Heidelberg Materials Polska

Opinie o Heidelberg Materials Polska

betman

Mogę Was ludzie pocieszyć, że w oddziałach GÓRAŻDŻE BETON jest tak samo żle. Podobna atmosfera zaszczucia jak w cementowni. Wszelkie przejawy kreatywności i samodzielnego myślenia są postrzegane jako wrogie dla spółki. Tylko bezwolne i w stu procentach podporządkowane barany są "dobrze" traktowane. Panie Prezesie słuchaj Pan głosów z dołu, anie tylko tych cwaniaków, którzy Pana wodzą za nos.

betman

pytam

Mam pytanie czy w tej WASZEJ firmie nastał ład i porządek BO JAKOŚ NIKT NIE PISZE CO Z MAJSTRAMI, BRYGADZISTAMI I ZWOLNIENIAMI NO I Z TYMI PANAMI H,G,L,J,C

kolo

stanowisko Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy i ta druga oferta.To zastepuja ludzi z ekocemu tam znowu zwalniaja .Wzieli by sie z biurowiec bo niedługo rodziny sie nie pomieszcza i trzeba bedzie pietra dobudowac.

ty

TY KOLO ' LESS ' KUPIŁEŚ CZY EKSTERNISTYCZNIE ZDOBYŁEŚ FIKCYJNE WYKSZTAŁCENIE PS. PRAWDZIWI FACHOWCY NIE SZUKAJĄ PRACY POZDRO,,,

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Grupa Górażdże.
miotła nr. 2 :)

Brygadzista więcej o tysiaka bo jebne z kad wy macie takie informacje :))))

miotla z produkcji

za mistrzów od elektryków (szczególnie pana B.) i mechanikow (szczególnie pana m.) też powinni się wsiąść

SYN AUTOMATYKA

JAK TY ZABIERASZ GŁOS TO ZNACZY ŻE INTERNET I TA STRONA AKCEPTUJE WSZELKIE DZIWOLĄGI PANI SZ

fifi

Bo pan h,za głupi jest żeby tu trafić i poczytać o sobie

młody

A ja bym dał podwyżki tym na produkcji co mają najniższe stawki,szczególnie tym co nie potrafią zrobić uprawnień a po oblanym egzaminie nie wyrażają chęci na egzamin poprawkowy.

duppa

Czemu nikt nie ruszy pseudo brygadzistów mających 1000 do 1300 zł miesięcznie więcej PREZESIE TU TRZEBA SZUKAĆ KASSY nie robią nic ale mają 2 do 3 ludzi TO JEST STANOWISKO

Bardzo ciekawe tematy na tej stronie są poruszane,dlaczego nikt niema odwagi pisać nazwisk Jestem bardzo zdziwiony czemu pan H..... tak obrażany nie reaguje na oszczerstwa pod jego adresem [pewnie prawda]?? Mistrzowie " śpiący " na nockach co macie na swoje usprawiedliwienie DO ŁOPATY WAS, A GDZIE JEST WŁADZA TEGO BAŁAGANU PANIE PREZESIE I CAŁY ZARZĄDZIE NIKT TEGO NIE WIDZI ALBO NIE CHCE PS.trzeba atakować jeszcze dalej bo na tym poziomie nikt nie reaguje POZDRAWIAM

gosc

w gorazdzach nikogo nie zwalniaja tylko w ekocemie 9 osob a prrzyjmia 9 pociotkow!!

kolega

Najłatwiej zwolnić zwykłego fizola niech się martwi przecież szlachty nie będą zwalniać a tak wogóle to nigdzie już niema takich stanowisk jak majster zmianowy to za czasów PRl to byli w zakładach to się dziwię że cementownia jeszcze trzyma takich nie robów do łapaty z nimi niech zobaczą jak to jest w upale przy piecu. Najlepszy tche beściak to jest szanowny majster Pan G nazwisko ma jak taki ptak jak ktoś pracuje to będzie wiedziała o kogo chodzi ale mu synka zwolnili hahaha

