Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Opinie o Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

on

Anonim - 2013-07-10 03:15:05Czy w FAXTEL [usunięte przez moderatora] Bielsko-Biała dają narzędzia pracy?Kiedyś dostawało się stanowisko z komputerem plus dwie nędznej jakości koszule, ale teraz nie jestem pewien czy nie trzeba sobie kupić wszystkiego samemu.

Czy w FAXTEL [usunięte przez moderatora]Bielsko-Biała dają narzędzia pracy?

masakra:(

kiedys zarabiało sie przyzwoite pieniadze fakt przerw nie było ciagle masa ludzi na salonie, zdarzało sie ze przez całydzien wypiło sie 2 łyki kawy, ale 10 pojawiał sie usmiech bo wiedziałas ze wypłate masz [usunięte przez moderatora]...a teraz co za fun packa masz 8 zł, urlop wliczany w podstawe bestseller w podstawe, no i po całym miesiacu masz 1500 zł wow![usunięte przez moderatora]ceniłam sobie ta prace bardzo,a po 7 latach szukam nowej !pozdro dla wszytskich konsultantow

?

o co chodzi z Gdańskiem?

zte

[usunięte przez moderatora]Obiecają lepsze wynagrodzenia, lepszą umowę agencyjną wkrótce (za pół roku), co oczywiście nijak będzie miało się do rzeczywistości :) [usunięte przez moderatora]

zetafon

Wielki szacunek dla bohaterów z Gdańska.Jeżeli coś takiego robi jeden z najlepszych zespołów,a firma pozwoli im odejść,to trzeba będzie zbierać manatki.Całkowity brak szacunku dla Faxtela

Gumisia

Rekrutacja do 23 salonów na stronie praca.pl.Ciekawe ilu to jest konsultantów?Czy Faxtel ma problem?Nie to sytuacja normalna ,jak za obietnicami nie idą czyny oraz mamona

huuhugy

Szkoda, że rynek pracy jest mały i trzeba siedziec w takiej firmie, [usunięte przez moderatora].. Koszmar kiedyś się skończy, uwierzcie. [usunięte przez moderatora]

kraker

Dlaczego Faxtel wprowadził najgorszy system wsród agentów.Szefowie zawsze powtarzali jak ważni są ludzie,a teraz Ci ludzie z powodu braku stabilności zatrudnienia oraz "śmiechu wartych zarobków" będą błyszczeć u innego pracodawcy.Bez ludzi ten biznes nie ma sensu.Szkoda,że nie rozumie tego Faxtel

ydvgr

Ciężko przetrwać przy takim systemie,szczególnie,ze okres wakacyjny nie sprzyja sprzedawaniu Neostrady.Najwyższy czas na zmiany

tede

Gdyby nie : [usunięte przez moderatora] - dział refundacji, który nie pomaga ,a wystawia noty -ukryta podstawa -dramatyczny spadek wynagrodzęń -brak socjalu oraz brak średniej za urlop To by nikt pracy nie szukał

;(

Szkoda,że się tak dzieje,bo jak ,ktoś lubi taki typ pracy,to można się odnaleźć i być zadowolonym z tego co się robi.Robiąc wynik nie zarabiamy, pretensję są tylko do nas i ciągły stres .Do lutego,nie można było narzekać.Szczególnie ,że trafiłam na bardzo kompetentnego KSO,ale teraz to finansowa nędza,a wyniki mam naprawdę dobre ;(

Przykro,że władzę przestały widzieć ludzi[usunięte przez moderatora].Wynik ma być za wszelką cenę,a nam na opłaty nie starcza

Zawiedziony 66

Teraz tylko czekać jak będą się zwalniali najbardziej rozpoznawalni kierownicy oraz konsultanci faxtela,a ich zastąpienie na "lepsze" będzie bardzo bolesną lekcją,a znając ludzką mentalność za nimi pójdzie reszta skutecznych ,dobrych ludzi,których konkurencja przyjmie z pocałowaniem w stopy

romeo z pd

myślę, że fala zwolnień przed nami - praca w salonie to jedna wielka masakra. Niestety ale moim zdaniem faxtel kompletnie nie radzi sobie z zarzadzaniem pracowników i ich motywacja.

Mądra z Południa

Faxtel wszystko zwala na PTK,a u innych agentów zarabia się przywozicie. W czym jest problem - w PAZERNYM ZARZĄDZANIU .Kto ma trochę oleju w głowie, zmieni szybko pracę, tak jak robię to ja P.S. Za kilka dni, nie będę miał podstawy ukrytej;:) Żałuję tylko ,że tyle zwlekałam

zawiedzeni

dokładnie się zgadzam. Kwestia czasu, wspaniale pomysły szybko się skoncza jak ludzie którzy dobrze sprzedają przejdą do konkurencji... Jest coraz to gorzej i kwestia czasu kiedy sam się stad zwolnie...

owieczkameme

Zawiedziona - 2013-06-04 22:34:03 Gratuluje pomysłowości Dyrekcji ,która wprowadziła system wynagrodzeń w którym każda/każdy kto ma doświadczenie i umiejętności oraz robi wyniki szybko zmieni pracodawcę ,albo będzie pracował za najniższą krajowąco sie stalo?

Zawiedziona

szpileczka

Chyba tylko osobom z Bielska wypłacają nadgodziny haha. Pozdrowienia od byłej niewolniczki faxtela.

Zostaw merytoryczną opinię o Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Katowice

• Jak się pracuje w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Kandydaci do pracy w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa