Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Opinie o Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa

Chory kraj

Pracowałem w tej firmie i wszystko co negatywne jest prawdą...Co miesiąc robiony plan i to na ponad 100%...Wiecznie cos sie nie zgadzalo z prowizja...Cos strasznego..(usunięte przez administratora)

dunkan

Może niektórzy nie potrafili podołać powierzonym im obowiązkom i odeszli?

Dowcipniś z Ciebie.
@dunkan

Hahahahahahhahahah to się uśmiałem.

Julita

@ŁO PANIE - DAJ PAN SPOKÓJ. Z tego co rozumiem to jesteś bądź byłeś pracownikiem firmy FAXTEL. Czy mógłbyś napisać, co rozumiesz dokładniej przez to odchodzenie, o którym piszesz i dlaczego tak jest? Ponadto, jakbyś mógł przybliżyć warunki, na których pracujesz/pracowałeś oraz poruszyć kwestię atmosfery, to będę Ci wdzięczna.

Julita

@vill, a jak w firmie wygląda kwestia szkoleń i podnoszenia kwalifikacji? Czy jest możliwość rozwijania się poprzez szkolenia albo awans? Czy z czasem można się spodziewać poszerzenia pensji i zakresu obowiązków?

vill

premie na niskim poziomie mimo realizacji celów. ewentualne dodatki w bonach.. jeśli ktoś dobrze sprzedaje lepiej nie kontynuować swojej pracy we franczyźnie, lepiej pracować bezpośrednio dla orange w salonie firmowym. w faxtelu duży stres a premie są niskie.. nie polecam.

były niewolnik

Wrogowi bym nie polecał lata temu pracowałem tam jak wodze pomarańczowy kwadracik to mnie nie dobrze jest. Wątpie ze w tym piekle sie cokolwoek po latach zmieniło jag głowa tej ryby jest zgnita do reszty.

Konsultantka

Witajcie. Czytając Wasze wpisy cały czas sie zastanawiam czy ktokolwiek z Was pracował w firmie Faxtel. Zarobki w firmie są na bardzo przyzwoitym poziome premie również...jezeli sobie jej nie wypracujesz to jej poprostu nie masz. Czy ktokolwiek z Was zapłacił by premie pracownikowi za niezrealizowany cel??? Zastanowcie się nikt nie płaci za siedzenie. Atmosfera w firmie jest fajna jak każdy robi to co doniego należy. Wiadomo ze nad kazdym konsultantem jest KRS i jego też ktoś rozlicza. Jak Wam się coś nie podobalo to bylo sie zatrudnić w biedrze tam by Was napewno docienili i szanowali.

@Konsultantka

Ja pracowalem i czesto pobad 100% planu a za to maks 500-600zl prowizji wiec nie opowiadaj jakie tam mozna kokosy zarobić

Turu
@Takie tam

Widocznie koleżankę 500,600 zł satysfakcjonuje ;) bardzo ambitnie! ;)

Rafi

Miałam przyjemność pracować w tej firmie. Jeśli chodzi o zarobki to wyrabiając cele na ok 120 % premia 600 zł - żenada. Według mnie jest brak szacunku do Człowieka w Faxtelu.(usunięte przez administratora) Wieczne obietnice lepszej wizji. Po decyzji odejścia różne dziwne rzeczy wymyślano aby nie wypłacać premii itp. O zmianach człowiek dowiadywał się po fakcie. Szkolenia fakt były ale to było za sprawa samego Orange a nie faxtel. Odradzam każdemu takiej pracy i pracodawcy. Na marginesie wydaje mi się ze sami właściciele nie wiedza co dzieje się w firmie ponieważ wszystko jest zamiatane „pod dywan”

Julita

@@kat super, że jesteś zadowolony z pracy. Ważne, że pracodawca docenia swoich pracowników i jest możliwa rekrutacja wewnętrzna na wyższe stanowiska. Ktoś jeszcze jest zadowolony z pracy w FAXTEL Chmurski i Chrzanowski?

urban

nie

Konsultantka

Tak

Ona

Nie polecam pracy w tej firmie, wyzysk wyzysk wyzysk, co innego bezposrednio pod Orange

@Ona

Zgadzam się w 100%

Dezerter

Czemu komentarze negatywne o firmie są usuwane ?

Julita

@Takie tam skoro napisałeś, że praca dla studentów to czy firma w ogóle takie osoby bez doświadczenia rekrutuje? Jednak studentom bardzo zależy na zatrudnieniu, a nie wszystkie firmy chcą ich przyjmować. Czyli według Was mogą próbować się dostać do FAXTEL Chmurski i Chrzanowski by posiadać pierwszą pracę?

@Julita jeśli pracujesz w stresującej atmosferze, za można nazwać ..... pieniądze ciężko jest być non stop zmotywowanym i zadowolonym pracownikiem. Ten portal służy do oceny, tak aby inni nie popełnili błędu przyjęcia pracy w tej firmie. Wyrabiać ciągłe normy? Ciężko za np. 150 zł miesięcznie... bo zarobki wcale nie motywują :)

Takie tam

Jest dokladnie tak jak piszesz...Caly czas nagonka na wyniki...Obiecanki cacanki jakie to prewmie beda :)

Julita

@Wcześniejszy usunięty wpis odniosę się najpierw do Twojego pierwszego zdania na temat usuniętego wpisu. Jak mam nadzieję wiesz, że na forum jest regulamin i wszyscy musimy go przestrzegać. A, jeżeli tak nie jest to administrator forum może taki komentarz usunąć. Tak pewnie też było w Twoim przypadku. Rozumiem, że według Ciebie praca w firmie FAXTEL Chmurski i Chrzanowski jest dobra dla osób, które są w stanie wyrabiać ciągłe normy? Czemu u Ciebie się tak nie działo? Masz jakiś pomysł, co mogło być powodem spadku twojej wydajności w pracy?

@Julita

Nawet wyrabianie norm nic nie daje....Cały czas są to marne pieniądze...Odpowiedzialnosc ogromna...Praca dobra dla zdesperowanych ktorzy maja noz na gardle lub studentów

Dezerter

Praca w tej firmie to jednak wielka porażka jeśki jesteście dobrymi handlowcami omijajcie szerokim łukiem...Jest wiele lepszych firm gdzie lepiej zarobicie....Chyba że chcecie wyrabiać premie na poziomie 100-110% i dostawac cale 400zl prowizji...Malo tego co miesiac i tak sie caly czas cos nie zgadza....Trzeba sie prosic o swoje pieniadze....Biuro w dziwny sposob nalicza prowizje....Wszystko najlepiej w bonach...Na swieta nie dostaniecie nic nawet 50zl...Ktos kto pisze ze praca super to chyba nie zna innych firm...

Julita

@Były pracownik 150 zł to była Twoja pensja? Oczywiście, że portal służy do oceny pracodawcy i żeby sprawdzić opinie i te oceny wchodzą tu właśnie użytkownicy. Nie neguje tego. Jednak każdy z nas jest inny i inaczej reaguje na stres.

Wcześniejszy usunięty wpis

Jako konsultant początkowo praca fajna, dobre szkolenia produktowe, fajni trenerzy. Dopóki sprzedajesz i dajesz firmie zyski nie masz na co narzekać, chyba że co miesiąc denerwujesz się że mimo całego miesiąca ciężkiej pracy nad wynikiem dostajesz marne pieniądze. Jak idzie gorzej z planem zaczynają się ciągłe tłumaczenia i rozliczanie z każdego obsłużonego klienta. Praca pod presją, robisz kilka rzeczy na raz, dużo stresu, małe zarobki. Jako konsultant jesteś kasjerem, sprzedawcą, sprzątaczką i robisz wiele innych rzeczy do których w salonach firmowych są wynajęci ludzie. Jak coś zginie, płacisz z własnej kieszeni... Jednym słowem nie polecam współpracy z tą firmą. Po kilku latach pracy mają człowieka za nic. Dziękuję za zwolnienie, sama pewnie z wygody nie zdecydowałabym się na taki krok :) Mam nadzieję że moja opinia nie zostanie usunięta, tak jak wcześniejsze. Prawda boli...

Julita

@Mateusz a czemu napisałeś będziecie? Ja nie jestem pracownikiem FAXTEL Chmurski i Chrzanowski. @Makintosh a w Twoim mieście był wolny wakat na kierownika? BO może to był powód, dlaczego zaproponowano Ci tą posadę w innym mieście. Miałeś daleko do tego salony, w którym zaproponowano CI pracę?

Makintosh

Już jakiś czas temu skończyłem pracę w tej firmie, ale chcę przestrzec młodych, ambitnych ludzi, którzy dopiero zaczynają swoją karierę zawodową,aby pod żadnym pozorem nie wdawali się we współpracę z tą firmą. Z mojego współpracy mogę powiedzieć tyle że byłem bardzo dobrym sprzedawcą w skali całej firmy, gdyż wygrywałem często konkursy sprzedażowe wewnątrz firmy, tym samym sądziłem że jestem najlepszym kandydatem na kierownika salonu, niestety mój rks chyba nigdy nie słyszał o zarządzaniu zasobami ludzkimi, wcześniej odsunięty kierownik został ponownie nim...Po złożeniu wypowiedzenia usłyszałem że mogę być kierownikiem ale w salonie w innym mieście. Praca w tej firmie uczy złych nawyków i demobilizuje, noty ciągłe noty za niewinność, gdzie później po miesiącach znajdują winowajcę ale not nie oddają. W tej firmie trzeba zmienić samą górę i rks-ów albo niech po prostu upadną. Na takich agentach traci marka orange. Dlatego przeczytajcie to, przed pójściem na rozmowę bo o podpisaniu umowy już nie mówię bo odrazu biorą,także może być za późno.

Zostaw merytoryczną opinię o Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa - Katowice

• Jak się pracuje w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Zobacz opinie na temat firmy Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 15, z czego 1 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa?

Kandydaci do pracy w Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Faxtel Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Spółka komandytowa