Opinie o EBS S.A dawniej 5àSec Polska w Krosno

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie EBS S.A dawniej 5àSec Polska. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie EBS S.A dawniej 5àSec Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o EBS S.A dawniej 5àSec Polska w Krosno

Pan Wołodyjowski

Pomału małymi krokami zbliża się koniec tej zakichanej pralni ze względu na to że tam pracowałam teraz pracuje gdzie indziej w instytucji ,która może coś zrobić żeby pomóc ludziom tak cieżko pracującym piszemy pozywy do pipu i innych urzędów i przyjdą kontrole które im zrobią to co im się należy.Niech oni sobie sprawe z tego zdają że to już jest ich koniec i w ciagu 1 dnia wszystkie pralnie będą zamknięte a ludzie będą może i bezrobotni ale wolni.(usunięte przez administratora) Pracownicy 5 a sec łączcie się kiedy przyjdzie godzina "W" a to nastąpie niebawem.Pozdrawiam

JUSKA

Witam ,wlasnie przeczytalam opinie o pracy w pralni 5 asec ,otoż wszystkie sa negatywne ,a ja chce powiedziec ze dostalam sie tam do pracy ,i stwierdze ze rozmowa z kierowniczka byla bardzo mila ,oraz druga z regionalnym takze ,dlatego na dzien dzisiejszy jestem zadowolona Nie slyszalam aby w Bydgoszczy ktos narzekal na ta prace i pewnie zalezy od ludzi z jakimi sie pracuje Ja trafilam na fajny zespol....

Wiola

Bzdury,bzdury,BZDURY!!!!chcesz pracowac?nie ma problemu. Firma na prawdę w porządku.Szkolenie-z którego zależy od Ciebie ile wyciągniesz wiedzy.Po dwóch miesiącach umowa PEŁNA O PRACĘ. Dodatkowe premie(na które oczywiście trzeba pokazac,że się należą)!NIC za darmo!!!!!!!!!!!menagerowie, kierownicy na wysokim poziomie! niestety klienci oddający garderobę do czyszczenia-często mylą ze sklepami które znajdują się obok.Nowej garderoby się nie odzyska,niestety. Zastanówcie się drodzy Państwo co umieszczacie na forach,opinie łatwo wystawic!! Wieloletni,bardzo zadowolony pracownik Firmy o ugruntowanej pozycji na rynku, Wiolka.

aaa
@Wiola

Hej, a nie jestes czasami wlascicilem tej firmy? bo cos mi tu tym wlasnie zalatuje. Co prawda post juz ma swoje dni, ale wlasnie teraz potrzebuje opini o Firmie 5asec..dlaczego? Poniewaz staralam sie tam zalapac- czyli przyjac do pracy i podczas rozmowy kwalifikacyjnej wszytsko wskazywalo na to ze spelniam wymogi Firmy, zapytana jakie wynagrodzenia oczekuje, powiedzialam ze najnizszego- bo glupia nie jestem i wiem ze nikt rozsadnie myslacy nieda wiecej zarbic pracownikowi ktory dopiero zaczyna- dodajac ze na poczatek tyle, poniewaz uwazam ze trzeba poznac pracownika, ocenic jego zaangazowanie, jego prace- czy to nie jest dobre myslenie? Ja bedac kierownikiem wlasnie tak bym rozmawiala z potencjalnym pracownikiem. Bedziesz dobrze pracowal to bedziemy rozmawiac od tego w koncu mamy jezyki, czy ja sie myle? Wobec tego moze ktos kto na tym sie zna moze mi odpowiedziec na pytanie, czemu Firma odrzucila moja oferte. Dodam ze nie jestem stara, zezowata itp. O co chodzi w tej Firmie? Nie wiem tez skad wzielo sie ciagle pytanie o moja dzialalnosc gospodarcza? czyzby szukali kogos kto moglby pracowac za miast na umowe o prace wejsc wspolke? bo i takie opcje sa w tej Firmie. Jest tu ktos taki kto wie to prosze o wpis. Pozdrawiam

