Opinie o Dfds Logistics Polska Sp. z o.o. w Szubin

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Dfds Logistics Polska Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Dfds Logistics Polska Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Naprawa i konserwacja maszyn

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Dfds Logistics Polska Sp. z o.o. w Szubin

Stachu

Pracuję w HSF Logistic Nijmegen przy naprawie Dolavów, praca w systemie zmianowym od 6 do 14:30 lub od 14:30 do 23 w sobotę od 7 do 15 l, liczba dni przepracowanych w 4 tygodnikach to od 22 do 24 wypłata co 4 tygodnie, na początek stawka 10.93 E to wychodzi od 1300 do 1550 euro na rękę.

@Stachu

Fajnie, że zdecydowałeś się napisać kilka słów swojej opinii o pracy w HSF Logistics. Dobrze byłoby, gdybyś dodał jeszcze, jak wygląda kwestia formalna zatrudnienia w tym miejscu - jaki rodzaj umowy oferuje pracodawca i czy jej forma podlega negocjacjom? To na pewno jedna z istotniejszych kwestii przy podejmowaniu pracy.

Były 45

Pozdrawiam cała stara ekipę z Winter

Widze nowa oferta na dyspozytora, czyzby mikus w formie po nowym roku i ludzi wypier dzie la?

Nie wiadomo, do czego właściwie odnosi się Twój post. W każdym razie - muszę Ci przypomnieć, że na forum publicznym zwracamy uwagę na język naszych wypowiedzi. Nie używamy zatem wulgaryzmów - możesz przeczytać o tym w regulaminie serwisu GoWork: https://www.gowork.pl/regulamin HSF Logistics Polska to wiodący ekspert w zakresie logistyki żywności chłodzonej i związanych z nią usług, takich, jak: zaawansowana dystrybucja, przechowywanie (chłodnicze), przeładunek bezpośredni, zarządzanie pakowaniem oraz czyszczenie opakowań. Sądzę zatem, że wiele osób chce tam aplikować. a sama nie znalazłam żadnej informacji o rekrutacji. Wiesz, na jakie konkretnie stanowiska rekrutują w chwili obecnej?

Janek

Po akcji z dezynsekcją aut po Ukraincach, bo zalęgly sie jakies robale, firmie dziekujemy!

Rozmowę kwalifikacyjną w Dfds Logistics Polska Sp. z o.o. masz już za sobą? Jak oceniasz konieczność przygotowania się do spotkania? Czy pracodawca zwraca szczególną uwagę na konkretne aspekty profilu kandydata na stanowisko Customs Assistant?
Ppp

A ja pracuję 3miesiac i jest ok. Typowe przedszkole prowadzą jak dziecko za rękę, w mojej 15letniej karierze jeszcze tak nie pracowałem. Oddział wintersweik obsada pojedyncza i jest super. Dużo miejsc rozładunku to fakt ale to bardzo dobry trening umiejętności. Kasa na czas system 2/1 i nie trzeba się prosić o zjazdy do domu.

Maximercis
@Ppp

Jak z wyplata w tym systemie (2/1), na ile mogę liczyć na rękę???

Zbigniew
@Maximercis

Może warto skontaktować się bezpośrednio z firmą HSF Logistics Polska w sprawie wynagrodzenia? Obecnie działy rekrutacji poszczególnych firm udzielają takich informacji kandydatom, jeszcze przed właściwym etapem rekrutacji. Zawsze warto spróbować. Wtedy uzyskasz informacje z pierwszej ręki.

hana solo

Do Pracodawcy. Jak uzdrowić firmę. 1 dać podwyżki minimum 5 euro do diety dziennej a za dzień zjazdowy i przyjazdowy płacic pi 25 euro. 2 praca czyli godziny na magazynie powinny byc płatne. 3. pieniądze za eko driving. 4. premia za dostawy na czas. 5. praca w Święta tylko i wyłącznie dla chetnych zawsze dobrze płatna.6. słuchać glosu kierowców jesli zglaszają problemy i większa dbałość firmy o sprzet.7. dzień zjazdowy dniem świetym a nie ciąglą niepewność i oczekiwanie za chlooakami ktorzy gdzieś jeszce jadą i ogół czeka a każdy tęskni za domem.8. mniej inwigilacji a więcej wspóloracy. 9. zaufanie. 10. pieniądze to po pierwsze i jako ostatnie. Jak sie kasa bedzie zgadzać bedzie jakis punkt by zatrzymać kierowców. 11. równość i koniec kolesiostwa.

Michu
@hana solo

I to powinno byc wpisane w vademecum kazdego szofera????????

@Waldek Stary, jakie zdanie na temat firmy HSF Logistics Polska mają inni jej pracownicy? Czy mógłbyś liczyć na ich poparcie w kwestii proponowanych zmian? Czy w tej grupie są pracownicy, którzy również postulują wprowadzenie pozytywnych zmian? Może warto zaproponować spotkanie w szerszym gronie.

@hana solo, przedstawiłeś bardzo szczegółowy plan wprowadzenia zmian w firmie HSF Logistics Polska. Czy zastanawiałeś się nad tym, żeby przekazać go do działu rekrutacji lub szefowi firmy? Być może wtedy twoje pomysły zostaną zauważone i wprowadzone w życie. Zauważyłam, że silny nacisk położyłeś na wzrost wynagrodzeń, a czy wiesz coś na temat systemy premiowego w tej firmie?

Waldek Stary
@Marta

w ten sposób mysli każdy kierowca ale jeden kijem Noteci nie zawróci. Przedstawienie takiego pomysłu w firmie osobiście to jak podpisanie na siebie wyroku by dostawać najgorsze auta trasy lub żeby zatrzymywać kierowcę dłużej w domu tak by za swój występek popamiętał i raz na zawsze się nauczył ze ma milczeć. Jeden nic nie zdziała. Firma to wysłucha i zrobi z takiego wroga nr.1. nie warto. Ps. Jeśli firma ro czyta to miejmy nadzieje że wyciągnie z tego z tych postów to co najlepsze dla firmy i dla kierowców.

Hans

nie ma powodów poorostu nie można napisać nic pozytywnego.

JANOSIK

witam chce zacząć prace w hsf logistics mam pytanie w systemie 2/1 jak płaca czy za km czy jest stawka

Byly i szczęśliwy
@JANOSIK

Zarobisz max 6300 za miesiąc. Praca tragiczna,tyrasz 21 godz.i 9 pauzy. Tripy z a10 rozladunkami,bardzo czesto w takich miejscach,ze logicznie myslac dojazd dla malych solowek,albo busow... Zero szacunky dla kierowcy. Dobrze sie zastanów. ....

JANOSIK
@Byly i szczęśliwy

DZIĘKI ZA INFORMACJE TO SZUKAM DALEJ .

Garijq
@Byly i szczęśliwy

Potwierdzam (usunięte przez administratora) jakich mało po 15 miejsc rozladunkow jazda po krzakach i prawie wszystko sam paleciakiem... firmy bardziej na busa i solówkę nie na duży zestaw i totalny brak szacunku za mniej niż 7000pln właśnie stoję na POLLEYu i szukam pracy.

Byly i szczesliwy.
@Garijq

Do Garijq. Skoro stoisz na szczurowatym Polleyu,to masz szczescie jezdzic na Angielskim oddziale,bo na Francuskim wszystko sam rozladowujesz paleciakiem,w 90 procentach masz mroz i na plusie,wiec dodatkowa robota ze sciana... Robota nie wara nawet 10000pln z takim podejsciem do ludzi.... Powodzonka w szukaniu pracy,

Hans
@Byly i szczesliwy.

co ty koleżko za bzdury opowiadasz na oddziale angielskim masz 99 proc rozladunków paleciakiem lub u detalicznego klienta kartonik po kartoniku ręcznie. ci co gadają ze na uj jest miód to albo trzymaja komuś głęboko po jądra lub usta brudne id kału. Człowiek z godnością osobistą nie chcetny do kolesiostwa i ukladzikow robi sam śmietnik.

@Remik, firma HSF Logistics Polska na swojej stronie http://www.hsf.nl/pl/grupa-hsf/zatrudnienie-w-hsf-logistics zamieściła informacje na temat aplikacji. Jeżeli jesteś zainteresowany pracą jako kierowca, zawsze możesz wysłać swoje CV. Jeżeli posiadasz pożądane doświadczenie i umiejętności na pewno będzie Ci łatwiej dostać ofertę.

Remik

Podpowiedzcie czy firma prowadzi rekrutacje?

Grubas

Robie tam 4 lata robota niezła na oddziale uk,zwalniam sie bo męczące są dojazdy tymi PKAESAMI po 18 godzin,płacą nieźle na czas nie od km tylko podstawa i diety za 21dni pracy ok 7000pln zależy od stażu

Jan

Jeszcze nie słyszałem, żeby wszyscy byli zadowoleni!!

Obwe

Hsf logistics niejest z Torunia tylko z Szubin Jedni przychodza inni odchodzą,przyjecia do pracy sa caly czas,kazdy szuka miejsca dla siebie. Jednym pasuje ta robota inni becza ze,musza jezdzic i odchodza. I tak sie zastanawiam na czym polega praca kierowcy czy nie czasami na jezdzeniu.????

AROSŁAW

Dajcie sobie spokój z takim syfem. W tej firmie jest pseudo szkoła dla kierowców która uczy łamania przepisów o czasie pracy kierowców dla własnych korzyści potem ci ludzie będą odpowiadać za wypadki na drogach. Szkoda że nie ma instytucji która zamyka te firmy a ludziom którzy je prowadzili nie zamyka drogi do prowadzenia biznesu. Później oni sami powinni trafiać pod taki sam ustrój którego nie wytrzymaliby nawet gdyby wypracowywali dozwolony czas pracy który jest tak bardzo naciągniety na niekorzyść pracujących. Pozdrawiam KIEROWCÓW

Cezar

Niejednokrotnie spotkasz się z sytuacją gdzie będziesz musiał pobrać pieniądze od klienta ,zawsze problem, stres liczenie kasy celowe popędzanie przez klienta nieraz brakuje parę setek euro,są to duże kwoty.Tego nie mówią na szkoleniu:),podjazdy pod rampy sytuacje problematyczne klient próbuje wyłudzić kasę obciążając kierowce .Będziesz płacił duże pieniądze z własnej kieszeni jeśli uszkodzisz zestaw lub inny pojazd,ubezpieczenie swoją drogą.Wielu kierowców płaci mało który się przyzna chyba że sprawa wycieknie z biura.Jest jeszcze więcej minusów jak plusów,choćby przepinki ,przepinki na pauzie na tzw skoki,wyciąganie karty itp,przerywanie pauzy,a jeśli ktoś uważa że plusem jest wypłata do 10tego na koncie,to już standard w większości firm.Jest wielu kierowców,naprawdę fajnych ogarniętych ludzi,którzy się kuszą na pracę w hsfie jednak szybko odchodzą. ;

@Ppp, a jak z umową? Jest szansa na umowę o pracę już w pierwszym dniu? @Pps... czy okres próbny trwa w firmie 3 miesiące? Kto jeszcze podzieli się uwagami dotyczącymi firmy? Są dodatkowe benefity od pracodawcy?

@Aaaa, dlaczego masz takie zdanie o tej firmie? Czy możesz powiedzieć coś więcej, coś na poparcie swojej wypowiedzi? @Niemiec1, a jaka atmosfera panowała w tym miejscu? Czy pracownikom przysługiwały/przysługują jakieś dodatkowe benefity socjalne? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w HSF Logistics Polska w Toruniu? Polecacie aplikować do pracy w tej firmie?

Aaaa

Chora firma trzymają kierowców na siłę co nie mają pojęcia o zawodzie kierowcy liczy się tylko murzyn do pracy

Zostaw merytoryczną opinię o Dfds Logistics Polska Sp. z o.o. - Szubin

• Jak się pracuje w Dfds Logistics Polska Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Dfds Logistics Polska Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 15.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Dfds Logistics Polska Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 2 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 7 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Dfds Logistics Polska Sp. z o.o.