Opinie o Impuls Security Polska w Gorzów Wielkopolski

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Impuls Security Polska. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Impuls Security Polska o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Impuls Security Polska w Gorzów Wielkopolski

Justyna

@Mariusz Twoja opinia niewiele nam wyjaśnia? Czy chodzi o łamanie przepisów? Są to dość poważne zarzuty, opisz proszę co masz na myśli konkretnego. W przypadku zarzutów dla firmy zawsze powinna znaleźć się tutaj dobra argumentacja.

Mariusz

Nie polecam tej firmy tą firmą powinna się zainteresować inspekcja pracy

__________________

Wystarczy tyle_____ B A N D A !!!!

Pracuś
@__________________

Święta prawda .

R
@__________________

Było, jest i będzie aktualne. Ze specjalnymi pozdrowieniami dla kierownika Jarosława W.

Olek

Czy jesteście przekonani, że nie można napisać coś pozytywnego o firmie? Może to gorszy czas w firmie??

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Impuls Security Polska spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Key Account Manager (pompy ciepła)
DTH Selection
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Gorzów Wielkopolski
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Gorzów Wielkopolski
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Gorzów Wielkopolski
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
Pracuś

Jak pracodawca narusza przepisy prawne można zawsze zgłosić do PIP lub nawet do sądu. W razie czego zachęcam do takich czynności.

Doświadczony
@Pracuś

PIP przepisze, co im firma ochrona napisze.

trp3

szastają pracownikami, w każdy sposób

monika
@trp3

Całkowicie się z tym zgadzam ludzi mają za nic a nadmienie że są to osoby niepełnosprawne

Te wszystkie firmy ochraniarskie to zpchr czyli zaklady pracy chronionej i musza prowadzic zfron tzn zakladowy fundusz rehabilitacji osob niepelnosprawnych. Impuls security polska czyli ta z poznania nie ma nic wspolnego z firma puh irena wozna z gorzowa poza tym ze firma gorzowska uzywa nazwy impuls jako znak firmowy. Stawki w ochronie na obiekcie to standardowo najnizsza krajowa dla osob z orzeczeniem (bez orzeczenia ) najwyzej zlecenie. Nadgodziny przewaznie wszedzie na umowe zlecenie mi sie udalo na umowe o prace i wszystkie placone podwojnie bo orzeczenie korzystne. Koledzy maja na zlecenie po 7 zl a z tego co wiem poznanski impuls daje 5 wiec jest roznica. No i w poznanskiej firmie nic nie chcieli dac z zfron a tylko wysylali kontrol jedna po drugiej by dac kare finansowa. A gorzow lajcik komendant rejonu przyjedzie pogada,czasem wpadnie komendant z innego rejonu tez spoko a nawet dyrektor kiedys wjechal widzial ze wszystko wporzadku pogadal jak rowny z rownym i pojechal. Powiem tak firma gorzowska dziala w poznaniu i nie oglaszaja sie bez przerwy bo nie ma rotacji za to miejscowy impuls szuka non stop. Dlaczego? To juz chyba pytanie retoryczne.

monika
@Marcin

TO są chyba zakłady pracy gonionej im głównie chodzi o ludzi ze stopniem niepełnosprawności i o kasę z PFRON a nie o pracowników

R

Jedna z wielkich pefronowskich pijawek. Gdyby człowiek i pracownik był w połowie tak ważny jak środki z PEFRON-u to by było dobrze. Ale tak nie jest i jest się tam zerem. Potrafią w sposób szczególny zniechęcić do pracy. Umowę o pracę dostałem po 3 tygodniach od rozpoczęcia. W umowę wpisują całe województwo, więc mają haka do zastraszania, że jak się będzie stawiało, to przeniosą 100 km dalej od miejsca zamieszkania (tak robił Jarosław W.). Co do różnic między gorzowskim a poznańskim Impulsem to jest jedna, w poznańskim mają "nocnych łapaczy", czyli tzw. inspektorów pracy, dla których najważniejsze jest złapanie pracownika na czymś i obcięcie niepełnosprawnym pensji. Kiedy tam pracowałem to odbieranie pracownikowi urlopu (przyznawanie go w ilości i terminach wg. uznania kierownika J.W.) to rzecz na porządku dziennym. W poznańskim i gorzowskim Impulsie, była zasada - wyrabiasz dzień lub dwa urlopu w miesiącu, to wpisują bez porozumienia i wniosku, potem na dłuższy wyjazd i odpoczynek nie ma wolnego. Ponad połowę ubrania musiałem sobie dokupić w Ulmarze, bo nie dawali (kurtka, kamizelka, buty, rękawice, czapka), co zakończyło się zastraszeniem zwolnieniem za.. złe ubranie. Szkolenie BHP przez chamsko odzywającego się gościa - po roku (!). Doszkalanie (kwalifikowany pracownik ochrony)? Zapomnijcie. Przeszkolenie się na stanowisku to sprawa własna pracownika i kolegów. Oszczędzanie na ludziach (niepełnosprawnych za najniższe stawki i stawki poniżej norm), ale jednocześnie sponsoring klubów sportowych i godne pieniądze z umów ochrony oraz z PEFRONu. Niepełnosprawny pracownik ochrony, gdy jest sam na zakładzie na patrole chodzi z.. samą latarką albo bez niczego. W drabince wyżej stoją kapusie, a jeszcze wyżej niepełnosprawni (pracownicy ochrony) z pierwszą grupą lub drugą specjalną (mało ważne, że pracownik z chorym wzrokiem siedzi przy monitoringu 200 godzin i więcej w miesiącu). Kiedy zmuszono mnie i kolegów do pracy w urlopie, za 3 złote na godzinę i z umową z podrobionym podpisem (sprawa do Prokuratora), powiedziałem sobie i im - dość. Ręce w gnębieniu i łamaniu prawa macza Inspekcja Pracy w Gorzowie, dla której zbadanie sprawy (skargi) polega na wysłuchaniu i przepisaniu, co podyktuje kierownik ochrony (tzw. komendant) z Impulsu. Nie opisałem tu nawet 1/5 tego co wyrabiają, ale chyba wystarczy. Pozdrowienia dla trampkarza Jarosława W.