Oddałam suknię kominijną do czyszczenia w pralni 5aSec we Wrocławiu w Magnolii i jestem BARDZO NIEZADOWOLONA. Sukienka nie doczyszczona, obsługa opryskliwa i niesympatyczna!!! Reklamowałabym ale trzeba zostawić suknię a ja ją potrzebowałam. OSTRZEGAM!!!!!!

niezadowolony
@ja

Korzystałem z pralni 5aSec na Wrocławskich Bielanach, oddałem do niej czysty płaszcz wraz z plamą którą wskazałem do wywabienia, przy odbiorze widzę dodatkowe zabrudzenia których wcześniej nie było, a plama nawet nie ruszona. Przy próbie dyskusji, zostałem odprawiony z kwitkiem, bo pralnia za plamę nie odpowiada. Jestem bardzo niezadowolony z usługi, nigdy więcej nie skorzystam z usług tej pralni. Fatalna obsługa, fatalna jakość. Fatalny czas realizacji. Odradzam.

Jak szybko otrzymałeś odpowiedź zwrotną po rozmowie w EBS S.A dawniej 5àSec Polska? Czy rekruter skontaktował się z Tobą, w szczególności w przypadku odpowiedzi odmownej?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Niki

Fakt jest ciężko, pieniądze marne a oczekiwania rosną, widać po budżecie do wyrobienia. Jednego dnia sprzedaż 2 karty drugiego powinnas 10 a nikt ich nie chce bo drogie. Usługi coraz droższe i tylko klienci na to narzekają a ty to musisz słuchać. Pracuje już pół roku i sama się sobie dziwię jak tam wytrzymałam ale narazie nie mam wyjścia. I tak się właśnie zastanawiałam czy ktoś z was pamięta kiedy dostaje się tą premie obiecana na rekrutacji, bo ja pamiętam że dostałam w 1 miesiącu 100 zł, 2 miesiącu 200 w 3 100 zł, a teraz nie pamiętam kiedy następne i ile, bo chyba w 7 czy 8 miesiącu. Jeśli któraś z was wie to będę wdzięczna za odpowiedź, bo narazie nie wiem na co liczyć i czy jest na co czy tylko uciekać z tej pralni

lg

Rotacja w tej firmie jest b.duża.dlatego tylu klientów narzeka na jakośc.Niech tylko klient sie zastanowi,czasem co robi ta kobieta za ladą pralni...WSZYSTKO!!!!

Ja:)

Dobrze, że trafiłam tutaj i poczytałam. Dzisiaj na Tablicy.pl pojawiło się ogłoszenie, że przyjmą pracownika do tejże pralni w Lublinie. Już CV przygotowałam do wysłania, ale jeszcze wrzuciłam nazwę pralni w wyszukiwarkę:D Ufff! Daję sobie spokój:/

Adelajda

Wszystko powyżej opisane to szczera prawda. Począwszy od APRETURY, która a) nic nie daje (a nawet powoduje wyświecenia na garniturach) b) jest koszmarnie droga , koszt apretury do 16.03.2012 to 8,99 od 17.03.2012 kosztować będzie 9,99.A teraz obliczymy ile 5asec zarabia na APRETURZE. Koszt wyprodukowania i dostarczenia 10 litrów to 50 zł, 0,5 litra apretury wystarcza średnio na 50 sztuk odzieży . Tak więc wystarczy sprzedać 6 apretur i koszt 10 litrów już się zwrócił , reszta to czysty zysk. 8990 zł - 50zł = 8940 zł !!! To nie na praniu zarabia 5asec:) Następna karygodna sprawa to pozbywanie się osób ,które w wyniku BARDZO ciężkiej fizycznej pracy zapadły na zdrowiu. Przy wielogodzinnym ściskaniu żelazka, podnoszeniu go do góry i prasowaniu w powietrzu wysiadają stawy , nie mówiąc już o kręgosłupie. Oczywiście hałas i opary PER-u też swoje robią. Takie osoby ,które zdecydowały się ratować swoje zdrowie i idą na L4 po powrocie dostają wypowiedzenie. Bardzo to smutne ale niestety Firma 5asek a właściwie już EBS nie zasługuje na miano PRACODAWCA ROKU

To wszystko co powyżej jest napisane to sama prawda!!!!! Odradzam

zgadzam siew100% pracowalam tam ,masakra ludzie!

1alka

Jakiś czas temu też pojechałam na rozmowę o pracę do tej firmy. Już nie spodobała mi się ta kierowniczka , czepiała się każdej cyferki w CV i spraw kompletnie nie związanych ze stanowiskiem pracy. Jeszcze ta pensja 1450 brutto- uznałam że chyba żartuje!!!

szop

W pralni nie piorą zgodnie z metką-nawet jeśli na metce jest p.wodne(skuteczniejsze) zalecają chemiczne (bardzo marna jakość usługi)-bo to jest bardziej ekonomiczne...dla pralni.Co wiecej często zdarza sie, że mylą wydawaną odzież-jeśli uczciwy klient nie zwróci ubrania-jst problem.W ramach promocji powinno wydawać sie saszetki z plynem do płukania i proszkiem (lenor+persil).Tak nie jest bo te zużywane są do prania, bądź zabierane przez pracowników. Kiedy klient jest wymagający-nie przyjmują, albo utrudbniają przyjęcie odzieży. Pomimo, że dysponują narzędziami umożliwiającymi odcięcie guzików "rzną głupa".Nabijaja na kasę więcej sztuk odzieży niż jest przyjmowane->"jeśli się upomni to mu oddamy a jak nie...;]" Jeśli odzież ulegnie zniszczeniu-jest poddawana zabiegom jakie-do kolejnego prania/zmoczenia/poddania gorącej temp.-sprawiają, ze wszystko jest ok-rozciąganie, gorący nadmuch. Dzięki temu pomimo zniszczenia odzieży w pralni, nie sposób jej zareklamować na miejscu. Apretura/impregnacja to ekstra dodatki-ekstra płatne. Pracownicy dość często nie impregnuja odzieży, pomimo deklaracji i opłacenia tej usługi. spieranie plam często polega na wdmuchiwaniu żelazkiem gorącego powietrza na plamę-sprawia to, że na jakiś czas plama znika. Proponuję nastawić ucha odchodząc z pralni-siarczyste przekleństwa pod adresem klientów są na porządku dziennym-określenie "brudas"-to standardowe okr. przeciętnego klienta.(usunięte przez administratora). i (usunięte przez administratora) klienci, którzy mają określone oczekiwania i nie obawiają się ich wyartykułować.

zyta
@szop

osobiście robiłam kiedyś pomiar stężenia peru i hałasu. maskę na gębę założyłam i prawie z głową w pralnicy siedziałam. dziwnym trafem badanie wyszło korzystnie dla firmy. z czujnikiem hałasu siedziałam pomiędzy maszynami, przy pralkach kiedy wirowały i dziwnym trafem również badanie niby nic nie wykazało. ręka rękę myje.

tim

pracowałam 2,5 roku sama nie wiem jak to wytrzymałam nie dość ze firma cie okrada bo za wszytko jesteś winny masz wypłate 1000zł a reklamacje 600zł i płacisz pomimo że firma jest ubezpieczona i dostaja tą kase ale klientowi płacisz ty. dyrektor i cała banda inspektorów ds. jakości cie szmaci to jeszcze zarzadzajajaca sznowna(usunięte przez administratora) okrada ci portfel i kase z utarów i trzeba wrócic pieniadze firmie! MAM NADZIEJE ZE KTOŚ TO PRZECZYTA I ZAJMNIE SIĘ TĄ FIRMĄ każdy kto tam pracuje przeszedł przez prani mózgu mobing zastraszanie że zwolnią koszmar robisz w oparach peru po10h chodzisz jak naćpany hałas 2razy norme przekracza ale panie od pomiarów swoje dostaja noi jest wszystko ok na papierku to nie żenada to (usunięte przez administratora)!!!!!!!!!!!! nie masz przerwy żeby zjeść sikasz po nogach ale iść nie możesz bo ruch bo klient czeka albo zarządzajacy jest i tylko patrzy ile razy oderwałaś ręke od żelazka żeby cię póżniej zjebać rozpacz!!!! co oni robią z człowiekiem

