Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Opinie o Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Czy rozmowa rekrutacyjna w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa odbywa się również w języku angielskim?

Nowy wpis

Dzień Dobry. Rozmowy rekrutacyjne są prowadzone w języku polskim.

Czy od początku roku będą planowane jakieś przyjęcia? po ostatnich opiniach nie widzę by były prowadzone nabory, również na stronie w zakładce z pracą widnieje komunikat o braku ofert. kiedy wiec jakieś maja być jeszcze dostępne? będzie planowany rozwój czy raczej należy czekać na jakaś rotacje?

Nowy wpis

Dziękujemy za zainteresowanie ofertami pracy w naszej firmie. Większość ogłoszeń zamieszczamy na portalach OLX oraz Pracuj.pl. W przypadku zainteresowania konkretną lokalizacją zapraszamy do kontaktu z naszym działem HR pod adresem e-mail hrbp@faxtel.net.pl, chętnie udzielimy odpowiedzi.

Jak szefostwo w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa traktuje ludzi?

Ona

Pracuje w firmie od 3 lat. Z miesiąca na miesiąc jest tylko gorzej. Plany rosną jak szalone, są niemal niemożliwe do wyrobienia. Firma do premiowania dodaje coraz więcej warunków. Podstawa to najniższa krajowa, teraz nawet nie. Jak zrobisz super wynik to po prostu nikt nic nie powie, jak go nie wyrobisz to musisz wdzwaniac się do kierownika i rozliczać z każdego klienta. Pora uciekać :)

Adix12
@Ona

Zarabiasz poniżej najnizszej krajowej? No to pożałowanie, ale chyba nie w tej firmie. Wypłata zawsze na czas, co miesiąc więcej. Firma dba o pracowników, premie są co miesiąc po pare tysięcy chyba ze ktos śpi w pracy. Doradzam poszukać pracy gdzie indziej.

On
@Adix12

Śmiech na sali co piszesz,co miesiąc więcej ale chyba not obciążeniowych do podpisania ????????Jedynie co jest prawdą co napisałeś to że wypłata na czas (a sorry nie w pełni prawda,bo były m-c gdzie kolejny raz nawet Panie kadrowe się zwalniały i popełniały błąd wysyłając wypłatę) Tak firma dba o pracowników i tak ich motywuje do pracy że Panie regionalne muszą same siedzieć w salonach i sprzedawać bo pracowników nie ma chętnych do pracy do tego o to super pracodawcy.

Królowa
@On

Wypłata się nigdy nie zgadza, oooo yeaah. Nigdy więcej.

Baksiu
@Adix12

Kilka tysięcy chyba jak zrobisz sumę kilku PH hahahaha

@Adix12

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Cieszymy się, że ma Pan/i pozytywną opinię na temat wynagrodzeń w firmie Faxtel. Pracujemy obecnie nad wdrożeniem dodatkowego Programu Motywacyjnego dla naszych pracowników. W przypadku jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu z działem HR pod adresem e-mail hrbp@faxtel.net.pl lub tel. 32 205 25 31.

@Ona

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Przykro nam, że obecnie współpraca nie spełnia Pani oczekiwań. Bonusy pozapłacowe w ramach konkursów są zależne od aktualnych programów i celów wyznaczanych przez OPL. Pracujemy obecnie nad wdrożeniem dodatkowego Programu Motywacyjnego dla naszych pracowników. Jeżeli ma Pani jakiekolwiek zastrzeżenia zachęcamy do kontaktu z działem HR pod adresem hrbp@faxtel.net.pl, lub pod nr telefonu: 32 205 25 31.

Adix12
@Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Ja również dziękuje że mogę u Panstwa pracować To co niektórzy piszą to jest śmiech na sali to jest handel prawdziwy a nie wiadomo bedzie gorszy miesiąc to czasem zarobi sie mniej ale jest tak dużo konkursów z miesiąca na miesiąc że zaczynam odkladać na samochod Porshe (przy obecnych konkursach np. Siła Światłowodu itp zajmie to moze koło roku) 2 razy rocznie moge pojechac na luzie na wakacje ZAGRANICE. Atomsfera w pracy sztosik kumpel z osiedla też juz pracuje tylko ze dojeżdża wszyscy sobie chwalimy Popracowal by jeden z drugim na budowie za minimalną to by zobaczyl jak wyglada zycie a tu ciagle dodatki ludziom sie w głowach przewraca od dobrobytu i jeszcze narzekają noty noty ja raz zapłaciłem 10zl za kabel hdmi no majątek naprawde a to była moja wina

Suzi
@Adix12

Popieram. Prawda jest taka że jak ktoś się ma jak u Pana Boga za piecem to nic miłego nie napisze ale jak ktoś jest leser i powodzi mu się gorzej to będzie się wyzywał na bogu ducha winnej firmie wszędzie gdzie się da. Praca jest miła i przyjemna, kawa jest za darmo woda także. Jeśli chodzi o zarobki to porównując się do przedmówcy ja również jestem bardzo zadowolona. Co prawda nie mam samochodu porsche ale 3 rowery i planuje zakup hulajnogi. Wakacje również zagraniczne planuje będzie to Francja z szacunku dla pracodawcy którego "matka" jak wiadomo z tych stron pochodzi. A jak ktoś mi nie wierzy to za miesiąc/dwa mogę podesłać zdjęcie z France telecome Orange. A noty to dostają Ci co nie słuchają na szkoleniach z Saby i parę lat robią A nie potrafią dalej dekodera podesłać. Wstyd!!!! Pozdrawiam faxtela, tak trzymać, dobra firma!

Valentyna X
@Królowa

Królowa jakbym czytała o sobie :)

Teżona
@Adix12

Co to za brednie. Super kasa? Powiedz gdzie, z chęcią się tam przeniose.

Irena

to ma oznaczać sceptycznie podejście? To na dzień dzisiejszy jakie te plany tutaj macie?

X
@Ona

Prawda, prawda, prawda. Po przepracowanych 4 latach ani złotówki podwyżki. Współpraca zakończona w połowie 2023r z wypłatą (usunięte przez administratora)zl na pełnym etacie. Śmiech. Wyrobienie planów wręcz niemożliwe w małych miasteczkach.(usunięte przez administratora)Szkoda zdrowia, bo z taką wypłatą ciężko iść na terapię.

@X

A o podwyżkę w ogóle można się samemu starać czy to jakieś odgórne decyzje? Niestety wykropkowano ile było zarobione. Przy wyrobionych planach na premie jakiej wysokości można liczyć?

W odpowiedzi na powyższe pytanie informujemy, iż standardowo o podwyżkę można wnioskować do swojego bezpośredniego przełożonego. Pragniemy również poinformować, iż w naszej Firmie funkcjonuję obecnie kilka dodatkowych programów motywacyjnych. Trudno określić potencjalną kwotę premii, gdyż składają się na nią różne zmienne. W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji zapraszamy do kontaktu z działem HR pod adresem hrbp@faxtel.net.pl, lub pod nr telefonu: 32 205 25 31.

Jak wygląda aspekt współpracy ze studentami w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa? Chętnie zatrudniają?

Dzień Dobry. Jak najbardziej jesteśmy otwarci na współpracę ze studentami.

Dzień dobry, czy pracując w Faxtelu są jakieś benefity w postaci opieki medycznej, multisportu lub ubezpieczenia grupowego?

@Kandydat

Tak - w ramach naszych dodatkowych programów motywacyjnych oferujemy powyższe benefity. Proponuję o szczegóły dopytać na rozmowie kwalifikacyjnej. Zapraszamy do wzięcia udziału w rekrutacji :)

Czy w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Dzień Dobry. Wypłata wynagrodzenia następuję raz w miesiącu, w stałym terminie, niezwłocznie po ustaleniu jego pełnej wysokości, jednak nie później niż 10. dnia następnego miesiąca.

Martyna

Widzę, że firma poszukuje specjalisty ds. administracji w biurze w Katowicach. Jakie są tam warunki pracy i atmosfera? A jak z zarobkami? Obecnie pracuję i szukam lepiej płatnej pracy więc nie chce marnować czasu na ogłoszenia z najniższą krajową.

@Martyna

Zapraszamy serdecznie do udziału w rekrutacji bądź kontakt z działem HR pod adresem e-mail hrbp@faxtel.net.pl.

Tragedia

Nie polecam nawet najgorszemu wrogowi, ciągła presja, cele są niemożliwe do zrealizowania jeśli nie oszukujesz klientów, którzy za miesiąc wracają z pretensjami dlaczego tyle płacą. Co z tego, że jakimś cudem w dobrym miesiącu zrobisz cel i zarobisz 4000 złotych jeśli za 2 miesiące dostaniesz noty obciążeniowe na 2 tysiące. Kierownicy to porażka, mobbing, brak wsparcia, ciągłe wysyłanie bezsensownych maili z tłumaczeniem dlaczego nie sprzedałeś w danym dniu czegoś. Szczególnie nie polecam pracy w Gdańsku, gdzie mobbing w jednym z salonów jest na porządku dziennym, a zgłaszanie go do kierowników regionalnych i dyrektorów nie daje żadnych skutków i jedynym wyjściem jest ucieczka z tej jakże cudownej pracy.

@Tragedia

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Nawiązując do nich, przykro nam, że nasza firma nie spełniła Pana/i oczekiwań. Praca na stanowisku handlowym odznacza się koniecznością realizacji planów, które przekładają się na Państwa wynagrodzenie. Jeżeli ma Pan/Pani jakiekolwiek zastrzeżenia do współpracy prosimy o kontakt z naszym działem HR chcielibyśmy poznać szczegóły by zająć się sprawą (hrbp@faxtel.net.pl, tel. 32 205 25 31)

Powiedzcie proszę jak się pracuje? Odszedłem 3 lata temu. Chciałem wrócić jednak słyszałem, że dużo osób z firmy odeszło masowo. To prawda? Co się dzieje? Warto wracać?

@Kasia

Dziękujemy za ponowne zainteresowanie naszą firmą. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi aktualnymi otwartymi rekrutacjami. W razie dodatkowych pytań zapraszamy również do kontaktu z naszym działem HR pod adresem e-mail hrbp@faxtel.net.pl, tel. 32 205 25 31.

Jakie godziny pracy obowiązują w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Dzień Dobry. W firmie Faxtel obowiązuje elastyczny czas pracy, uzależniony od salonu w jakim się pracuję. W celu uzyskania konkretnej odpowiedzi proszę o kontakt z dedykowanym działem - hrbp@faxtel.net.pl, tel. 32 205 25 31.

Mateusz

2018r pamiętam doskonale, kierownik salonu. Wytrzymałem 4 miesiące, podziwiam ludzi tam pracujących latami. Tej firmy serio nie da się naprawić czysty (usunięte przez administratora) ;)

Co wchodzi w socjal Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Szanowny Panie/Pani. Dziękujemy za pytanie - w celu uzyskania odpowiedzi proszę o kontakt z naszym działem HR - hrbp@faxtel.net.pl; tel. 32 205 25 31.

Aneta

Socjalu brak - zero

Nic

Pracownik jeszcze obecny

Socjal możesz mieć od państwa od firmy nic ci się nie należy - sam się pod tym podpisujesz :D

Zofia
@Aneta

A były jakieś rozmowy by to zmienić? Jak szefostwo reagowało?

Jaki zwrot kosztów szkolenia jeśli rezygnuje po 3 tygodniach?

Szanowny Panie/Pani. Informujemy, że każda taka sprawa jest traktowana indywidualnie i w celu uzyskania odpowiedzi proszę o kontakt z naszym działem HR - hrbp@faxtel.net.pl; tel. 32 205 25 31.

Klient

Chciałem zapytać,dlaczego w państwa salonach, na zmianach jest tylko jeden pracownik, generuje to ogromne kolejki z tego powodu łatwiej jest pojechać do innego miasta i tam załatwiać swoje sprawy, wyjdzie znacznie szybciej.

@Klient

Dziękujemy za cenną uwagę. Prosimy o informację jaki Salon ma Pan na myśli poprzez kontakt z naszym działem, abyśmy mogli zająć się sprawą (hrbp@faxtel.net.pl, tel. 32 205 25 31)

@Klient

Dlatego że nie ma zgody na zatrudnienie i taka biedna firma. Ludzi wykorzystuja zeby latać dziury w salonach a jak nie pojdziesz na wsparcie to ci zagrożą ze Cie zwolnią. Tak sie traktuje pracowników. Ale coz klienci moga odchodzi od drzwi bo po co czekac jak we wlasnych salonach po kilka stanowisk tam nie ma problemu z obsadą. Ale pozniej pretensje ze nie ma wyniku bo klientow brak ale tak wlasnie agent doprowadza do takich sytuacji.

