Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Opinie o Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

faxtel_michell

hehe jutro idzie wypowiedziec umowy ktore zawieral zeby zwiekszyc sztucznie sprzedaz w koszykach. Pracowales koles 2 miesiace i juz umowy na siebie brales? no to ktos z grona wspolpracownikow Cie podrypal. Wyprosili Cie z salonu? a niby czemu? Mogles zostac i czytac ulotki. Regionalna Cie postraszyla ze Cie obsmaruje? haha dales sie podejsc jak male dziecko albo cos miales na sumieniu. Trzeba bylo zakomunikowac przed podpisaniem ze Ci jest zle i musisz do lekarza i siedziec na L4 i szukac nowej roboty. Ale nie martw sie masz jeszcze 14 dni zeby sie zle poczuc.

lorek

Nigdy nie potrafiłem długo zagrzać stanowiska w jednym miejscu. Mam nadzieję , ze tym razem będzie inaczej i w tej firmie uda mi się pozostać na dłużej. Wiem , że zaczepić można się tutaj jedynie jako konsultant do spraw obsługi klienta, ale to też coś w mojej sytuacji gdy jestem na studiach bez pracy

2345rty

nie wiem czy wiecie ale swego czasu firma Faxtel Chmurski i Chrzanowski Sp.J. prowadziła dosyć sporą rekrutację, z tego co pamiętam to szukali pracowników między innymi na stanowisko konsultanta do spraw obsługi klienta, kasjera/ osoby do recepcji, analityka do spraw rozliczeń w kilku miejscach w Polsce..

wy......hany

pracowałem tam prawie rok, i o ten czas za długo, powiedzcie mi czy zarabiacie te 3 czy 4 tys?.....tak ten kac....mam to samo :)

baska

Kasia ;) piszesz o tych przejętych od innego agenta salonach ? podobno ten nowy regionalny też jest od tego agenta.

Zainteresowana

Po dłuższym zastanowieniu i Waszych opiniach przekazałam wiadomość firmie, że rezygnuję i moja kandydatura nie jest aktualna. Dopiero co zwolniłam się z jednej pracy, nie chcę wpaść z deszczu pod rynnę... A tak, jak różnie bywa z opiniami w internecie - często zdania są podzielone TO W TYM JEDYNYM PRZYPADKU ZNALAZŁAM WYŁĄCZNIE ZŁE OPINIE o firmie w której chce się zatrudnić. ..cóż - szukam dalej..

madzia

Zainteresowana, no i jak byłaś ?

Zmasakrowany

Jeżeli chcesz słuchać bajek ile,można zarobić na systemie premiowym oraz płacić nawet za skradzione akcesoria ,żyć w stresie a po godzinach sprzątać salon to jest to praca dla Ciebie

Zainteresowana

Mam pytanie czy ktoś z Was miał doświadczenie w salonie na Zachodniej (Łódź)? Na prawdę w tej firmie jest aż tak źle..? Dzwonili dziś do mnie, by zaprosić na rozmowę kwalifikacyjną ale po wypowiedziach wyżej pójście tam chyba nie jest dobrym pomysłem..

Zalamka.pl

Podczas pobytu na szkoleniu jestes tak jakby w pracy codziennie po 8h i za to masz normalnie wynagrodzenie a tam na miejscu siedzisz i uczą cie tego co konieczne by wykomywac swoja pracę nic ponadto.i ta wiedza nie przyda ci sie gdzie indziej wiec nie jest to rozwoj pracownika.tylko konieczna wiedza do wykonywania pracy.z tad kolejne moje zastrzezenie co do zasadnosci zwracania kosztow

dżerry

Przykro mi, ale faxtel na wszystko Cie (usunięte przez administratora)... bulisz calosc jak sie zwolnisz wczesniej ....

Załamka.pl

Witam czy ktoś może mi powiedzieć jak to faktycznie jest z tym zwrotem kosztów za szkolenie wstępne?czy jeżeli ktoś ukończył tylko jedno szkolenie (pozostały 2) a całość do zapłaty to 2300 a chce się zwolnić przed uplywem okresu 6 m-cy To ile w końcu ma im oddać?

znowu

Znowu pousuwane komentarze :(

shaza

A jak nowe salony w faxtelu ? Nowy menager ;) też jest ...

kuki

A tu co taka cisza ??? polepszylo sie wszystkim czy co ? :):) :P

Boss

Teraz jeżeli ktoś by chciał to może spokojnie myśleć o zatrudnieniu jako kierownik salonu albo jako konsultant. To całkiem dobre rozwiązanie mając na uwadze fakt, że W okolicy ciężko z jakąś dobrą robotą. Dajcie proszę znać czy jest sens ubiegać sięu nich o jakieś stanowisko czy raczej kasa za słaba ?

Opinia

(usunięte przez administratora) Usuwają tutaj opinie !!!!! Odradzam Faxtel Zła firma

hahaha

Płacz - takie jest życie. Trzeba było poczytać opinie o tej firmie.

załamana :(
@hahaha

Czytac to jedno, a przekonac się na własnej skórze to drugie... a nie zawsze jedno i drugie idzie ze sobą w parze... ale dziękuje za wsparcie !!

załamana :(

Nienawidzę tej firmy !!! Dopiero co zaczęłam w owej firmie pracę, a już ciężko błagam wszystkich świętych żeby stąd odejśc !! masakryczny stres, rzucają człowieka na głęboką wode, a co tam zaczęłaś pracowac to już wszystko wiesz to co za problem, a my idziemy na urlopy to posiedzisz dziennie po 12H !!! Boże kiedy minie te pół roku (gdyby nie te durne zobowiązanie to już by mnie nie było!!), bo inaczej będę wszystko robic, byle mnie zwolnili !!!

nota
@załamana :(

Nie moze pracodawca nakazać Tobie pracy do określonego czasu,straszac zwrotem kosztow za szkolenie JEDYNIE NA POTZEBY WYKONYWANIA CZYNNOSCI SŁUŻBOWYCH. Istnieje kodeks pracy. Gdyby wszyscy to wiedzieli i mieli tego swiadomosc to rotacja byłaby wieksza od tej , ktora i tak jest duza. Pozdrawiam.

szczurek

I jak tam nasza kosmetyczka ? Żyje ona ?

Zostaw merytoryczną opinię o Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Katowice

• Jak się pracuje w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Kandydaci do pracy w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa