Logowanie dla kandydatów/kursantów

Rejestracja pracodawcy | Zapomniałem hasła

Nowe zasady dotyczące cookies

plus Dodaj ofertę pracy | Logowanie
Praca opiekunka
Kursy / Szkolenia - zobacz wszystkie 199!
Praca w Niemczech dla opiekunek - płacimy o 1000 zł więcej niż konkurencja
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o mk foam

Pracowałeś w firmie mk foam i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
Reklama - 2015-06-08 09:44:05 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Ostatnio podjęłam pracę po ukończeniu szkoły policealnej www.szkoly.gowork.pl. Zdałam egzamin państwowy z asystentki stomatologicznej i po ok. miesiącu miałam zatrudnieniu na tym stanowisku, zarabiam 2.000 zł. Jak dla mnie to naprawdę ok, zwłaszcza że nauka trwała rok. Cały czas myślę o tym, żeby pójść na studia,wcześniej było to dość trudne, m.in dlatego zdecydowałam się na gowork.
zdjecie uzytkownika
admin - 2015-06-08 09:44:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie mk foam? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.
zdjecie uzytkownika
Prac - 2015-07-31 21:58:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam,jęsli chcesz pracowac u wiodącego producenta materacy musisz wiedzieć jedno:
-będziesz pracowac (zapieprzać) jak na dwóch łączonych etatach
-normy są podkręcone poza możliwości ludzkiego orgaznizmu
-zapomij ,ze jestes czlowiekiem
-za każdą nieuwagę,błąd możesz zapłacić zwolnieniem,a na pewno premią
- Szef jest tam wodzem i on ma władzę absolutną-Ty jesteś paprochem
- atmosfera nagonki i ,,podpieprzania" jeden drugiego jest na porządku dziennym
- w miarę płacą,ale jak przeliczysz na godziny i wydajność to wyjdzie Ci,ze lepiej na kasie w Biedronce.Nie licząc strat w psychice..ale kto by sie tym przejmował.
Ogólnie nie polecam.

Zostaw swoją opinię
Powiadomienia
o nowych wpisach
Obserwuj ten wątek!
Akceptuję Regulamin
captcha
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mk foam

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość:
Masz pytanie do prezesa firmy mk foam?
Zadaj pytanie
alert