Opinie o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Eltel Networks Energetyka SA. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Eltel Networks Energetyka SA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Wykonywanie instalacji energetycznych i telekomunikacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Eltel Networks Energetyka SA w Olsztyn

Joko

Chodzi Ci o Kraków ?

Krakus

Firma zwalnia ludzi ma więcej pieniędzy , ale tylko teoretycznie .(usunięte przez administratora) Ludzi coraz mniej , obowiązków coraz więcej a firma jak czytam inwestuje w GPS-y za który oczywiście jest abonament . Jak to możliwe , że tak dużą firmą rządzą tacy ludzie ? Świadome działanie ?(usunięte przez administratora)Jeśli więc ktoś szuka pracy (za troszkę ponad najniższą krajową ) to zapraszamy do eltela . (usunięte przez administratora)

XHE

No i cały czas postępująca restrukturyzacja...

refleksyjny

Najlepsi już odeszli z tej firmy. I mam tutaj na myśli cały przekrój struktury - od serwisantów, poprzez kierowników, aż do (byłego) prezesa.

Serwisant

Rekrutacja polegała na tym czy jestem dyspozycyjny 7 dni w tygodniu najlepiej po 12 godzin bo jakieś dyżury jeszcze są .Płaca 1800 brutto ( prawie się popłakałem ze śmiechu )

Jestem informatykiem z wykształcenia i znam się na tym . Jednak podczas rozmowy z kierownikiem miałem wrażenie , że on nie bardzo zna się na swojej pracy .Myślę , że piekarz (bez urazy )też się nadaje do tej pracy . Grunt to jak najkrócej być w domu .

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.

byłymonter

dobrze napisane , !!!!

zdziwiony

"nowych profesjonalnych serwisantów" mam wrażenie,że profesjonalni serwisanci będą chcieli pracować za 2200 brutto.życzę powodzenia!

zwicher

Eltel inwestuje w sprzęt dla Załogi https://www.facebook.com/ Pozdrawiam wszystkich :)

aq

to po co robicie w eletelu ? ja się zatrudniłem w BIEDRONCE jako magazynier i mam już 2800 brutto

wikinson

"Jeronimo Martins Polska, właściciel sieci Biedronka, chwali się w specjalnym komunikacie, że od 1 kwietnia podwyższa wynagrodzenia wszystkich swoich pracowników. Pensja kasjera-sprzedawcy z trzyletnim stażem pracy w JMP zwiększa się z 2200 zł brutto do 2450 zł brutto." 4 lata w eltelu - 2100zl brutto dziękuję

nn

Najwięcej narzekają "poznaniaczki" a najmniejsza im się krzywda dzieje, pensje najwyższe, robota lekka, fuszki można robić w godzinach a kierownik nie panuje i jest ok. Druga pensyjka leci z fuszek a na robotę zgodnie z procedurami czasu brak!(usunięte przez administratora)

nn

A kto Wam każe siedzieć w tym niebycie i narzekać ? Idzcie do innych firm na lepsze zarobki i nie narzekajcie na ELTEL...

scyzor

a jak się sprawują nowe samochodziki Fajne ale dla przedstawiciela handlowego który ma wozić lapka i ulotki nigdzie tym nie wjedziesz krawężnik to przeszkoda nie do pokonania fiacik wracaj

wb

Krakusy! Co się z Wami stało, kto Was przejął i jak jest?

Eltel

Mają wysokie oczekiwania za 2200 brutto,życze powodzenia !!!!!!!!!!!!!!

monteroserwisant

Witam na Krakowie pojawiła się nowa postać kierownicza (usunięte przez administratora) ,czy ktokolwiek coś wie na temat tej nowej postaci w Eltelu?

eneviak

dzięki od jutra zaczynamy

monter
@eneviak

(usunięte przez administratora) jak kazdy ma wady i zalety ale tak naprawdę da się dogadac(usunięte przez administratora)

monter eltel

Idzie się z nim dogadać i jak będzie trzeba to stanie po waszej stronie trzyma raczej z ludźmi niż władzą. Lubi święty spokój jak ma na rejonie dobrze i nikt go nie ciśnie z góry nie wtrąca się do pracy .Najlepiej dobrze zacząć znim współpracę to wtedy będzie ok.

karol

Eltel zwalnia masowo zwalnia serwisantów tyle wywalczyła solidarność . Marna podwyżka na (usunięte przez administratora) brutto ale kasa w firmie musi się zgadzać . Nowy Prezes i każdy musi się wykazać ,(usunięte przez administratora)

człowiek z plastiku

Te miszcz nadgodzin, istnieje coś takiego jak urlop wypoczynkowy, (usunięte przez administratora), lub przerwa śniadaniowa na której pracownik ma prawo jeść oraz wykonywać inne czynności, czytaj w tym przypadku obsługa komputera. Może Serwisant był tak zapracowany, że dopiero o 14:25 miał czas na posiłek. Nie mierz ludzi swoją miarą.

miszcz nadgodzin

Te serwisant, długo tak nie pociągniecie jak o 14 bedziesz sie uzewnętrzniał na forum zamiast usuwac uszkodzenia.

Serwisant

Postaram się opisać sytuację która panuje na jednej z grup technicznych Podkarpacia, mianowicie na początku miesiąca zwolnił sie chlopak z centrum logistycznego na jego miejsce została przyjeta Pani która ma problem z obsługą komputera ale wystarczyło że szanowny kierownik ją znał, najwyraźniej mial nadzieję że jakoś nikt tego nie zauważy że sie do tej pracy nie nadaje, zresztą jak syn dyrektora który też na tej grupie pracuje i nic nie robi wystarczy że zaszczyca swoja obecnością, dziś się okazało że kolejna osoba się zwalnia z centrum logistycznego i podniósł sie raban. Dziwny jest fakt że kierownik przyjmuje ludzi na Cl bez rekrutacji wewnetrznej zwłaszcza że nie dawno miały miejsce zwolnienia w śród serwisantów aktualnie jestem w trakcie pisania kilku pism z prośbą o sprawdzenie poprawności rekrutowania pracowników z niecierpliwością tez czekam na dalszy rozwój sytuacji. Grupy technicznej nie polecam gdyż kierownik jest arogancki (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Eltel Networks Energetyka SA - Olsztyn

• Jak się pracuje w Eltel Networks Energetyka SA?

Zobacz opinie na temat firmy Eltel Networks Energetyka SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Eltel Networks Energetyka SA?

Kandydaci do pracy w Eltel Networks Energetyka SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Eltel Networks Energetyka SA