Heidelberg Materials Polska

Opinie o Heidelberg Materials Polska

Agata

@Stefan, aktualnie prowadzone rekrutacje przez firmę umieszczone są na jej stronie: https://www.gorazdze.pl/pl/zasady-rekrutacji-i-oferty-pracy Znajdziesz tam niezbędne informacje o wymaganiach i dokładny opis stanowiska. Może napiszesz, jakie by Ciebie interesowało? Czy zdecydujesz się na rekrutację?

Stefan

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje aktualnie pracowników? Jakieś wskazówki o rekrutacji dostanę?

Lacho
@Stefan

Najpierw to trzeba chcieć u Nas pracować.

Pracownik produkcji

Tylko chyba w tym zakładzie panują dziwne zasady.Niezależnie od ilości uprawnień (ładowarka,wózek,suwnica,rozładunek substancji niebezpiecznych itp.)otrzymujesz tą samą stawkę co pracownik bez jakichkolwiek uprawnień.BRAWO!!!

lachu
@Pracownik produkcji

Tak to prawda bo sam mam dużo uprawnień a kasa ta sama co inni.

w administracji ostatnimi czasy nie lepiej sie dzieje ciagle jakies zmiany na gorsze zamiast ulatwiac zycie to procedury utrudniaja a roboty od za.... a do tego stres pieniadze za ta prace to naprawde jakies nieporozumienie

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Grupa Górażdże.
Agata

@Piotr, aplikowałeś już do Górażdże Cement i jesteś pracownikiem tej firmy? Mógłbyś przedstawić jak potoczyła się Twoja przygoda z tym pracodawcą? Może jesteś w stanie zamieścić na tym forum informacje odnośnie do stanowiska, którym byłeś zainteresowany. Jakie warunki zatrudnienia firma oferuje swoim pracownikom?

Witam Macie jakieś informacje na temat pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego??

Agata

@GK, a jaka jest atmosfera wśród pracowników firmy? Jakie są zmiany w Górżdże Cement? W nocy też się pracuje? Podzielcie się opinią. Każda jest cenna, ta pozytywna jak i negatywna.

Agata

@Gila, co masz na myśli, napisz proszę coś więcej o firmie? Jakie są zmiany w firmie? Rozumiem, że praca również odbywa się w nocy? Czy Górażdże aktualnie rekrutuje? Jak wygląda sama rekrutacja? Jest jednoetapowa? Kto jeszcze podzieli się opinią?

Wiktor

Szkoda, że nie potrafimy doceniać firmy w której pracujemy. Wszędzie jest dobrze gdzie nas nie ma!!!

Syn Wiktora
@Wiktor

Dokładnie. Co niektórzy za długo pracują w jednej firmie.

W Lidlu dostali 9.3 % podwyżki .A w cementowni płace poniżej godności ludzkiej.

gila

ta firma to totalny (usunięte przez administratora) nikt normalny tam pracowac nie bedzie

Napiszę krótko Pan prezes powinien poświęcić jeden i tylko jeden dzień w miesiącu na rozmowę z tzw operatorami urządzeń produkcju cementu pracujących w systemie 4 rygadowym . Oszczędności i poprawa produkcji oraz bhp .

Płace w tym zakładzie nie są adekwatne do pracy w takich warunkach myślę głòwnie o produkcji- hałas, zapylenie, ciężki sprzęt, praca na wysokości, prace w zbiornikach zamkniętych, gwałtowne zmiany temperatury, praca w systemie czterobrygadowym itp. itd.)

Mam pytanie z innej beczki. Czy górażdże cement dają znać o wyniku rekrutacji?

Krzysztof
@Monika

Jeśli wczoraj do ciebie nie zadzwonili to już nie zadzwonią

@Krzysztof

Całe szczęście zadzwonili.

Krzysztof
@Monika

O widzisz i do jakiego działu idziesz ??

@Krzysztof

Miałam iść do betonu. Jaką stawkę zaproponowali?

Rrrrr
@Monika

Stawka inna przez telefon jak dzwonili i inna przy podpisywaniu

@Rrrrr

U mnie to samo, dlatego zrezygnowałam. Zbyt dużo chcą jak na takie pieniądze. W tym samym czasie zadzwonili z dużo mniejszej firmy z lepszą stawką, bez nocek.

No

Witam. Czy ktoś może obiektywnie napisać jak wygląda praca i jakie zarobki?

Pozdro
@No

Koledzy poniżej piszą jak jest w firmie .

Przyzwoity

Coraz gorzej w tej firmie. Nie liczą się kompletnie z człowiekiem, nie szanują pracownika ani jego pracy. W Górażdżach padają rekordowe wyniki a pracownicy nie usłyszeli nawet słowa "dziękuję" za rok ciężkiej pracy. Do tego ciekawe "standardy" tam panują skoro tytuł pracownika zasłużonego dla firmy dostaje bliska rodzina spokrewniona z prezesem firmy. Te "wybitne zasługi" to zwyczajna urzędnicza praca biurowa w godzinach 7-15. Wieloletni pracownicy ciężko pracują na zmiany w soboty niedziele i święta ale co tam. Wyróżnienia i nagrody zarezerwowane dla rodzinki. Brak poszanowania do uczciwej pracy, kolesiostwo i nepotyzm tym Górażdze stoi. Zdecydowanie kiepski pracodawca. Niegdyś przyzwoita firma z klasą ale to już niestety historia

@Przyzwoity

Zgadzam się w 100% cementownia to typowa korporacja oni myślą że nadal każdy by chciał tam pracować ale nie stety to się już zmienia

Nicki
@Przyzwoity

Ile już kobiet zostało wyróżnionych ? A czy te wcześniej miały jakieś szczególne zasługi ? A czym kobieta się różni od faceta "urzędnika" o co tu chodzi ?

Dinozaurzyca
@Przyzwoity

Przyzwoity - na podsumowanie roku jeszcze przyjdzie czas, jeszcze się nie skończył - kto wie? - może sam prezes rękę Ci uściśnie za Twoje osiągnięcia, za poświęcenie i ciężką pracę. Jeśli Twój kierownik Ciebie nie docenia, jeśli czujesz się pokrzywdzony, zajrzyj do prezesa - każdy może - powiedz co Cię boli, bo tutaj to pisać można wszystko. Z tego, co wiem to drzwi do niego są otwarte dla każdego. Dla ścisłości nie jestem pracownikiem cementu i nie jestem z nikim spokrewniona, pracuję w spółce zależnej i tak samo ciężko zap..m jak Ty, choć pełnię funkcję - jak to nazwałeś - urzędniczą, lecz sama nie wiem, co gorsze - Tobie idzie w masę, a mi? czasami zwariować można. Nie wierzysz, przyjdź, a się przekonasz - z tego, co obserwuję, cały czas są oferty pracy. Wcześniej pracowałam w cementowni przez prawie 15 lat, na różnych stanowiskach i wiem jak wygląda praca za zakładzie, a w szczególności nocki, soboty i niedziele, o które się tutaj tak pieklisz - każdy chciał mieć taką zmianę - no, ale może pamiętam to ze starych dobrych czasów, tego to już nie wiem. Co przykuło moją uwagę - skupiłeś się na osobie spokrewnionej z prezesem - uważam, że zupełnie bezpodstawnie, nie wiedząc nawet , że owa osoba jest wieloletnim pracownikiem cementu i wyróżniona została (z tego co wiem 2 lata temu) - jak każda inna - za staż pracy, a nie wybitne osiągnięcia w firmie. Mało tego, gdybyś poza hejtem, który tutaj uskuteczniasz, poświęcił choćby chwilę na wgłębienie się w temat, wiedziałbyś, że pracuje ona dłużej, niż sam prezes - jest prezesem. Pozdrawiam wszystkich serdecznie, zarówno tych narzekających, jak i tych, którzy czują się częścią zespołu grupy Górażdże. Szczęśliwego Nowego Roku!

produkcja
@Dinozaurzyca

Hahahahah drzwi do prezesa są otwarte. HHahaha . Była robiona lista przez kierownika i każdy mógł się na nią wpisać żeby spotkać się z prezesem i pogadać.minął rok spotkania nie było a jak już doszło do spotkania to poszli tam tylko majstrowie i zwykli pracownicy o tym nawet nie wiedzieli. Więc może zamiast następnym razem coś napiszesz Dinozaurzyca to wstań ze swojego wygodnego foteliku i idź porozmawiaj z pracownikami produkcji a na pewno już takich głupot nie napiszesz.

Gerhal

Sama praca na produkcji nie jest zła tylko atmosfera poje....... majstrowie srają ze strachu przed kierownikiem . jeden bierze tabletki na uspokojenie drugi miał już zawał, tak kierownik wpływa na majstrow. Sam kierownik jest bardzo nerwową osobą.Jeżeli planujesz się tutaj przyjąć na produkcję to musisz być nastawiony na to że będziesz tutaj głównie sprzątal , bo dla przełożonych najważniejsze są tzw. rejony. A pieniądze te same nie zależnie czy bedziesz jeździł ładowarką czy wózkiem,jednie operatorzy disaba mają inna kase i spokojną pracę, bo jedynie co musza zrobić to odpalic disaba i grzać tyłki w fotelu... tzw święte krowy.

od kiedy nagrody przyznaje Prezes ? bezpośredni przełożony pracownika wystawia kandydaturę a następnie komisja wybiera "pracowników zasłużonych" ? coś zmieniło się w tej kwestii ?

...

Zostaw merytoryczną opinię o Heidelberg Materials Polska - Górażdże

• Jak się pracuje w Heidelberg Materials Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Heidelberg Materials Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 39.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heidelberg Materials Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 29, z czego 6 to opinie pozytywne, 14 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Heidelberg Materials Polska