Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Opinie o Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

ktoś

Art. 212. Zniesławienie § 1. Kto pomawia inną osobę, grupę osób, instytucję, osobę prawną lub jednostkę organizacyjną niemającą osobowości prawnej o takie postępowanie lub właściwości, które mogą poniżyć ją w opinii publicznej lub narazić na utratę zaufania potrzebnego dla danego stanowiska, zawodu lub rodzaju działalności, podlega grzywnie albo karze ograniczenia wolności. § 2. Jeżeli sprawca dopuszcza się czynu określonego w § 1 za pomocą środków masowego komunikowania, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. § 3. W razie skazania za przestępstwo określone w § 1 lub 2 sąd może orzec nawiązkę na rzecz pokrzywdzonego, Polskiego Czerwonego Krzyża albo na inny cel społeczny wskazany przez pokrzywdzonego. § 4. Ściganie przestępstwa określonego w § 1 lub 2 odbywa się z oskarżenia prywatnego.

lucyfer

zgierzanka się obsrala bzdurami które pisala. Boss poczytaj dobrze KK zebys zrozumial co znaczy slowo "pomowienie".

zgierzanka

W tym Zgierzu to chyba jakieś żyły wodne idą pod salonem. Co ekipa to ciekawiej. Co do słynnej kasjerki ze Zgierza, to słyszałam od znajomej, jak męczyła się 2 miesiące, bo zapłaciła rachunek u niej, a pieniądze w ogóle nie trafiły na jej konto. Po kilku dniach chciała wyjaśnić sprawę, a pani ta oczywiście była dla niej bardzo niemiła i kazała zapłacić za rachunek jeszcze raz. Ani "przepraszam", ani "pocałuj mnie w d*pę". Po którejś z kolei wizycie w salonie i próbą dogadania się z opryskliwą kasjerką, w końcu poszła z tą sprawą do kierownika, który również ją spławił, więc zgłosiła sprawę do BOKu i cudem odzyskała pieniądze. Głęboko zastanawiam się tylko, jak mając oryginalny rachunek z orange, pieniądze mogą nie trafić na konto, tylko gdzieś indziej? Może ktoś jest w stanie mi wytłumaczyć mechanizm wpłat, bo chyba na rachunkach są kody kreskowe. Rozumiem bezrobocie, gorszy dzień, ale nikt nikogo siłą nie zmusza do pracy w tym miejscu. Nie wymagam, aby się płaszczyć przed klientem, ale co taki klient jest winny temu, że pracownik jest wiecznie nieszczęśliwy? To już jest tylko kwestia kultury osobistej i poziomu, jakim człowiek sobą reprezentuje, a właściwie to ich braku.

slazak

dajcie już spokoj z tym Zgierzem.

byla

Ale czego sie moze spodziewac po faxtelu? Wyzysk pracownikow, pracuja tam ludzie ktorzy nie maja innej mozliwosci i sie w tym syfie dusza. POwazna firma, powazne stanowisko smiech na sali. Nie dziwie sie ze tak pracuja . Taka praca jaka płaca!

alien

nic dodac pracowniczko nic ująć...

pracowniczka

Jesli komus nie podoba sie nasz salon to nie musi przychodzić. JA z tego ze obsluze kilkudzisieciu klientow dziennie nie mam nic !! Wiec, mozecie ludzie nie przychodzic bo mamy was gdzies...

alien

Jak ta Pani kasjerka ma fochy w nosie i jej zle to niech się zwolni!! Praca to nie przymus!! Mnie jako klienta nie interesuje nic, chce zaplacic fakturę a w tym salonie w Zgierzu zawsze jest jakiś problem!! (usunięte przez administratora)

Boss

Tylko nie wszyscy od razu chcą mieć abonament... to jest przecież jakaś forma uwiązania - nie każdy sobie może na to pozwolić. Szkoda, że niektórzy nie są w stanie tego zrozumieć.

eks

Sprzedano np doladowanie za 100 zł. I klient nie zostal wypytany. Przecierz w salonie byl klient ktory duzo doladowuje, napewno mozna mu było abonament sprzedac, nie? Stracono okazje do zasilenia kabzy kierownictwu. A to ze doladowanie to kupuje babcia dla siebie raz na 5 mc to juz szczegol. Stad koniecznosc raportowania. Dlatego mala ciekawostka. Jesli w jakims wiekszym salonie uslyszycie ze nie na juz doladowan powyzej jakiejs kwoty bo sie skonczyly, wiecie juz czemu.

maksimus

Ale o co ten szum wogole? Ze w jakies wsi , wiesniara zle obsluzyla na kasie klienta?? Litosci :-).

alien

zawsze chyba ktos sie znajdzie. W tym salonie ciagla rotacja personelu. I nie dziwie sie skoro pracuja tacy ludzie jak Pani z okienka kasowego.

expracownik

Nacisk na sprzedaż - ok, można zrozumieć, ale nie gdy ta sprzedaż jest już jednym wielkim oszustwem. Chcąc wyrobić plan trzeba ludziom wciskać kity albo podpisywać umowy na całą rodzinę. A i uwaga, dla ludzi, którzy chcą dochodzić swoich praw w Faxtelu (np. odmawiając podpisania noty) - bardzo szybko firma doprowadzi do tego, że albo dostaniecie wypowiedzenie z argumentem, że rzekomo popełniacie błędy, ślimaczycie się, jesteście leniami, albo po prostu sami uciekniecie. Jedyny plus: pensja na czas i uczciwie odprowadzane składki do emerytury.

Boss

Ale to chyba nic dziwnego, że jest naciska na wyniki. Firmy żyją z uzyskiwanych wyników więc myślę, że w faxtelu to samo jest..

Radek

Rowniez nie polecam, pracujesz po 13h dziennie, o nadgodzinach mozna zapomniec, o przerwie rowniez, a pensje nie skacza powyzej 1900.

olek

(usunięte przez administratora)Niech was nie ludza obietnice od tego pracodawcy trzymac się z daleka!

xxbro

wszystkie te opinie to prawda. W Krakowie od ponad miesiąca szukają konsultanta w bronowicach ale jak słyszą 1800 (bo wszyscy tak zarabiaja i niemogą dac wiecej) to ludzie rezygnują. No i jeszcze ta śmieszna gruba szefowa wyjezdza jakims testem do zaliczenia jakby to miała być praca przyszłości a konsultanci którzy tam pracują tylko czekają aż będą mogli się zwolnić tak aby nie płacić kary. Na rozmowie jest opowiadane ile to tu nie można zarobić a konsultanci dostali maksymalnie po 1500 (wiem bo pytałem pani).

szczęśliwa

Wreszcie pozytywne wiadomości, gratuluje (usunięte przez administratora)zwolnienia ;) teraz widać że (usunięte przez administratora) za które cierpieli pracownicy najniżej rangą sięgają samej góry i osoby zostały zwalniane aby ewidentnie uciszyć im buzie. Mam nadzieje że (usunięte przez administratora) wreszcie zrobi porządek w jednym z większych salonów na Śląsku i co poniektóre osoby zostaną zwolnione.

kryske

Cześć, był ktoś kierownikiem salonu w Faxtelu? Jeśli tak, jakie średnie zarobki oraz duzy nacisk?

fuckstel

Elo ! Po 1. 1200zł nie licz na wiecej bo mi Ciebie żal. Po 2. I tak dostaniesz note obciazeniowa mimo ze nic nie zgineło. Po 3. Zapomnij o wakacjach feriach I hajsie za nadgodziny ktorych nie unikniesz. (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Katowice

• Jak się pracuje w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Kandydaci do pracy w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa