Nowe zasady dotyczące cookies

artykuł WP
Sortuj: Najnowsze | Najstarsze

Opinie o mk foam

Pracowałeś w firmie mk foam i chcesz podzielić się opinią o niej? A może chciałbyś w niej pracować i zastanawiasz się, jakie warunki oferuje pracodawca? Dodaj wpis - może on pomóc Tobie i innym zainteresowanym osobom w uzyskaniu poszukiwanych informacji.

zdjecie uzytkownika
admin - 2015-06-08 09:44:53 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Chcesz dowiedzieć się więcej o firmie mk foam? Komentuj na naszym forum i uzyskaj odpowiedź od innych użytkowników.
zdjecie uzytkownika
Prac - 2015-07-31 21:58:34 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (1)
Witam,jęsli chcesz pracowac u wiodącego producenta materacy musisz wiedzieć jedno:
-będziesz pracowac (zapieprzać) jak na dwóch łączonych etatach
-normy są podkręcone poza możliwości ludzkiego orgaznizmu
-zapomij ,ze jestes czlowiekiem
-za każdą nieuwagę,błąd możesz zapłacić zwolnieniem,a na pewno premią
- Szef jest tam wodzem i on ma władzę absolutną-Ty jesteś paprochem
- atmosfera nagonki i ,,podpieprzania" jeden drugiego jest na porządku dziennym
- w miarę płacą,ale jak przeliczysz na godziny i wydajność to wyjdzie Ci,ze lepiej na kasie w Biedronce.Nie licząc strat w psychice..ale kto by sie tym przejmował.
Ogólnie nie polecam.

zdjecie uzytkownika
kofar - 2015-10-24 03:03:04 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Ja bym jednak nie wpadał w panikę, firma jest owszem wymagająca ale jeśli ktoś jest przyzwyczajony do systematycznej pracy to problemów w firmie mieć nie będzie, a to dlatego, że firma jest dobra i będzie się dobrze trzymać, nie ma w tej kwestii powodów do obaw, jak ktoś się angażuje to może liczyć na awans.
zdjecie uzytkownika
opg - 2016-04-30 19:06:19 odpowiedz | pomocna opinia: +1 (0)
Wydaje mi się, @kofar, że jeśli ktoś rzeczywiście uczciwie pracuje to nie będzie miał problemu, a może z czasem dostać awans

Otrzymuj powiadomienia o nowych wpisach o firmie mk foam!

Udostępnij na:

Zostaw swoją opinię
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie mk foam

Wyraź opinię o innych firmach z tego miasta

Twoj email:
Wiadomość: