Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Maxmax

Nie wypowiadaj się w imieniu innych bo bardzo się mylisz w tej firmie pracują osoby dobrze wykształcone ale też nie doceniane $

jurek z BB

Nie zamieszczaj takich informacji bo na tym forum inżynierów raczej brak .

Maxmax

Praca dyspozozytora nie porównuj do serwisant minus 10, 15 przy wietrze zapraszam na słupa zobaczymy czy za 2000 brutto będziesz zadowolony ;)

Lukas
@Maxmax

Zapomniałeś kolego dodać że zdarzały się większe mrozy a był czas że z zimowych ubrań dostaliśmy tylko kurtki a spodnie były letnie BHPowiec twierdził że to są też zimowe spodnie tylko nie potrafił wskazać stosownej informacji (metki) która by świadczyła o tym że są zimowe na szczęście ja już się rozstałem z tą firmą bo jak kierownik twierdził zawsze mam jakieś problemy, a problemem był brak stosownej odzieży roboczej, narzędzi, mierników, latem zapominano o wodzie.

j. kalarus

Pszyłącze się do rzyczeń nowo-rocznych. Wszystkim nie-zadowolonym z pracy aby nareszcie znalezli zajencie na miare swojich oczekiwan i czcze gadanie przelozyli na kakretne dzialania. A reszcie zebysmy jakos razem ciagneli ten wuzek bo do emerytury juz niewiele czasu. Oby 2016 byl lepszy niz jego popszednik!

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Irek Bojdo, Wrocław

Wspaniałych świąt Bożego Narodzenia spędzonych w ciepłej, rodzinnej atmosferze, samych szczęśliwych dni w nadchodzącym roku oraz szampańskiej zabawy sylwestrowej życzy wszystkim serwisantom były pracownik Irek B.

Serviskal

Ja byłem na dwóch rozmowach i dawali 2000 na rękę, ale w jednej firmie praca na trzy zmiany, a druga tzw czterobrygadowka więc siedzę w jeszcze w eltelku i szukam dalej.

zzibi

Rozumiem że na kwartał tyle zarabiasz. Zastanawiam się po co ten idiotyczny wpis,który niczego nie wnosi.Czemu ma to służyć?

bylymonter

nie pracujcie w tych firemkach , dajcie sobie spokój , ja się zwolniłem i teraz pracuje po 8 godzin za 4200 brutto a wy ?....jak niewolnicy i murzyni prawie za darmo

maxmax
@bylymonter

jaka cisza na forum jak ktos napisal prawde ile sie zarabia :)))) a nas niestety kroja w firmie az smiech pozdrawiam wesolych swiat i udanej pracy w swieta bo ab naj wazniejszy :))

KOgut

A ja wlasnie tam wygralem swoje zycie. Przez kilka miesiecy nie moglem znalezc pracy i to oni wyciagneli do mnie reke. Nie patrzyli na moja (nie zawsze zgodna z lietra prawa) przeszlosc, interesowalo ich tylko moje podejscie do pracy. Pensja nie jest najwyzsza na rynku, ale te warunki pracy docenicie, dopiero kiedy ja stracicie.

alien

ŚWIĘTA RACJA, JUŻ MINĘŁO 6 LAT JAK ZOSTAŁEM WOLNYM I SZCZĘŚLIWYM CZŁOWIEKIEM!

jack

jaka płaca taka praca ale oczywiście każdy pracuje na swój rachunek

eltel to mobbing

Dwa przelewy jeden to zasiłek drugi premia na pocieszenie na kilka paczek papierosów . Za prace po 10 godzin , za pracę w niedziele i święta , za pracę w pojedynkę , za to że traktują cię jak śmiecia i jeszcze sfałszują listę obecności . Tak właśnie jest jak rządzą układy !!!!! Dla tych rządzących nie ciepłe biurko i służbowy samochód tylko cela i drewniane łóżko . Pełen szacunek dla tych co odeszli z tego bagna .

monter 2

w Bydgoszczy Eneva rozda bony na święta za 1000 zł , a u was ?

monter

a "bony" kiedy przyjdą? osobnym przelewem do 15 grudnia?

dociekliwy

Dzisiaj poszły dwa przelewy na konta...jeden to wypłata a drugi to spłata za październik podwyżki(netto)hi,hi,hi,czyli każdy już wie ile dostał podwyżki! nie trzeba czekać na aneks do umowy.

zdzisiu z lechistanu

W tym kraju nigdy nie bedzie normalnie. Te przekrety z trybunalem to pikus przy tym co sie tutaj dzieje. 2300 brutto to jakies 1700 do reki, czyli okolo 10 zl za godzine. Dziewczynki na promocji w supermarkecie dostaja wiecej. Bylem ostatnio na zakupach w galerii handlowej i zapytalem taka sniezynke ile zarabia za usmiechanie sie i rozdawanie dzieciom cukierkow. Dostaje 10 zl za godzine czyli tyle co monter z kilkunastoletnim stazem. JESTEM ZWYCIEZCA!

zadowolny z podwyżki

...byłem u klienta rozmawialiśmy o zarobkach jak pokazałem nową umowę po podwyżce to myślał,że pracuję na pół etatu.Potem patrzył na mnie długo i zapytał czy jestem inwalidą...po namyśle stwierdziłem,że tak skoro związki zawodowe są nieudolne to ja jestem niepełnosprawny mam już nową pracę i składam wypowiedzenie....

heh

Ludzie co wy robicie? Jeździcie w pojedynkę tylko czekać jak cos sie komuś stanie a kierownik wypcha się sianem. Może już się coś gdzieś stało tylko zatuszowane. Czego wy się boicie?? Że Was zwolnią?? Większość z Was to dobrzy fachowcy którzy bez problemu znajdą pracę a o swoje posady niech się martwią pociotki dyrektorów i kierowników bo już coraz mniej się z tym kryją dyrektor zatrudnia syna na strefie na której sam pracuje i kierownik się trzęsie nad nim jak nad jajkiem, gdzie tak jest sie pytam że serwisant ( syn dyrektora ) rządzi kierownikiem?? Ten sam kierownik zatrudnia sobie ludzi bez rekrutacji wewnętrznej na centrum logistyczne są to ludzie spokrewnieni z nim lub dobrzy znajomi.

wściekły

miała byc podwyzka 5% + do 4,5 % za nps grupe kompetencyjną itp a dostaliśmy tylko 5 % i jeszcze nam wmawiaja że tak miało byc i to wina związków

wikinson

u nas po pseudo podwyzkach jest gora 2300zl i tez sie jezdzi w pojedynke bardzo czesto

monter 2

JA DOSTAŁEM 2800 BRUTTO

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA