Górażdże Cement

Chorula

Opinie o Górażdże Cement

nikt 2015-06-19 15:19:50
nas Pracowników fizycznych mają głęboko my mamy robić i być cicho a od majstra w zwysz to frajerstwo komunistyczne co dorwało się do koryta CEMENTOWNIA TO SPALARNIA ŚMIECI POD PRZYKRYWKĄ PRODUKOWANIA CEMĘTU ludzie robią za 2 tyś w tym SYFIE a BALCEREK MA 200 TYŚ ZA CO
666 2015-06-22 19:32:10
Masz kolego rację banda frajerów zwłaszcza kierownik (usunięte przez administratora) debil to ciągle lata po zakładzie i wrzeszczy przez to radio jak psychol padnie kiedyś na serce a odnośnie spalarni to obsługuje to ta dziadoska firma Climbex w której pracują same pijaki i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]
Klinkierek 2015-07-06 21:44:00
Pracuje w tej firmie kilkadziesiat lat kiedys mozna było isc na spotkanie z dyrektorem i kulturalnie wywalic swoje zale.... teraz komu? Niby wszystko pieknie cementownia dba o pracowników, jest dobry socjal , pensje hym? jakby to powiedzieć zostały w tyle w stosunku do warunków pracy i ilości robót do wykonania, o atmosferze w pracy nie bedę wspominał, bo daleko odbiega od ideału , słowem gdybym miał inna alternatywe pracy nawet bym sie nie zastanawiał tylko pomachał reka na dowidzenia i to by było moje ostatnie spotkanie z cementownią
88 2015-07-07 09:32:51
Masz rację kolego dobre czasy cementowni już minęły teraz to się takie dziadostwo zrobiło że się nie dobrze robi od tego wszystkiego
1234 2015-07-07 19:22:56
Klinkierek ja pracowalem w cementowni 15 lat i się sam zwolniłem bo już nie mogłem na ten cały udawany kibel patrzyć ale do tego trzeba mieć jaja poszedlem do innej firmy i mam spokój
xx 2015-08-09 16:30:31
a teraz jeszcze zwalniać będą na produkcji to już w ogóle kto tam będzie robić
ANIA 2015-08-14 16:07:42
Kolego nie pisz takich ..... nikogo nie będą zwalniać Po prostu nie przedłużą umów POZDRAWIAM
8888 2015-08-19 18:23:41
Co to za różnica czy zwolnią czy nie przedłużą umowy cementownia to szmaciarze nigdy bym tam do pracy już nie poszedł a pracowałem tam 15 lat
idioci 2015-08-29 16:56:15
2200- 2500 zł takie zarobki w tym syfie
00 2015-09-13 13:48:01
Pracuje w Climbexie pseudo dyrektor który poza donoszenien nie potrafi nic haha
88 2015-09-29 09:18:35
Ty andzia ale to jest praca czterobrygadowa na trzy zmiany soboty i Niedzielę święta trzba iść do pracy i twoim zdaniem to dużo to pukni się w łeb!!!!
operator łopaty 2015-09-30 08:37:56
Mało racja świątki i tak dalej szkoda że jesteśmy u dyrekcji tylko niczym bo pracujemy w pyle,krzemionki klinkiery z chipsów,zapachy Chanel a szkodliwe nam się nie należy za to sterownia,klima szczotki do butów i 5 lat idą szybciej na emeryturę,czas by docenić produkcję,bez nas nie ma was
ZEROOOO 2015-10-04 19:14:11
ZŁO KONIECZNE TO OBSŁUGA
nko 2015-10-30 19:53:23
88 Pała jesteś piszesz że 2500 to COŚ zapraszam do tego SYFU a ZWALNIAĆ BĘDĄ JESZCZE TAK TAK TO WŁAŚNIE REALIA
Ania 2015-12-08 23:12:19
Nieważne jakie masz doświadczenie, papiery i chęć do solidnej pracy. Liczą się plecy i to czy grasz w "piłkę". Na serio, myślałam że czasy w których istniały takie patologie już się skończyły. Żeby umiejętność kopania piłki określała przydatność pracownika dla zakładu. A najbardziej rozmieszają mnie oferty pracy, niby dla każdego ale stanowiska przygotowane pod konkretne osoby.
88 2015-12-12 00:25:41
Ania do pracy w cementowni nikt przypadkowo nie trafia zawsze było kolesiostwo i po znajomości taka jest prawda a to z graniem w piłkę to prawda bo jest taki jeden na sterowni co pracuje i też dostał pracę bo gra w piłkę
Ania 2015-12-14 22:54:39
A jak dobrze zagra w meczu to dostanie premie od przełożonego. 88 - To nie są pojedyncze przypadki. A jak zapytasz pracownika jaką metodą produkuje się cement na zakładzie, to Ci nic nie odpowie bo nie wie i to nie są pojedyncze przypadki. To nie dotyczy tylko fizycznych ale i technicznych. Jeżeli zakład dalej będzie zatrudniał ludzi bez wiedzy(szczególnie na wyższych stanowiskach), a po kontaktach to kiedyś polegnie.
88 2015-12-16 05:16:52
Ania ja pracowałem w cementowni przez 15 ale sam odszedłem bo w firmie robi się źle a co do zatrudniania swoich przydupasów to tak zawsze było i będzie!!!!!! Moji koledzy co mieli wykształcenie i doświadczenie w branży nie raz składali cv na różne stanowiska to żaden z nich nigdy się nie dostał a później się słyszało że zatrudnili jakiegoś gościa po znajomości który nie ma żadnego pojęcia o produkcji cementu ale co zrobić taka jest prawda trzymaj się i pozdrawiam
Adam 2016-02-04 07:50:23
Ty lonek ty chyba nie znasz życia!!!!!!! Skoro tak piszesz większość ludzi pracuje w cementowni po znajomości nikt przypadkowy tam do pracy nie trafia tak jest w większości zakładach
Pracownik 4brygadowy 2016-02-23 20:00:39
Panie Prezesie czas aby zabrać się za Pentagon albo półkę wyżej od Nas czyli majstrów,śpią na nockach,służą nam tylko jako magazyn do wydania rękawiczek czy masek,wszelkie decyzje i tak podejmuje Kierownik zmiany i to On może przekazać zmianę,drukując jedną kartkę co robiła dana zmiana,mało tego na drugiej brygadzie mamy dwóch majstrów pana H. i pana G.a więc jaka to oszczędność,bezsensowne topienie pieniędzy i inwestowanie w kogoś kto i tak tylko dużo mówi przez radio bez sensu,bo powtarza to samo co sterownia mu powie,Paranoja,prowadzają się jak gołąbki a pracowników się zwalnia,że Kierownik Produkcji tego nie zgłasza panu panie Prezesie?Tu szukajmy oszczędności to my robimy całą robotę ze sterownią,majstrowie tylko przekazują informacje sobie ,tak samo Kierownicy Zmiany mogą to robić,raport po zakończeniu zmiany piszę się max 30minut.Szukajmy oszczędności gdzie są naprawdę potrzebne bo to my wchodzimy na chłodniki,cyklony,młyny cementu,NIE ONI,Polecenie wejścia bez problemu może wystawiać KIEROWNIK ZMIANY.
CZAS ZABRAĆ SIĘ ZA NIE POTRZEBNYCH LUDZI BO BEZ NAS NIE MA WAS
Piszę to w imieniu pracowników 4 brygad piszę prawdę ,komentarze prawdziwych pracowników ocenią to.
Pozdrawiam wszystkich
pracownik 2016-02-23 21:08:51
Brawo Brawo Kolega napisał prawdę Wszędzie w europie szanują Pracownika fizycznego tylko nie u nas A MY ROBIMY NAJGORSZĄ ROBOTĘ I JESZCZE ZWALNIAĆ ;;;;
Staszek 2016-02-25 09:36:03
Brawo kolego dobrze piszesz bo na zmianie jest dwóch Pseudo Majstrów którzy chodzą za sobą jak te dwa geje i jeden o drugiego głupszy zwłaszcza główny kabel Gerart H który jest pierwszy żeby donosić dla Kierownika L to jest dopiero żenada jak pracował na wapnie na ładowarce w zewnętrznej firmie Techmot to był pierwszy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] dziennie po 16 godzin robił aż go karetka zabrała bo zemdlał bo taki jest pazerny na kase pozdrawiam wswszystkich normalnych ludzi którzy jeszcze pracują na cemencie
kolega 2016-02-25 11:45:14
Najłatwiej zwolnić zwykłego fizola niech się martwi przecież szlachty nie będą zwalniać a tak wogóle to nigdzie już niema takich stanowisk jak majster zmianowy to za czasów PRl to byli w zakładach to się dziwię że cementownia jeszcze trzyma takich nie robów do łapaty z nimi niech zobaczą jak to jest w upale przy piecu. Najlepszy tche beściak to jest szanowny majster Pan G nazwisko ma jak taki ptak jak ktoś pracuje to będzie wiedziała o kogo chodzi ale mu synka zwolnili hahaha
gosc 2016-02-28 12:51:15
w gorazdzach nikogo nie zwalniaja tylko w ekocemie 9 osob a prrzyjmia 9 pociotkow!!
Gość 2016-02-29 00:13:24
Bardzo ciekawe tematy na tej stronie są poruszane,dlaczego nikt niema odwagi pisać nazwisk Jestem bardzo zdziwiony czemu pan H..... tak obrażany nie reaguje na oszczerstwa pod jego adresem [pewnie prawda]?? Mistrzowie " śpiący " na nockach co macie na swoje usprawiedliwienie DO ŁOPATY WAS, A GDZIE JEST WŁADZA TEGO BAŁAGANU PANIE PREZESIE I CAŁY ZARZĄDZIE NIKT TEGO NIE WIDZI ALBO NIE CHCE PS.trzeba atakować jeszcze dalej bo na tym poziomie nikt nie reaguje POZDRAWIAM
duppa 2016-03-02 18:48:53
Czemu nikt nie ruszy pseudo brygadzistów mających 1000 do 1300 zł miesięcznie więcej PREZESIE TU TRZEBA SZUKAĆ KASSY nie robią nic ale mają 2 do 3 ludzi TO JEST STANOWISKO
młody 2016-03-03 18:52:35
A ja bym dał podwyżki tym na produkcji co mają najniższe stawki,szczególnie tym co nie potrafią zrobić uprawnień a po oblanym egzaminie nie wyrażają chęci na egzamin poprawkowy.
fifi 2016-03-04 02:00:02
Bo pan h,za głupi jest żeby tu trafić i poczytać o sobie
SYN AUTOMATYKA 2016-03-04 16:06:51
JAK TY ZABIERASZ GŁOS TO ZNACZY ŻE INTERNET I TA STRONA AKCEPTUJE WSZELKIE DZIWOLĄGI PANI SZ
miotla z produkcji 2016-03-04 21:25:00
za mistrzów od elektryków (szczególnie pana B.) i mechanikow (szczególnie pana m.) też powinni się wsiąść
miotła nr. 2 :) 2016-03-05 05:36:41
Brygadzista więcej o tysiaka bo jebne z kad wy macie takie informacje :))))
ty 2016-03-05 15:02:07
TY KOLO ' LESS ' KUPIŁEŚ CZY EKSTERNISTYCZNIE ZDOBYŁEŚ FIKCYJNE WYKSZTAŁCENIE PS. PRAWDZIWI FACHOWCY NIE SZUKAJĄ PRACY POZDRO,,,
kolo 2016-03-05 19:09:27
stanowisko Regionalny Doradca Techniczno-Handlowy i ta druga oferta.To zastepuja ludzi z ekocemu tam znowu zwalniaja .Wzieli by sie z biurowiec bo niedługo rodziny sie nie pomieszcza i trzeba bedzie pietra dobudowac.
pytam 2016-03-27 12:15:21
Mam pytanie czy w tej WASZEJ firmie nastał ład i porządek BO JAKOŚ NIKT NIE PISZE CO Z MAJSTRAMI, BRYGADZISTAMI I ZWOLNIENIAMI NO I Z TYMI PANAMI H,G,L,J,C
betman 2016-04-10 17:19:00
Mogę Was ludzie pocieszyć, że w oddziałach GÓRAŻDŻE BETON jest tak samo żle. Podobna atmosfera zaszczucia jak w cementowni. Wszelkie przejawy kreatywności i samodzielnego myślenia są postrzegane jako wrogie dla spółki. Tylko bezwolne i w stu procentach podporządkowane barany są "dobrze" traktowane. Panie Prezesie słuchaj Pan głosów z dołu, anie tylko tych cwaniaków, którzy Pana wodzą za nos.
betman 2016-04-10 17:21:05
Gość 2016-04-11 08:20:30
Dalej majstrowie nie robią nic a na drugiej brygadzie dwóch ich jest.Proponowali mu brygadziste na cementach ale gdzie taka osobowość będzie za brygadziste robił.Nie ma sprawiedliwości w tej firmie,a co gorsze wdychamy chipsy,klinkier krzemionke i szkodliwego mam nie płacą,jak to jest w Elektrowni Opole.Trzeba coś tym zrobić.
Staszek 2016-04-18 12:43:17
Gość mogę ci powiedzieć że nic z tym nie zrobisz!!!!!! Możesz swoje żale tylko na forum pisać nic poza tym a po pierwsze jesteś za cienki żeby coś z tym zrobić bo takich rzeczy to trzeba mieć jaja układy zawsze były i będę nic nie zrobisz
Gość 2016-05-08 10:39:15
Dobrze mówisz, pracownicy też powinni dostawać coś z zysku, który wypracowali, ale nie dostają, te pieniądze są dla zarządu i dyrektorów. Pracownicy, którzy ciężko na te zyski zapracowali mają się cieszyć, że się ich nie zwalnia. Jeszcze. Bo ktoś u góry wymyśli kolejny genialny program, nazwie go fox albo inaczej i założy, że ludzi do pracy może być mniej, oczywiście, ci którzy zostaną, nie dostaną podwyżek za zwiększenie obciążenia dodatkowymi obowiązkami.
zainteresowany pracą 2016-06-28 11:41:44
ile zarabia kierowca betonomieszarki?
bee 2016-08-23 22:26:49
Widzę ze piszacym na tym portalu przedłużyli umowy i się skończyło obrażanie POZDRAWIAM
666 2016-08-25 08:41:21
Jakie umowy??????? Nikt już nie pracuje z piszących a ty się tak nie mądruj
acidoble 2016-09-12 17:29:37
oszczednosci szukaja nie tam gdzie trzeba bylem ostatnio u informatykow jest ich tam chyba z 15 graja w pasjansa kawkuja a pogonic ze pieciu i juz pol banki oszczednosci
serwis 2016-09-14 12:41:42
DO ACIDOBLE Z RACJI WYKONYWANEJ PRACY BYWAM W IT NUTRICA PRACUJE 3 INFORMATYKOW REMAK Z ZAGRANICZNYMI PLACOWKAMI 2 INFORMATYKOW itd A GORAZDZE Z 10 KTORZY TYLKO BIORA KASE A NIC NIE ROBIA WYWALIC POLOWE BEDZIE DUZO DUZO OSZCZEDNOSCI
serwis 2016-09-17 15:50:28
Gdyby GORA wiedziala ze az tylu jest pracownikow it ktorzy doslownie nic nie robia to ciekawe czy bylo by ich az tylu tylko ktos im oczy mydli swoj swojego kryje
koona 2016-09-17 16:42:38
kochani czy warto zatrudnić się obecnie u was w Łodzi na stanowisku specjalisty ds. produkcji i sprzedaży? samo ogłoszenie o prace wygląda dość ciekawe oim zdaniem ale jednak chciałabym poznać więcej konkretów jak to jest naprawde w rzeczywistości u nich
on 2016-11-24 19:44:32
Witam,
A jak jest w kruszywach na zwirowniach lub kamienilomach? Ma ktos jakies info, bo nikt sie nie wypowiada na ten temat.
on 2016-11-24 19:45:08
Witam,
Pracownik produkcji 2016-11-29 07:53:10
Panie Prezesie była lista u majstrów aby każdy kto chciał się z Panem spotkać mógł się wpisać na tą listę. Lista znikneła a wpisało się dość dużo pracowników, jeżeli tak dalej będzie to ktoś straci życie przez Pana kierownika oraz majstrów bo i tak każą nam na ruchu sprzątać .Bhp jest do szlabany tutaj bhp nie istnieje. Okłamuja Pana jak i dyrektora Produkcji non stop.Co nas pracowników produkcji interesuje zaladunek wagonów czy my jesteśmy za i wyładunek czy Produkcja.Robimy JUŻ wszystko a podwyżkę dostajemy 2procent Pan daje 5 a od szlabanu już się dzielą procentami naszymi które Pan nam obiecał choć i te 5procent to rzenada.Prosimy o spotkanie z Prezesem w 4oczy bez majstrów i kierowników.Wtedy Pan oczy otworzy.Bo ktoś kiedyś tu straci życie.Pracownik produkcji.
A 2016-12-02 01:54:51
To po się męczysz zwolnij się i będziesz miał spokój jest tyle wszędzie pracy że niema problemu nie tylko cementownia jest na tym świecie. Z bhp to nic z tym nie zrobisz bo trzeba mieć jaja kierownik Z L jest sam posrany wraz z majstrami a wogóle po co taki majster jest potrzebny to za czasów PRL były takie stanowiska
Zostaw swoją opinię o Górażdże Cement - Chorula
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Górażdże Cement