Impuls Security Polska

Gorzów Wielkopolski

Opinie o Impuls Security Polska

kuba 2009-11-27 16:50:52
zatrudniaja samych inwalidow, z II grupa, najnizsze zarobki, brak profesjonalizmu,
A-140 2009-12-26 13:27:13
nigdzie nie mogę znależć wykazu miejsc pracy a w szczegulności ile mozna zarobić (jakie są stawki na jakim stanowisku czas pracy itd itd) wydaje mnie się że to nie powinno stanowić wielkiej tajemnicy ,myslę że firma impuls powinna to tu napisac a nie zgzniać nas inwalidów na drugi koniec miasta po taką informacje
anonim 2011-03-20 22:38:22
jest to zakład pracy \"chronionej\"ima prawo zatrudniać ludzi z || gą grupą ale ci ludzie powinni pracować po 7godz, dziennie a minmalna płaca powinna być taka jak wskazuje monitor polski a ludzie z grupą nie mogą pracować w wymuszonym akordzie.Impuls nie zhańbił by się gdyby tym pracownikom za ich ciężkoą prace zapłacił minmum 1500 zł netto.A propos profesjonalizmu, to cały profesjonalizm zostaje w kieszeniach właścicieli i zarządu
zeus1977 2011-05-12 13:44:25
Pracuje w tym( usunięte przez administratora ) nie polecam nikomu pracuje po 16 godz wyplaty od 870 do 1100 traktuja cie jak( usunięte przez administratora ) w pracy a sa lepiej traktowani niz ci co staraja sie i pracuja dobrze .szukasz pracy znajdz gdzie indziej nie w IMPULSIE
kkk 2011-06-30 01:02:38
zgadzam się z przedmówcą .....
powiem krótko impuls to( usunięte przez administratora ) resztę niech dopowie sobie każdy
wiewiórka 2011-12-14 19:21:38
Super firma,wypłaty exstra,miła i sympatyczna kadra!
kreol 2011-12-15 00:20:13
juz to widze super firma ekstra wypłata,chyba dla tych co płaszcza cztery litery w biurach, dół( usunięte przez administratora ) za mizerną pracę a szefostwo sie pewnie cieszy z jeleni, wypłata ekstra????? 900 zł za 15 godzinne zmiany rzeczywiście dosiegnęliśmy nieba, wstyd i brak słow....
anonim 2011-12-28 21:49:37
wielkie bagno
anonim 2011-12-28 22:04:44
dyrekcja popiera (usunięte przez administratora) nie licza sie ludzie dziwnie ze pefron nie sprawdzi w jak ciezkich warunkach pracuja ludzie z 2 grupa
Chuliganska Wiewiórka 2012-01-11 17:11:35
Ty jełopie baranie co sie podajesz za wiewiórkę jestes taki mądry spotkaj sie ze mną z prawdziwą WIEWIÓRKĄ to pogadamy inaczej.......(usunięte przez administratora)ty pijaku nie ogolony , jak cie dorwę to ROZSZARPIE .
Nie podpisuj sie gdy nie wiesz kto to czyta (usunięte przez administratora)
A co do firmy.................................
iwona 2012-02-04 07:23:59
pracowalam uczciwie nadgodziny praca za innych ale gdy dlosno powiedzialam ze niebede sprzatala zygowin po pijanych ochroniarzach stalam si niewygodnabo firma ich zatrudniajaca rozwiazalaby z nimi umowe koordynator nad wyraz mily nawet kokieteryjny ale nislowny i zaklamany
taxi 2012-08-18 20:16:16
to firma (usunięte przez administratora) wyciągają pieniądze z PERFON ludziom płacą ochłapy,to Panowie , którzy załatwiają interesy przez Pis. Pan Madej z PIS wspólnie z synem Marcinkiewicza (byłego premiera) , i posłem Markiem Astem, załatwiają po znajomości obiekty,
czy tak powinni postępować radny miasta Gorzowa Wlkp i poseł na sejm?. Fikcyjnie utworzyli IMPULS TAXI kierowcy taksówek to fikcyjnie zatrudnieni pracownicy - wszyscy są inwalidami min II grupy po ta by mogli wyciągać pieniądz z PEFRON
czy tacy kierowcy bezpiecznie przewożą pasażerów. Podpisujemy pobranie wypłaty a jej nie dostajemy, jak tak dalej będzie to zgłosimy to do PEFRON . nie mają szacunku do pracowników . Zatrudnili byłego wiceprezydenta Tomasika z wypłatą blisko 20000zł. też podpisuje listę a bierze połowe mniej.
mmmm 2012-09-06 08:23:05
a to racja!! tylko zgłoście to w Pefronie żeby w końcu nie byli tacy święci i przestali brać kasę która należy się ludziom.
