Górażdże Cement

Chorula

Opinie o Górażdże Cement

Ania 2015-12-14 22:54
A jak dobrze zagra w meczu to dostanie premie od przełożonego. 88 - To nie są pojedyncze przypadki. A jak zapytasz pracownika jaką metodą produkuje się cement na zakładzie, to Ci nic nie odpowie bo nie wie i to nie są pojedyncze przypadki. To nie dotyczy tylko fizycznych ale i technicznych. Jeżeli zakład dalej będzie zatrudniał ludzi bez wiedzy(szczególnie na wyższych stanowiskach), a po kontaktach to kiedyś polegnie.
88 2015-12-16 05:16
Ania ja pracowałem w cementowni przez 15 ale sam odszedłem bo w firmie robi się źle a co do zatrudniania swoich przydupasów to tak zawsze było i będzie!!!!!! Moji koledzy co mieli wykształcenie i doświadczenie w branży nie raz składali cv na różne stanowiska to żaden z nich nigdy się nie dostał a później się słyszało że zatrudnili jakiegoś gościa po znajomości który nie ma żadnego pojęcia o produkcji cementu ale co zrobić taka jest prawda trzymaj się i pozdrawiam
Adam 2016-02-04 07:50
Ty lonek ty chyba nie znasz życia!!!!!!! Skoro tak piszesz większość ludzi pracuje w cementowni po znajomości nikt przypadkowy tam do pracy nie trafia tak jest w większości zakładach
Pracownik 4brygadowy 2016-02-23 20:00
Panie Prezesie czas aby zabrać się za Pentagon albo półkę wyżej od Nas czyli majstrów,śpią na nockach,służą nam tylko jako magazyn do wydania rękawiczek czy masek,wszelkie decyzje i tak podejmuje Kierownik zmiany i to On może przekazać zmianę,drukując jedną kartkę co robiła dana zmiana,mało tego na drugiej brygadzie mamy dwóch majstrów pana H. i pana G.a więc jaka to oszczędność,bezsensowne topienie pieniędzy i inwestowanie w kogoś kto i tak tylko dużo mówi przez radio bez sensu,bo powtarza to samo co sterownia mu powie,Paranoja,prowadzają się jak gołąbki a pracowników się zwalnia,że Kierownik Produkcji tego nie zgłasza panu panie Prezesie?Tu szukajmy oszczędności to my robimy całą robotę ze sterownią,majstrowie tylko przekazują informacje sobie ,tak samo Kierownicy Zmiany mogą to robić,raport po zakończeniu zmiany piszę się max 30minut.Szukajmy oszczędności gdzie są naprawdę potrzebne bo to my wchodzimy na chłodniki,cyklony,młyny cementu,NIE ONI,Polecenie wejścia bez problemu może wystawiać KIEROWNIK ZMIANY.
CZAS ZABRAĆ SIĘ ZA NIE POTRZEBNYCH LUDZI BO BEZ NAS NIE MA WAS
Piszę to w imieniu pracowników 4 brygad piszę prawdę ,komentarze prawdziwych pracowników ocenią to.
Pozdrawiam wszystkich
pracownik 2016-02-23 21:08
Brawo Brawo Kolega napisał prawdę Wszędzie w europie szanują Pracownika fizycznego tylko nie u nas A MY ROBIMY NAJGORSZĄ ROBOTĘ I JESZCZE ZWALNIAĆ ;;;;
Staszek 2016-02-25 09:36
Brawo kolego dobrze piszesz bo na zmianie jest dwóch Pseudo Majstrów którzy chodzą za sobą jak te dwa geje i jeden o drugiego głupszy zwłaszcza główny kabel Gerart H który jest pierwszy żeby donosić dla Kierownika L to jest dopiero żenada jak pracował na wapnie na ładowarce w zewnętrznej firmie Techmot to był pierwszy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dziennie po 16 godzin robił aż go karetka zabrała bo zemdlał bo taki jest pazerny na kase pozdrawiam wswszystkich normalnych ludzi którzy jeszcze pracują na cemencie
kolega 2016-02-25 11:45
Najłatwiej zwolnić zwykłego fizola niech się martwi przecież szlachty nie będą zwalniać a tak wogóle to nigdzie już niema takich stanowisk jak majster zmianowy to za czasów PRl to byli w zakładach to się dziwię że cementownia jeszcze trzyma takich nie robów do łapaty z nimi niech zobaczą jak to jest w upale przy piecu. Najlepszy tche beściak to jest szanowny majster Pan G nazwisko ma jak taki ptak jak ktoś pracuje to będzie wiedziała o kogo chodzi ale mu synka zwolnili hahaha
gosc 2016-02-28 12:51
w gorazdzach nikogo nie zwalniaja tylko w ekocemie 9 osob a prrzyjmia 9 pociotkow!!
Gość 2016-02-29 00:13
Bardzo ciekawe tematy na tej stronie są poruszane,dlaczego nikt niema odwagi pisać nazwisk Jestem bardzo zdziwiony czemu pan H..... tak obrażany nie reaguje na oszczerstwa pod jego adresem [pewnie prawda]?? Mistrzowie " śpiący " na nockach co macie na swoje usprawiedliwienie DO ŁOPATY WAS, A GDZIE JEST WŁADZA TEGO BAŁAGANU PANIE PREZESIE I CAŁY ZARZĄDZIE NIKT TEGO NIE WIDZI ALBO NIE CHCE PS.trzeba atakować jeszcze dalej bo na tym poziomie nikt nie reaguje POZDRAWIAM
duppa 2016-03-02 18:48
Czemu nikt nie ruszy pseudo brygadzistów mających 1000 do 1300 zł miesięcznie więcej PREZESIE TU TRZEBA SZUKAĆ KASSY nie robią nic ale mają 2 do 3 ludzi TO JEST STANOWISKO
młody 2016-03-03 18:52
A ja bym dał podwyżki tym na produkcji co mają najniższe stawki,szczególnie tym co nie potrafią zrobić uprawnień a po oblanym egzaminie nie wyrażają chęci na egzamin poprawkowy.
fifi 2016-03-04 02:00
Bo pan h,za głupi jest żeby tu trafić i poczytać o sobie
SYN AUTOMATYKA 2016-03-04 16:06
JAK TY ZABIERASZ GŁOS TO ZNACZY ŻE INTERNET I TA STRONA AKCEPTUJE WSZELKIE DZIWOLĄGI PANI SZ
miotla z produkcji 2016-03-04 21:25
za mistrzów od elektryków (szczególnie pana B.) i mechanikow (szczególnie pana m.) też powinni się wsiąść
miotła nr. 2 :) 2016-03-05 05:36
Brygadzista więcej o tysiaka bo jebne z kad wy macie takie informacje :))))
ty 2016-03-05 15:02
TY KOLO ' LESS ' KUPIŁEŚ CZY EKSTERNISTYCZNIE ZDOBYŁEŚ FIKCYJNE WYKSZTAŁCENIE PS. PRAWDZIWI FACHOWCY NIE SZUKAJĄ PRACY POZDRO,,,
kolo 2016-03-05 19:09
stanowisko Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy i ta druga oferta.To zastepuja ludzi z ekocemu tam znowu zwalniaja .Wzieli by sie z biurowiec bo niedługo rodziny sie nie pomieszcza i trzeba bedzie pietra dobudowac.
pytam 2016-03-27 12:15
Mam pytanie czy w tej WASZEJ firmie nastał ład i porządek BO JAKOŚ NIKT NIE PISZE CO Z MAJSTRAMI, BRYGADZISTAMI I ZWOLNIENIAMI NO I Z TYMI PANAMI H,G,L,J,C
betman 2016-04-10 17:19
Mogę Was ludzie pocieszyć, że w oddziałach GÓRAŻDŻE BETON jest tak samo żle. Podobna atmosfera zaszczucia jak w cementowni. Wszelkie przejawy kreatywności i samodzielnego myślenia są postrzegane jako wrogie dla spółki. Tylko bezwolne i w stu procentach podporządkowane barany są "dobrze" traktowane. Panie Prezesie słuchaj Pan głosów z dołu, anie tylko tych cwaniaków, którzy Pana wodzą za nos.
betman 2016-04-10 17:21
Gość 2016-04-11 08:20
Dalej majstrowie nie robią nic a na drugiej brygadzie dwóch ich jest.Proponowali mu brygadziste na cementach ale gdzie taka osobowość będzie za brygadziste robił.Nie ma sprawiedliwości w tej firmie,a co gorsze wdychamy chipsy,klinkier krzemionke i szkodliwego mam nie płacą,jak to jest w Elektrowni Opole.Trzeba coś tym zrobić.
Staszek 2016-04-18 12:43
Gość mogę ci powiedzieć że nic z tym nie zrobisz!!!!!! Możesz swoje żale tylko na forum pisać nic poza tym a po pierwsze jesteś za cienki żeby coś z tym zrobić bo takich rzeczy to trzeba mieć jaja układy zawsze były i będę nic nie zrobisz
Gość 2016-05-08 10:39
Dobrze mówisz, pracownicy też powinni dostawać coś z zysku, który wypracowali, ale nie dostają, te pieniądze są dla zarządu i dyrektorów. Pracownicy, którzy ciężko na te zyski zapracowali mają się cieszyć, że się ich nie zwalnia. Jeszcze. Bo ktoś u góry wymyśli kolejny genialny program, nazwie go fox albo inaczej i założy, że ludzi do pracy może być mniej, oczywiście, ci którzy zostaną, nie dostaną podwyżek za zwiększenie obciążenia dodatkowymi obowiązkami.
zainteresowany pracą 2016-06-28 11:41
ile zarabia kierowca betonomieszarki?
bee 2016-08-23 22:26
Widzę ze piszacym na tym portalu przedłużyli umowy i się skończyło obrażanie POZDRAWIAM
666 2016-08-25 08:41
Jakie umowy??????? Nikt już nie pracuje z piszących a ty się tak nie mądruj
acidoble 2016-09-12 17:29
oszczednosci szukaja nie tam gdzie trzeba bylem ostatnio u informatykow jest ich tam chyba z 15 graja w pasjansa kawkuja a pogonic ze pieciu i juz pol banki oszczednosci
serwis 2016-09-14 12:41
DO ACIDOBLE Z RACJI WYKONYWANEJ PRACY BYWAM W IT NUTRICA PRACUJE 3 INFORMATYKOW REMAK Z ZAGRANICZNYMI PLACOWKAMI 2 INFORMATYKOW itd A GORAZDZE Z 10 KTORZY TYLKO BIORA KASE A NIC NIE ROBIA WYWALIC POLOWE BEDZIE DUZO DUZO OSZCZEDNOSCI
serwis 2016-09-17 15:50
Gdyby GORA wiedziala ze az tylu jest pracownikow it ktorzy doslownie nic nie robia to ciekawe czy bylo by ich az tylu tylko ktos im oczy mydli swoj swojego kryje
koona 2016-09-17 16:42
kochani czy warto zatrudnić się obecnie u was w Łodzi na stanowisku specjalisty ds. produkcji i sprzedaży? samo ogłoszenie o prace wygląda dość ciekawe oim zdaniem ale jednak chciałabym poznać więcej konkretów jak to jest naprawde w rzeczywistości u nich
on 2016-11-24 19:44
Witam,
A jak jest w kruszywach na zwirowniach lub kamienilomach? Ma ktos jakies info, bo nikt sie nie wypowiada na ten temat.
on 2016-11-24 19:45
Witam,
Pracownik produkcji 2016-11-29 07:53
Panie Prezesie była lista u majstrów aby każdy kto chciał się z Panem spotkać mógł się wpisać na tą listę. Lista znikneła a wpisało się dość dużo pracowników, jeżeli tak dalej będzie to ktoś straci życie przez Pana kierownika oraz majstrów bo i tak każą nam na ruchu sprzątać .Bhp jest do szlabany tutaj bhp nie istnieje. Okłamuja Pana jak i dyrektora Produkcji non stop.Co nas pracowników produkcji interesuje zaladunek wagonów czy my jesteśmy za i wyładunek czy Produkcja.Robimy JUŻ wszystko a podwyżkę dostajemy 2procent Pan daje 5 a od szlabanu już się dzielą procentami naszymi które Pan nam obiecał choć i te 5procent to rzenada.Prosimy o spotkanie z Prezesem w 4oczy bez majstrów i kierowników.Wtedy Pan oczy otworzy.Bo ktoś kiedyś tu straci życie.Pracownik produkcji.
A 2016-12-02 01:54
To po się męczysz zwolnij się i będziesz miał spokój jest tyle wszędzie pracy że niema problemu nie tylko cementownia jest na tym świecie. Z bhp to nic z tym nie zrobisz bo trzeba mieć jaja kierownik Z L jest sam posrany wraz z majstrami a wogóle po co taki majster jest potrzebny to za czasów PRL były takie stanowiska
Prokurator 2016-12-13 00:19
Niezła kolomyja w tym zakładzie...
Ktoś ma stracić życie przez jakiegoś kierowniczka?
CO NA TO PAN PREZES pytam dlaczego tacy ludzie tam pracują
Student 2016-12-14 19:21
Rączka rączkę myje jedna wielka SITWA
Ludzie zacznijcie mówić prawdę,o tym jak działa system
Pan nowy PREZES niechce słyszeć PRAWDY bo tak łatwiej Wyżej piszący mają rację o fikcyjnym BHP ROZMOWA Z PRACOWNIKAMI!!!!!!!!!
ekocem 2016-12-15 13:56
KOMUNA się skończyła. BHP -SAMI macie uaktualniać dla własnego bezpieczeństwa.DZIAŁ BHP ma w tym zakresie udzielić stosownej pomocy. Nikt za Panów nie będzie myślał. Daj coś od siebie a potem żądaj!!!
