Heidelberg Materials Polska

Opinie o Heidelberg Materials Polska

gosc

Pojawiła sie oferta na kierownika produki w Łodzi? Pytanie mam do osób pracujących jak wygląda rekrutacja? Czy trzeba mieć rozeznanie o betonie? Jak pieniądze i atmosfera w pracy? Czy można liczyć na dłuższą współpracę bo widzę że oferta jest często na portalach? Prośbą o odpowiedź

Oo
@gosc

Będziesz miał dużo sprzątania po dawnym kierowniku

Klaudiusz

Nie rozumiem osob piszących NA TYM PORTALU TUTAJ CHCIAŁ BYM ZNALEŹĆ OPINIE O CEMENTOWNI GÓRAŻDŻE W CHORULI I TYLKO TYLE

Tymm
@Klaudiusz

Nie rozumiem twojego komentarza, jest to strona dla całej grupy Górażdże

Beton

Dostajesz umowę o prace z podstawą 3000 Brutto za pełen etat + premia uznaniowa. Jeśli zaczniesz wykręcać się od robienia nadgodzin (bo masz dziecko same w domu) lub odmówisz przyjścia w weekend do pracy (po przepracowanych już 5 dniach w tygodniu) lub najprościej zachorujesz i pójdziesz do lekarza i dostaniesz zwolnienie lekarskie, to możesz być pewnym na 100% że w tym miesiącu nie masz żadnej premii (żeby innym pracownikom nic podobnego do głowy nie strzeliło). Czy na prawdę chcecie (potrzebujecie) wiedzieć więcej ????

Tomcio

W Warszawie super atmosfera odkąd jest jeden kierownik ... do pracy przychodzi się z przyjemnością nie ma tego jadu który było czuć w powietrzu .......

zadowolony
@Tomcio

Ten, co sam jadem zieje widzi go u innych. U innych dopatrujemy się cech, jakie sami posiadamy.

BajoBongo
@Tomcio

Zamiast siedzieć na FB i Messengerze weź się do roboty zamiast pisać jakieś dyrdymały!

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Grupa Górażdże.
Trele morele

Zastanawia mnie po co 2 kierowników w Warszawie skoro nie ma na tyle pracy by było tylu potrzebnych...na każdym kroku obcinane są premie za byle co ludziom którzy ciężko pracują ???? Zacznijcie od góry jak szukacie oszczędności ......

Barbarossa
@Trele morele

Nie pluj w górę, bo spadnie to na Ciebie

Gieniak

Mam propozycję pracy na stanowisko umyslowe w marketingu. Jak atmosfera w pracy, inwestycja w pracownika pod względem rozwoju? Proszę o szybką odp. Dzięki!

x

Szkoda, że w komentarzach zebrało się tyle zagniewanych osób, które jak widać z różnych powodów musiały opuścić pracodawcę. Osobiście oceniam pracę w GC bardzo dobrze, jednak jestem pracownikiem umysłowym, więc co ja tam wiem (jak widać w komentarzach, praca umysłowa to przecież nie praca :) ). Stabilne zatrudnienie, finansowanie szkoleń, atmosfera na pewno zależy od działu ale ja akurat trafiłem dobrze. Z czystym sumieniem mogę polecić pracodawcę.

Hoho

Licza się wyniki nie ludzie.ci Nadole niewolnicy robiący na państwo zabiurkowe olewka olewka zero szacunku.Nawet na święta olali ludzi.jesli liczysz na coś czego nie dostaniesz to tu jest twoje miejsce .

geniek
@Hoho

zgadzam sie z tobom. gdzie sa zwionzki? wigili nie zrobili, kasy nie dali a obiecane bylo. nadgodzin nie wyplacaja. gdyby nie korona toby wszyscy poszli! nikt sie nie liczy z pracwoninkami, wszyscy wyzej z domuw pracuja to tak to mozna robic!

Driver 07 zgłoś się
@geniek

Geniu inteligencie! naucz się ''najsampierw'' pisać po polsku to może te ''zwionzki'' Cię docenią i dadzą Ci bony na święta do Tesco abyś mógł sobie nowe gumiaczki zakupić. A tak poważnie to wszyscy jesteście mocni w papie na placu lub na szatni jak siedzicie w grupie A żeby porozmawiać z kierownictwem to brakuje bohaterów. Więcej odwagi , na górze też pracują normalni ludzie Pozdrawiam

@geniek

Takiego braku edukacji w komentarzu dawno nie widziałem. Nie potrafisz człowieku pisać, to ciesz się, że gdziekolwiek Cię zatrudnili :)

Mietek

Dla ludzi zwanych sprzedawczykami począwszy od tzw Mistrza i Kierownika PAMIĘTAJMY KARMA WRACA nawet niemiecko brzmiące nazwisko nic tu nie pomoże

Karma wraca

Tomuś serdeczne gratulacje awansu szkoda ze tak blisko lepiej by było do Kazachstanu hahaha ....ps jednego czopka mniej na pożarowej

Kiedyś to było
@Karma wraca

A na chełmżyńskiej jak jest, może się coś orientujesz ?

Czopek z Pożarowej
@Karma wraca

Jeśli Ci coś nie pasuje Mój Drogi, może czas poszukać nowego miejsca pracy :) Nie pozdrawiam.

Zadowolony
@Czopek z Pożarowej

Slyszalem ze w nowym miejscu pracy dałes juz popis swojej inteligencji w nawiazywaniu dobrych relacji operatorami ????????????

SS meszczyzna

Zero mniej niż zero tyle liczy się Pracownik Produkcji w cementowni Górażdże

Ss

Tam pracuje marginws

kandydat

Można prosić o opinie pracy jako kierownik utrzymania ruchu?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa kluczową rolę w osiąganiu wyników. Jak wygląda ten aspekt w Grupa Górażdże?

P. Pe

Jaka atmosfera. Po zmianie kiero. na dziale produkcji KONIEC(usunięte przez administratora)

Pelno

Jeśli chodzi o produkcję to Atmosfera jest bardzo nerwowa, kierownik goni mistrzów"majstrów" majstrowie gonią pracowników produkcji.

Tyme

Jeśli myślisz o pracy w cementowni Górażdże, j ako zwykły pracownik produkcji, to musisz wiedzieć jedno, żadne uprawnienia nie są ci potrzebne, wystraczy że masz parę rąk i nóg do pracy, bo tutaj 98%wykonywanej pracy to sprzątanie, miotła, łopata i tyle. To było i jest najważniejsze. Pieniądze nie są duże ,a wymagania wysokie, a nowy kierownik jest ambitny i głodny, tylko dochodzi więcej prac porządkowych, a kwestię wynagrodzenia stoją w miejscu. Pieniążki są za małe jak na cztero brygadówkę, więc lepiej poszukaj czegoś innego, chyba że nie przeszkadza ci bycie ciągłą sprzątaczką.Jedyny plus , że zarabiasz więcej niż sprzątaczka.

@Tyme

Kolega dobrze pisze ciągle tylko łopata i miotła w upale i zapyleniu trzeba pracować ja też tam pracowałem przez 13 lat ale jak ja odeszlem to kierownikiem produkcji był jeszcze Zbyszek L pozdrawiam wszystkich

Edek

Żenada nowy kier w Wawie do niczego się nie nadaje Przemek za niego wszystko robi ten gru....bas nie ma o niczym pojęcia po co trzymacie takiego da....rmoz prywaciarze tylko kebaby na górę mu przynoszą a szczególnie jeden du...po...właz

?

Gdzie są opinie o pracy Operator urządzeń do produkcji cementu. Proszę o opinie chodzi mi o miejsce pracy w Chorula

Tyme
@?

Do góry masz opinie odnośnie pracy. Ja podziękowałem firmie, ty możesz spróbować szczęścia. Bo tam nic się Nie zmieniło i nie zmieni.

Była pracoholiczka z GBeton

Witam, mam pytanie, jak obecnie wygląda praca w biurze w wytwórniach betonu? Wszyscy tu tylko piszą o cementowni. Czy dalej wytwórnie betonu to biedne sieroty w stosunku do cementów i kruszyw? Czy nadal w biurze pracuje się w "niepłatnych nadgodzinach", których również nikt nie ewidencjonuje, więc ani nie płacą za nie, ani się ich nie odbiera? Jakie jest wynagrodzenie (tylko piszcie kwoty czy brutto czy netto "na rękę"). Podobno miała nastąpić zmiana, że beton miał być zamawiany w jakiejś jednej centralnej logistyce, przynajmniej tak mi mówił kolega, aczkolwiek nie wyobrażam sobie, jak to mogłoby dobrze działać? Chyba tak samo źle, jak pogotowie ratunkowe, od kiedy dzwoni się na 112.

key

NIEWIEM CZY NIEMIEC NAS OKRADA CZY POLSKI CWANIAK

@key

Polski (usunięte przez administratora) za cichym przyzwoleniem Niemca. Gdyby lata temu cwaniaczki z zarządu nie nauczyły Niemców, że można pracowników i z produkcji. i z biura (nie mówię o zarządzie i(usunięte przez administratora) traktować jak (usunięte przez administratora) nie byłoby tak, jak jest. Niestety, związki zawodowe też nie pomagały, dbali o swoje tyłki.

Witam, czy w aktualnej sytuacji w kraju jest prowadzony nabór do Gorazdzy?

Zostaw merytoryczną opinię o Heidelberg Materials Polska - Górażdże

• Jak się pracuje w Heidelberg Materials Polska?

Zobacz opinie na temat firmy Heidelberg Materials Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Heidelberg Materials Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 6 to opinie pozytywne, 13 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Heidelberg Materials Polska