Heidelberg Materials Polska

Opinie o Heidelberg Materials Polska

Prawnik

O tym ,czy zachowanie miało charakter znieważający,decydują dominujące w społeczeństwie oceny i normy obyczajowe,a nie subiektywne przekonanie osoby rzekomo znieważonej.- uchwała Sądu Najwyższego z 5 czerwca 2012 SNO26/12,LEX 1231618

W cementowni kradną najwięcej operatorzy disaba.Szczegòlnie jest taki Zenek .Ten to ma tupet.Od x-lat wjeżdża sobie prywatnym kiedy chce i wywozi ile chce. Brama,strażnicy he he wszyscy się znają.Żałosne

Pracujący

A ja pytam kiedy zaczniemy zarabiać bo to co mamy to zapomoga pracując w systemie cztero brygadowym należy się ...... a jak kto myśli inaczej to zapraszam na zmiany

Luki

Powiedzcie Państwo jak wygląda praca operatora węzła betoniarskiego, jakie godziny pracy ?, jaka płaca ?, czy nadgodziny są płacone, czy jak ktoś wyżej napisał do odbioru, jaka atmosfera w pracy ?. Proszę o opinie. Pozdrawiam !!!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Grupa Górażdże.
Agata

@666 czy masz jakieś złe doświadczenia związane z pracą w firmie Górażdże Cement? Pisząc swoją opinię, warto jeśli wspomnicie też na jakim stanowisku pracujecie. Ponieważ każde stanowisko pracy jest inne i są inne warunki pracy.

Zgadzam się w 100% z tą wypowiedzią

Agata

@Jan dziękujemy za opinię na temat firmy Górażdże Cement. @Prezes a czy Ty pracujesz w tej firmie? Co powiesz o warunkach pracy? Czy podoba Ci się praca w tej firmie? Czy masz jakieś rady dla nowo zatrudniających się pracowników?

Prezes
@Agata

Co się to interesuje czy ja pracowałem czy nie!!!!!!!!!!!! JAN pisze tak bo jest już Starym dziadem i nigdzie już nie pójdzie a poza tym pewnie pracuje całe życie na Cemencie i nie zna innych firm

Jan

Gorazdze krszywa: bardzo dobry socjal. Praca na zwirowniach luzna i spokojna, szczegolnie na nowych zakladach (w porownaniu z innymi zakladami produkcyknymi). Wysoka srednia wieku, starzy nie chca odchodzic, ale tez mlodzi nie chca przychodzic. Brak mozliwosci rozwoju, rutyna. Zazwyczaj pracownik zajmuje sie wszystkim, bo malo rak do pracy. Praca na swierzym powietrzu. Ogolnie godne polecenia dla ludzi malo ambitnych. Dyrekcja i "gora" w przadku. Kierownictwo - zalezy od kopalni. Zarobki i warunki w miare dobre patrzatrzac na prywaciarzy dookola. W okresie zimowym zazwyczaj przymusowe wykorzystanie zalegajacego urlopu. Gorazdze cement: troche lepszy socjal, wieksze pieniadze, ale mniej luzu i bardziej szkodliwe w niektorych miejscach. Uwazam, ze jest to jeden z lepszych i godnych uwagi pracodawcow w okolicy Opola. Stabilna firma i zawsze wyplata jest na czas w kazdej linii.

Prezes

Jesteście wszyscy tacy daremni że aż mi was szkoda użalacie się nad sobą jak jakieś baby ale nawet gorzej przecież nie tylko cementowni jest praca jest jest lipa to się odchodzi i tyle a jeśli chodzi o złodziejstwo to jak płacą nędzne pieniądze to tylko kraść

% na

A ja z innej beczki Mam pytanie czy pracownicy produkcji nie mają rozumu, bo na terytorium zakładu działa rozdzielenie telefoniczną która nagrywa rozmowy dla" twojego bezpieczeństwa "ale tylko te rozmowy z tak zwanymi przełożonymi TYLKO PO TO ŻEBY (usunięte przez administratora) ROBOLA dodam że to co na radiu nie jest rejestrowane Proszę przeczytać pierwszy lepszy raport co było robione tz. Sprzątane i porównać to z raportem 99% sprząta się na ruchu TO JEST PROKUTATOR ALE NIKT O TYM NIE MUWI GDZIE JEST NOWY PREZES

frajer hofi
@% na

Zwolnić majstrow nikomu nie trzeba takich stanowisk

uczciwy
@frajer hofi

Daj się do roboty bo na nocce też trzeba robić a nie tylko pisać

doradca

Trzymajcie się z daleka od logistyki w Górażdżach. Ludzie są traktowani jak automaty i wyciskani na maxa. Żadne pieniądze nie mają przełożenia na utracone tam zdrowie przez stres i ciśnienie na okrągło. Zdecydowanie nie polecam i przestrzegam.

Chris

Witam Pracowłas ktoś z Państwa w oddziale w Poznaniu przy Bałtyckiej ? Praca na stanowisku biurowym przy wydawaniu / przyjmowaniu towaru. Mam ofertę pracy nie wiem czy ją przyjąc. Proszę o wszelkie opinie odnośnie firmy, zarobków, nadgodzin itp.

gosc

kradna wszyscy szczegolnie operatorzy po 2 zm kazdy wiezie 2 walizki ropy

Pracownik produkcji

Nie operatorzy tylko Ci co na Disabach robią.

@gosc

Jak jest możliwość to tylko trzeba kraść sam pewnie byś kradł o komuś wytykasz jak płacą nędzne pieniądze to trzeba kraść a ty co konfident jesteś po co takie rzeczy piszesz na forum

gość

W Górażdże panuje złodziejstwo i kolesiostwo kradnie góra jak i duł. A najwięcej firmy zewnętrzne je okradają są jak kleszcz,e w betonach jak i cementach kruszywach oraz pompach.

Wszechobecny nepotyzm, sitwa i kolesiostwo. Jedynie lizusy i pociotki mogą liczyć na szybką scieżkę kariery. Długoletnich pracowników traktuje się gorzej niż nowo przyjętych z ulicy. W linii biznesowej Betony dzieje się chyba najgorzej. Wszechobecny mobing i zastraszanie. Firma schodzi na psy - nie polecam nikomu tego pracodawcy. Tak wiele negatywnych opinii nie może być przypadkiem. Omijajcie szerokim łukiem firmę Górażdże - szczególnie Betony. Pozdrawiam i zachęcam pracowników do odważnych i szczerych komentarzy.

znawca tematu

Kiedyś to był na prawdę solidny i prestiżowy zakład pracy, to czym jest teraz to dramat, bagno i kamieni kupa obecnie to typowa korporacja w najgorszym wydaniu. Dyrektorów, kierowników i zastępców na pęczki a warunki pracy coraz gorsze. Dziwię się że nikt nie napisał jeszcze o logistyce w tej firmie. Od jakiegoś czasu dzieje się tam bardzo nie dobrze. Częste zmuszanie ludzi do pracy po 9-10 godzin w rocznym systemie rozliczeniowym, elastyczny czas pracy. Za nadgodziny nie jest wypłacane tylko do odbioru. Praca w soboty, czasami w niedziele na trzy zmiany. Ciągły stres, presja czasu, ludzie uwiązani do biurek i telefonów jak mleczne krowy do dojarek wysysani z resztek energi i sił powoli zaczynają nie dawać rady. Wiecznie zaniżone stany osobowe na zmianach (bo wiecznie ktoś z załogi odbiera nagromadzone w dużej ilości nadgodziny, do tego dochodzą urlopy i coraz częściej L4 bo ludzie nie dają rady i padają z wycieńczenia). Kierownictwu zależy na robienie kariery i PR-u, co chwile jakieś wyjazdy, delegacje i zagraniczne konferencje, pewna osoba awansowała na kierownika w bardzo szybkim tempie (najpierw tymczasowo została zastępcą a potem utworzono jej kierowniczy stołek) pomimo tego że w tym dziale były już dwie osoby na kierowniczych stanowiskach i to w zupełności wystarczało. Pracowników brakuje, ludzie nie dają rady, ledwo tam zipią a kadra zarządzająca się rozrasta. To samo dotyczy działu handlowego. Dyrektorów sprzedaży i przedstawicieli handlowych tam na pęczki a pracowników "z dołu" się tam traktuje jak ludzi drugiej kategori i ciągle brakuje rąk do pracy. Warunki są tam bardzo kiepskie wręcz coraz gorsze. Panie Prezesie czy Pan to widzi i akceptuje ? Proszę czasem przejść się na zakład, porozmawiać ze zwykłymi szeregowymi pracownikami produkcji, logistyki i zainteresować się sytuacją w firmie. Gdyby nie szeregowi pracownicy to cała "góra" nie była by do niczego potrzebna, to ludzie "z dołu" wypracowują zysk tej firmy a nie krawaciarze w biurach pracujący od 7 do 15 !!!

Ktoś kasuje wypowiedzi!!!!!!!!!!!!!!!!!

kolega

Te wszystkie wpisy świadczą o tym, że dyrektor personalny jest kompletnie niekompetentny..... Wszedłem na tę stronę przypadkowo i jeżeli jest to prawdą, co piszecie .........................

@kolega

Najprawdziwsza prawda kolego nie zależy nam aby kłamać.I faktycznie trzeba zacząć szukać czegoś nowego bo nie zmieni się tu nic dopuki będą rządzić tutaj tacy ludzie jak ZL i cała ta resztą która patrzy tylko na siebie a my według Nich mamy inne rzołądki.

Cena kariery
@Pracownik produkcji

Pan Lachow... zresztą Zbigniew dba o własny tylek i o przedłużenie kontraktu, restauracja, dom, pani z klimbeksu TO WSZYSTKO KOSZTUJE

Pracownik produkcji

Jakie tu mamy równo uprawnienie w Cementowni skoro my na bieżąco jesteśmy czyszczeni z godzin nadliczbowo wypracowanych a są osoby które mają po 200czy czy 300godzin i im się to wypłaci a my znowu zostaliśmy z niczym.Powinna Góra czyli Dyrektor nakazać wybrania do końca maja wszystkich zaległych NU albo poprostu przepadną Ale tu kodeks pracy nie pozwoli i te osoby o tym dobrze wiedzą dlatego zbierali cykle a nas wyganiali na wolne.Gdzie tu równo uprawnienie Panie Prezesie,Panie Dyrektorze.Gdyby była obsługa kompletna nie było by tego problemu a na każdej brygadzie są braki kadrowe ale przełożony nie interesuje się tym choć my już biegamy zamiast normalnie pracować.

@Pracownik produkcji

Nic z tym nie zrobisz możesz tylko sobie po narzekać na tym forum zwolnij się są lepsze firmy które lepiej płacą niż cementownia

prawda

pudliszki można było sprzedać w prywatnych sklepach ,międzychodu nikt nie chce i w tym jest problem.

Zostaw merytoryczną opinię o Heidelberg Materials Polska - Górażdże

• Jak się pracuje w Heidelberg Materials Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Heidelberg Materials Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heidelberg Materials Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Heidelberg Materials Polska