bolo z kolo 2013-03-15 09:00:02
witam. róbcie co chcecie i piszcie co chcecie . Ja nie dostałem kasy za grudzień 2012 , s są tacy co dostali za styczeń i to wszystko . kto dostał kasę nie napisze to zobaczycie ( usunięte przez administratora )
frajer pompka 2013-03-17 07:18:16
Ty "bolo kolo" pisz prawdę .Ja nie dostałem kasy wcale a nie tylko za grudzień , a nalezy sie od grudnia do teraz . Znam takich co dostali za styczen i juz , ale sa tacy co dostaja co chwile po kawalku zalegi .dziwne tylko ze robia? to sa emeryci i rencisci .kto mysli inaczej niech pisze.!!!!!!!!!!!!!!
obecny/były 2013-07-07 10:02:47
integruje się... kadra, bardzo różna zresztą. Myślę jak wszędzie i wśród drugogrupowych roboli też są ludzie i ludziska. Imprezy są ukrywane przed tzw. szarą załogą. Robole mają teoretyczną możliwość dwutygodniowych rehabilitacyjnych raz na jakiś czas i zabiegi na miejscu. To wszystko z przywilejów. Nie spotkałem się z przeterminowaniem wypłaty. Nadgodziny umowa zlecenie po stawce niższej niż wynika z umowy o pracę. Jakaś robota ekstra koło 10/h. Za nocki zgodnie z KP. Symboliczny zwrot za leki czy okulary, raz do roku. Niektórym z ekstra grupami za które PEFRON więcej płaci zwracają część kosztów dojazdów. Po za tym w większości pracujący są mięsem armatnim, takie są wymagania wobec nadzorców. Liczy się tylko kasa jaką mogą wciągnąć za robola. Pracownik to grupa inwalidzką, nie człowiek. Jeśli ma się tupet można coś tam więcej wytargować dla siebie lub razem kolegów, ale trzeba być twardym i solidarnym. Płacą minimum ustawowe i nic więcej. Łamią własny regulamin i ustawy za nadgodziny. Zawsze można pójść do sądu... i się zwolnić. Praca? Jak wszędzie, różna. Gdzie się trafi, trza robić swoje. Więcej nie warto. Są dużo gorsze zakłady pracy chronionej. Tu przynajmiej stawką godzinowa wynika z ustawy o minimalnej płacy.
karolczyn 2013-11-27 19:33:43
Jestem obecnym pracownikiem i polecam prace w tej firmie. Dwa razy zdarzyło sie, ze dostałem pensje z małym opóźnieniem, ale poza tym to pensja jest zawsze na czas. Jest to spółka porządna, z każdym można sie dogadać. Także atmosfera wśród pracowników jest w porządku. Z czystym sumieniem polecam.
IMPULS SECURITY OLSKA 2013-11-28 10:08:24
W związku z pojawiającymi się licznie artykułami oraz materiałami w Internecie, które dotyczą braku płynności finansowej oraz zaległości w wypłatach dla pracowników warszawskiej firmy IMPULS, oświadczamy że działająca w Poznaniu firma IMPULS SECURITY POLSKA nie jest w żaden sposób powiązana z firmą IMPULS która działa w Warszawie oraz Gorzzowie. IMPULS SECURITY POLSKA z Poznania, zatrudnia obecnie przeszło 300 pracowników na umowę o pracę i nie posiada obecnie żadnych zaległości zarówno w wynagrodzeniach jak i w płaconych składkach.
-------------------------------------------
Do osób instytucji publikujących materiały lub nierzetelne informacje: Prosimy o jednoznaczne i precyzyjne wskazywanie instytucji których dotyczą (pełna nazwa firmy, adres, właściciel, nip firmy) gdyż obecnie działania, jednoznacznie godzą w dobre imię naszej firmy narażając nas na realne straty finansowe. Wzywamy tym samym do usunięcia lub umieszczenia odpowiedniej informacji – sprostowania, zgodnie z przedstawioną przez powyżej informacją. Jednocześnie informujemy że brak odpowiednich działań z Państwa strony lub dalsze publikowanie nierzetelnych informacji, które naruszać będą interesy naszej firmy skutkować będzie skierowaniem sprawy do sądu.