cszc

Ale wiadomo jaka jest wypłata? Dziękuję za odpowiedź.

dad

Witam odradzam pracy w impulsie szczególność TPV brygadzista wyżywa sie na ludziach. A kierownictwo nic z tym nie robi po tym jak zostało zgłoszone to nic z tym nie robi.

dawido

Hej, a na jakich obiektach zazwyczaj pracujecie przez impuls security? Czy w firmie funkcjonuje jakis system kar i nagród, typu, że za brak umundurowania, zameldowania się, czy cokolwiek potrafią odciąć coś z pensji? Jak w ogóle jest z mundurami, dostajecie je za darmo, daja jakieś dodatki na pranie?

eddie

Witam, ostatnimi czasy minimalna krajowa poszła w górę, czy impuls security jakoś na to zareagował? Dotyczy to chyba umów o pracę, to zapytam, czy jest w ogóle tutaj możliwość otrzymania takiej umowy? Czy jednak nadal pracujecie na zleceniu za owe 7 złotych na rękę i nie ważne, czy to praca po godzinach, czy weekendy, tak?

lalunia

Witam, pracuje w ochronie ponad roku, oczywiscie w Impulsie,, hmm zarobki najnizsza krajowa teraz maja jeszcze zabierac dodatek za to ze nie chorujemy ale ja mam inne pytanie, czy ktos wie jak to jest ze zwrotem kosztów za dojazd do pracy?? jakie sa wymagania itd

Ciezko ale mozliwe. Z tym ze umowa zlecenie bedzie. Radził bym inne agencje jakies obiekty handlowe duzo latwiej np solid, gwarant

Prawda jest taka ze po pracy w ochronie cudow nie ma sie co spodziewac- nigdzie. Ale osobiscie przenioslem sie z impuls poznan do impulsu z gorzowa i nie zaluje decyzji. W gorzowskiej funkcjonuje zfron,poznan zapomnij. Nadgodziny platne setki albo umowa zlecenie zalezy komu ale za normalna stawke nie jak w poznanskiej firmie. Do tego posilki regeneracyjne i nikt nie patrzy jak tu cie na czyms zlapac i sie czepiac. Teraz mam lepsza atmosfere i zarobki, oczywiscie nie spodziewajmy sie w ochronie duzych stawek.

Fakt impuls security jest z mojego punktu widzenia gorsza firma niz impuls z gorzowa. Przekonalem sie na wlasnej skorze lepiej nie mylic i wybrac te gorzowska

karolczyn

Jestem obecnym pracownikiem i polecam prace w tej firmie. Dwa razy zdarzyło sie, ze dostałem pensje z małym opóźnieniem, ale poza tym to pensja jest zawsze na czas. Jest to spółka porządna, z każdym można sie dogadać. Także atmosfera wśród pracowników jest w porządku. Z czystym sumieniem polecam.

obecny/były

integruje się... kadra, bardzo różna zresztą. Myślę jak wszędzie i wśród drugogrupowych roboli też są ludzie i ludziska. Imprezy są ukrywane przed tzw. szarą załogą. Robole mają teoretyczną możliwość dwutygodniowych rehabilitacyjnych raz na jakiś czas i zabiegi na miejscu. To wszystko z przywilejów. Nie spotkałem się z przeterminowaniem wypłaty. Nadgodziny umowa zlecenie po stawce niższej niż wynika z umowy o pracę. Jakaś robota ekstra koło 10/h. Za nocki zgodnie z KP. Symboliczny zwrot za leki czy okulary, raz do roku. Niektórym z ekstra grupami za które PEFRON więcej płaci zwracają część kosztów dojazdów. Po za tym w większości pracujący są mięsem armatnim, takie są wymagania wobec nadzorców. Liczy się tylko kasa jaką mogą wciągnąć za robola. Pracownik to grupa inwalidzką, nie człowiek. Jeśli ma się tupet można coś tam więcej wytargować dla siebie lub razem kolegów, ale trzeba być twardym i solidarnym. Płacą minimum ustawowe i nic więcej. Łamią własny regulamin i ustawy za nadgodziny. Zawsze można pójść do sądu... i się zwolnić. Praca? Jak wszędzie, różna. Gdzie się trafi, trza robić swoje. Więcej nie warto. Są dużo gorsze zakłady pracy chronionej. Tu przynajmiej stawką godzinowa wynika z ustawy o minimalnej płacy.

frajer pompka

Ty "bolo kolo" pisz prawdę .Ja nie dostałem kasy wcale a nie tylko za grudzień , a nalezy sie od grudnia do teraz . Znam takich co dostali za styczen i juz , ale sa tacy co dostaja co chwile po kawalku zalegi .dziwne tylko ze robia? to sa emeryci i rencisci .kto mysli inaczej niech pisze.!!!!!!!!!!!!!!

bolo z kolo

witam. róbcie co chcecie i piszcie co chcecie . Ja nie dostałem kasy za grudzień 2012 , s są tacy co dostali za styczeń i to wszystko . kto dostał kasę nie napisze to zobaczycie (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Impuls Security Polska - Gorzów Wielkopolski

• Jak się pracuje w Impuls Security Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Impuls Security Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Impuls Security Polska