zgadzam sie z tym wszystkim co piszecie,bo ja tez pracowalam 1,5 roku w 5asec i pracy jest full a pensje 1100 i to jeszcze taka duza odpowiedzialnosc!!! Ukrainki przyjmuja na kierownikow,zabieraja nam miejsce pracy. beznadziejna jakosc tych uslug jest jak plamy czasami sa usuwane woda a pod para wychodza spowrotem,czasami wogole nie sa czyszczone,tylko odprasowane. Co do apretur i impregnacji to sa sprzedawane a nawet nie nakladane,a klient w to wierzy a placi tak naprawde dodatkowo 9zl za nic!!! kierownicy oszukuja z godzinami,zmieniaja listy obecnosci zeby nikt sie nie dowiedzial jak naprawde pracujemy!!! niech klienci lepiej zastanowia sie czy nie lepiej zmienic usug do innej pralni,bo w 5 a sec to jedno wielkie oszustwo jak do pracownikow tak i do klientow.

dzieki za te wszystkie opinie, miałam zaczac tam prace ale chyba glebiej sie zastanowie...

Tej firmy bym nikomu nie polecala.Wyzysk totalny,pracownikow traktuja jak niewolnikow.Czlowiek robi w chemi ze czasami sie niedobrze robi od smrodu peru z pralek.Praca niwdzieczna ze strony klientów jak i przelozonych.wyplata to max 1000-1200 zl a czlowiek po 12 godzin pracuje dziennnie w tej chemi.porazajace jest to ze na swieta nawet glupie bony nie mozna liczyc ,nic kompletnie nie daja tylko gola pensja.przelozeni tylko wesza jak psy zeby czlowieka na czyms zlapac(jakies totalne glupoty)Irytujace jest takie zachowanie jak tam sie traktuje pracownikow.

wogole nie sznuja pracownika.ta firma nikogo nie docenia.pracownicu pracuja za psi grosz a wzamian naja tylko duza odpowiedzialnosc i wieczne pretensje od przelozonych,

MACIEK KRAKÓW

KRAKÓW KRAKÓW PRALNIE NA TERENIE KRAKOWA ZENADA TRAGEDIA TO CO SIE TAM WYPRAWIA Z PRACOWNIKAM CIAGŁE PRETENSJE CIAGŁA KONTROLE BARDZO DUZA ODPOWIEDZIALNOŚC CHAROWANIE PO 12 GODZIN A SIKU TO TYLKO DO PAMPERSA MASAKRA PRACOWNICE MUSZA Z WŁASNYCH PIENIEDZY ODDAWAC ZA REKRAMACJE PIORA W PŁYNIE DO NACZYN ZAPIERAJA SZARYM MYDŁEM TO SA STANDARDY FIRMY 5ASEC W KRAKOWIE NAMAWIASZ KLIENTA DO APRETURY,INPREGNACJI ZDZIERSTWO PIENIEDZY ONI Z TEGO MAJA 8ZŁ A PRACOWNICE NIE CAŁE 0,50 KARTA STAŁEGO KLIETA 40ZŁ PRACOWNICA MA Z TEGO 1ZŁ I WYPŁATY TAKIE MARNE 1040ZŁ NA CAŁYM ETACIE NIE WSPOMNE O TYM ZE KIEROWNICY ZA WYROBIONY BUDRZET MAJA PREMIE W WYSOKOŚĆI 500ZŁ A PRACOWNICE NIC Z TEGO NIE MAJA CHARUJA JAK BIAŁE MUZYNY TO NAJGORSZA FIRMA POD WZGLENDEM TRAKTOWANIA PRACOWNIKA

zv314zxcv

Praca w pralniach "5a Sec" Żenada!! Długo by pisac,ogółem niesamowite wymagania i odpowiedzialnosc,za mmmaaarrrnnneee pieniadze! tyra od rana do wieczora.Oficjalnie 12/h.Nieoficjalnie 14/h.odpowiedzialnośc materialna za zniszczona odzież..."starszy stażem" przyucza "młodą".zastraszanie,kontrole niespodziewane zarzadzajacych,na których zapiernicza szeregowy pracownik. na zmianie jestes sam jak palec,musisz przegladac odzież,metkowac,kasowac,zapierac woda pod cisnieniem,odplamiac,trzec szczotą kołnierze i brudy na rekawach i obrzezach,pilnowac pralek wodnych,pralnicy chemicznej,dobierac odpowiednie programy,suszyc w suszarce,odparowywc mokrą odzież,nie wspomnę o niekończacym się prasowaniu setek ciuchów!!!!!!!!!! (1os)czasem po 220szt Jeden klient potrafi przyniesc 30 koszul :( Do tego piszesz druki reklamacji,wysłuchujesz obelg,gruntownie sprzatasz,rozliczasz kase,robisz raporty kasowe,przyjmujesz konwój,robisz inwenteryzację,przystrajasz wystawy na święta,jesteś pilnowana i przeszukiwana jak najgorszy przestępca (czy czasem nie masz jakiej odziezy nie ometkowanej na pralni) chocbys sie skichała musisz przyjmowac odziez cały czas,chociaz nie dasz rady jej zrobic,nawet jak by to bylo 500 szt a ty sama nie daj Bóg zostawic coś kolezance na nastepny dzień!!!!!!!!! Nie dałas rady? (bo to fizycznie niemozliwe!!)przyjdz na nastepny dzień i rób,chociaz masz wolny.Własnie po to jestes na 3/4 aby niby miec dzień wolny,w którym i tak pracujesz i ci nie zapłacą...bo w tej firmie nikt się nie przyzna,że ie wyrobił...Wypłaty liczone sa od wydajnosci.Wytrzymałam 1,5roku.podobno i tak długo...Nie miałam zadnego zycia poza pracą I tak mnie omotali,A odpowiedzialmosc wzajemna jest tu tak wycwiczona jak w sekcie. rotacja w tej firmie jest b.duża.dlatego tylu klientów narzeka na jakośc.Niech tylko sie zastanowie,czasem co robi ta kobieta za ladą pralni...WSZYSTKO!!!! Pytanie: Dlaczego w Pralniach Panda pracuje na zmianie po 2-3 kobiety??

dhset53

bylem aby zatrudnic sie jako informatyk po 2 partiach rozmow udalo sie.... kazano mi pracowac 2 dni po 12 godzin w pralni!!!!!! zapie...c jak te babeczki!!!!!!!! Kurwa to skandal!! pewnie musialem przy prasowaniu sie usmiechac i nie nazekac bo potem umowy ze mna nie podpisali... ZENADA i tu moje pytanie zgadnijcie ile mam wspolnego z prasowaniem a pozniej odpowiedzcie sobie, komu dajecie prasowac!!!!!!!!!!!!!! hehehhe oddawalem pogniecione co szlo do klienta.... parodia pralni... nie wspomne o robieniu klienta w butelke pytajac sie czy chce jakis tam srodek ktory istnieje tylko w wyobrazni (ulatwia prasowanie czy cos tam) a kasowana jest dodatkowa kasa... :)

Zostaw merytoryczną opinię o EBS S.A dawniej 5àSec Polska - Krosno

EBS S.A dawniej 5àSec Polska