(usunięte przez administratora) IMPULS SECURITY POLSKA SP. z o.o
61-357 Poznań ul. Podmiejska 2
NIP 9721188352
Marcin 2013-11-28 21:51:55
Fakt impuls security jest z mojego punktu widzenia gorsza firma niz impuls z gorzowa. Przekonalem sie na wlasnej skorze lepiej nie mylic i wybrac te gorzowska
Marcin 2013-12-27 01:58:42
Prawda jest taka ze po pracy w ochronie cudow nie ma sie co spodziewac- nigdzie. Ale osobiscie przenioslem sie z impuls poznan do impulsu z gorzowa i nie zaluje decyzji. W gorzowskiej funkcjonuje zfron,poznan zapomnij. Nadgodziny platne setki albo umowa zlecenie zalezy komu ale za normalna stawke nie jak w poznanskiej firmie. Do tego posilki regeneracyjne i nikt nie patrzy jak tu cie na czyms zlapac i sie czepiac. Teraz mam lepsza atmosfere i zarobki, oczywiscie nie spodziewajmy sie w ochronie duzych stawek.
Marcin 2013-12-28 21:24:59
Te wszystkie firmy ochraniarskie to zpchr czyli zaklady pracy chronionej i musza prowadzic zfron tzn zakladowy fundusz rehabilitacji osob niepelnosprawnych. Impuls security polska czyli ta z poznania nie ma nic wspolnego z firma puh irena wozna z gorzowa poza tym ze firma gorzowska uzywa nazwy impuls jako znak firmowy. Stawki w ochronie na obiekcie to standardowo najnizsza krajowa dla osob z orzeczeniem (bez orzeczenia ) najwyzej zlecenie. Nadgodziny przewaznie wszedzie na umowe zlecenie mi sie udalo na umowe o prace i wszystkie placone podwojnie bo orzeczenie korzystne. Koledzy maja na zlecenie po 7 zl a z tego co wiem poznanski impuls daje 5 wiec jest roznica. No i w poznanskiej firmie nic nie chcieli dac z zfron a tylko wysylali kontrol jedna po drugiej by dac kare finansowa. A gorzow lajcik komendant rejonu przyjedzie pogada,czasem wpadnie komendant z innego rejonu tez spoko a nawet dyrektor kiedys wjechal widzial ze wszystko wporzadku pogadal jak rowny z rownym i pojechal. Powiem tak firma gorzowska dziala w poznaniu i nie oglaszaja sie bez przerwy bo nie ma rotacji za to miejscowy impuls szuka non stop. Dlaczego? To juz chyba pytanie retoryczne.
Marcin 2013-12-29 16:07:56
Ciezko ale mozliwe. Z tym ze umowa zlecenie bedzie. Radził bym inne agencje jakies obiekty handlowe duzo latwiej np solid, gwarant
lalunia 2014-08-22 20:16:15
Witam, pracuje w ochronie ponad roku, oczywiscie w Impulsie,, hmm zarobki najnizsza krajowa teraz maja jeszcze zabierac dodatek za to ze nie chorujemy ale ja mam inne pytanie, czy ktos wie jak to jest ze zwrotem kosztów za dojazd do pracy?? jakie sa wymagania itd
__________________ 2014-10-16 09:53:48
Wystarczy tyle_____ B A N D A !!!!
eddie 2015-01-14 15:36:52
Witam, ostatnimi czasy minimalna krajowa poszła w górę, czy impuls security jakoś na to zareagował? Dotyczy to chyba umów o pracę, to zapytam, czy jest w ogóle tutaj możliwość otrzymania takiej umowy? Czy jednak nadal pracujecie na zleceniu za owe 7 złotych na rękę i nie ważne, czy to praca po godzinach, czy weekendy, tak?
dawido 2015-03-19 19:50:22
Hej, a na jakich obiektach zazwyczaj pracujecie przez impuls security? Czy w firmie funkcjonuje jakis system kar i nagród, typu, że za brak umundurowania, zameldowania się, czy cokolwiek potrafią odciąć coś z pensji? Jak w ogóle jest z mundurami, dostajecie je za darmo, daja jakieś dodatki na pranie?
x 2015-04-27 21:59:11
Witam co do firmy Impuls z Gorzowa Wlkp nie polecam pracy w tej firmie pan kierownik Muchel traktuje ludzi jak śmieci nic nie można z nim normalnie załatwić. Podporządkowuje sobie kierowników na obiektach tak aby ci mu donosili przez co robi sie nie miła atmosfera.Co do zarobków to wiadomo nie jest nigdzie w ochronie kolorowo lecz jedno trzeba przyznać zawsze 9 jest wypłata na koncie.
dad 2016-09-20 08:32:38
Witam odradzam pracy w impulsie szczególność TPV brygadzista wyżywa sie na ludziach. A kierownictwo nic z tym nie robi po tym jak zostało zgłoszone to nic z tym nie robi.
cszc 2016-10-09 21:52:26
Ale wiadomo jaka jest wypłata? Dziękuję za odpowiedź.
Zostaw swoją opinię o Impuls Security Polska - Gorzów Wielkopolski
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Impuls Security Polska