brak logo

Z.E "Clan"

Zabrze

Opinie o Z.E "Clan"

sill 2010-02-08 17:59:07
Najmocniejszym punktem w firmie są jej pracownicy, jednakże szefostwo nie potrafi odpowiednio wykorzystać potencjału pracowników. Szefostwo nie szanuje swych pracowników, nastawione jest na maksymalna eksploatacje pracownika. Nerwowa atmosfera w firmie, uniemożliwia komfortową pracę, firma nie daje żadnych możliwości rozwoju. Czas spędzony w firmie, to czas stracony.
1
anonim 2011-04-12 01:48:58
Pracowałem w tym zakładzie kawałek czasu i szefostwo wykorzystuje pracowników na maksa. Nie liczy się z ich zdaniem ... najłatwiej przychodzi im [usunięte przez moderatora] pracowników . Co do płac to praktycznie 1000zl netto albo nizej ;) zalezy od ilosci przepracowanych godzin. Czesto wysylaja na bezplatne urlopy z braku pracy . Pensja jest tylko dzieki dofinansowaniu z UE dla niepelnosprawnych. Bez tego firma padlaby raz dwa : ) . Szef jest arogancki i wulgarny. Mam nadzieje, ze kiedys dostanie kopa w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] od zycia i zrozumie ,ze byl swinia dla pracownikow . Jak byly delegacje to dawal zywnosc na wyjazd, ktora byla w duzej czesci popsuta pewnie z marketow wzial za bezcen. Kwatery tez daremne wynajmowal..
anonim 2013-05-19 14:32:48
Odniesie się może ktoś do fragmentu postu anonima "Co do płac to praktycznie 1000zl netto albo nizej ;) zalezy od ilosci przepracowanych godzin. Czesto wysylaja na bezplatne urlopy z braku pracy . " prawda to, czy może zmieniło się coś w Z.E "Clan"? Jak wyglądają możliwości awansu, czy też rozwoju np. szkoleń?
1
Firma Clan Zabrze 2015-08-27 22:57:59
Firma Clan w Zabrzu.Nie podejmujcie w tej firmie pracy ponieważ jest tam zła admosfera ,hamstwo i dziadostwo.Szkoda zdrowia i nerwów.

tsa 2015-09-11 01:21:13
Z tego co wiem to i tak teraz żadnych prac nie oferują - bynajmniej jak przeglądałem portale to mi się nic nie rzuciło w oczy. Pozostałe kwestie tj. atmosferę i inne byłbym w stanie jako pracownik zdzierżyć bo ja nie przykładam zbyt wielkiej uwagi do koleżeństwa w pracy - zwykle robię swoje i idę dalej)
utek 2016-04-19 17:42:50
no faktycznie żadnych nowych ofert pracy nie ma, ale wiem, że oni cały czas dobrze radzą sobie na rynku więc po prostu nie mają rotacji, co znaczy, że pracownicy są zadowoleni z pracy. warto też zauważyć, że firma w zabrzu daje wiele miejsc pracy dla Ślązaków
x x 2016-05-20 23:30:55
@mika może to już normalne, ale ja nie mogę się doczekać czasów, gdy ludzie zaczną żądać więcej za tak ciężką pracę. To nie jest gorsza robota niż praca w księgowości czy serwisie samochodowym. A zarobki są dużo niższe..
Zostaw swoją opinię o Z.E "Clan" - Zabrze
test
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Z.E "Clan"