UWAGA 2017-01-12 09:52
Witam. sama praca na produkcji nie jest zła.Praca na ruchu? jesteś do niej zmuszany?brakuje jaj żeby się przeciwstawić?Majstrowie sa posrani i maja gdzieś swoich pracowników,byle mieli co w zeszyt wpisac.Maja w głęboko w [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] czy łamiesz ręce na odpylaniu ktore wola o pomstę do nieba.Na drugiej brygadzie jak było tak jest nadal dwóch majstrów,kazdy chce rządzić i slizgac się na plecach pracownikow. Jeden z majstrow G H. jest bardzo aktywny przez radio,szkoda że tylko na tym się to kończy. Jest wiele ludzi którzy tutaj pracują duzo lat,a przyjdzie jeden [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i od razu awans na majstra,zasluga kierownika,tak by dalej z Łopata latał. Do kierownika nic nie mam osobiście bo nie jest to zły człowiek.
ex 2017-01-12 21:03
a co tam w cembudzie słychać?
Pracownik produkcji 2017-01-23 16:05
Brawo dla Cementowni i Dyrektorów.Państwo podwyższyło płace minimalną o 8procent,my dostaniemy jakieś 3procent,3paczki papierosów lub 3paczki pieluch,żałośni jesteście.Inwestycje widać jak tylko na obiekt się wchodzi,a nam się mówi słaba sprzedaż, koniowi to zameldujcie nie ludziom.Jak tak dalej pójdzie ludzie masowo będą uciekać z tąd bo na zmiany w swiatki piątki to za 2,5tysiąca lepiej szukać innej pracy np.w Lidlu w Krapkowicach na start 2,300 bez nocek i w warunkach ludzkich.Przypuszczam że te 3procent żałosne 3 i tak wszyscy tego nie dostaną bo od szlabanu już najwięcej lizusy szybkiego dostaną.CZASY SWIETNISCI TEJ CEMENTOWNI MINĘŁY. A jeszcze związki zawodowe rzenada.Już nie długo.Pozdrowienia od ludzi.
Jorgus 2017-01-24 15:40
Kolego dla mnie jesteś nieudacznikiem życiowym piszesz dużo i bez sensu po jaki h..tam robisz pewnie nigdzie ci nie pasuje I nie pisz głupot obrażając pracowników Lidia 2800 brutto Pewnie coś słyszałeś ale za tępy jesteś żeby coś od siebie Tylko krzyczeć BARDZO PŁYTKI JESTEŚ ZWOLNIJ SIĘ WSZYSCY ZYSKAJĄ
88 2017-01-24 23:54
Do pracownik produkcji ale ci pojechał jakiś tam Jorgus nie daj się temu frajerowi pewnie dziennie pucuje klamke od kierownika Z L
Hofi 2017-01-30 00:53
Ludzie zacznijcie mówić prawdę o tym jak wygląda praca w tej firmie. Kolesiostwo i rodzina albo sasiady za płota STOP STOP STOP ⛔
pan 2017-02-04 09:12
Jak jest w kruszywach bo cisza w eterze. Z tego co wiem to 2700 netto maja na start w żwirowniach. Prawda to?
M.G.A.J. 2017-02-08 05:28
Nie zmuszanie nas do jedzienia tych nowych słoików pies tego nie chce jeść,zostawcie mam Pudliszki,przestańcie oszczędzać non stop na produkcji,szanujcie nas bo my na Was robimy.Nikt wam nie karze rozmawiać z nami wystarczy szacunek Panie Dyrektorze,bo nam to ma smakować,proszę przeczytać skład tego Międzychodu, przedżołądki czyli koło mięsa nie leżało inaczej flak czyli odpad,lub sero podobne.To co chemię mamy jeść? !
gk 2017-02-10 17:58
Sklad miedzychodu jest lepszy od pudliszek. Porownaj etykiety. Do Pan: W kruszywach srednia wieku to 45-50 lat to chyba oczyms swiadczy. A i po 20 lat w GK wiec nie jest tak zle na kopalniach,chyba?
L z 2017-02-10 19:34
Gdzie są związki zawodowe i kierownik wydziału
prawda 2017-02-12 17:32
pudliszki można było sprzedać w prywatnych sklepach ,międzychodu nikt nie chce i w tym jest problem.
66 2017-02-13 15:23
Narzekacie jak te baby idź do prywaciarza to wielkie g.....O!!!!!!! Dostaniesz jesteście tylko na tym forum tacy mądrzy a tak to jesteście po srani ze strachu!!!!!!
pracownik 2017-02-17 16:11
związki to parada debili
Zostaw swoją opinię o Górażdże Cement - Chorula
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Górażdże Cement