uśmiałem się kolego z twojej wypowiedzi ale niestety to boląca prawda. Kiedy decydujesz się na pracę na budowach w Elfeko przygotuj się na krew, pot, ból i łzy tylko nie płacz bo prawdziwi Spartanie nie płaczą. Pozdro dla Spartan z brygad liniowych i ściemniaczy z GPZ`tów. p.s. Moja ocena to ocena wypowiedzi kolegi jeszcze pracującego a nie firmy

Sabina

Odnoszę wrażenie, że wszyscy negatywnie piszący o Elfeko S.A. to pracownicy lub byli pracownicy, którym nie powiodło się z jakichś przyczyn w tej fimie i dają upust swoim emocjom pisząc kłamstwa. Moim zdaniem Elfeko S.A. to bardzo dobrze zarządzana spółka dająca pracownikom w większości świeżo po studiach możliwości: poznania procesu inwestycyjnego , prowadzenia dziennika praktyk, uczestniczenia w szkoleniach (mogłoby być ich więcej), pozyskania wiedzy projektowej w praktyce, pewności zatrudnienia, pewności wypłaty na koniec miesiąca. To wszystko za wynagrodzenie dla świeżego pracownika zdecydowanie przekraczające średnią krajową. Jeśli ktoś uważa że już po studiach postradał wszystkie zmysły to jest w dużym błędzie. Jeśli poznasz ustawy i rozporządzenia związane z procesem inwestycyjnym oraz polskie normy to na pewno zostaniesz dostrzeżony przez kadrę kierowniczą. Jeśli zaś popełniasz ciągłe błędy i nie eliminujesz ich mimo uwag przełożonych jak w każdej firmie jesteś na marginesie. Uważam Elfeko za jedną z najlepszych firm z branży energetycznej w Polsce. Wystarczy posłuchać argumentów kolegów z firm konkurencyjnych by dojść do wyżej wymienionych wniosków. Pozdrawiam wszystkich starających się o prace w Elfeko.

Zadowolony

Bardzo dobra firma. Dostałem się bez znajomości, po przeprowadzonej rozmowie kwalifikacyjnej. Dobrze zarabiam. Na początku była to mała suma, ale szybko była podwyższana. Przełożeni w porządku. Potrafią pochwalić i docenić pracownika. Oczywiście rozumie się to również w drugą stronę, co jest uczciwe. Posiadam doświadczenie po pracy w innych firmach i tutaj warunki pracy są bardzo dobre. Najważniejsze jest to, że firma jest stabilna. Dobrze prowadzony marketing. Zresztą widać po samochodach, co świadczy że pracownicy źle nie mają. Bardzo miłe jest traktowanie pracownika przez kadrę dyrektorską i prezesów. Masz problem, to zawsze zostaniesz wysłuchany. Nigdy nie byłem świadkiem wydzierania się na pracownika. Negatywne opinie są raczej od osób, które nigdzie indziej nie pracowały i żyją w przekonaniu że wszędzie jest lepiej gdzie ich nie ma. Moja opinia dotyczy wyłącznie pracy w biurze. W sprawie pracowników fizycznych nie wypowiadam się bo oni lepiej ocenią swoją sytuację.

waldek

Może mi ktoś powiedzieć ile w tej firmie można zarobić na stanowisku operatora koparki

Stefan

Wszystko zalezy od punktu widzenia. Pracownik z doświadczeniem i umiejętnościami wszędzie dobrze zarobi..nawet w firmie na dorobku. Partacz wszędzie bedzie uważał, że go źle traktują. Ja tam jestem zadowolony.

JA

Niestety praca tutaj do przyjemnych nie należy. Zatrudniają tylko młodych ludzi (nikt starszy nie zechce pracować na proponowanych warunkach). Praca w delegacjach po całym kraju od rana do wieczora. Noclegi najtańsze :( Zarobki mizerne w porównaniu do konkurencji ale cóż firma na dorobku, na czymś trzeba odbić kiepsko wygrane przetargi. PS. Pochlebne posty chyba kadra zarządzająca pisze :p

JAAn

A według mnie zarobki \"srednie \" a biorąc pod uwage zakres obowiązków , prace w delegacji oraz ilosc przepracowanych godzin w miesiacu (grubo ponad 200) to mozna smiało powiedziec ze zarobki słabe , ale cóż taki rynek pracy ... no i traktują cię rzeczywiscie dosc przedmiotowo ...

anonimus

Popieram. Polecam. Zarobki bardzo dobre i atmosfera w pracy w porządku. Pracowałem, zmieniłem pracę i żałuję. W ELFEKO szanują chociaż pracownika i zawsze można się dogadać.

Zostaw merytoryczną opinię o Elfeko S.A - Gdynia

• Jak się pracuje w Elfeko S.A?

Zobacz opinie na temat firmy Elfeko S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Elfeko S.A?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Elfeko S.A?

Kandydaci do pracy w Elfeko S.A napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Elfeko S.A