Staszek

Brawo kolego dobrze piszesz bo na zmianie jest dwóch Pseudo Majstrów którzy chodzą za sobą jak te dwa geje i jeden o drugiego głupszy zwłaszcza główny kabel Gerart H który jest pierwszy żeby donosić dla Kierownika L to jest dopiero żenada jak pracował na wapnie na ładowarce w zewnętrznej firmie Techmot to był pierwszy (usunięte przez administratora) dziennie po 16 godzin robił aż go karetka zabrała bo zemdlał bo taki jest pazerny na kase pozdrawiam wswszystkich normalnych ludzi którzy jeszcze pracują na cemencie

Brawo Brawo Kolega napisał prawdę Wszędzie w europie szanują Pracownika fizycznego tylko nie u nas A MY ROBIMY NAJGORSZĄ ROBOTĘ I JESZCZE ZWALNIAĆ ;;;;

Pracownik 4brygadowy

Panie Prezesie czas aby zabrać się za Pentagon albo półkę wyżej od Nas czyli majstrów,śpią na nockach,służą nam tylko jako magazyn do wydania rękawiczek czy masek,wszelkie decyzje i tak podejmuje Kierownik zmiany i to On może przekazać zmianę,drukując jedną kartkę co robiła dana zmiana,mało tego na drugiej brygadzie mamy dwóch majstrów pana H. i pana G.a więc jaka to oszczędność,bezsensowne topienie pieniędzy i inwestowanie w kogoś kto i tak tylko dużo mówi przez radio bez sensu,bo powtarza to samo co sterownia mu powie,Paranoja,prowadzają się jak gołąbki a pracowników się zwalnia,że Kierownik Produkcji tego nie zgłasza panu panie Prezesie?Tu szukajmy oszczędności to my robimy całą robotę ze sterownią,majstrowie tylko przekazują informacje sobie ,tak samo Kierownicy Zmiany mogą to robić,raport po zakończeniu zmiany piszę się max 30minut.Szukajmy oszczędności gdzie są naprawdę potrzebne bo to my wchodzimy na chłodniki,cyklony,młyny cementu,NIE ONI,Polecenie wejścia bez problemu może wystawiać KIEROWNIK ZMIANY. CZAS ZABRAĆ SIĘ ZA NIE POTRZEBNYCH LUDZI BO BEZ NAS NIE MA WAS Piszę to w imieniu pracowników 4 brygad piszę prawdę ,komentarze prawdziwych pracowników ocenią to. Pozdrawiam wszystkich

acidoble
@Pracownik 4brygadowy

oszczednosci szukaja nie tam gdzie trzeba bylem ostatnio u informatykow jest ich tam chyba z 15 graja w pasjansa kawkuja a pogonic ze pieciu i juz pol banki oszczednosci

Ty lonek ty chyba nie znasz życia!!!!!!! Skoro tak piszesz większość ludzi pracuje w cementowni po znajomości nikt przypadkowy tam do pracy nie trafia tak jest w większości zakładach

Ania ja pracowałem w cementowni przez 15 ale sam odszedłem bo w firmie robi się źle a co do zatrudniania swoich przydupasów to tak zawsze było i będzie!!!!!! Moji koledzy co mieli wykształcenie i doświadczenie w branży nie raz składali cv na różne stanowiska to żaden z nich nigdy się nie dostał a później się słyszało że zatrudnili jakiegoś gościa po znajomości który nie ma żadnego pojęcia o produkcji cementu ale co zrobić taka jest prawda trzymaj się i pozdrawiam

A jak dobrze zagra w meczu to dostanie premie od przełożonego. 88 - To nie są pojedyncze przypadki. A jak zapytasz pracownika jaką metodą produkuje się cement na zakładzie, to Ci nic nie odpowie bo nie wie i to nie są pojedyncze przypadki. To nie dotyczy tylko fizycznych ale i technicznych. Jeżeli zakład dalej będzie zatrudniał ludzi bez wiedzy(szczególnie na wyższych stanowiskach), a po kontaktach to kiedyś polegnie.

Ania do pracy w cementowni nikt przypadkowo nie trafia zawsze było kolesiostwo i po znajomości taka jest prawda a to z graniem w piłkę to prawda bo jest taki jeden na sterowni co pracuje i też dostał pracę bo gra w piłkę

Zostaw merytoryczną opinię o Heidelberg Materials Polska - Górażdże

• Jak się pracuje w Heidelberg Materials Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Heidelberg Materials Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heidelberg Materials Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Heidelberg Materials Polska