Prac1
@Anonim

Trzeba pracować po kilka dni pod rząd po 12 godzin- samemu na zmianie. Ludzie stoją i narzekają a ty robisz jak (usunięte przez administratora) na wszystkie ręce. Ze słuchawką w uchu bo telekonferencja l. Kasujesz, obsługujesz i jesteś aktywny na telekonferencji - planu i tak nie zamkniesz i dostaniesz super podstawę i telko w nagrodę żeby wie wytłumaczyć oraz skan notatek i niezadowoloną minię przełożonego - obrażonego. Każdy kto przychodzi i widzi jak to wygląda to ucieka… Dobrze robi. Niektóre salony to mogą pięciolecie bądź siedmiolecie w rekrutacji świętować.

@Klient

Drogi kliencie, taka sytuacja na salonach istnieje ponieważ firma ma tendencje do zwalniania ludzi, a później zastanawiania się co dalej. Po czym każdy pracownik rzucany jest z salonu na salon. Niestety firma ma bardzo duże braki w wiedzy jak zarządzać zasobami ludzkimi. Polecam udawać się do salonów własnych ponieważ agencja faxtel to tylko same nieszczęścia.

Valentyna X

Z całym szacunkiem, ale ta firma nie nadaje się do polecenia najgorszemu wrogowi. Najgorsza podkreślam NAJGORSZA firma z jaką niestety miałam nieprzyjemność współpracować. Wyzysk po całości. Wiecznie wypłata się nie zgadza. O wszystko musisz sępić jak sęp. W tej firmie nie można mieć swojego zdania- jeśli je masz to nie jest praca dla Ciebie. Najlepiej rób wyniki i zarabiaj najniższa krajową + plus czasami rzucą jakieś ochłapy w postaci 200 zł ( brutto). Nie ma pracownika to Twój problem. Rób nadgodziny, wspieraj inne salony bo tam też nie ma ludzi. Grafik musisz układać tak, żeby kadrom się zgadzał, a nie jak rzeczywiście jesteś w pracy. Za soboty nie ma dni wolnych tylko w zależności ile godzin pracujesz w sobotę co nie jest zgodne z kodeksem pracy. Idę dalej straszenie notami jest na początku dziennym. 500 zł lub więcej co kto lubi jak się umami i wielkie pretensje jak nie podpiszesz. Decydować o niczym nie możesz nie ma szans. Praca ponad godziny to standard, ludzi jest full, a Ty jedna. Twój problem. Kiedy odpadasz fizycznie i psychicznie to jeszcze Cię gnoją jak psa. Ale UWAGA w tej firmie wykorzystują każdego kogo się da. Regionalne siedzą w salonach, bo nie ma komu pracować. Czy to należy do pracy RKS? Śmiech na sali. Gnębienie na telekonferencjach jest standardem, obrażanie publiczne też bardzo częste - zgłosisz to mówią weź olej. Tylko pewnych rzeczy nie da się olać. Wracając do wyników - do podpisania umów, żeby zamknąć cel jest człowiek odgórnie zmuszony i często wychodzą z tego różne kwiatki. Bardziej nieprzyjemne niż przyjemne. Inaczej nakładają cele naprawcze, deautoryzacyjne co wiąże się straszeniem na każdym kroku np: karami, zamknięciem salonu itp. Ryba psuje się od głowy i dopóki góra nie zmieni postępowania to do tej pory będzie coraz gorzej. Szczególnie Pani X, która jeździ po salonach i dany salon wie wszystko o innych salonach bo rozmawia przez telefon godzinami, nie skupia się na wizycie. Ba, te rozmowy włącza nawet na głośnik. Już nie wspomnę o plotkach, które bardzo lubi i czeka jak sęp na swoją zwierzynę. Fałsz i obłuda. W oczy pięknie, a z plecami wylewa pomyje. Szczególnie nie polecam współpracy z tą osobą- większość wie o kim mówię. O wiele lepsze jest mówienie wprost niż za plecami. Można kogoś nie lubić, ale jeśli pracuje się w jednej firmie trzeba się jakoś tolerować. Dodam jeszcze tylko, że nastawianie przeciwko sobie pracowników to standard. Na wszystko trzeba mieć dowód w postaci SMS, @ coś w formie pisemnej inaczej mówią, że dane sytuacje NIE miały miejsca.

@Valentyna X

Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat naszej firmy. Przykro nam, że praca na danym stanowisku nie spełniła Pana/i oczekiwań. Odnośnie wszelkich zastrzeżeń dotyczących współpracy z naszym RKS, obrażania publicznego czy zmuszania do podpisywania umów o których Pan/i piszę bardzo prosimy o kontakt z naszym działem, chcielibyśmy poznać szczegóły by zająć się sprawą (hrbp@faxtel.net.pl, tel. 32 205 25 31)

2800 brutto

Dla chetnych i zastanawiajacych sie nad podjeciem pracy stanowczo odradzam. Dla ambitnych sciezka zawodowa zadna. Awans na kierownika mozecie traktowac jako cofniecie w rozwoju(zadnych benefitow czy to pienieznych czy dodatkow motywacyjnych). Mozliwosc zarobienia pieniedzy jest bardzo ciezka. Zalezy na jaki salon traficie. W dzisiejszych czasach trafik jest rozny. Plany sprzedazowe sa podzielone tak, abys go nie zrealizowal a firma miala kase.NAjlepsze jest to ze sa wieksze niz w czasach przed pandemia(wow) Pomoc osob wyzej znikoma. Rks to osoba zaklamana falszywa i w dodatku (usunięte przez administratora) Jeszczcze nigdy nie spotkalem sie z tego typu czlowiekem. Prawa pracownicze sa tutaj lamane. Moga cie wyslac na 2 koniec polski, a pytając się o delegacje firma robi wilkie oczy i odpowiada ze nie ma u nich czegoś takiego . Komentowanie zycia prywantego i ploteczki sa na porzadku dziennym, wielkie zaskoczenie ze pracownik idzie na l4(komentarz w stylu jak to? przeciez jest zdrowy to norma) . Podwyzek nie ma i nie bedzie . Faxtel wymyslil cudowny powod zeby nie zwiększać podstawowego wynagrodzenia, przez dodatek wyplacany przez orange. finalnie wyplata pracownika jest wieksza niz minimalna krajowa wiec firma nie poczuwa sie do podniesienia stawki. W skrocie co rok nie bedziesz dostawal podwyzki dopoki twoje 2800 i dodatek orange nie bedzie mniejszy niz minimalna(szacuje do 5 lat) . Jedyny plus to koledzy i kolezanki z ktorymi pracujesz na salonie. W 99% beda to ogarnieci ludzie

Basia
@2800 brutto

Prawda jak w pysk strzelił

@Basia

Dziękujemy za wyrażenie swoich opinii. Nawiązując do nich, przykro nam, że nasza Firma nie spełnia Pana/i oczekiwań. Praca na stanowisku handlowym odznacza się koniecznością realizacji planów, które przekładają się na Państwa wynagrodzenie. Jeżeli mają Państwo jakiekolwiek zastrzeżenia prosimy o kontakt z naszym działem, chcielibyśmy poznać szczegóły by zająć się sprawą (hrbp@faxtel.net.pl, tel. 32 205 25 31)

Paula
@Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Tylko że Państwa konieczność realizacji planów sprzedażowych to i tak sprowadza do tego,że się nie otrzyma premii bo albo plany nie realne do zrealizowania,albo salon nie wykonał planu i nikt kasy nie ma. Więc proszę najpierw zmienić podejście do pracownika i jego wynagrodzenia,bo żadnej motywacji Państwo nie dajecie ludzią do pracy

Strata czasu i nerwów

Długo się zastanawiałem czy w ogóle pisać jakąś opinię, ale w końcu doszedłem do wniosku że lepiej przestrzec osoby które zamierzają w ogóle składać CV do tej firmy i im to zdecydowanie odradzić. Przez ostatnie kilka miesięcy warunki,które trzeba spełnić żeby móc dostać jakiekolwiek dodatkowe pieniądze poza podstawą są rozpisywane w taki sposób, aby były jak najmniej czytelne i niemalże niemożliwe do wykonania. Z panią regionalną kierownik nie ma sensu dyskutować,osoba ta nie jest w firmie po to aby pomagać,ale żeby sprowadzić cię do parteru kiedy nie robisz celów sprzedażowych oraz zmieszać z błotem przy wszystkich,żadne logiczne argumenty nie docierają do tej pani, jest jak zaprogramowany robot ustawiony tylko na wynik i cele sprzedażowe. Osoba ta nie posiada żadnych kompetencji do zarządzania zasobami ludzkimi, nie potrafi rozwiązywać problemów,najpierw robi,potem myśli (o ile w ogóle) Żonglują pracownikami z salonu do salonu,tu zabiorą,dadzą tam. Nikt nie bierze pod uwagę tego, że niestety sytuacja na rynku jest taka a nie inna i ludzie dzisiaj nie myślą o nowych telefonach jak 2/4 lata temu,plany sprzedażowy ciągle wyższe i wyższe. Sama podstawa nie jest adekwatna do tego jaką można ponosić odpowiedzialność.I co najgorsze, ani Orange nie reaguje na patologie która istnieje w tej firmie, ani sami prezesi i dyrektorzy chyba nie mają pojęcia co się dzieje w wszystkich salonach.Pracy nie polecam nikomu.

@Strata czasu i nerwów

Dziękujemy za wyrażenie swojej opinii. Przykro nam, że współpraca nie spełnia Pana oczekiwań. Odnośnie wszelkich zastrzeżeń dotyczących nieczytelności programów motywacyjnych oraz współpracy z naszym RKS prosimy o kontakt z naszym działem, chcielibyśmy poznać szczegóły by zająć się sprawą (hrbp@faxtel.net.pl, tel. 32 205 25 31)

Anonimowy pracownik

Faxtel to najgorsza firma jaka jest, kierownicy zarabiaja śmieszne pieniądze bo aż niecałe 2500 tys na rękę muszą być kierownikiem sprzedawcą kasjerem magazynowym sprzątaczką itp. Pracownicy zarabiaja najniższą krajową. Premie to są niemal nie do osiągnięcia, ak skąstruowane żeby nie dostać ani grosza. Predzej dostaniesz note obciążeniową niz premię. Wieczne (usunięte przez administratora) przez RKS mowa tu miedzy innymi K.B nic nie umie załatwić tylko straszyć zwolnieniem cięciem etatów, groźby karalne ... Tragedia omijać szerokiem łukiem tą firmę . ludzie to kolory i cyfry w tabelkach zero szcunku tylko żeby firma się miała dobrze. Są osoby którym stawka się nie zmienila od 4 lat i zarabiaja jeszcze mniej bo wszystko obcięte. Przecież ludzi sie traktuje jak (usunięte przez administratora) po co im płacić niech (usunięte przez administratora)

@Anonimowy pracownik

Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat naszej Firmy. Przykro nam, że praca na danym stanowisku nie spełniła Pana/i oczekiwań. Wszelkie kwestie dotyczące kwoty wynagrodzenia, przyznawania premii omawiane są przed podpisaniem umowy. Natomiast jeżeli doszło do jakichkolwiek gróźb karalnych o których Pan/i pisze prosimy o kontakt z naszym działem, chcielibyśmy poznać szczegóły by zająć się sprawą (hrbp@faxtel.net.pl, tel. 32 205 25 31)

Każdy będzie wiedział!

Mam dość, pracownik jest zmuszony do niewolniczej pracy, która w pewnym momencie odbiera sens życia. Bo życia poza salonem nie masz. Nie ma obsady, przychodzisz w sobotę jako nadgodziny, pracujesz 6/7 dni, na koniec miesiąca okazuje się, że Pani Dyrektor nie zapłaci Ci za nadgodziny, których nie chciałaś a byłaś zmuszona bo musi dołożyć. Zatrudniają nowego pracownika 5 dni przed zakończeniem miesiąca, który jest zielony jak trawa na wiosnę, nie ma kodów i niby miałam odebrać wolne. Nie potrafią zapewnić obsady, na urlop pójść nie możesz bo nie ma ludzi do pracy, a na koniec września każą Ci na lewo wypisać zaległy urlop za zeszły rok i przychodzić do pracy. Nie moja wina, że zapierdzielam za 3. Za wszystko są noty, jesteś wspaniały wtedy kiedy robisz Mega wykon, żeby było z czego potrącić. Pensja kierownika jest śmieszna. Całe to biuro to osoby, które uważają, że ich papierek jest w danym momencie najważniejszy. Pracujesz po 10-12 godzin dziennie żeby zdążyć odpisać na maile, zrobić wysyłki, dokumenty bo jak nie to nota. Księgowość nie zna podstawowego prawa pracy. Obiecują Ci wszystko jak chcesz odejść a potem ląduje UFO i guzik z obietnic. Jak. Mówisz, że pracujesz ponad siły to Ci mówią, ze nikt Ci nie każe zostawać po godzinach. A Ty biedny jesteś sam że wszystkim, przecież musisz odpisać na wszystkie maile, załatwić reklamacje, dokumenty, sprawy, bo jak nie to z wypłaty guzik. Miarka się przebrała, dość wyzysku, to się w głowie nie mieści. Jak nie PŁACICIE za nadgodziny to będziecie mieli WIELKI problem. Praca w tej firmie to NIEWOLNICTWO, ludzie, którzy pracują w salonach to w większości BANDA AMATORÓW, z którymi współpracuje się jak z ludźmi z upośledzeniem umysłowym. NIE!!!!!!!!

@Każdy będzie wiedział!

Niestety taka prawda. Szkoda, że człowiek tak długo siedzi i ma nadzieję nie wiem na co. Jak każdy miesiąc jest traktowany jak (usunięte przez administratora). Kasa za tę robotę śmieszna. Robią wszystko żeby Ci nie zapłacić tylko tyle co wynika z umowy czy najniższa krajową albo 100-200 zł brutto więcej. Bo nie spełniłeś warunków konkursu. Męczenie się z ludźmi i przełożonym nie warte żadnych pieniędzy. A tych to już w ogóle. Gnębienie jest na porządku dziennym - zero pomocy tylko puste obietnice bez pokrycia. Zmiany po 12h w pojedynkę nawet nie masz jak zjeść i iść do toalety. Czasami 2/3 dni pod rząd. Jeszcze klienci drą mordę jak masz prawo zamknąć salon jak jesteś dla nich. Przełożony ma to w głębokim poważaniu. Każdy kto przychodzi ucieka jak się orientuje jak ta praca wyglada ile trzeba sprzedać i jak żenujące pieniądze za to otrzyma. Do niektórych salonów rekrutacje to już można w latach liczyć.

Anonimowy
@Każdy będzie wiedział!

Niestety ale to prawda i chyba większość pracowników się pod tym podpisze. Faxtel ma ambicje bycia najlepszym agentem w OPL i jest na pierwszym miejscu ale w braku poszanowania swoich pracowników. Niestety doświadczeni handlowy uciekają do Tella czy GTI, gdzieś jest o niebo lepiej, a nowi ludzie uciekają po krótkim czasie jak tylko odczują na własnej skórze jak tu jest. Na szczęście to juz poza mną.

Każdy będzie wiedział
@Ania

Dlatego mam w głębokim poważaniu, że każdy sobie poczyta i wie kim jestem. Odchodzę z tego Cyrku, na koniec jak mi wstrzymają wynagrodzenie to się bawić nie będę idę do sądu pracy, Orange też się dowie coś się w tej firmie wyrabia, powinni im zabrać licencję agenta na zawsze. Ta firma to czarna wielka tłusta plama na logo Orange. Tutaj można jedynie garba się dorobić. Te Panie z kadr, zwłaszcza ,, Madżentę" to się powinno na taczce wywieść. Powodzenia w szukaniu jelenia, nie nawidzę tej pracy, cofa mi się bigos z własnej komunii na myśl o wspaniałości tej firemki. Bye, Bye Faxtelku, bye, bye pieniążki. Wolę sprzątać pisuary ( na szczęście nie muszę) niż być małpką tańcząca do melodyki Kasi. ????????????

Zgadza się
@Każdy będzie wiedział

Tu się z Tobą zgodzę robią wszystko,aby tylko pracownik nie zarobił. Dość nie dostajesz swojej wypracowanej premii,bo salon nie zrobił planu to jeszcze przysyłają noty obciążeniowe do podpisu żenada. Kiedy ktoś się weźmie za tych (usunięte przez administratora) i ludzie przejrzą na oczy jak są (usunięte przez administratora) z każdej strony i pracują za samą podstawę a firma wzbogaca się i tylko mało i mało im. Wiecznie mało tej firmie

@Każdy będzie wiedział!

Dziękujemy za podzielenie się opinią na temat naszej firmy. Przykro nam, że praca na danym stanowisku nie spełniła Pana/i oczekiwań. Wszelkie kwestie dotyczące kwoty wynagrodzenia, przyznawania premii omawiane są przed podpisaniem umowy. Natomiast jeżeli doszło do jakichkolwiek nadużyć w Pani/a ocenie prosimy o kontakt z naszym działem, chcielibyśmy poznać szczegóły by zająć się sprawą (hrbp@faxtel.net.pl, tel. 32 205 25 31)

Zostaw merytoryczną opinię o Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Katowice

• Jak się pracuje w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Kandydaci do pracy w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa